Prispievatelia

Zlaté roky 90-te

V nedávnej minulosti, keď ešte chlap musel vyjsť na ulicu, aby zbalil babu a telefonovať sa dalo z verejných automatov na mince… Cestujem autom. Popri hlavnej trase v zime, kedy by človek psa nevyhnal, ako sa vraví, popri ceste idú dve dievčence. Jasné, že gentleman spomalím a zastanem, veď najbližšie miesto je pár kilometrov všetkými smermi. Zrejme študentky.

Nedalo sa zastaviť hocikde, tak som musel kúštik ďalej. Dievčence videli, že spomaľujem a vôbec nepridali do kroku. Trošku ma to nahnevalo, lebo som sa dosť ponáhľal a oni ležérnym krokom prišli k autu. Otvorili dvere…

“Kam to bude, kočky?” nahodil som úsmev na milé tváre.

“Mnooo,” začala jedna, “to je trošku inak, fešák, my tu pracujeme,”

Začervenal som sa a hlas sa stratil. Než zatvorili dvere, už som bol pár sto metrov ďaleko. Hanbil som sa, že som nevedel, že oni tam pracujú. Tak pár rôčkov po revolúcii som ešte nepoznal nástrahy sveta. Na druhý deň som šiel naspäť a dievčence v sychravom počasí v polotme opäť na place. Dnes sa trošku usmievam, ale vtedy som to bral vážne. Keď videli blížiace sa auto v šere, tak mi zakývali a ja som opäť dôverne zastavil. Keď otvorili dvere, hneď ma spoznali a ja som už chcel odísť a…

“Jééj, to si opäť ty? No dnes by si nás mohol, prosím, odviezť?”

“Dobre a kam to bude, kočky?”

“Tu do mesta, na stanicu alebo hocikde po ceste.”

Nemal som v pláne ísť cez mesto, hlavne keď moja cesta viedla opačne, ale vravím si, spravíš dobrý skutok a aj prostitútka je človek. Súhlasil som, aj keď som nevedel, kam ideme.

“Odkiaľ ideš? Kam cestuješ? Máš frajerku?” a kopec iných otázok mi kládli. Nebol som si istý tým, že sa chcem s nimi baviť, ale odpovedal som tak nie celkom presne. Cesta ubiehala a blížili sme sa k mestu.

“Nechceš vyfajčiť?” skúsila to menšia.

Takmer som strhol volant, ako som sa zľakol. Teda niežeby som nechcel, ale predsa moja skúsenosť bola trošku iná. Babu som si vždy hľadal a prehováral na sex a tu hľa po desiatich minútach ponuka. Navyše, čo tá druhá? Hádam bude pozerať, ako piglujem jej kamarátku? Trošku blbé.

“Vieš, aká je zima? Nikto nezastavil a aspoň na kávu nam daj zarobiť. Nechceme zadarmo, vyfajčím ťa. Fajka za liter a sex za tisíc päťsto.”

“Čooo ?“ takmer mi oči vypadli.

“No za odvoz ti dáme zľavu. Fajka za polovicu a sex za sedemsto,” nástojila.

“Blázniš? Za 500 mám plnú nádrž.”

Vošli sme do mesta a dievčence navigovali do centra. Vtom sa tá druhá zozadu naklonila ku mne a vraví, aby som zabočil na stanicu. Odbočil som.

“Tak čo teda, takú cenu ti nikto nedá. Alebo sa ti nepáčime?”

No, pravdupovediac, tá menšia ani moc nie a tá druhá by veru stála za hriech.

“A čo, kamošku necháme mrznúť vonku?” pýtal som sa v nádeji, že to vzdajú.

“Ak ti tu vadí, kľudne ju vysadíme a ona počká.”

Lenže ja som chcel skôr tú druhú. Zastavili sme.

“Tak čo? Pozri, za sedemsto máš komplet sex, to je skoro zadarmo.”

“Nie!” rázne som odpovedal, aj keď som čakal, že ma budú prehovárať a nemýlil som sa.

“Dobre, tak fajku za štyristo, ale už fakt lacnejšie nie,” povedala rozhodne.

“Prosím ťa, v takejto kose sa mi ani nepostaví,” naťahujem ich.

“No daj dole nohavice, uvidíme.”

Rozopol som opasok a ona sa pripravovala skočiť mi na neho ako sliepka na dážďovku.

“A kozy neuvidím?”

“Chceš?” spýtala sa a začala si dávať dole postupne asi desať tričiek a mikín a tielok, čo mala na sebe.

Popri tom mi nasadila prezervatív a striedavo fajčila a honila. Mala príjemne ľadové ruky. Keď sa vyzliekla, tak som bol krásne vzrušený a hľadal som prsia na mieste, kde by mali byť. Žiaľ, okrem dvoch bradaviek tam nič nebolo. Rukou som skĺzol medzi nohy, aby som si overil, že je naozaj žena. “Prestaň, za piču ma môžeš chytať, keď budeme sexovať. Pri fajke ani kozy neukazujem.”

Stiahol som sa. “A kamoška sa nepridá?”

Vymenili sa a zozadu sa pretiahla k môjmu penisu krajšia z dvojice. U nej bolo jasné, že má prsia prinajmenšom trojky. Mala kožené nohavice a moja ruka zablúdila ku nej do rozkroku. Ak by som si chcel nahovárať, tak ju to začalo dráždiť a môj penis jej zmizol v hrdle. Fajčila mizerne, ale vzdychala pri tom krásne. Moja ruka jej dráždila rozkrok a pomaly hľadala cestu pod vypasované nohavice.

Keď som narazil na tzv. “Bermudský trojuholník” (vtedy sa ženy ešte neholili ako dnes), vzrušenie dostalo vrchol. Rukou mi pomohla vytlačiť posledné kvapky do prezervatívu a moja ruka tesne pred štrbinou sa začala vzďaľovať. Kurvička si sadla na svoje miesto, kde som nedočiahol. Podali mi servítky na utretie. Tá menšia si obliekla zatiaľ všetkých dvadsať vrstiev. A prišlo ponaučenie do života. Nikdy neplať za sex veľkou bankovkou. Dohodli sme si štyristo korún a ja som platil päťstovkou. Zobrala ju, dala do kabelky a požiadala ma, aby som ich odviezol ešte pár metrov a tam vystúpia.

“A čo vydať?” pýtam sa.

“No fajka bola za štyristo a za tú stovku som sa ti vyzliekla.”

Tá vzadu bola ticho, ale aj tak som nemal chuť a schopnosť oponovať. Navyše, stálo to za to.

Boli to krásne časy. Chodil som tadiaľ pravidelne, ale tieto dve som už nestretol. Možno zmenili rajón alebo boli tak vyťažené, že vždy mali klienta.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *