Prispievatelia

Deň blbec – alebo Trapas

Nikdy by som nepovedala, že to je možné. Nakupujem a zrazu vidím manžela ruka v ruke s kočkou. No kočkou, trošku vyššia ako ja, ale krátke vlasy a zadok väčší asi o tri čísla. Ani by sa nič nestalo, keby mi pred chvíľou nevolal, že je na druhej strane republiky. Takže na druhej strane…

Volám mu a čakám, čo mi povie. No obaja zašli medzi regále a… “Som zaneprázdnený, zavolám neskôr”.

No ja ti dám “neskôr”! Samozrejme, našla som ich. V textile, on v kabínke a ona mu podáva košele. Chvíľu ju pozorujem, má dobrý vkus, čo sa o ňom povedať nedá. Konečne sa otočila ku mne. No, je trošku staršia, ale zachovalá. Ktovie, čo má ona a čo ja nie. Teda stará sa o neho. Nakoniec zašla k spodnému prádlu, jasná voľba tangá na jej zadok a podprsenka v čipke. Nakoniec si vybrala a ide do kabínky. Tak, a ja keď chcem prádlo, objedná mi ho cez internet a s ňou si vyberá a skúša.

Vedľajšia kabínka je prázdna, tak zaujmem miesto. Vedľa je ticho. Keby som tak mohla… Pravidelné vzdychy z kabínky mi vyrážajú dych. Je mi neverný! Neviem, ako to rozdýchať, idem domov a cestou sa zdôverím kamoške. Je rozvedená a poradí mi.

“Ak máš odvahu, vtrhni do kabínky a sprav mu scénu!”, radí mi kamoška.

Niečo na tom bude, tak poprosím SBS-kára, či pôjde so mnou. Nechce sa mu, ale nakoniec sa pod tlakom argumentov pobral. Keď sme prišli ku kabínkam, ešte boli dnu a vzdychali. Udrela som do dverí a slabá západla povolila. Vnútri boli práve v najlepšom. Mozog sa mi zatemnil a spustila som spŕšku na muža. Okoloidúci zákazníci sa pristavili a pozerali na divadlo, ktoré som rozohrala v spoločnosti SBS-kára. Pár v kabínke hľadal šaty a snažili sa ma vytlačiť z kabínky. Aké však bolo prekvapenie, keď môj manžel sa odrazu zmenil na úplne cudzieho neznámeho muža?

Zamrzla som a čakala to najhoršie. Ochrankár ma chytil za ramená a zatvoril kabínku s odhaleným párom. Ľudia okolo si šepkali. Jedni ma ľutovali a iní odsudzovali. Chcela som ujsť, ale nevládala som. Vtom zazvonil telefón a manžel sa ospravedlňoval, že mal rokovanie a preto volá až teraz.

“Milujem ťa!” Viac som nedokázala povedať.

Pár vyšiel von z kabínky a šli sme do zadnej časti centra. O tomto incidente sme spísali zápis a ja som sa musela ospravedlniť. Pár to zobral vcelku v pohode, až na to, že dlhší čas sa v okolí asi nebudú ukazovať.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *