Dokonalý dar 2024: masívna kniha, pútavý obal, fascinujúci obsah

Zháňaš M-E-G-A dar?! Vianočný, narodeninový, valentínsky…? Už ho máš

Pri googlení niečoho ako “dokonalý dar 2024” nie je možné neskončiť tu. Preto aj ty si tu absolútne správne. Máme úplne skvelý tip, ktorý navyše pôsobí podstatne drahšie, než ako je možné priamo od autora a priamo tu ho kúpiť. Naším tipom na dokonalý dar 2024 je 376-stranová kniha. (Aktualizované 21. 02. 2024)

Popravde, chceli sme už v nadpise použiť výraz “darček”. Ale nebolo, resp. nie je to úplne presné. Ide totiž o parádny dar, ktorý urobí dojem skutočne na každého. Pritom je to dar na úrovni, pretože… Prosto a stručne.

Dokonalý dar 2024 je kniha. Kniha “Radodajka”

Tlačená kniha ako dar všeobecne urobí dojem. Táto zvlášť, pretože je hrubá a ťažká. Tým pádom už zabalená ako zatiaľ ešte tajomný, neznámy dar pôsobí honosne. Po rozbalení príjemne a zaujímavo šokuje svojím titulným obrázkom. Mega darček 2024 je “pokrytý” peknými ženskými nohami a zadkom – pre mužov lahoda na oko, pre ženy zvedavosť.

Dokonalý dar 2024 vo forme knihy “Radodajka”

môžeš kúpiť o niečo drahšie, zato formálnejšie na Martinuse alebo napr. v Panta Rhei (z času na čas sa kníhkupectvá tak troška predbiehajú, ktoré ponúkne vyššiu zľavu). A absolútne najvýhodnejšie – už od € 12 – dokonca na želanie aj s prípadným podpisom môjho editora (ktorý ti ju v rámci hlavného mesta môže dokonca osobne odovzdať) priamo na tomto webe.

Ak si z Bratislavy, poštovné platiť nemusíš

Knihu si jednoducho v dohodnutom termíne vyzdvihneš v bratislavskom Novom Meste, neďaleko Mladej Gardy. V prípade posielania poštou je moja cena € 13.99 už vrátane poštovného (packeta). Tu nájdeš úplne všetky detaily o objednávke tlačenej knihy “Radodajka”.