Prispievatelia

Festival

S partiou chodievame na letné festivaly, nielen na Slovensku, ale aj do okolitých krajín. Vždy je tam dobrá nálada, super ľudia a pohoda. Pohoda preto, že na takom festivale vás nič netlačí, nikto nepotrebuje, nikto nič nežiada. Skrátka žijete. Sme možno uletení, ale o to viac priateľskejší.

Vždy si rozložíme stany, spravíme párty sedenie, ak náhodou a vyrazíme do davu. Sme spolu, ale nemusíme byť spolu. Vieme sa odviazať a nemusí nás nik hecovať. Nie je problém sa ísť kúpať bez plaviek a predsudkov. Nie sme exhibicionisti, ale ani mníšky či puritáni. Pri troške alkoholu, veď viete, ako to chodí na takom feste, sme uvoľnení, tancujeme, spievame, a keď treba, aj tričká si dáme dole.

Áno, dáme. To, že sa chodí na ostro, snáď netreba nikomu hovoriť. Veď čo sa stane na feste, tam aj zostane. Sme mladí a slobodní. Takže občasné úlety sú dovolené. Aj mne sa stane, že občas sa mi zapáči nejaký chalan a skončíme spolu v kríkoch. Áno, kurvička si užije, ale pravdupovediac, kto si nevrzne počas festivalu, tak tam snáď ani nebol. Nezriedka máte s kým a nie je kde, lebo aj váš stan je obsadený. No a keď sa primieša troška alkoholu niekoľkokrát a je super “náladička”, tak si ľahnete hneď vedľa páriku a súložíte si po svojom.

Samozrejme, ráno si nielen vy, ale ani oni nič nepamätáme a to je to krásne. Raz sme sa tak rozbehli s partiou nejakých šialených Čechov a náladička prichádzala už pred obedom. Tí rýchlejší sa vyspali a poobede štartovali znovu. Pomalší si museli preprať handry, lebo ranná paradajka sa šla pozrieť, čo sa oslavuje. No a niektorí zdatnejší, ktorí prešvihli náladu do reštartu, sme pokračovali ďalej a udržiavali tempo.

Česi boli sympatický a zemití chlapci. Páčia sa mi také typy. Nevyhľadávam ich, ale keď sa naskytne možnosť, podľahnem. No a dnes to vyzerá na dve podľahnutia. Obaja sa fičúrsky usmievali a ja som naznačovala, že to nebude jednoduché. Odrazu ma jeden z nich chytil za ruku a pritiahol k sebe. Trošku drsne, ale zároveň tak, aby mi neublížil. “Holka, jsem do tebe blázen,” šepol mi do tváre. Zaborila som mu prsty do jeho bohatej rockerskej hrivy a jemne som ho pohryzla do brady. Cítil to.

Musel to cítiť, pretože moje kraťasy som mala zarezané v pičke a boli tak mokré, že sa dali žmýkať. Jeho chlpaté nohy ma dráždili na stehnách. Jemne som sa začala pohybovať po jeho nohe. Ten druhý chalan prišiel ku mne odzadu a rukou ma chytil za kozy. “Pojď s náma, musíme ti něco ukázat.”

Bola som nadržaná a pripitá, tak som súhlasila. Zašli sme niekam medzi stany, kde bolo ticho. Chlapci boli evidentne lovci skalpov, ale ja som chcela byť ich skalp. Nielenže oni si pripísali jeden skalp a to ešte spoločný, ja som si pripísala dva. Čiže som bola vo výhode, o ktorej netušili. Vytiahla som mu ho z nohavíc a rovno som prevzala iniciatívu. Ten druhý ma schytil za boky a pokynul, aby som šla na štyri. Stiahla som si kraťasy a než som sa nazdala, mala som ho v pičke. Bol hrubý a mala som pocit, že ma natrhol, ale vďaka tomu ako som bola nadržaná, sa moja pička prispôsobila jeho penisu.

Sklamanie bolo, keď po doslova pár pohyboch ho vytiahol a vystriekal sa mi na chrbát. Nevadí mi to, ale niekde, kde nemám prístup k vode, to nie je práve ideálne riešenie. Vtedy som to neriešila, hneď som skočila po tom druhom chalanovi, ktorý žmýkal svoj penis v ruke a bol pripravený na zásun. Musela som sa spraviť sama, lebo aj tento chcel hneď vycúvať. Bolo mi jedno, že on sa spravil, nevadilo mi, že mám plnú puču semena, chcela som poriadne vyšukať a zostalo to na mne. Spravila som sa po chvíli.

Chalan pozeral nechápavo. Schmatol ma za kozy a začal ich drviť dlaňami. Zastavila som ho, že mi to nie je príjemné. Odtiahol ruky a odniekiaľ vytiahol fľašu.

“Šeš fakt dobrá, mysleli jsme, že se budeš cukat, ale seš dobrá,” bľabotal na mňa. Dali sme si každý pár glgov a ja som sa začala obliekať. Na to ma ale zastavil, že to musíme zapiť a ani neviem ako, dorazili sme tú fľašku. Bola som takmer na mol. Potom prišiel útlm a zobudila som sa, keď už slnko zapadalo. To už okolo behali ďalší účastníci festivalu. Samozrejme, niektorý boli radi, že na mňa nestúpili, iní mali blbé narážky. Pár sa pokúšalo dotýkať sa ma po zadku. Odvážnejší ma chytali za kozy. Ale väčšina sa len pokúšala nájsť miesto pre seba. Či už pre fyzickú potrebu vyprázdniť sa alebo sexuálnu potrebu uvoľniť sa.

Chalani už sedeli pri stane na zemi a popíjali. Keď videli, že som hore, ponúkli mi vyprosťováka. To ma postavilo na nohy. Obliekla som si kraťasy a prisadla. Bolo veľmi teplo a tričko som mala špinavé. Nevadilo mi to, lebo som nebola jediná v okolí hore bez. Keď som sa dala dokopy, vybrali sme sa späť pred tribúny. Našli sme tam naše partie a spolu sme sa bavili do noci. Ani neviem, čo sme počúvali za hudbu, ale všetci ich poznali, spievali a tlačili sa na tribúnu. Cítila som dym z cigariet, pach potu a dotyky rúk. Bolo to také spontánne, že som si to ani neuvedomila, že sú to ruky ženy. Až sa ma nabažila, chytila ma za ruku, aby som sa otočila.

Skočila na mňa a začala ma bozkávať. Nikdy som ju nevidela, bola len v nohavičkách. Bolo to niečo zvláštne – v dave ľudí som sa polonahá bozkávala s cudzou ženou. To už ale prišiel jeden z tých Čechov a niečo jej hovoril. Určite ho nepočula, lebo hudba a krik davu bol silnejší. Baba odišla a on sa postavil za mňa. Prstom mi naznačil, aby som bola ticho a začal ma hladkať po prsiach. Bradavky mi okamžite stvrdli a on sa s nimi začal hrať. Páčilo sa mi to, pokúsila som sa nahmatať jeho zadok. Nohavice mal stiahnuté a moje ruky nahmatali jeho chlpatý zadok. Prekvapilo ma to.

Chvíľu sme sa takto hrali, potom jeho ruka prešla dole a rozopol mi kraťasy, čím sa mu uvoľnil prístup k rozkroku. Mierne som sa rozkročila, aby mi nespadli až na zem, ale tým som mu otvorila prístup, čo okamžite využil. Otočila som sa k nemu a nasadla na jeho pripravený penis. Možnože nie som prvá, nie som jediná, ale som prvá a jediná ktorá mala orgazmus priamo pred pódiom a za prítomnosti pár tisíc ľudí. Bolo to oveľa vzrušujúcejšie, ako keď súložíte medzi stanmi alebo za pódiom, kde neustále niekto chodí…

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?