Prispievatelia

Pekelne predražená ranná zábava

Snívalo sa mi, že ma žena, ktorej som včera zaplatil nepeknú sumu, zobúdza lízaním mojej rannej predejakulácie. Jej plné pery sa obmotali okolo žaluďa a odmietajú ho pustiť, dokým nedostanú, čo chcú. Otvoril som oči. Prikrývka ležala na zemi a medzi mojimi nohami ležala krásna žena, ktorej som včera zaplatil 1000 eur za jednu poondiatu noc. Neľutujem to.

Sledoval som ju zhora, sledoval som jej prsia, ako sa šúchajú bradavky o moje stehná. Chlpy na mojich nohách sa ježili, môj penis ešte viac tvrdol a z úst sa mi drali zvieracie pazvuky. Prechádzala mi jazykom po jemnom strnisku. Penis mi pevne držala v jej útlej dlani a pohybovala ňou zhora dole. Zdola hore. A zase zhora dole.

Sliny jej už tiekli po brade. Šikovne si ich utierala o moje stehná a pokračovala v hlbokom fajčení. Nevedel som, kedy presne budem. Každý náraz o jej hltan mi spôsoboval rozkoš, dvíhal som celé telo naprieč tomu jej, tlačil som jej hlavu nižšie. Aj ked to vôbec nepomohlo. Pretože ho zhltla nadoraz. Vôbec ma nešetrila. A tak som nešetril ani ja ju. Ostriekal som jej celú tvár. Usmievala sa. Bola so svojim výkonom spokojná a ked som ju sledoval, ako si to stiera prstom a oblizuje, bol som so svojím výkonom spokojný taktiež.

Nechal som ju v kľude sa osprchovať a obliecť. Obaja sme boli potichu. Obaja sme dostali to, čo sme chceli a potrebovali a tak sme nemali potrebu niečo komplikovať. Jednou rukou otvárala dvere a druhou mi chcela zakývať. Chytil som ju za ňu, pritlačil tvárou ku stene, ruku dal za chrbát, aby sa nemohla pohnúť. Kúsal som jej krk a voľnou rukou jej sťahoval nohavičky.

Látkou som jej zapchal ústa, z ktorých bolo počuť vzdychy. Napľul som jej medzi nohy. Stekalo jej to po pyskoch a pomaly kvapkalo na zem. Chytil som jej vlasy a trhol jej hlavu smerom ku zemi. Pochopila. Kľakla si pred malú mláčku mojich slín a poslušne to zlízala.

Zobral som si ju rovno v predsieni. Ľahol som si pod ňu na studenú zem. Z tej zmeny teploty mi ešte viac stvrdol. Pozerala sa mi do očí a pritom jazdila na mojom kokote. Nechal som jej v ústach palec. Jej zuby mi jemne zaťahovali kožu a tlačili na kosť. Rukami sa zaprela o moje stehná, prehla sa dozadu a začala krúžiť panvou. Roztancovala sa na mojom rozkroku a ja som to už nevydržal. Prevrátil som ju pod seba a zdvihol obe nohy. Jednou rukou som jej ich držal pokope a druhou som ho pomaly vsúval do jej vagíny. Bola pre moju veľkosť ako stvorená.

Tentoraz som ju v sprche nenechal samú. Pustil som teplú vodu a nechal, nech sa kúpeľňa naparí. Zatiaľ som jej jazykom prechádzal po nadržanom tele. Začal som na tvári. Na perách, uchu, krku, sánke, prechádzal som jej cez prsia a bradavky, za ktoré som dvakrát zatiahol pomocou zubou. Keď som šiel cez jej brucho, ohla sa ako luk a chytila mi hlavu. Ešte chvíľu som ju tak dráždil, až som nakoniec konečne prišiel do cieľa. Klitoris jej vykukoval a žobronil o moju pozornosť.

Kľačala predo mnou, na hlavu mi padal studený dážď sprchy a moje nohy horeli vzrušením. Jazykom mi prechádzala po vajciach, brala si ich do úst, cmúľala ich a sala. Tlačili sa jemne o jej zuby, ale vždy to zachránil jej šikovný jazyk. Zobral som si ho do ruky a začal si ho honiť. Pozeral som sa pritom na ňu cez môj tvrdý penis. Bola pekná. A lízala mi vajcia. Okay teda, bola nádherná. Ale viac sa mi páčila o minútu nato. Ked’ jej studený dážď zo sprchy pomaly zmýval moje semeno z tváre. Takto sme čakali, až kým všetko nezmizlo. Potom som ju nechal tam. Na kolenách. Mojich 2000 eur práve pretieklo.

Alias zahŕňajúci viacerých anonymných prispievateľov. Pod týmto nickom sa na Radodajka.sk objavia diela autorov, ktorí prispeli iba jednorazovo alebo píšu extrémne sporadicky. A ktorí nemajú záujem zverejniť ani len najmene o vlastnej identite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *