Prispievatelia

Mučenie

Keď som sa prebrala, v ústach som mala sucho, hlavu som mala ťažkú a nevedela som si na nič spomenúť. Kde, do pekla, som?! S hrôzou som zistila, že som pripevnená lanom o drevený trám. Visela som tam ako kus mäsa. Mala som obviazané obe zápästia a len špičkami nôh som sa dotýkala zeme. Bola som úplne nahá a na bradavkách som mala prilepenú šedú pásku do tvaru kríža.

Začala ma chytať totálna panika. Moje telo sa chvelo od strachu, možno aj od vzrušenia, ale to by som si v tej chvíli nepriznala. Zápästia ma brutálne pálili. Začala som sa obzerať po miestnosti. Všade na podlahe horeli biele sviečky rôznych veľkostí. Vyzeralo to na nejaký mezonet. Snažila som si spomenúť, ako som sa sem dostala a kto ma sem mohol takto pripevniť.

MATÚŠ!

Bol to určite Matúš! Ako mi to mohol urobiť?! Síce sme mali párkrát takéto predstavy, ale netušila som, že by bol toho naozaj schopný. A ešte ma tu aj nechá samú! To je naozaj sviniar!

Vtom som si začala spomínať. Večera…, boli sme spolu predsa na večeri. Krásna romantická večera. Ja som mala na sebe nádherné čierne čipkované šaty a čierne vysoké lodičky. Matúš mal sako a krásnu bielu košeľu. Veľa sme sa rozprávali, smiali sa a pili víno. Mala som natočené vlasy a Matúš zo mňa nespúšťal oči. Víno! Áno, do neho mi určite niečo nasypal, keď som bola na toalete. A ja som mu tak dôverovala. Potom si už nepamätám vôbec nič.

Z myšlienok ma vytrhol zvuk tečúcej vody. Tak Matúš je predsa tu, nenechal ma tu napospas osudu. Sprchuje sa. Začínala som byť nervózna, lebo som nevedela, čo ma čaká a potrebovala som sa súrne napiť. Neodvážila som sa však vydať hláska, aj keď som mohla začať kričať, už keď som sa prebudila. Ešteže mi nezalepil aj ústa. Hneď som si začala spomínať na všetky tie situácie kedy som Matúša vytočila, keď som sa správala ako malé dieťa, bola som urazená, nahnevaná a neviem čo ešte.. No, máš sa na čo tešiť, Lena! Teraz ti to tu určite všetko spočíta.

Začal ma oblievať studený pot. Ale v ústach som mala stále sucho ako na púšti. Matúš, vylez už a daj mi, prosím, napiť, vírilo mi hlavou.

Voda prestala tiecť a o pár minút som počula, ako Matúš otvoril dvere. Vyšiel po točitých schodoch za mnou hore. Mal na sebe len obkrútený biely uterák na bokoch a bol bosý. Obdivovala som jeho krásne vyšportované bruško. Bol brutálne sexi!

M: “No čo, SUKA… Ako si sa vyspala?” zašepkal mi do ucha.

Začala som zrýchlene dýchať. A nevedela som, čo mu mám odpovedať. Chcela som kričať, nadávať, kopnúť ho, ale aj nohy som mala zviazané lanom dokopy a asi by to nebol dobrý nápad. Musíš byť poslušná, Lena, lebo sa odtiaľto nikdy nedostaneš!

L: “Veľmi dobre, môj pane, ale som smädná, prosím, podáte mi vodu?” odpovedala som opatrne.

M: “Moja kurvička je smädná, ale čo…? A zaslúži si vodu?”

Vtedy zobral zo zeme jednu zapálenú sviečku, nahol ju nad moje prsia a začal mi na ne kvapkať horúci vosk. Mykla som sa pri každej jednej kvapke.

L: “Auuu!” začala som vzdychať, až keď tá bolesť bola neznesiteľná. Zároveň mi telom prebehla triaška, stehná sa mi chveli a moje lono ožilo. Bola som nasratá, že niečo také ma ešte aj vzrušuje. Bolesť! On miluje, keď mi môže spôsobovať bolesť. Bola som presvedčená, že Matúš je sadista. Bolesť mu stavia jeho penis. Keď mi spôsobuje bolesť, vzrušuje ho to, napĺňa ho to, teší ho to.

Začali mi po tvári tiecť slzy od bolesti, pálila ma celá hruď, prsia, zápästia, všetko.

L: “Prosím, pane môj, dáte mi už napiť?” žobronila som.

Matúš sa otočil, nalial vodu do pohára a dal mi napiť po malých dúškoch. Kvapky vody mi stekali po brade a kvapkali mi až dolu na brucho. Konečne sa mi trošku uľavilo.

M: “Poslušné dievčatko, poslušná Lena, moja Lena!” šepkal mi do ucha a pritom mi hladkal tvár a dotýkal sa mojich kučier.

Tlačil sa na mňa celým svojím telom a ja som cítila, aký má tvrdý kokot. Och bože! Nieeee! Vzrušovalo ma to úplne všetko, to, že som niekde priviazaná, to, že som úplne bezmocná, to, že mi pálil kožu horúcim voskom a aj to, že sa na mňa tlačí s jeho kokotom.

M: “No čo, Lena, odviažeme ťa? Prosíš si, aby som ťa odviazal?” opýtal sa.

L: “Och áno, áno, prosím, pane, odviažte ma,” kňučala som, už ma to naozaj príšerne bolelo.

Opatrne mi odviazal obe ruky. Obe zápästia som mala dorezané od lana až do krvi, cítila som brutálne pálenie a bolesť. Kožu na hrudi som mala červenú a tiež to dosť bolelo. Cítila som strašnú únavu. A nohy ma neposlúchali. Matúš ma zobral do náručia a položil ma jemne na veľkú posteľ. Na jednej strane som bola úplne zničená, ale pička mi tiekla. Nedostala ešte to, čo potrebovala. Nebola som schopná nič robiť, len tam ležať a nechať sa obrábať. Matúš to už nevydržal, zhodil zo seba uterák a prosto sa do mňa natlačil, celkom surovo. Mmm, bol to úžasný pocit. Blaženosť, zmiešaná s bolesťou, ktorú som cítila na zápästiach a prsiach, to bol neopísateľný pocit. Kričala som, zvíjala som sa pod Matúšovým telom. Bozkával ma tak, že som lapala po dychu a neustále mi niečo šepkal. Bola som ako v tranze a nepamätám si čo šepkal, ale viem, že ma to rajcovalo. A vyvrcholila som asi štyrikrát a Matúš striekal nespočetne veľa ráz za sebou.

M: “Si môj otrok, Lena, počuješ?” šepkal prerývane. Mal v očiach šialený výraz. “Musíš mi podržať tvoju piču vždy, keď budem chcieť, a keď sa budeš brániť, znásilním ťa ako kurvu. Si môj sluha, môj majetok a budeš mi uspokojovať kokot dovtedy, kým budem mať chuť ťa trtkať a ešte mi za to poďakuješ, ty štetka!”

Ležala som tam ako handrová bábika a môj pán si mohol so mnou robiť, čo chcel. Keď sa dostatočne na mne ukojil, privinul si ma a hladkal mi vlasy. Na nočnom stolíku som ešte zahliadla dlhý čierny bič a vtom som zaspala.

Manželka, matka, subinka môjho milenca. Píšem o mojich snoch a túžbach. O predstavách toho, čo robím manželovi za chrbtom. S mojou životnou láskou, vzťah s ktorou zrejme nikdy nenájde naplnenie. Už len preto, že by sa kvôli tomu museli rozpadnúť dve rodiny s deťmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *