Prispievatelia

Šedá myš

Vždy som bola utiahnutá a viac samotárka ako spoločenský typ. Aj na strednej som mala pár kamarátok. Chlapci ma nezaujímali, aj keď občas niekto prišiel s návrhom na kofolu, prejsť sa… ale ja som nemala záujem. Bála som sa čo a ako.

Keď som zmaturovala, stala sa zo mňa učiteľka. Najprv na základnej škole v prvom stupni a keď som skončila výšku, posunula som sa na druhý stupeň. Manžel si ma našiel počas vysokej. Ani neviem ako, ale bol mi sympatický. Nemal veľa kamarátov, keď som ho videla, tak buď v študovni, knižnici alebo telocvični. Možno sa mi na ňom okrem iného páčilo aj to, že nie je do sveta ako všetci ostatní.

Úsmev-rande-bozk-kino-prechádzky-sex… svadba-deti. Upps ! Už mám cez 30. Dobre, cez 35. Manžel pracuje v… skrátka pracuje a robí veľa nadčasov. Voľno trávi vonku, občas s kamarátmi a na to, čo mi voľakedy tak imponovalo, nevychádza žiadny čas. Nie som žiadna nymfomanka, ale trošku nehy a sexu by som si rada užila. Nechcem byť raz za mesiac nádoba na sperma. Tak ako prechádzali roky, ja som sa vzdelávala, zakiaľ manžel pracoval a postúpila som na strednú školu. Teraz čakáte, že učiteľ, kolega, rodič… Nie, sklamem vás.

Tak ako moji študenti, ktorých mám veľmi rada, som si založila profil na sociálnej sieti. Keď som zistila, čo všetko sa tam deje, pochopila som, že ako triedna by som možno nejaké veci nemala vedieť o svojich žiakoch. Hľadala som alternatívu, až… Narazila som na stránku kde bol každý inkognito. Povedzme niečo tajné, diskrétne, kde sa ľudia bavia o politike, peniazoch, problémoch, úspechoch neúspechoch, sexe… Ako osoba bez identity som sa snažila zapojiť do debaty. Bolo to tak, že nakoľko aj v utajení mali niektorí k sebe bližšie, ako sa zdalo a nechceli sa baviť s niekým novým. Až raz som sa zoznámila s kočkou, čo hľadala spovedníka. Zahrali sme sa na tú hru.

Ona mi porozprávala o sebe, svojom živote a ja som v zhrození čítala každé slovo, neviem, či ako profesionál som opravovala diktát alebo sa snažila pochopiť pointu, ale jej príbeh ma dostal. Bola chudobná, rodičia alkoholici, zlá partia, alkohol, drogy, sex, neviazaný život, prostitúcia… Neskôr sa prepracovala až na SM. To je vec, o ktorej som dovtedy vedela, že je. Nemala som poňatia, ako veci prebiehajú. Môj sexuálny život sa odohrával len v dvoch polohách: ja hore, on dole a naopak. Orálny sex ? Nikdy sme to nerobili, aj keď manžel chcel zopárkrát. Aj som mu dovolila, ale bolo mi nepríjemne, prečo ma bozkáva tam dole. Veď to je nechutné.

Dievča mi opisovalo zážitky a ja som sa vcítila do nej. Neskôr prišli do partie aj iní užívatelia a komunikácia sa rozšírila. Keďže nikto netušil, kto som, odkiaľ som, koľko mám rokov a ako vyzerám, bola som ochotná sa baviť aj o veciach, ktoré mi boli proti srsti. Časom som sa dokázala baviť otvorene aj o sexe, dokonca o mojich vlastných problémoch, o ktorých som ani s manželom nerozprávala. Začala som žiť virtuálny svet a do reality som sa vracala len do práce.

S jedným mužom sme si začali písať trochu viac ako s inými. Bol tam vždy, keď som prišla, vždy, keď som potrebovala. Bývalo dokonca, keď som pribehla k počítaču vzrušená a neraz som sa prichytila s rukou v nohavičkách. Písali sme si aj o tom, on mi písal, ako sa sám so sebou hrá. Ako ho vzrušujem. Hoci ma nikdy nevidel a nevie, ako vyzerám, opisoval nielen svoje pocity, ale navnaďoval ma na svoje chute.

Po nejakom čase som si uvedomila, že som široko-ďaleko jediná, kto mal za život maximálne jedného muža. Nikdy som nemala možnosť byť neverná, skúsiť, ako chutí sex s iným ako vlastným. Možno aj preto som bola hladná informácii a… možno aj ľahká korisť.

Začala som snívať o niečom ako orgazmus. Cítila som túžbu zistiť, ako to chutí – orálny sex. Ako chutí sex so ženou, análny sex… Všetko zakázané, zlé a nechutné. Všetko, čo som zmeškala v mladosti a s manželom nikdy neskúsila. Muž na druhom konci mi písal o svojich skúsenostiach a túžbach. Podľa toho ako mi opisoval niektoré zážitky, som usúdila, že je skúsený. Dokonca je z nášho kraja. Neprezradila som mu, odkiaľ som, ale chcela som, aby to vedel. Moja SM-kamarátka mi opisovala zážitky s mužmi a veci ktoré sú prijemné a aj nepríjemné. Radila mi, ako na to. Ako to či ono robiť a čomu sa vyhýbať.

Prišli prázdniny a ja som mala kopec času. Moji kamaráti z netu sa rozpŕchli po dovolenkách a písanie s jedným či druhým bývalo zriedkavejšie. Môj kamarát a virtuálny milenec však bol tu a pre mňa. Rozprával mi príbehy, ktoré ma vzrušovali a privádzali do stavu najvyššieho vzrušenia a eufórie. Cítila som potrebu, aby sa ma niekto dotýkal. Nechcela som, aby niekto prišiel a za pár sekúnd sa vystriekal. Chcela som, aby ma hladkal, dotýkal sa ma, aby som mohla opätovať jeho dotyky. Túžila som skúsiť všetko, čo som doteraz ani nevedela, že je možné. Ale…

Bála som sa. Bála som sa, že sa mu nebudem páčiť. Bála som sa, že on sa mi nebude páčiť. Bála som sa hanby, zlých pocitov. Ale kamarátka mi poradila, že ideálne je skočiť do toho. Nechať všetko osudu, nebrániť sa a ak sa bojím, mám si zavrieť oči a snívať. Dohodli sme sa, že sa stretneme. Dali sme si rande v neďalekom mestečku. Objednal hotelovú izbu, poslal mi číslo izby. Dohodli sme sa, že schôdzka na slepo bude naslepo. Súhlasil.

Večer, keď sa zotmelo, som prišla do hotela. Izbu som našla a pomaly otváram dvere. Závesy sú zatiahnuté a v izbe je tma.

“Poď ďalej,” ozval sa mladý, až veľmi mladý šepkajúci hlas.

Chcela som utiecť, ale posilnená niekoľkými panákmi a odvahou načerpanou od kamarátky z netu som vošla. Bála som sa. Čo ak je to vrah? Dvere cvakli a podstúpila ku mne postava. Podal mi do ruky šatku a vraví: “Daj mi ju na oči, prosím. Potom dám šatku ja tebe a budeme tu nielen po tme, ale úplne naslepo.”

Chvela som sa celým telom a chcela som utiecť. Otočila som sa, ale on vedel, čo chcem urobiť a postavil sa mi do cesty. Začal ma hladkať po tvári. Vravel nejaké slová, ja som ho však nevnímala, len som sa začala v duchu modliť, aby to všetko bol sen a ja sa mohla prebudiť. Začal ma bozkávať. Vedela som, že som v pasci. Bol jemný a vedel ako na mňa. Skúsenosti so ženami musel mať, lebo ma začal tak jemne a nežne bozkávať, dotýkať sa ma, že som sa z nepríjemného chvenia a strachu začala chvieť od vzrušenia. Podišli sme k posteli a jemne ma položil na posteľ. Začal ma vyzliekať a popri tom hladkal a bozkával moje telo. Keď som ležala na posteli celkom nahá, vyzliekol si tričko a nohavice. Jemne ma chytil za ruku a vložil mi ho do ruky. Bála som sa, bol veľký a tvrdý. Nevedela som, čo mám robiť, tak som ho začala hladkať, ako som to videla na internete. Nevidí ma, je jedno, ako sa tvárim, skúsim ho do úst.

Neviem, prečo som to nikdy neskúsila. Bolo to zvláštne a príjemné. Avšak stalo sa niečo, čo som nečakala. Keď som ho mala v ústach a vychutnávala si ten pocit, ústa mi zaplavila nejaká zvláštna tekutina. Naplo ma a nevedela som čo, mám robiť. Chcela som prehltnúť, ale vtom, ako som ho mala až po krk v ústach a plné ústa, som sa začala dusiť. Kašlala som tak intenzívne, že som sa bála, že sa zadrhnem. Utopím sa pri nevere spermatom cudzieho muža. Mladý muž nevedel, ako má reagovať a začal mi búšiť do chrbta. Keď to nepomáhalo, vbehol do kúpeľne po pohár vody. Napila som sa a prešlo to. V odlesku svetla z kúpeľne som si ani neuvedomila, ale zdal sa mi trochu známy. Všetko som pokazila. Chcela som sa obliecť a odísť.

Bol veľmi milý a príjemný. Pýtal sa ma, ako mi je či je mi lepšie, ospravedlňoval sa. Vraj niečo také ešte nezažil a netušil, že to príde tak rýchlo. Vraj tak krásnu fajku nikdy nezažil, tak jemnú, dráždivú a silne vzrušujúcu. Verila som mu to, aj keď som si myslela, že keby vedel, že to bola moja prvá v živote… Chvíľu sme sedeli na posteli a on ma hladkal, dotýkal sa mojich pŕs, mne sa to páčilo a videla som, ako mi nabehli bradavky. Začal ich sať. Ale len jemne a potom ich nežne hrýzol. Páčilo sa mi to a ja som podvolila. Ak som už kurva a ak ma niekto videl ísť sem, alebo uvidí odtiaľto ísť preč… tak nech si to, čo si pomyslé, je pravda. Pokračovali sme. Skúsila som kopec vecí, možno pre väčšinu úplne obyčajných, ale pre mňa nových. Cítila som sa ako šestnásťročná. Ako keď žena prvý raz príde o panenstvo. Áno, po deťoch a pred štyridsiatkou som skúsila, čo zažívajú dievčatá v puberte.

Keď sme skončili, po niekoľkých orgazmoch, o ktorých som nevedela, že u ženy môžu byť a dokonca tak silne, som zašla do kúpeľne. Vtom sa ale stalo niečo. Vošiel do kúpeľne za mnou, pozrel sa na mňa a skamenel.

Vo mne by sa krvi nedorezal. Stáli sme oproti sebe a mlčali. Mlčali sme večnosť. Tie sekundy boli ako hodiny. Nakoniec som sa zmobilizovala a vyletela z vane mokrá a nahá, ako ma boh stvoril. Chcela som ujsť, ale mokrá a nahá… Blbý nápad. On stále stál medzi dverami a pozeral na mňa.

“Ty kokos!” vyhŕklo z neho. “Tak ty, teda vy ste riadna čertica. Vždy ste sa mi páčila, ale že budem mať v živote také šťastie…” Možno už tušíte, čo sa stalo. Pre tých, čo netušia, to prezradím.

Vyspala som sa s jedným mojím maturantom. Mal devätnásť rokov, mladý, fešák, ale o 18 rokov mladší odo mňa. Nevedela som, čo si počať. Čo ak sa pochváli kamarátom?

Sadol si ku mne, pobozkal ma a dohodli sme sa, že to nikomu nepovieme. Bude to naše tajomstvo. Ešte veľakrát sme sa stretli. Vždy som sa na neho tešila a on mi vždy šepkal, ako ma miluje už od prvého ročníka.

Prasklo to! Vyhodili ma zo školy, manžel ma opustil, deti sa ma zriekli, nekomunikujú so mnou. Výsledok? Našla som si prácu v zahraničí a môj mladý milenec prerušil štúdium a prišiel za mnou. Dnes sme zasnúbení, žijeme spolu a sme šťastní. A sex? Skúšame, experimentujeme a ani to SM nie je zlé, ak to máte vopred dohodnuté a robíte to s osobou, ktorú milujete a viete, že ona miluje vás.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *