Prispievatelia

Skupina

Ráno som vstal veľmi ťažko. Po takej noci so očakával, že to bude lepšie, ale opak je pravdou. Dlho som premýšľal, ako si spestriť alebo okoreniť svoj sexuálny život a nič neprichádzalo. Až jedného dňa som narazil na vcelku zaujímavý profil na internete.

Niežeby bol niečím výnimočný, ale zaujal ma. V názve bolo niečo ako gang-bang-band-and-bukake alebo niečo podobné. Pozrel som sa na fotografie bližšie a nič. Pár obstarožných chlapov s nejakou obéznou dámou v rokoch. Strašné. Človek hľadá zábavu a toto skôr znie ako kult. Avšak pozeral som aj im podobné nicky a všade nejaká obdoba. Tu zrazu pár s viacej…, tam partia s dvomi ženami, hentam desať na jednu… Zaujímavé a hneď človek získava iný pohľad na vec. Nie na objekty, ale skôr na skúsenosť.

Aké to môže byť s jednou ženou, keď sa vystriedajú viacerí. Alebo viac žien ako mužov… Sen každého muža je aspoň dve, tri… No a toto, že dvadsaťpäť na jednu. Otváram oči aj ústa. Veď tú musela pička bolieť. Pozerám zábery z akcie a zišlo sa ich požehnane, žena vyzerala k svetu. Dokonca by som povedal stredný vek, plnšie tvary, ale žiadna slanina. Prsia vyzerajú pevne. V poznámke: “Mala chuť si to zopakovať a tentokrát nás bolo viac. Krásne sme si to všetci užili.”

Neodolal som a napísal som im. Ani nie do hodiny prišla odpoveď. Je to partia priateľov, ktorí sa stretávajú a občas si doprajú nejakú akciu. Väčšinou je to spontánne, neplánované. Ženy sú taktiež spontánne, podľa chuti manželky, milenky alebo len ženy, ktoré si chcú vyskúšať niečo špeciálne. Všetko je dovolené, nič nie je zakázané, ale všetci sa rešpektujú navzájom. Nikto na nikoho netlačí a nenalieha. Nie v skupine znamená NIE. “Takže anál je dovolený?” pýtam sa cez správu. “Áno, ale len ak tá druhá strana súhlasí,” prišla odpoveď.

“Vidím na fotkách, že žena robí hlboký orál, to je skvelé. Takže ak by som chcel len vyfajčiť, tak viac nemusím?”

“No, ak žena bude mať chuť na hlboký orál, tak ho dostaneš, ale ak nebude mať chuť alebo tvoj penis bude príliš veľký, tak nie. Ak prídeš, nemusíš nič, môžeš len sedieť a fotiť, alebo si robiť dobre sám sebe,” odpoveď od niekoho z nich.

“Super, tak kedy?” pýtam sa.

“No, nie tak hrrr! My nie sme hodinový hotel, sme partia priateľov dobrého sexu. Pokiaľ chceš, môžeš sa pridať, ale niečo za niečo.”

Aha sme doma, už budú pýtať peniaze. A vraj partia priateľov. “Koľko?” pýtam sa.

“Čo koľko? Nečítaš, sme partia!” prichádza odpoveď. “Ak sa chceš pridať, mal by si niečo ponúknuť. Priestor, program a v neposlednom rade pred akciou ako nováčik potvrdenie od lekára. Máme radi sex a navzájom sa poznáme. Vieme, že mimo partie nikto nič nerieši, ale príchodiaci alebo návštevníci sa musia preukázať potvrdením.”

Odľahlo mi. Vcelku sa mi to páči, asi preto idú na ostro. Teda až na pár výnimiek, kde som videl ochranu. Súhlasím a dohodli sme sa. Vymenili sme si telefón a rozlúčili sme sa. Po nejakom čase zvoní mobil. Pozerám, chlapík z chatu. Vraj chystajú spoločnú akciu a či mám chuť sa zúčastniť. Samozrejme. Aj keď mám obavy, ale chcem to skúsiť. Môžem prísť aj s manželkou alebo priateľkou, ak mám chuť. Vraj sa ohlásila jedna kočka aj s kamoškou a chceli by aspoň desať chlapov. Poslal mi nicky dievčat, aby som sa rozhodol a dal mu vedieť. Ak by som prišiel s partnerkou, tak potvrdenie musí priniesť aj ona. Nechcel som do toho ťahať žiadnu moju partnerku, tak som sa prihlásil sám. Vyšetrenie prebehlo v poriadku, tak už mi nič nebránilo zúčastniť sa akcie.

Prišiel som na dohodnuté miesto včas. Poobzeral som si okolie a rozhodol sa počkať chvíľu v aute. Podľa fotiek bez tváre to bolo okej, ale s tvárou… Prišli takmer chvíľu po mne. Muži v strednom a vyššom strednom veku. Žena nikde. Začínala sa ma zmocňovať obava. Zazvonil telefón. “Ahoj, nezablúdil si? My sme už tu. Kedy dorazíš?”

Na odpoveď, že už parkujem, som počul v pozadí jemný povzdych. Akoby im odľahlo, že som si to nerozmyslel. Prišiel som do bytu, kde sa konala akcia. Zoznámenie a posadili sme sa. Niektorí popíjali, iní sa rozprávali… Po takej polhodinke zazvonil mobil jednému z účastníkov. Keď zložil telefón, usmial sa zvolal: “Kočky dorazili!” Chlapi sa trochu pomrvili a vyzerali ako bažanti. Upravovali si vlasy, pohodlnejšie sa usádzali. Tak nenápadne, ale predsa, chceli sa ukázať v najlepšom svetle. Do miestnosti vošiel len organizátor a vraví: “Dievčatá sa šli upraviť,”

Nechápal som, čo to znamená, tak som sa pozeral po ostatných. Chlapík s plešinou vedľa mňa mi šepol, že to bude rýchlovka. Nechápavo som na neho pozrel. Pochopil a dodal, ak by prišli do bytu a sadli si, tak sa uvoľní atmosféra, trošku pokecáme a potom sa pomaly poberieme do akcie, ale keďže sa šli upraviť, už prídu rovno na vec.

Nemýlil sa. Po pár minútach prišli dievčatá sporo odeté. Sadli si medzi nás a začali sa zoznamovať. Pýtali sa, odkiaľ sme čo máme radi. Popri tom srkali z malého pohára nejaký alkohol. Bolo ho tam neúrekom. Nakoniec povedali svoju predstavu. “Sme dosť nadržané a keď vidíme vaše navreté nohavice…” rozhovorila sa jedna a popri tom sa uškŕňali jedna cez druhú. “Dovolené je všetko, ale chceme obe, aby ste nás nešetrili. Máme radi trošku tvrdší sex. Ale žiadne mlátenie po zadku či iné zvrátenosti. Mne môžete striekať na celé telo, ale do úst nie. Kamoška má rada semeno, tak ak chcete do konca, môžete do úst jej. Striekať len do gumy alebo na telo. V žiadnom prípade nie do vnútra.”

Nadýchol som sa, že niečo poviem, ale skočila mi do reči, hoc som ani nezačal.

“Análik môžete lízať aj prstovať, v žiadnom prípade tam nechcem ani ja ani kamoška vašu cicku do riťky. Ak by niekto mal predsa len chuť na toto, tak končíme. Súhlas, chlapci?”

Všetci prikývli. Ešte sa chvíľu rozprávali o detailoch, ako kto bude fotiť, či s tvárou… Nič dôležité. Vtom si obe kľakli oproti sebe a začali sa bozkávať. Popri tom nám predviedli nie príliš vzrušujúcu a vydarenú striptízovú šou, ale snažili sa.

Následne sme sa všetci presunuli do spálne alebo do miestnosti, kde bola obrovská posteľ. Sťaby mávnutím prútika všetci boli nahí. Dievčatá si ľahli na posteľ a roztiahli nohy. Chlapci, nešetrite nás. Rozdelili sme sa do skupín. Tí, čo idú súložiť, ďalší čo si nechajú fajčiť a honiť navzájom. No a čakatelia alebo pozorovatelia. Pozoroval som, ako to ide. Ani minúta a už prvý zvýskol a striekal na kozy brunetke. Tá sa mu poďakovala úsmevom a vzala do rúk ďalší penis, čo sa je hojdal pri hlave. Aj pri pošve vyleteli prvé dávky na brucho. Kľakol som si k nej a začal som jej ju lízať. Chcel som vedieť, ako chutí načatá pička neukojenej samice. Schmatla ma za hlavu a potiahla k sebe vyššie. “Chcem tvoj kokot! Lízať ma budeš neskôr.”

Pochopil som a vrazil som ho do nej tak prudko, že hlasno vzdychla a schmatla ma za zadok, a nechty zaborila do mojich polovičiek. Zvrtla ma na chrbát a začala na mne jazdiť. Páčilo sa mi to. Jej kozy sa hompáľali nado mnou a jemne som sa ich dotýkal. Chytila si jednu a vložila mi ju do úst. “Cucaj!” prikázala mi. Po chvíli spomalila tempo a pritiahla si ďalšieho k sebe, aby ho vzala do úst. Pomaly sa posúvala po mne tak, že som cítil, ako sa blíži môj vrchol. Odrazu som ju zhodil zo seba, aby som sa do nej nespravil. Lenže výstrek bol tak silný, že zasiahol chlapa, čo jej bozkával zadok a chrbát priamo do tváre. “Prepáč,” vravím mu. To je v pohode. Neboj, aj ty dostaneš len čo sa rozbehneme. A nemýlil sa. Tak oduševnelo sme všetci hľadali priestor, ako sa dotýkať a byť v hre, že sme nesledovali jeden druhého a zatiaľ čo som sa hral s jej prsiami, ona nado mnou honila chlapom oproti sebe. Keď to prišlo na nich, všetko som mal vo vlasoch. Keď sme sa všetci vystriedali, všimol som si, že poniektorí odišli. Bol som sklamaný, že to trvalo len tak krátko. Veď každý sa spravil takmer okamžite, ako sa ho ženy dotkli. Omyl.

Bola to len taktická prestávka, aby nabrali silu a vedeli sa naštartovať na druhé kolo. Dievčatá sa medzitým oddane venovali tým, ktorí vydržali najdlhšie alebo sa dokázali zreparovať. Skrátka, po prvom útoku na všetky dierky a ruky sa situácia upokojila, prišlo ku klasike jeden alebo dvaja na jednu. Aj dievčatá si dávali pauzu na striedačku, aby nabrali síl. Po asi dvojhodinovom maratóne, keď som už nevládal a chcel som sa odbaviť, aby som mohol odísť, si ma všimla červenovláska a prehodila ma na chrbát. Začala na mne jazdiť a brunetka si mi sadla na tvár. “Teraz ma vylíž, kamoško,” poznamenala. Jej pička voňala všetkým možným. Medzi chĺpkami sa lepilo sperma od každého trošku a sliz, ktorý sa jej ťahal z pošvy, mal príchuť mora. Nič príťažlivé, ale zaťal som zuby a pustil sa do nej. Po chvíli sa dievčatá vymenili. Potom mi ho spolu honili, zatiaľ čo mali vystrčené zadky, kde ich obrábali ostatní na striedačku, ťahali sa o mňa a snažili sa vymačkať za každú cenu aspoň kvapôčku bieleho moku. Mal som pocit, že mi ho chcú skôr odtrhnúť ako vyhoniť.

Vtom som zalapal po dychu a rozhodil ruky. Nechtiac som ľavou rukou schmatol jedného z pozorovateľov za penis. Ten sa pozrel na mňa a skôr, než som ruku odtiahol, nastavil sa ku mne a pomohol mi. Jemne ma držal za ruku a naznačil mi, aby som ho dokončil. Stačilo pár ťahov a spoločne sme zaručali ako jelene. Zatiaľ čo zo mňa všetko červenovláska vysala, jeho dávka skončila na mojej tvári. Všetci sa rozosmiali. Hanbil som sa trošku, ale červenovláska sa presunula ku mne a očistila mi jazykom tvár. “Teba chcem mať doma!” zamrnčala mi do ucha a zvalila sa na posteľ, aby do nej ďalší mohol krásne vojsť spredu. Ešte pred polnocou sme skončili. Pomohol som upratať byt, rozlúčil sa a odišiel domov.

Pred obedom prišla sms: “Je to na nete, pozri sa.”

Preboha! Zľakol som sa zapol som počítač. Fotky tam v skutočnosti boli. Aj ja som bol na nich. Tvár bola rozmazaná a tetovanie prekryté. Pozeral som si fotky dookola.

Prišla správa: “Tak čo? Páčilo sa ti?”

Popravde som priznal, že áno. Ale zároveň som sa pýtal, ako sa cítia oni, či to bolo dobré. Vedel presne, čo chcem vedieť. Priznal, že ako neskúsený mal aj on prvý raz problém. Veľa sexu naraz škodí, pokiaľ nemám tréning. Kočky vraj boli spokojné a radi by si to zopakovali, ale tentoraz by chceli aspoň dvadsať. Súhlasil som, že rád sa pridám.

Nikdy by som to nepovedal, ale kočky, ktoré by neboli môj typ, ma presvedčili o svojich kvalitách a zmenil som pohľad aj na tie bacuľky, ktoré som odsudzoval. V posteli sa výška stratí. Ale ja dodám, že aj vek, váha a iné nedostatky.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *