Prispievatelia

Narodeniny

Petra sa rozhodla oslavovať svoje narodeniny. Povedala Tomášovi, svojmu snúbencovi, aby pozval svojich kamarátov a aj svojho šéfa na párty. Boli tak už dávnejšie dohodnutí, že jej ako cuckold splní všetky priania ako dôkaz lásky.

Popoludní sa začala chystať na oslavu, pekne sa obliekla. Dala si na sebe čierne minišaty, samozrejme, na ostro a bez podprsenky. Vyzerala neodolateľne príťažlivo a sexy. Dohodli sa večer na šiestu hodinu. Tomášovi kamaráti sa dohodli medzi sebou, že prídu spolu a porozprávali sa aj o darčekoch, čo jej kto kúpi.

Jeho šéf prišiel zvlášť. Dal sa doviezť taxíkom a dorazil ako prvý. Zazvonil na bráne a Tomáš mu išiel otvoriť. Uvítal sa s ním a pozval ho dnu. Posadili sa do veľkej izby, kde bolo už všetko nachystané k oslave. “A kde je oslávenkyňa?” opýtal sa šéf. “Ale, ešte sa chystá, chce byť neodolateľná.” “Však ona sa veľa nemusí, aj tak ňou je,” odvetil šéf.

Vtom zazvonil zvonček a dorazili traja Tomášovi kamaráti. Išiel im otvoriť a potom ich posadil pri šéfa. Ponúkol im niečo k pitiu – Robert, Karol a Peter sa uvelebili pri pána šéfa. Onedlho sa objavila aj Petruška a vyzerala naozaj úžasne sexy. Bola k nakúsnutiu a všetci na ňu čumeli, až nevedeli z nej oči odtrhnúť. “No tu je oslávenkyňa, tak začneme?” Po jednom jej pogratulovali a odovzdali darčeky.

Dostala šteklivé, erotické dary, čo ani nečakala. Od Tomovho šéfa sexy spodnú bielizeň. Od jeho kamarátov erotické hračky – dildo, venušine guličky a iné sexi veci. Najskôr otvorila Karolov darček. Odbalila krabicu a pred očami sa jej objavilo obrovské čierne dildo. Šéf ako ho uvidel, jej hovorí: “Petra, ale takýto úžasný darček si musíš pred nami vyskúšať.” Petra mu na to len šibalsky žmurkla očkom.

No a mohla sa začať oslava. Začalo sa popíjať šampanským, nechýbalo dobré jedlo a hudba.
Atmosféra sa uvoľňovala každým pohárom sektu. Rozhodli sa hrať karty, kto prehrá, musí splniť prianie druhých.

Petra prehrávala najviac. Prvýkrát chcel Karol od nej, aby sa náruživo bozkávala s Petrom. Ona neváhala, podišla k nemu, vložila mu jazyk do úst a vášnivo sa bozkávali. Ak vyhrala Petra, tak chcela, aby sa muži pred ňou vyzliekli. Tomáš už bol na tom tiež zle, bol prvý nahý. Ďalšie želanie bolo od Roberta: “Petra, a teraz nám sprav narodeninový striptíz.” Petra prikývla, pustila si hudbu a pomaly si zhadzovala oblečenie zo seba. Onedlho tam stála úplne nahá pred nimi a oni len slintali nad jej telom. Tomáš bol zahanbený, že sa pred nimi takto správa Petra, ale vnútri ho to veľmi vzrušovalo.

Postupom času boli všetci nahí. Ďalšie želanie bolo od Petra: “A teraz si kľakni pred Karola, pekne mu zober vtáka do úst a fajči ho, kým nebude úplne tvrdý.” Ona nazaváhala a náruživo sa vrhla na jeho penis. Bola v tom naozaj dobrá a fajčila ho najlepšie, ako vedela.
Karty už medzitým prestali hrať, už sa len zabávali na príkazoch Petre. Nasledoval šéf: “Moje želanie už poznáš, milá Petra. Vyskúšaj si pred nami to veľké dildo.”

Petra podišla k darčekom a zobrala si toho obrovského umeláka do ruky. Postavila sa na stôl a prisala ho oň. Pomalými, sexi pohybmi tancovala pri ňom. Potom si ho zobrala do úst a fajčila ako živého. Postavila sa na stôl, čupla si a pomaly sa naň napichla. Jazdila na ňom ako o dušu. Ostatným už nebolo treba viac a podišli všetci k nej. Tomáša ale zastavili a dvaja ho chytili za ruky. Robert našiel jeden pevný motúz a zviazal mu obe ruky za chrbát a potom aj nohy spolu k sebe. “No, Tomáš, a teraz sa budeš pozerať na túto našu oslavu s tvojou nádhernou ženou.” Pridali sa k Petre aj oni a obišli ju dookola. Ona odložila dildo a dalej tancovala, ako ju obkolesili do kruhu. Každému už stálo péro ako skala. Petra sa dala na kolená a postupne začala všetkým cmúľať penisy. Bolo aj tak, že mala naraz dva žalude v ústach tá kurvička. Zakaždým jedného fajčila a dvom honila vtáky.

“A teraz ma všetci ošukajte,” vyhlásila, “chcem vás cítiť v sebe a na sebe. Chcem si užiť vašich vtákov a semeno z vás.” Dala sa na štyri ako fenka a Robert ako prvý zasunul svojho vtáka do jej vagíny. Odpredu fajčila Karola a Petra. Šéf si zatiaľ honil péro pri tom pohľade.
Potom sa prestriedali a vymenili si pozície. Neskôr si spravili aj sandwich. Jedného vtáka mala v ritke a druhý divoko jazdil v jej kunde. Medzitým Karol odviazal ruky aj Tomášovi. “No, Tome, aby si si to trošku užil, nechám ti voľné ruky.” Tom neváhal a začal si ho honiť na tomto grupáku.

Šukali ju všetci do radu a ona bola rada v úlohe kurvy. Poriadne si užila tieto jej narodeniny. Už cítila, že sa jej blíži obrovský orgazmus. Chlapom už tiež a tak vytiahli z nej svoje nástroje a dali ju na zem zase do kruhu pred nich. Petra si sadla a s nohami roztvorenými dosiahla v kŕčoch svoj orgazmus. Oni sa jej postupne všetci vystriekali na tvár, do úst a na prsia. Dostala veľkú dávku semena, ktorú pekne spolykala a čo mala na tele, nechala Tomášovi všetko zlízať.

Tak skončila sexy narodeninová oslava.

Som autor, ktorý je úplný začiatočník v písaní poviedok. Napriek tomu dúfam, že sa budú páčiť a každá nová bude lepšia. Môj vzťah k erotike, sexu pramení už od skorej mladosti. Medzi mnou a postavami v príbehoch nie sú žiadne súvislosti. Meno Corwin som si vybral z mojej obľúbenej série fantasy kníh Kroniky Amberu.

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *