Prispievatelia

Růže z Texasu

Jedu vám večer stezkou
dát koňům k řece pít.
Vtom potkám holku hezkou
až jsem vám z koňe slít.
Má kytku žlutejch květů,
snáď růží, co já vím.
Znám plno hezkejch ženskejch k světu,
ale tahle hraje prím…

Kedykoľvek ju počujem tak sa mi otvára srdce, počujem ruže rásť a letím ku hviezdam.

No, kto ju nepozná, nech zdvihne ruku. Tú pieseň spievali všetci a všetky generácie ju poznajú dodnes. Prespieval ju pravdepodobne každý, kto sa živí hudbou.

Prečo to píšem? Pretože kedykoľvek vidím pekné dievča, príde mi táto pieseň na um a neviem sa jej zbaviť, spievam ju dookola. A tu sa začína môj príbeh.

Idem večer mestom “dát koňúm k řece pít” ( idem natankovať), “potkám holku hezkou…” a zrazu – bum. Pozerám na mladé dievča, čo tankuje pri prvom stojane a nevšimol som si, že má na aute otvorené dvere. Už ich nezatvorí. No a prúser je na svete. Čo teraz, Waldo?

Vystúpil som a pozerám na vydesenú babenku. Oči jej vypadli z jamiek a stojí ako z kameňa. Ja som červený ako sovietska vlajka. Ono sa dokopy nič nestalo, ibaže sa nedali zatvoriť dvere na jej aute. Nestrácam duchaprítomnosť a bežím k nej, ospravedlňujem sa, sypem si popol na hlavu…

“Je to moje prvé auto,” vybafla na mňa. Hovorí a aj keď vidím jej zdrvený pohľad na svoje auto, cítim jej vibrácie.

“Ospravedlňujem sa, veľmi ma to mrzí. Ak vám môžem nejako pomôcť, urobím čokoľvek,” aj ju. “Čokoľvek?” pýta sa.

“Áno, čokoľvek.” Len dúfam, že to nevezme od podlahy.

“Potrebujem sa ešte dnes dostať domov a zajtra ráno mám ísť autom do Nemecka. Takže ak máte nejaké riešenie, budem rada.”

“Odveziem vás kamkoľvek a do týždňa máte autíčko ako nové.” “‘Ako’? Veď ono je nové!”

Nakoniec som ju presvedčil. Dotankovala, ja som zatvoril dvere, ktoré nešli zavrieť a potom už zase otvoriť. Odviezol som ju domov a dohodli sme sa na ráno, že o piatej ju budem čakať pred domom. Mala nádherné nohy, celou cestou som na ňu pozeral a ani neviem, ako som to vydržal bez pokusu nadviazať bližší vzťah. Kedykoľvek by mi sadla taká pekná kočka do auta, neudržal by som sa. Možno to bol pocit viny.

Nakoľko mám malý servis, nebol problém večer zavolať kolegovi a dať mu inštrukcie, kde nájde auto a čo má spraviť. Kľúče som mu vhodil do schránky a šiel som sa pripraviť na cestu. Ráno som už v predstihu bol na mieste a čakal tu krásnu bábiku.

“Nečakala som, že prídete,” usmiala sa na mňa, “popravde, stačí vyraziť až o hodinu. Keby ste však neprišiel, musela by som si zavolať taxi alebo voliť náhradný spôsob dopravy. Poďte na kávu, nech nesedíte v aute.”

To je snáď iba sen, pomyslím si. Šiel som k nej domov. Mala malinký jednoizbák, vkusne zariadený. Spravila mi kávu a ponúkla raňajky. Keď som taktne odmietol, ospravedlnila sa, že ide ešte do sprchy a potom vyrazíme. Pokiaľ chcem, môžem si zapnúť televízor.

A keďže je to malý byt a do kúpeľne sa musí prejsť cez kuchyňu, kde ma posadila do kresla, videl som, ako pobehuje sem a tam. Mala tepláky a tričko, potom iba v župane s uterákom na hlave. Mal som pocit, že nevie, čo chce, pretože neustále behala sem a tam. Naraz prebehla len tak. Žiadny uterák, žiadny župan, žiadne spodné prádlo, proste len tak ako ju boh stvoril a to si dal záležať.

Jej nádherné telo mi dávalo impulzy a ja som nevedel, čo mám robiť. Tváril som sa, že si čítam v telefóne… Odrazu vybehla… pozrela na mňa a… výkrik, otočila sa a vbehla späť do kúpeľne. Zase tá pesnička:

Když si to v hlavě srovnám, co víc jsem si moh přát, ona byla milá, štíhlá, rovná, zkrátka akorát.

“Prosím, v izbe mám župan, môžete mi ho podať?” ozvalo sa z kúpeľne. Vstal som a šiel po župan, podal som jej ho cez pootvorená dvere a šiel som k oknu. Keď si ho obliekla, prišla za mnou a ospravedlňovala sa.

“Ja bývam sama a tým, že nemávam návštevy, som si zvykla behať po byte nahá. Prepáčte, nebolo to naschvál.”

Otočil som sa k nej a naše pohľady sa stretli. Pozrel som sa jej hlboko do očí. Do jej nádherných očí. Neviem, čo ma to napadlo, ale naraz som ju objal a začal bozkávať. Nebránila sa.

“Prepáčte, bolo by galantné povedať, že som nič nevidel, ale nie je to tak. Videl som! Videl som vaše nádherné telo, prsia…”

Ani sa nečervenala. Dala mi letmú pusu a odišla. “Môžeme ísť.”

Nasadli sme do auta, zadali adresu a vyrazili sme. Napätie v aute by sa dalo krájať. Nabúrané auto, nahá dievčina, bozkávanie, spoločná cesta s neznámou. Nič o nej neviem, snáď len to, že jej môže byť sotva dvadsať, zatiaľ čo moja dcéra má už dvadsaťpäť. Že má nádherné prsia, nie veľké a nie malé, ale pevné, guľatý zadoček a ploché bruško. Dlhšie plavé vlasy a pohľad nádherný a zároveň uhrančivý.

Na benzínke kúsok pred hranicami sme si dali kávu a pri dverách ma oslovila ponuka kvetín. Iba za desať eur kytička žltých ruží. “Rúže z Texasu.”

Kúpil som ju a dal mojej spolucestujúcej.

“Za čo?”
“Za všetko, za to auto, za tú kávu, bozk a vašu spoločnosť.”
“Vy nemusíte ísť dnes do práce?”
“Musím, ibaže potom by ste kvôli ma mala problém vy. Bezo mňa sa zaobídu, ale bez vás… Čo vlastne robíte vy?”

“Idem na výlet. Mam sa tam stretnúť s niekým a zajtra idem domov.”
“Takže keby ste neprišla, nič by sa nestalo?”
“Zavolala by som, že neprídem a dohodli by sme sa niekedy inokedy. Kamoška tam pracuje a má voľno raz za desať dní.”

Usmial som sa. “Takže zajtra sa vrátim po vás a pôjdeme domov?”
“Nebude treba, ak chcete, môžete prespať. Mam rezervovaný apartmán.”
“Nechcem sa vnucovať a…” “Máte strach?” skočila mi do reči.

“Nie, len nechcem kaziť vaše plány.”
“Moje plány? Tie ste pokazil tým zničeným autom.”
“Mrzí ma to. Nechcem vám robiť problémy.”

“Môžete sa ubytovať a zajtra ideme domov. Ak nechcete, kľudne sa otočte a zajtra prídem vlakom alebo autobusom. Nemusíte si kvôli mne robiť starosti.”
“Čo ak chcem?”
“Potom je to na vás.”

Prišli sme na miesto, vybalili sme si veci, teda skôr ona, ja som nerátal, že sa zdržím a ona volala kamoške. Mali sa stretnúť až za dve hodiny. Odišiel som z izby a nechal som ju samotnú. Keď som sa vrátil, vidím, že je pripravená. To čo som videl, bolo naozaj niečo!

Vysoké čižmy, krátka sukienka, tričko s výstrihom, ktorý viac odhaľoval, než zahaľoval. Cez voľné tričko sa tlačili von bradavky. Vlasy mala rozpustené a výrazný mejkap.

“Prídem neskoro, pa” a vtisla mi tak silný bozk, že som sa bál, že zips na nohaviciach to nevydrží. Zabuchla dvere a ja som zostal sám. V hoteli, ktorý nepoznám, v meste, kde som nikdy nebol a kde ľudia hovoria nemecky alebo nemecky. Anglicky hovoril iba recepčný.

Deň ubehol ako voda, večer sa ťahal… Neskoro v noci som si šiel ľahnúť. Nad ránom sa rozleteli dvere a do izby vpadla moja princezná. No! Vlasy rozstrapatené, mejkap rozmazaný po tvári a nohy ju neuniesli. Prebral som sa a dvaja chlapci, čo ju priniesli, sa mihli okolo a zabuchli dvere. Neviem, čo ma to pochytilo, ale chcel som jej pomôcť do postele. Chytil som ju a položil na posteľ. Z bundy jej viseli tangá. Jej pipka bola holá. To musela byt jazda. Ktovie, čo sa dialo, kto boli tí chlapi? Ktovie, či ju neprepadli a neznásilnili. Nechcel som to robiť, ale prešacoval som jej vrecká a vytiahol tangáče. V nich mala zrolované bankovky. Možno päť alebo šesť stoviek eur. Vrátil som ich späť a nechal ju ležať v posteli. Ja som sa natiahol na pohovke. Ráno som odišiel von, aby som ju nechal prespať sa a keď som prišiel pred obedom, už bola v kúpeľni.

“Podáš mi uterák, prosím?”
“Kde ho máš?”
“Tu na vešiaku.”

Vošiel som dovnútra a opäť som zočil tú krásu. Podal som jej uterák a… Objala ma s tým, že chce, aby som sa s ňou osprchoval, vraj potrebuje umyť chrbát.

Bolo mi jedno, čo sa stane, musel som to skúsiť. Vošiel som do sprchy a… bozkávali sme sa, hladkal som jej nahé telo v prúde horúcej vody. Zrazu sa mi začala hrať s penisom, najprv ho len hladkala, potom sa zohla a začala ma fajčiť. Nevydržal som to dlho a po chvíľke som jej uštedril plnú dávku horúceho semena. Vedela, že to príde a videl som, ako si to užíva. Vzal som ju na ruky a bozkával jej nádherné telo. Hral som sa s prsiami, hladkal chrbát a potom som ju odniesol do postele. Tam som okúsil chuť jej lastúrky. Bola nádherne mokrá, nielen od vody, ale tiež jej šťava mala chuť rannej rosy. Cítil som, ako sa vlní, ako užovka, naše mokré telá sa po sebe kĺzali a ja som cítil, ako jej od vzrušenia alebo od zimy tvrdnú bradavky a telom prechádza husia koža. Jej chĺpky boli tak jemné…

Keď začala vzdychať, pritvrdil som a pevne ju pritisol k sebe. Urobila sa. Ešte nikdy som necítil mokrý orgazmus. Vždy som čítal o nejakom squirtingu, ale nikdy nezažil. Prúd jej priezračnej šťavy ma prekvapil. Zažili sme ešte pár pekných chvíľ a potom sme nechali celkom premočenú posteľ, mokré stopy na koberci a odišli sme na obed.

Mlčali sme a len som sa na ňu pozeral. Pohľady hovorili za nás. Myšlienky si vzájomne menili slová, vety a naše ústa pritom boli zatvorené.

Neskoro po obede sme si povedali, že ešte jeden deň. Opäť tá hudba, opäť ten Matuška.

… hrozně ráda tančí, teď zrovna nemá s kým. Tak já se klidně nabíd, že půjdu s ní a rád, a že se dám…

Išli sme večer spolu von. V bare neďaleko bola diskotéka, bolo plno. Sadli sme si do kúta a popíjali nejaký drink. Neviem nemecky, tak som výber a komunikáciu s čašníkom nechal na ňu. Tancovali sme, bavili sme sa a popíjali drinky. Zrazu okolo polnoci sa okolo nej začali krútiť chlapi, chvíľu sedela s nimi pri bare, potom tancovali…

Keď sa vrátila, mal som vypité, ale napriek tomu som presne vnímal okolie. Prišla, nohy ju sotva niesli. Prisadla si a objednala ďalší drink. Priniesol nám dva veľké rumy. Kopla ich do seba a chcela ísť tancovať. Než sme prišli na parket, niekoľkokrát spadla, tak som ju vzal na izbu. Všetko sa zopakovalo ako deň predtým, tanga vo vrecku bundy zrolované s bankovkami. Pred obedom vstala a išla do sprchy.

Nemilovali sme sa! Vrhol som sa na ňu a pretiahol som ju ako štetku. Zo začiatku sa bránila, ale potom akoby si to užívala.

Cestou domov sme mlčali. Asi pol hodinu od domova som sa jej spýtal na rovinu. “Prečo sme boli v Nemecku?”

“Žartuješ? Alebo si fakt tak naivný?”
“Asi som naivný, ale srandu si nerobím.”
“Vieš, koľko mám rokov?”
“Dvadsať?”
“Devätnásť. A vieš, odkiaľ mám auto?”
“Darček od rodičov?” Asi som bol trápny, ale dúfal som.

“Zarobil som si naň, žiadna pôžička, žiadny lízing, žiadny dar. Nemám bohatých rodičov ani zazobaného frajera.”
“Hmm” zapínalo mi, ale nebol som schopný reagovať.

“Fakt sa nespýtaš čo robím?”
“Čo robíš?” Aj keď už začínam tušiť.
“Zarábam si kundou. Makám v meste ako predavačka, lenže z tých pár stoviek mesačne nevyžijem, ani na podnájom nevyjde. Kamoška robí toto už pár rokov a má malý domček, auto a úspory. Je nezávislá. Chápeš?”

“Chápem.”
“Tak poď!”
“Kam?”
“No do mňa. Poď povedz, že som kurva ! No povedz to!”
“Nepoviem.”

“Srabe! Si chlap a môžeš čokoľvek. Ja nemôžem, som dievča a každý na mňa pozerá ako na lacnú kurvu. Keď chcem lepšie miesto, šéf si myslí, že za pár stoviek budem makať a popritom mu budem po vôli, keď si pán povie. Alebo si nájdem dedka a všetko bude jeho, jeho detí a ja budem len zlatokopka.”

“Nie je to tak zlé. U mňa by si robila za normálny plat a nemusela by si so mnou…”
“To hovoríš po tom, čo si ma pretiahol alebo by si mi to vravel aj predtým? Fakt ti to zožeriem.”

Hanbil som sa. Asi ponuka, že jej zaplatím za tie dva dni, by nebola na mieste. Prišli sme na miesto. Vzal som jej kufrík a vyniesol ho hore do bytu. Chcel som odísť, ale ešte viac som túžil zostať.

“Poď, dlhujem ti za cestu.”
“Nie, to nestojí za reč. Ja ti dlžím, za tie problémy s autom.”

S úsmevom na mňa pozrela a zrak jej klesol nižšie. Presvedčila ma. Vošiel som dovnútra a…

Od těch dob svý stádo koní sem vodím k řece pít
a žiju jenom pro ní a chtěl bych si jí vzít.
Když večer bendžo ladím a zpívám si tu svou,
tak pořád v duchu hladím tu růži voňavou.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *