Prispievatelia

Čo sa mohlo stať, keby…

Poznal som iba platonické lásky. Nikdy ani bozk. A všetci sa už bozkávali, dokonca jeden s kamarátov už aj lízal… A ja? Prisprostý panic! Panic! Jasné, sebaukájanie bežalo s hormónmi. Niekde je chyba, ale kde ? Tá čo sa mi páči, ma nevidí. Tá čo sa mi vtiera, mi je nesympatická… Asi som len úbohý outsider. Ale…

“Ahoj, ako sa máš ? Čo nové? Videl si už…” Bože, to je otázok, ako keby som prišiel z Marsu. Usmial som sa a pokúsil sa vyhrabať pomocou odpovedí na hŕbu otázok, ktorými má zasypala. Krásne oči. Plavé vlasy a dievčatko ani pekné, ani… Pokecali sme, občas si sadli na lavičku a kecali o živote. Až raz…

“Ahoj!”

“Ahoj,” odpovedám, ale neviem komu. Pozriem ešte raz a to dievčatko má kratšie vlasy ako ja. Vyholená na chlapca, centimeter dlhé strapaté vlásky…

“Si gay?” doberajú si ma kamoši, keď videli, ako sa spolu bavíme. Mne to ale nevadilo, sme kamoši a či vyzerá viac ako chlapec alebo nie… Je mi s ňou fajn, ale dal by som jej pusu. Aspoň maličkú, nech viem, aké to je, ale čo ak sa urazí?

“Ahoj, dnes mám skvelý deň a ty?”

“Keď ťa vidím aj ja,” skúšam lichotiť. “To vážne?” jemne sa zapýrila. “Dáme si niečo?” “Víno?” Zaskočila ma trošku, ale súhlasím.

Sadli sme si do malej krčmičky, objednali si červené a bavíme sa spolu. Keď prišiel večer, zaplatil som poslednými drobnými a šli sme domov. Vo vchode som sa chcel rozlúčiť, avšak niečo mi vravelo “pobozkaj ju”. Naše ústa sa spojili. Dokonca mám pocit, že zrástli dokopy a nechceli sa oddeliť. Facka, ktorú som čakal, neprišla. Dokonca ma objala a pritisla k sebe. Neviem, či to bolo chvíľu či dlho, ale pocit, že sa bozkávame, ma napĺňal odvahou.

Ruky mi skĺzli nižšie a… Nič! Neodtiahla sa, nenamietala, nebránila sa… skrátka nič. Jemne som sa odtiahol, nakoľko sa mi v rozkroku dialo niečo ako veľký tresk. Keď si všimla, čo robím, pritiahla sa na mňa celým telom. Jasný signál, avšak… Po dlhom bozkávaní sme vybehli von. Bola teplá noc a v parku nikoho. Sadli sme si na tmavú lavičku, kde nedoliehalo svetlo. Pokračovali sme v bozkávaní a ja som jemne skúmal krivky jej tela. Bolo to úžasné, ešte teraz cítim tie nádherné krivky, tie malé prsia, ktoré ešte len čakali na svoju príležitosť.

Stále sa nebránila a dokonca začala vzdychať. Robím to dobre? Bežalo mi hlavou. Skúsil som sa jej dostať pod tričko a podarilo sa. Nič som nevidel v tej tme, len som počul jej tlkot srdca a cítil som jej bradavky. Skúsil som ich bozkávať, ale pri dotyku mi pritisla hlavu tak, že som nevedel dýchať a musel otvoriť ústa. Jej bradavka mi vbehla do úst a ona vzdychla. Pochopil som a začal sa s ňou hrať jazykom. Páčilo sa jej to a ani neviem ako, začala mi cez nohavice hladkať moju panickú pýchu. Po chvíli som cítil vlhko. Predčasná ejakulácia ma prekvapila a bol som v rozpakoch. Čo teraz? Ako sa bude na mňa pozerať? Určite to už vie a teraz sa postaví a odíde.

Nie. Pokračujeme ďalej. Snažím sa vzdialiť jej dotykom a prechádzam po brušku jazykom k jej podbrušku. Zastavujú má nohavice, ktoré si rukou rozopína a druhou ma drží za hlavu. Jej vzdychy vravia, že to robím dobre. Už cítim vôňu jej lona. Je to zvláštne, neviem, ako to má byť, ale vôňa jej rozkroku je ako vlhká ranná rosa. Je to niečo opojne jemné a zároveň tak príťažlivé, že nedokážem odolať a vchádzam do nohavičiek. Teda na hlave má menej vlasov ako tu, ale prechádzam húštinu rozkošnej časti jej tela. Teplo, teplejšie… slastný dotyk šťavy, ktorá vychádza presne z… Zahryzol som sa do nej ako pitbul do mäsa. Neviem sa jej nabažiť. Jej vzdychy sa menia na krik a jej nechty sa mi vrývajú do hlavy. Niečo je zle! Chcem prestať, ale rukami má pritláča späť a vlní sa ako užovka.

Prúd tekutiny naplnil ústa. To sa fakt po…? Alebo že by to bol ten orgazmus ? Triasla sa ako v kŕčoch, jej zrýchlený dych sa prelína s vzdychaním a úsmev rozžiaril celé okolie. Som hrdý na seba. Videl som, skúsil som, lízal som… Som chlap! Po chvíli ako sme ležali vedľa seba v tráve pod lavičkou, si sadla ku mne a rozopínala mi nohavice. Bránil som sa, ale zároveň som ju v mysli povzbudzoval a chcel som, aby sa ma dotkla.

Sex! Áno, chcem to! Vzala mi ho do rúk a začala sa s ním hrať. Vyzerala, akoby chcela preskúmať jeho tvar, veľkosť a… vzala ho jemne do úst. Chvíľočku ho len tak bozkávala a mazlila sa s ním. Keď zrazu prišiel veľký tlak, ona dostala plnú dávku rovno do tváre. Zahanbil som sa. Ona sa usmiala. A ľahla si vedľa mňa. Neprestavala mi ho hladkať rukou a šepkala mi “MILUJEM ŤA”.

“Prepáč, nechcel som…,” pobozkala ma a vraví, že to nevadí.

“Vieš, možno som divná, ale ja som ešte panna.” Usmial som sa a…

Crrrrrrn, crrrrrn! Nedokončila vetu. Slová, ktoré som chcel vysloviť, už nikdy nepoviem. Bol to úplne obyčajný sen. Ešte pár týždňov sme sa stretávali, rozprávali, ale nikdy som nezistil, ako chutí…

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *