Prispievatelia

Dovolenka

S manželkou sme spolu už pár rokov a sex nám stále chutí. Užívame si každú príležitosť, lebo pri deťoch ich veľa niet. Máme dohodnuté znamenia, keď jeden z nás dostane chuť. Jedným sú napríklad zatiahnuté závesy a mierne pootvorené dvere spálne. Ak je viac času, manželka sa pripraví – ale toho nebýva pri deťoch veľa a zvyčajne stihne vyšpúliť zadoček a ja ju pretiahnem pekne odzadu. Takéto hry sa dajú hrať všade. Ideálne miesto je dovolenka, kde deti trávia čas s animátormi a nám dobre padne pár minút na oddych.

Manželka od rána dávala rôzne znamenia, ale ja som mal skôr pocit, že naše deti akoby vycítili náš zámer a jednostaj boli na nás nalepené. Najprv zmrzlina, potom do mora plávať, potom na tobogan. A vždy individuálne. Zrazu animátori oznámili príchod klauna a prišiel náš čas. Vedeli sme, že to nebude dlhšie ako polhodina, tak sme žmurkli na seba a manželka sa šla pripraviť. Vedel som, že keď je taká nabudená, bude to s prekvapením. Ja som zatiaľ odviedol deti do amfiteátra a pobral som sa za manželkou. Lenže klauna už videli a len čo ma zbadali, že idem opačným smerom, zmysleli si tobogan. Nuž, manželka bude sklamaná – ale už sme si zvykli, že nám plány nie vždy vyjdú.

Ona medzitým vybehla na izbu a nechala jemne pootvorené dvere. Jemne tak, aby bolo vidno, že nie je zavreté a zároveň aby nebolo vidno dnu. Skrátka, nebudeme sa zdržiavať odomykaním. Oprela sa o stolík a keď počula, že sa otvárajú dvere, nastavila zadoček rovno do dverí a začala si dráždiť mušličku. Očakávala, že dvere sa zatvoria a do vnútra jej zastrčím svoj tvrdý penis. Žiaľ, trošku to trvalo. S vedomím, že ma ten pohľad vzrušuje, lebo neraz som ju pozoroval v takejto polohe. Manželka sa hrala prstami, zachádzala dovnútra a mraučala ako mačka. Keď už mľaskala a jej šťava tiekla prúdom po prstoch zacítila prienik. Prienik tvrdý, drsný a zároveň hlboký. Vzdychla tak hlasno, že ju museli počuť až von. Penis sa v nej nádherne kĺzal a ona v slasti vzdychala a zatvárala oči od vzrušenia. Vlnila bokmi a nechala sa unášať. Občas skontrolovala prítomnosť a pohľad zaregistroval, ako jej tmavé ruky stláčajú, ba priam drtia prsia. Penis vnikal každým zásunom hlbšie a hlbšie. Cítila, ako ju prebodáva môj penis. Vyvrcholenie prišlo takmer spoločne. Vo chvíli, keď to na ňu prišlo, zacítila prúd bielej hustej tekutiny, ktorá ju takmer celú vyplnila. Vyčerpávajúci orgazmus takmer súčasne skončil presunom do postele. Oddávala sa nežným dotykom rúk. Chcela sa bozkávať. Chcela ešte umocniť zážitok. Otočila sa a…

Výkrik som počul až na pláž. V posteli namiesto mňa ležal mladý čierny muž. Usmieval sa… Výkrik ho prebral z extázy a vystrelil ako šíp. Trenírky v ruke a zmizol nevedno kam. Manželka už neprišla. Ked sme sa vrátili na izbu, povedala, že zaspala. Videl som na nej, že to nie je pravda, ale nechal som ju. Ráno múdrejšie večera.

Na druhý deň sa vyskytla príležitosť a aby som nič nepoznal, šli sme spolu. V rýchlosti som nechal pootvorené dvere. Po chvíli dvere vrzli a manželka akoby skamenela. Pozrel som sa k dverám, ale nikto tam nebol. Sex skončil. Poobede som šiel na pláž sám s deťmi.

Manželka zostala v posteli so svojimi výčitkami. Keď vtom niekto zaklopal na dvere. Otvorila a vo dverách stál mladý černoch s obrovskou čokoládou. Tentokrát bola oblečená a on tiež. Vošiel dnu a ospravedlňoval sa za nedorozumenie. Vysvetlil jej, že myslel, že ho láka keď pootvoril dvere a videl, ako sa dráždi, myslel si, že si chce užiť. Keďže je (a to má pravdu) sakramentsky sexy, neodolal. Veľmi ho to mrzí, ale zároveň neľutuje, lebo niečo také nikdy nezažil. Pozval ju na pohárik do baru. Dlho tam sedeli a rozprávali sa odkiaľ je, čo robí… Také reči pri poháriku. Priznala sa, že taký orgazmus ešte nezažila a on sa, samozrejme, ponúkol, že by jej ho rád doprial opäť.

Dovolenka sa pomaly končila a ja som si na izbe zabudol šnorchel. Vrátil som sa späť a… Manželka ma v ústach černochov kábel. Obaja si to užívali. Zamrazilo ma a nevedel som, čo mám spraviť. V tej chvíli som si začal maľovať všetko to najhoršie, čo môže chlapovi preletieť hlavou pri pohľade na manželku s cudzincom v posteli. Vyšiel som naspäť na chodbu a dole v bare som to zapil. Po neviem koľkom pohári som sa rozbehol na izbu, že im to obom vytmavím. Ako tak ubiehali schody a alkohol stúpal do hlavy, ma zlosť opúšťala a prichádzalo zúfalstvo. Vbehol som do izby, kde manželka ležala na posteli nahá a po chlapovi ani náznak. Keď ma zbadala, len sa usmiala a vrhla sa na mňa. Takú fajku, akú mi spravila, som zažil prvýkrát v živote. Zlosť sa však striedala so zúfalstvom, ale orgazmus, aký som zažil pri fajčení môjho penisu, mi odbúraval emócie a odpúšťal som jej. Nakoniec možno napomohol aj alkohol, ktorý stúpol komplet do hlavy. Večer, keď deti zaspali a na balkóne sme si otvorili fľašu whisky, sa mi zo všetkým priznala. Možno si zaslúžila v tom čase, aby som ju potrestal alebo opustil, no ja som sa povzniesol nadovšetko. Veď to bol len sex.

Posledný deň sme prežili spoločne na pláži. Odvtedy sa náš sexuálny život od základu zmenil. Sex je máličko tvrdší a o to intenzívnejší.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *