Prispievatelia

Zuzana

V deň, keď som najviac premýšľal, čo so svojím životom, ozval sa stratený kamarát so správou, ktorú by som naozaj neočakával. S napätím som si vypočul celý jeho telefonát.

“V našej firme hľadajú človeka, ktorý bude obskakovať okolo modeliek, počúvať fotografa a cestovať po svete. Má to len jeden háčik. Musíš sadnúť do auta a ráno už o 8:00 musíš dokázať, že aj keď je to práca sluhu, tak že aj tak na to máš.”

Samozrejme, že som sa potešil, financie dochádzali a keďže som bol sám a doma ma nič nedržalo, pobalil som veci do kufra, sadol do malého červeného šípa, pri ktorom som dúfal, že cestu do Prahy ešte vydrží a nikde ma nezradí. Keď som vyrážal z domu, bolo 22:00, čakalo ma 6 hodín za volantom a ranné dobrodružstvo po prešoférovanej noci.

Kamarát mi cestou poslal adresu, kam si mám prísť ráno zložiť veci, hodiť rýchlu sprchu a že odtiaľ spolu vyrazíme do práce, kde ma čaká pohovor. A že pred budovou ma počká jeho priateľka, ktorá sa v tej dobe bude vracať z práce – keďže robí barmanku vo vychytenom bare. Nikdy nechodí domov skôr a nebude pre ňu problém pomôcť mi s vecami.

Cestou som sa dopoval kávou, sladkosťami a redbullom, aby som za volantom nezaspal, šesť hodín je predsa šesť hodín a človek je sám v aute. Bolo 4:20, keď som sa uplahočený a zničený zastavil na zázračné slová navigácie: “Úspešne ste dorazili do cieľa”.

Na prvý pohľad som mal pocit že ma privíta nejaký majordóm. Vraj len menší domček na predmestí, pritom môj byt bol tak malý ako ich garáž. Takže o malom domčeku sa tu nedalo rozprávať. Ale ako Patrik sľúbil, pred bránou ma čakala jeho dáma. V duchu som zaklial, ten chalan mal šťastie ešte aj na ženy.

“Ahoj, volám sa Zuzana.” Aj napriek pokročilej hodine a únave sa na mňa usmiala úsmevom, ktorému by snáď ani ženy neodolali. Zato ja som ledva vykoktal od únavy a očarenia posledných minút “Ahoj” a predstavil som sa.

Vošli sme do velikánskej haly, prešli dlhou chodbou, až ma doviedla k izbe. V izbe bolo toľko dverí, že len sťažka by som sa ráno odtiaľto vymotal sám bez problémov. Zuzana mi vysvetlila, kde čo nájdem, aby som nepátral po dome – a zmizla v jedných z dverí. Nastavil som si budík na 5:50 a bez vyzliekania som spadol na posteľ a zaspal.

Tých pár minút čo som spal mi prišlo, akoby som si len ľahol a vzápätí vstal. Vyvrátil som na podlahu celý kufor a veci sa z neho vysypali, nebol čas, aby som sa slušne prehrabával a hľadal čo potrebujem. Vyzliekol som zo seba všetko do poslednej nitky, vzal som osušku, kefku, mydlo a v dverovom labyrinte som šiel hľadať sprchu. Trafil som na tretíkrát, na zrkadle ma čakal odkaz od Patrika: “Máš čas, pohovor je až 9:00. Ja si idem zabehať a o ôsmej sa vidíme na raňajkách.” Odľahlo mi.

V kúpeľni som pustil vodu, ktorá podala priamo z plafónu, takže to vypadalo, akoby pršalo. Kým odtiekla voda do teplej, obzeral som všetky tie dvere a premýšľal, kam asi vedú. Vošiel som do sprchy, priamo do dažďa a užíval si kvapky, ktoré tiekli po mojom tele. Odrazu som začul pohyb, ale nelámal som si hlavu, pretože cez paru ma aj tak nebolo bohvieako vidieť. Keď pohyb utíchol, uvedomil som si, že potrebujem odreagovať stres, ktorý prichádza z blížiaceho sa pohovoru. Začal som si honiť.

Vtom som si spomenul na zvodnú Zuzanu, čo ma len povzbudilo v mojej túžbe po orgazme.
Chrbtom som sa oprel o stenu, nohami sa zaprel do zeme a pridal som na intenzite. Rýchlo som stvrdol, čo moju túžbu ešte viac hnalo k tomu, aby som sa dobre vystriekal. Odrazu ma prerušil ženský hlas a osoba, ktorá sa zjavila oproti mne. Zdvihol som zrak a dúfal, že sa mi len sníva…

“Patrik mi vravel, že máš toho najväčšieho vtáka v okolí, teraz sa mi to len potvrdilo.” V takej chvíli by sa asi nik nezachoval správne, veď si predstavte, že oproti vám stojí ta najsexy žena. Dlhé vlnité ryšavé vlasy, krásne plné trojky s bradavkami tak tvrdými od vzrušenia, že jeden by sa už len prisal, ploché bruško, ktoré zdobil jemný kamienok, boky bohyne a nohy, ktoré nikde nekončili.

No neopichaj ju. Ale Paťo je môj najlepší kámoš, to mu predsa nemôžem urobiť.

Postavila sa ku mne tak blízko… Prešla prstom po hrudi a jej zvodný pohľad padal aj s ňou do môjho rozkroku. Keď si vtáka strčila hlbšie, než by to dokázal hocijaký fakír s mečom, myslel som, že umriem od slasti. Miešali sa mi výčitky s neskutočným chtíčom. Zo zmiešaných pocitov ma prebral Patrikov hlas.

“To som si mohol myslieť, už niekoľko dní som cítil, že nevieš udržať svoje druhé ja… Ale že práve Petrov vták bude ten, čo to celé zlomí…”

Vôbec nič som nechápal. Paťo nasadil Zuzane okolo krku obojok s vôdzkou, na mňa len žmurkol a dodal: “Uži si jej druhé ja, je skvelá.”

Vôbec nič som nechápal, ale keď som videl, ako ju Paťo naberá a obaja si to začínajú užívať, vopchal som jej vtáka do pusy tak hlboko, ako to len šlo. Sprchových 30 minút sme si všetci užili viac než dosť a Patrik ani trochu neklamal, Zuzanino druhé ja bolo tak sexuálne nenásytné, že lepšie odreagovanie pred prácou som si ani nemohol predstaviť. Po pohovore som zistil, že Zuzana má problém udržať sa na uzde aj napriek veľkej láske k Patrikovi. Keďže chceli byť aj tak spolu, našli spôsob, ako s touto vadou existovať. Veď predsa každý máme dáku chybu.

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Hovorím si "Wolfwo" a čo je za touto prezývkou skryté, to si (rada) nechám pre seba. Na jednej strane som Zuzanou z môjho prvého príbehu - dosť sa v nej vidím, pretože aj keď som milujúcou mamou, manželstvo sa mi rozpadá. Totiž, hneď ako začnem postrádať pocit fyzickej lásky, ťahá ma to hľadať inde. No srdce stále zostáva doma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *