Tlačená kniha "Radodajka", spísaná skutočnou slovenskou kurvou

Druhá edícia tlačenej knihy “Radodajka” a najvýhodnejšia forma jej získania

Popravde, tlačená kniha “Radodajka”, čiže hmatateľná papierová verzia nikdy nebola ani len snom. Avšak. Nielen čitatelia tohto webu z čias, keď boli ešte bezmála všetky moje životné príbehy online, ale aj mnohí z tých, ktorí si e-verziu kúpili buď za najlepšiu cenu priamo odo mňa, alebo za sumu o máličko vyššiu napr. na Martinuse… Títo všetci sa ma takmer od začiatku publikovania pýtali na jedno. (Aktualizované 22. 02. 2024)

A síce

či niekedy vyjde aj tlačená kniha “Radodajka”.

Úprimne: dlho sa nám ako vtip zdalo už len to, že by som nad niečím podobným mala začať uvažovať. Lenže potom prišiel môj editor, vyhlásený “guru erotického priemyslu” a až neuveriteľne šťastnou zhodou okolností zároveň aj excelentný copywriter Andy Morávek s nápadom pripraviť a publikovať e-knihu. A veci sa po rokoch činnosti v tempe slimáka vlečúceho za sebou zdochnutú korytnačku rozbehli doslova raketovo.

E-kniha dosiahla predajnosť, aká nemá u nás obdoby

Na prvé miesto medzi e-knihami, a to nielen slovenskými, sa dostala po necelom týždni predaja na webe Martinus. A držala sa na ňom ďalších niekoľko týždňov. (Ani ja a ani môj editor sa v týchto počtoch nevyznáme. Informovali nás ľudia z Martinusu a tiež tlačiari a distribútor v období., keď už bola na svete tlačená kniha “Radodajka”. Predajnosť v číslach, ktoré e-kniha robila, je vraj na Slovensku neslýchaná.) A práve mnohí z majiteľov e-knihy sa takmer od začiatku jej predaja dopytovali, ako je na tom tlačená kniha “Radodajka”.

Toľkým dopytom a žiadostiam sa, prirodzene, nijako nedalo nevyhovieť. 🙂 Takže tu je.

Tlačená kniha “Radodajka” – ako ju kúpiť najvýhodnejšie

Martinus ponúka druhé vydanie, ergo, verziu z roku 2024 za € 15.99 (plus prípadné poštovné). Je to cena viac než dobrá a priaznivá za tak peknú a reprezentatívnu knihu v pevnej väzbe o rozsahu 376 strán. A s kupónom na poriadnu zľavu na pokračovanie, ktoré sa práve píše pod názvom “Kupliarka – odsúdená zákonom, odsúdená k samote”.

Priamo odo mňa však moju knihu kúpiš

iba za € 14.99, pričom poštovné je už v tejto cene!

No a v prípade, že sa s mojím editorom Andym Morávkom dokážeš dohodnúť na osobnom odbere v Bratislave, bude ťa moje veľdielo stáť len neuveriteľných € 12 (príp. ešte menej pri kúpe viacerých kusov, zľavu dohodnete individuálne).

Ak chceš celý proces urýchliť, napíš editorovi vopred

na ja@andymoravek.sk. Odsúhlas si s ním výšku platby, adresu atď. – prosto všetky potrebné detaily. Prirodzene, nie je žiaden problém poslať knihu priamo tomu, koho ňou chceš obdariť. A to na želanie aj s venovaním vydavateľa.