Prispievatelia

Naivka – alebo sedlák v meste

Vedeli ste, že cigánky ju majú o 2° teplejšiu? Nie? Ani ja a preto som sa rozhodol to vyskúšať. Lenže problém. Lenže kde zbalím cigánku, aby bola aspoň trošku pekná, mala chuť na “gadža” a nechcela sa vydávať? To už radšej černošku. Zaváňa to exotikou, je to niečo nezvyčajné, ale… Kde na Slovensku zbalím černošku?!

A tých pár, čo tu je niekde v meste, asi nečaká rovno na mňa. Takže vietnamku, tých tu je ako maku. Lenže väčšina sú už domestikované a zase sa nepotrhajú za normálnym chlapom. Zúfalstvo. Zbaliť babu len tak chce buď presedieť hodiny, ba až dni pri počítači a sľubovať hory-doly, alebo byť za vodou a v dobrom podniku sa možno prilepí nejaká. No ale ja nie som ani jedno ani druhé. Chcem prísť, šup-šup a dovi, dopo.

No ale pocit, že som mal malú, veľkú, tlstú, štíhlu, bielu, čiernu, mladú, starú a tak ďalej je iný, ako doživotne obrábať to, čo nikto nechce alebo neulovil predo mnou. No tak kam sa podejem?

Osady sú plné sexuchtivých a nadržaných cigánok. Tam ale nemôžem ísť na lov. Jednak by si ma podali cigáni, lebo oni si svoje chránia, a jednak kde by som ju oprel? V osade v špine alebo si zasmradiť auto a odviezť ju niekam, kde ju vykúpem… No problém. Ani neviem, ako som započul rozhovor dvoch mladíkov, ako sa bavia o babách na priváte. To je nápad! Nakoniec som sadol k počítaču a hľadám. Fúúú, tých báb a ponúk od výmyslu sveta. Lenže všetky biele. Až tu jedna fotka vyzerá, že by mohla byť a dokonca ani nie je ďaleko. Lenže treba zaplatiť. To mi nie je moc po vôli, nikdy som za sex neplatil. Nuž ale chcem cigánku, tak musím niečo obetovať. Sprcha, oholil som sa, trochu gélu do vlasov, navoňal som sa a sadám do auta.

Cestou som sa zastavil kúpiť bonboniéru, nech nejdem s prázdnymi rukami. Na miesto som trafil takmer bez problémov. Prišla mi otvoriť kočka, ani som ju moc nevidel do tváre, ale mala tmavé vlasy a hneď za mnou zabuchla dvere. V predsieni som skoro odpadol. Podraz nado všetko, stáli tam ďalšie dve baby. Len tak v spodnom prádle. A hneď všetky tri, že vyber si, ktorú chceš. No a čo je toto za hru? To akože tie dve budú za dverami? Nepáčilo sa mi to, keby viem, koľko báb je tam, kúpim aj fľašku vína. No ale cieľ je jasný. Namočiť do cigánky. Vybral som si tú v strede. Vyzerala tak správne, tie druhé dve boli moc bledé alebo také necigánky. Vyzerala vcelku dobre, dlhé štíhle nohy, pekné prsia, aj keď na mladú babu trošku viac slaninky na môj vkus. Zobrala ma za ruku a vošli sme do izby.

“Tu si odlož,” ukázala na stoličku v kúte. “A čo by si rád?” pýtala sa.

Nechápem, čo sú to za otázky, veď zhodím trenírky a bum bác ideme na to. Čo je tu nová? Alebo niekto chodí len na posedenie? Ponúkol som ju bonboniérou a navrhol som tykanie. Zvláštne je, že keď si s babou podám ruku, pobozkáme sa. Táto mi bude fajčiť cicinu, pretiahnem ju, vylížem jej piču a na bozk sa odťahuje. Ale tak, asi má herpes.

“Tak čo budeme robiť?” pýta sa znovu.

“Neviem, čo máš na mysli, ale veď čo si písala v inzeráte.”

“No dobre. Na hodinu, polhodinu, sex, alebo len fajka?” upresňuje.

“A to akože mi budeš merať čas, že za koľko ťa pretiahnem?”

“Merať nie, ale každá služba niečo stojí a platí sa vopred. Ty si ešte nebol na priváte?” pýta sa nechápavo.

“No nebol, a je to problém? Veď neboj, zaplatím ti, ľahni si a ideme na to. Keď sa ponáhľaš, tak sa neboj, ak by sme sa zdržali, hodím ťa autom, kam chceš.”

“Nie, neponáhľam sa nikam, ale platí sa vopred a ty musíš povedať, čo chceš odo mňa. Akú službu. Orálik, análik, klasiku a tak.”

“Aha, už chápem, aby si vedela čo s tebou plánujem.” Usmievam sa chápavo. “No, tak najprv by sme sa mohli trošku bozkávať, nech sa navnadím. Potom by si mi ho vyfajčila, ja ťa za odmenu vylížem a potom si užijeme. Čo ty na to?”

“Klasika alebo aj análik?”

“Keď chceš, tak aj ten análik, ale neviem, čo to je.”

“To je do zadku,” poučuje ma.

“Akože odzadu? Jasné, to je fajn poloha.”

“Nie odzadu, ale do riti. Ty fakt nevieš, čo je anál?” pýta sa prekvapene.

“Fuj, do riti nie. Mne stačí normálne do piči.”

“Dobre, tak mi dáš eurá.” Ponúkla mi vodu, podala uterák a vraj choď sa osprchovať.

“A čo tebe drbe? Veď necítiš? Som sa sprchoval, trenírky vymenil…”

Prerušila ma. “To je super, ale tu máme pravidlo: pred sexom musíš ísť do sprchy, ale ak chceš, prídem za tebou.”

“Tak poď,” vravím jej. Schmatol som ju za ruku a ideme do sprchy. Stále sa nechce bozkávať, čo mi trochu vadí.

Pravdupovediac, ako cigánka vôbec nesmrdí a ešte aj vyzerá k svetu. Keď bude aj taká v posteli, tak snáď ju pozvem na rande. Veď keď sa jej páčim. Inak by so mnou nechcela, keby sa jej nepáčim. Alebo? Je veľmi nežná, jej ruky ma hladkajú po celom tele. Takú sprchu som ešte nikdy nezažil. Evidentne ju vzrušujem. Lebo mi umýva cicinu aj s guľami veľmi dôkladne. Aj ona sa mi páči. Prsia jej krásne stoja a z bradaviek opadávajú kvapôčky vody. Jej hnedá, pokožka sa leskne.

Vošli sme do izby a už vyberá šprcku.

“To nechcem!” rázne odmietam.

“No ale to musíš. Musíme sa chrániť.”

“A ty neberieš lieky?”

“Beriem, ale gumu treba.”

“Pozri, si mi sympatická, tak načo tú gumu, veď to sa nespravím.”

Po chvíli zo mňa vytiahla ďalšie peniaze za to, že nebudem mať gumu. To sa mi dosť predražuje. No ale už som do toho vrazil dosť a evidentne ma chce. Tak som jej ich dal.

Schmatla mi ho s takou láskou, že som začal vzdychať ako nikdy predtým. Bolo to úžasné. Škoda, že asi po dvoch pohyboch rukou som sa spravil. Nechápem, ako je to možné, že jej to nechutilo a všetko vypľula na mňa. Potom mi podala servítky, aby som sa poutieral a s úsmevom sa hrala s mojím malým šaškom. Využil som príležitosť a prehodil som ju na chrbát a privoňal som si k jej cigánskej piči. Či je teplejšia neviem, ale krásne a veľmi intenzívne voňala. Keď som jej roztiahol nohy a rukou prešiel, bola mokrá. Prešiel som jazykom a zacítil som jej jemne slankastú chuť. Ako keď si dáte kvalitnú šunku. Milujem ju.

Zaboril som sa do nej. Ona len tak leží a pozerá do stropu. Každá normálna žena by sa usmievala, hrabala sa mi vo vlasoch, vzdychala, ale ona len leží ako poleno. Skúšam rôzne techniky, ale ani jedna nie je tá pravá. Pomáham si prstom, vnikám do jej pošvy a vidím malý náznak. Skúšam dva prsty a nič, pomaly pridám tretí, zachvela sa a mierne vzdychla. Mám ju, potrebuje stimulovať aj vnútri. Lížem, sajem, cucám klitoris a striedavo jej zasúvam prsty. Počujem ju, ako vzdychá. Vlní sa mi pod rukami. Obidvomi rukami si rozťahuje pičku, aby som ju mohol lepšie dráždiť. Zásobuje ma šťavou tak intenzívne, že pod zadkom na plachte vzniká mokrá mapa. Odrazu zvýskla, tak hlasno, až som sa zľakol.

Vtom vrthli do izby ďalšie jej kamarátky. “Čo sa deje?” Zodvihla hlavu a naznačila im, aby odišli.

“Prepáč, oni sa len báli, či mi neubližuješ,” vysvetľovala mi ten ich vstup.

Nebolo mi príjemné, že ma videli holého a dokonca aj moju cigánku. Sadla si a ja som ju pobozkal na ústa. Odtiahla sa. Vraj ona sa nebozkáva. Nechápem, prečo sa tomu bráni. Vyfajčila ma, aj som ju vylízal a ona sa odťahuje ako puberťáčka na prvom rande. Začala sa mi hrať s guľkami a prebúdzať fénixa. Keď sa mi konečne postavil, opäť brala prezervatív. Samozrejme, bez gumy a stálo to ďalšie eurá. Boha, keby ja takto fungujem, už som milionár. Človek si chce zajebať, dohodne sumu a jak v politike: samé ale. Nuž, uhradil som poplatok a nabral som ju odzadu. Neviem, či sa jej to páčilo, ale v zrkadle oproti som videl, ako sa krásne hojdajú jej prsia.

Je to úžasný pohľad na ženu, keď sa jej hojdajú kozy. Vzrušuje ma to tak, že strácam zábrany. Po chvíli sme zmenili polohu. Vystriedali sme veľa polôh, niekoľkokrát som bol pred vyvrcholením, ale akoby to vedela a zastavila vždy včas. O to intenzívnejšie to bolo. Bol som rozvášnený natoľko, že som ju obrábal, na posteli spredu, zozadu, na gauči, na zemi, dolu hlavou, v okne… Skrátka všade.

Moje vyvrcholenie prišlo tak silné, že som takmer omdlel. Nikdy som nič podobné nezažil. Vystriekal som sa jej do pičky a ona sa nebránila. Prežívala môj orgazmus spoločne so mnou. Keď som sa prebral z bezvedomia, ležala vedľa mňa a chvela sa. Aj by som ju zakryl, ale posteľ nemala paplón.

“Milujem ťa!” šepol som jej do ucha. Otočila sa ku mne. “Choď do sprchy.”

Odišiel som sa osprchovať a keď som sa vrátil, obliekol som sa. Prišla chvíľu po mne.
“Nedáme kávu?” pýtam sa jej.

“Nabudúce, dobre? O chvíľu mám klienta.”

“Akého klienta? Žiadna láska? Nepáčim sa ti?!”

“Ale hej, si milý. Aj sex s tebou bol fantastický. Ak budeš mať chuť, tak kedykoľvek zavolaj a pýtaj si Blak gérl.”

“Ako sa voláš?” pýtam sa. JJa som Milan, daj mi adresu, prídem po teba a zabehneme do kina.”

“Niekedy inokedy, dobre?” Pomaly ma vyhadzovala z izby. Niekto zazvonil a ona ma vtiahla do izby naspäť. Otvorili sa dvere a počul som hlasy. Pochopil som, asi prišla návšteva. Možno aj preto sa ponáhľala. Len prečo sa neoblieka? Pootvorila dvere. “Čistý vzduch. Choď a zavolaj, som tu každý deň.”

Vysotila ma za dvere a zabuchla. Nešiel som domov, ale rovno do krčmy. Veď toto treba zapiť. No a či je teplejšia? Neviem, tak dobre trtkala, že som to nestihol zmerať. Ale veď ešte sa uvidíme. Páčil som sa jej a sama povedala, že môžem prísť kedykoľvek.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *