Prispievatelia

Okno oproti

Minulé leto som prišla o prácu v marketingu so slušným zárobkom. Z prenajatého bytu som sa presťahovala do garsónky, aspoň dočasne, kým si nenájdem miesto v nejakej prestížnej firme. Jediné čo ma v tej miniatúrnej izbe utešovalo, boli presklené balkónové dvere a vstup na veľkú terasu. Už som videla tie husté zelené cyprušteky a rozkošatené muškáty, ktoré si tam vysadím a medzi nimi rozjímam.

Brala som to pozitívne a v duchu “čo ma nezabije, to ma posilní”. Pri západe slnka som len v ľahkom župane s pohárom bieleho vína zvykla pozorovať pouličný ruch. Asi po mesiaci som si všimla, že z tehlového domu oproti z rovnakého poschodia ma niekto sleduje cez
polo-zatvorené žalúzie, ktoré pri pretočení odrážali svetlo a hádzali záblesky. Vnútorná intuícia mi vravela, že nejaký muž chce ostať utajený, ale jeho zvedavé oči ma lačne hltali.

Chcela som ostať naďalej prirodzená a predstierať, že o horúcom pohľade nič netuším, ale čím viac som sa nudila a čím dlhšie nemohla zohnať moje vysnívané miesto, tým frivolnejšie myšlienky ma prepadávali.

Jeden večer, keď som opäť opretá o zábradlie opäť zachytila záblesky žalúzií, som sa začala akoby naťahovať. Zámerne čo najzvodnejšie som pomaly vytiahla ruky čo najvyššie, prehla sa v chrbte a naklonila celé telo na pravú stranu nabok. Samozrejme, saténová stuha županu sa uvoľnila a odhalila pravý prsník. Oprela som si pravé chodidlo o zábradlie a pomaly som nohu vyrovnávala hladkajúc stehno, až kým župan neodhalil aj posledné skryté zákutie. Túto krátku zostavičku som si zopakovala na druhú stranu a župan so mnou usilovne spolupracoval, najprv odhalil ľavý prsník, neváhala som a ukázala hladkajúc ľavé stehno. A práve vtedy ma napadlo, že mu to chcem ukázať, moju riťku, na ktorú
som zvlášť hrdá. Teda celé moje telo sa mi páči a patrične si ho udržiavam pravidelným pohybom, kvalitnou stravou a kozmetikou, ale samu ma najviac vzrušuje môj zadok.

Vošla som do izby, nechala otvorené balkónové dvere a zapla tlmené svetlo. Oproti oknu naproti som bola ako vo výklade, a keď som si začala predstavovať môjho pozorovateľa, už ma to začalo vzrušovať. Pre úplne dokončený zážitok som si pustila pomalé rockové balady. Začala som si na posteli hladkať telo a elegantne dráždivo sa naťahovať ako mačka tak, aby saténový župan sa po mne kĺzal a odhaľoval stále viac. Nakoniec som ho nechala celkom spadnúť a ostala nahá. Vytiahla som z nočného stolíka vibrátor, ktorý ani nevyzeral ako vibrátor, bola to sofistikovaná high-tech hračka bielo zlatá a na prvý pohľad vyzerala ako luxusná kľučka.

Sadla som si na okraj postele oproti oknu, nohy doširoka otvorené spustila na zem a zapla najnižší stupeň vibrácie bielo-zlatého pomocníka. Zbožňujem jeho matný povrch, ktorý nie je tvrdý, ale príjemne tuhý, nie plastový ani gumený, ale zvláštne silikónový mierne
chladivý. Začala som ním prechádzať po prsiach, a spomenula ako som sa za nich na strednej hanbila, lebo nosiť štvorky na štíhlom tele som ešte nevedela ako. Dnes mi robia radosť, a niekedy mi stačí pre správne naladenie už len dať si sexy prádielko.

Teraz práve som medzi svoje kozičky vložila bielozlatého kamaráta a stlačila dokopy tak, že rukami som sa objala. Sklonila som hlavu a jazykom som presne dosiahla hlavičku kamaráta a začala ho slastne olizovať. Po chvíľke som ho uvoľnila a prešla dolu ku pičke. Správne navlhčený a ja nažhavená – hladko vkĺzol dnu a ja som pridala vyšší stupeň vibrácie. Nezasunula som ho celý, len do polovice a už mi aj bolo jedno, či sa niekto pozerá. Pritom ma to vzrušilo ešte viac, tak som si ľahla na chrbát, nohy stále doširoka oproti oknu, bielo-zlatý ma príjemne v pičke masíroval a ja som si opäť hladila stehná. Vzdychala som a cítila som ako sa postupne približujem k tranzu. Jediné čo mi chýbalo, boli mužské ruky, ktoré by pevne uchopili a stisli moju malú riťku.

Zosilnila som zase o jeden stupeň, spojila nohy a pomaly som ich dvíhala spolu vystreté nahor. Môj pozorovateľ mal výhľad na dlhé štíhle nohy hladkej pokožky dvihnuté ku stropu a na oholenú pičku, z ktorej trčal bielo-zlatý pomocník. Práve som ho chytila pravou rukou a zasunula tak hlboko ako sa dalo. Môj vzdych muselo byť počuť až oproti. Opäť som ho trochu vytiahla a zasunula, pričom vibroval v rovnakom tempe. Chvíľku som sa s ním takto hrala a zasúvala hore dole, ale už som túžila prísť na vrchol.

Pokrčila som nohy a otočila sa na brucho, vystrčila som zadok k oknu, pridala najvyšší stupeň a zasunula ho na doraz. Oboma rukami som sa chytila za zadok a pár krát silno stlačila prstami. Svet okolo som prestala vnímať a slasť zaplavila celé telo. Extáza ma premohla, a zvalila som sa nabok, v polohe riťka stále vystrčená smerom k oknu. Uvoľnená a spokojná ticho som sa usmievala a mrnčala.

Pristihla som sa pri myšlienke, že zajtra mu ukážem viac a pomalšie…

Manželka, matka, subinka môjho milenca. Píšem o mojich snoch a túžbach. O predstavách toho, čo robím manželovi za chrbtom. S mojou životnou láskou, vzťah s ktorou zrejme nikdy nenájde naplnenie. Už len preto, že by sa kvôli tomu museli rozpadnúť dve rodiny s deťmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *