Prispievatelia

Sauna

Nie som žiadna modelka, hoci ako manžel hovorí, keď si sadnem na desať centov, tak mi spod zadku deväť trčí. Ale pri prsiach je to podobné. Manžel vraví, aspoň nebudú visieť, hihi. Žijeme v malom mestečku, kde sa všetci navzájom poznáme. Manžel pracuje vo vzdialenom meste a nielenže skoro ráno odchádza, ale aj neskoro sa vracia.

Zo začiatku to bolo strašné, celý deň doma sama. Neskôr sa podarilo zariadiť si čas tak, aby som stále mala čo robiť. Keďže pracujem z domu, nemám pracovnú dobu a nikto ma nekontroluje. Dôležité je, aby zadaná práca bola riadne a včas odovzdaná. Keďže dokážem makať, tak za dve tri hodiny mám hotovo a čo potom? Zvykla som si chodiť do parku zabehať, poobede zaplávať, občas do fitka alebo sauna. Saunu milujem, vždy sa tam uvoľním a odreagujem od tohto sveta.

Keďže som si našla čas, kedy do sauny nikto nechodí, mám ju celú pre seba. Môžem sa natiahnuť a zavrieť oči. Keď je v saune viac ľudí, tak už sa ležať nedá a v sede si tak neoddýchnem. Ranný beh mám takmer denne a vynechávam ho len v prípade nepriaznivého počasia, ale dobehnem to vo fitku. Neuverili by ste, aké je to zvláštne, keď beháte s venušinými guličkami. Len ich nesmiete mať vo vrecku, hihi. Zo začiatku som mala divný pocit, ktorý časom odišiel. Je to úžasné. Oveľa zvláštnejšie je behať s análnym kolíkom. Áno, dá sa to. Je to zvláštny pocit, iný ako pri guličkách, ale keď sa viete uvoľniť, je to skvelé. Hlavne sex potom.

Jedného dňa som si bola zabehať s guličkami. Bol nádherný deň, všetko išlo ako po masle. Poobede sauna, masáž a večer manžel. Deň ničím zvláštny. Zvláštne bolo, že na druhý deň som nevedela nájsť guličky. Nevedela som si spomenúť, kde som ich položila. Mám aj iné, ale viete, keď máte niečo obľúbené… Vybrala som iné a hotovo, veď sa nájdu.

Po nejakom čase som zašla do sauny. Zatvorila som oči a nechala svoju myseľ premýšľať nad ničím. Po chvíli sa ale otvorili dvere a dnu vošiel mladý muž. Nechcela som robiť paniku, tak som sa zodvihla, aby som mu uvoľnila miesto. Keď ma videl takú, ako ma boh stvoril, zhodil uterák aj on a sadol si na hornú lavičku. Nevedela som, čo robiť. Samozrejme, zabaliť sa do uteráka, ale keď on si ho zložil. Navyše ma už videl, tak som si povedala, no a?

Občas som jedným okom pozrela, čo robí. Pozeral na mňa a rukou si ho honil. Normálne si ho na mne honil. Nie tak, aby sa spravil, tak pomaly. Vstala som a vypadla mi z rúk gumička do vlasov. Zohla som sa po ňu a odišla som. Po pár dňoch som zase zašla do sauny v mojom čase. Na moje prekvapenie tam už sedel mladý muž, celý holý a s vyloženými nohami. Sadla som si na druhú stranu. Po chvíli si pritiahol vedľa mňa. “Kľudne si dajte dole ten uterák, nevadí mi to.” Zahanbila som sa. Bola by som utiekla, ale prečo? Nemám dôvod. Keď som po chvíli na neho pozrela, tak opäť sedel na svojom mieste a pozeral sa pred seba. V saune je nahota prirodzená, tak som si dala dole uterák. Navyše keď si predstavím ten trapas z minula, tak ma to trošku aj vzrušovalo. Nie tak, že by som po ňom túžila, ale že ma niekto sleduje a páči sa mi to.

Skontrolovala som situáciu a mladý muž sedel naďalej uvoľnene na svojom mieste. Trošku ma to zamrzelo, že ho už nevzrušujem, tak som sa mierne uvoľnila a pootočila k nemu. Vyložila som si jednu nohu na lavičku a tým sa mu otvoril výhľad. Predstavila som si, ako mu rastie a mierne som privrela oči. Keď som ich opäť otvorila, mládenec už sa blížil ku koncu. Hrýzol si pery, zatváral oči a zvyšoval rýchlosť. Videla som niečo, po čom som netúžila a myslím, že žiadny návštevník netúži. Semeno vyletelo až na stenu. Stena aj podlaha bola ostriekaná, rýchlo som privrela oči, aby nevidel, že sa pozerám. Neviem prečo, ale zatúžila som byť pretiahnutá. “Nepáli vás to?” pýtal sa ma. Nechápavo som pozrela na neho. Usmial sa a ukázal na môj… Bože, zabudla som si vybrať kolík so šperkom. Uvedomila som si, že predtým, keď som zdvíhala gumičku do vlasov, videl krásne nielen kolík… “Nie, prečo?” pýtam sa. “No, predpokladám, že je kovový a v saune musí byť dosť horúci.” Mal pravdu, ale kolík je silikónový a vyzerá len ako kov.

Ešte pár ráz sme sa stretli v saune. Vždy to bolo rovnaké, ja som sa nastylovala, on si to spravil, ja som sa tvárila, že mám zavreté oči a neviem o tom. Občas som mu pomohla tým, že som si mierne po nej prešla rukou. Prst akoby zablúdil a mierne sa pootvoril vchod. Potom som si prešla po perách a vibrácie lavičky mi prezradili,,, ako zrýchľuje svoju masturbáciu. Hrala som sa s ním.

Aké ma však čakalo prekvapenie po čase? Prišiel do sauny, sadol si hneď vedľa mňa a zobral ma za ruku. Druhou rukou mi vložil niečo do dlane. Takmer som odpadla, keď som zistila, že sú to moje stratené guľky. Pozrela som prísnym pohľadom na neho. “Našiel som ich v bazéne, chcel som ich vyhodiť, ale keď som zbadal ten kolík v zadočku, napadlo mi, že budú vaše. Nie sú?” pýtal sa.

“Prečo ste mi ich nedal skôr?”

“Nebol som si istý, ale skúsil som to. Viete, je to dosť intímne a nevedel som ako. Ale keď viem, že máme niečo spoločné, tak som sa osmelil.”

“Spoločné?”

“Nuž, asi nebudem ďaleko od pravdy, ak poviem, že so mnou si to užívate. To, že sa hladkáte a vzrušujete ma, nie je náhoda, ale cielený ťah z vašej strany. Viete, že ma vzrušujete a robíte mi to naschvál. Čo je viac ponižujúce, ako vedieť, že tu masturbujem pri vás alebo že používate pomôcky?”

“No, pravdupovediac, je to nechutné, ale neviem si s tým pomôcť. Hrám to s vami. Nikdy som to nerobila a…” nedopovedala som. Začal ma bozkávať. Odtrhla som sa od neho. Vrazila som mu také zaucho, až som sa zľakla, lebo mu zostali na líci moje prsty. Odtiahol sa. Nedostal zaucho, že ma pobozkal, ale za to, že ma predbehol. Za to, že nie ja som bola iniciátorkou, ale on. Napriek tomu jeho stoporený penis ma tak vzrušoval, že už pár dní som mala chuť sa ho aspoň dotknúť. Priskočila som k nemu a začala ho hladkať.

Bol nádherný a tvrdý. Myslím, že mi odpustil, pretože sa vôbec nebránil. Začal mi hladkať prsia a oprel sa o stenu. Tým mi dal priestor na realizáciu. Vzala som ho do úst a vtedy som si uvedomila, čo sa deje. Som neverná. Cudzí pohľad je v norme, ale cudzí penis v ústach je nevera! Ach, bože, som tá najhoršia žena na svete. Ale ak do pekla, tak na koni. Otočila som sa k nemu zadkom a naznačila som, aby do mňa vnikol. Neposlúchol ma. Začal ma lízať a to tak, že sa mi roztriasli nohy a musela som si ľahnúť. Ľahla som si na podlahu, na tú podlahu, kde pred pár týždňami skončilo prvý raz jeho sperma. Teda prvý raz som to videla. Bolo mi to jedno. Chcela som ho. Vedel, že ma má a užíval si to. Mal ma v hrsti a ja som bola odhodlaná dovoliť mu všetko.

Ešte párkrát sme sa stretli v saune. Potom sa po ňom zľahla zem. Ktovie? Možno raz ho stretnem a… to už bude iný príbeh.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *