Prispievatelia

Hľadanie a odhalenie vnútornej túžby

Nie som žiadna puťka. Sex si užívam plnými dúškami a manžel, hoc obľubuje klasiku, dopraje mi aj nejaký ten experiment. No, experiment… Keď tak pozerám na internete, tak sme len amatéri. Taký análik nám trval pár rokov, než sme skúsili jeho výhody. Orál bol pre nás vždy predohra, ale orálne až do konca bolo niečo perverzné.

Vekom sa posúvali hranice ďalej síce pomaly, ale vpred. Ak sa nám niečo nepáčilo alebo sme nechceli obaja, preskočili sme to a šli ďalej overenou klasikou. Pri debate koľko partnerov si mal/mala, sme sa blížili k nule. Čiže vernosť a láska je to, čo nás spájalo a spája dodnes.

Keď som na pláži skúsila prezliecť si plavky a šikulke padol uterák, manžel ako aj niekoľko ďalších mužov stratilo reč. Avšak všimla som si, že ho to vzrušilo. Nevedela som, čo robiť, hanbila som sa. Na druhý deň som nechcela ísť ani na pláž, ale nakoniec: nikto ma nepozná, tak som šla. Stále som myslela na ten trapas. Zopár úsmevov či mrknutí okom ma dostávalo do rozpakov, že predsa len ma niekto spoznal. Pristihla som sa však, ako ma to vzrušilo a som celkom mokrá. Manžel si to všimol a šepol mi, že ho to vzrušuje. Usmiala som sa a letmo ho pobozkala.

Večer sme sa o tom bavili. Vraj ho vzrušuje, ako na mňa pozerajú. Páčilo sa mi to. Na druhý deň som nič nehovorila a tak ako vždy čítajúc knihu som si rozopla podprsenku, aby sa mi opálil chrbát. Z ničoho nič som sa ale otočila na chrbát a podprsenku odložila. Cítila som pichľavé pohľady manželiek mužov, ktorí pozerali na mňa. Bavila som sa na nich, ako sa tvária, že ich to pohoršuje alebo sa nepozerajú, ale oči smerovali na moje telo. Manžel bol v mori a znepokojovalo ma, ako stojí s upreným pohľadom na mňa a trasie sa od hnevu. Obliekla som sa a on prišiel. Nič nevravel. Až večer v posteli…

“Videl som, ako sa pretŕčaš.” Zamrzla som. Pocit viny bol strašný. “Pozeral som na teba a vzrušilo ma to. A to tak, že než som vyšiel z vody, musel som si to spraviť.”

Na jednej strane som pochopila, prečo tam stojí a trasie sa a na druhej strane mi vyrazil dych. Jemu sa páči, keď na mňa pozerá a nie len on, ale všetci naokolo? Veľa vody pretieklo, kým sme si spomenuli na príhodu z dovolenky. Bavili sme sa o sexe a pozorovali amatérky a amatérov na webe.

“Čo keby si sa nechala masírovať nahá a ja by som ťa vyfotil?”

Nesúhlasila som, ale neskôr sa mi predstava zapáčila. Navrhla som, že súhlasím, ak bude aj on nahý. Potom sme dohadovali detaily a bavili sa, ako by to mohlo prebiehať. Debata trvala niekoľko týždňov, lebo vždy náš to vzrušilo tak, že kým sme dospeli k záveru, skončili sme v posteli. Nakoniec sme zrealizovali plán.

Večer príde muž, ktorý ma bude masírovať. Obyčajný masér z amatérov a ja ho budem zvádzať. Prišiel, rozložil stôl, ja som odbehla do kúpeľne. Prišla som holá a ľahla som si. Začal ma a masírovať. Občas som vzdychla, občas povrtela zadočkom… Masér bol profík a ignoroval moje impulzy. Videla som manžela, ako náš pozoruje spoza dverí. Jeho otvorené ústa a triaška mi dávali najavo, čo sa deje za dverami. Pritlačila som. Pomaly som sa otočila na stole a masér zamrzol. Vzala som jeho ruku a vložila ju medzi stehná.

“Sprav mi to!”, šepla som. Nenechal sa prehovárať. Začal ma dráždiť. Nebolo treba hrať vzrušenie. Jeho dotyky, manžel za dverami a pohľad na nohavice ma dostával do varu. Netrvalo veľa a spravila som sa. Manžel nevydržal a počula som jeho dávku za dverami spevádzanú niekoľkými tlmenými vzdychmi. Nevedela som, čo ďalej, tak som zostala ležať. Masér ma vzal za ruku a priložil ju k svojmu… Manžel vyšiel spoza dverí.

“Sprav ho rukou.” Masér v tej chvíli zbledol a jeho pýcha sa zmenšila na minimum. Pokyn manžela ma potešil. Sadla som si a vybrala z nohavíc masérov penis. Pár pohybmi som ho zobudila. Manžel si držal svoj v ruke a snažil sa o ďalšiu dávku. Masér sa oddal mojim dotykom. Výstrek na moje telo bol veľkolepý. Takmer súčasne s manželom.

Vstala som, pobozkala manžela a šepla masérovi do ucha letmú vetu: “Chcem ťa v sebe.”

Keď som sa vrátila, manžel vyplatil masáž. Masér sa poďakoval a odišiel. Prišiel čas na opačnú akciu. Masérka, manžel a ja – tajný pozorovateľ. Problém. Ženy do trojky sú ochotné kedykoľvek, ale žena s chlapom na akciu nikde. Tak sme to už vzdali, keď zazvonil telefón. Masér. Slovo dalo slovo a dohodli sme sa. Keď mal prísť, upresnili sme si čas a len medzi rečou som sa spýtala, či nemá manželku. Pochopil a odložil stretnutie o pár dní s tým, že má jednu klientku, ktorá by nemala problém s párom. Keď sme sa stretli, dohodli sme si úlohy a… Manžel vycúval. Začala som sa báť o neho a naše manželstvo. Uisťoval ma, že sa nemám báť a je všetko v poriadku. Len aby som pristúpila na hru.

Sex s masérom prebiehal v posteli. Jeho partnerka bola trošku sklamaná, že budeme v trojke, tešila sa na 2+2. Nakoniec sme si to užili. Našla som skrytú slabosť pre sex so ženou. Manžel nevydržal dlho a prišiel za nami. Niekoľkokrát náš počastoval svojou dávkou. Ale len sedel a pozoroval náš. Cítila som sa ako šľapka, ale páčilo sa mi to.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *