Prispievatelia

Silvester

“Tak, miláčik, stromček je hotový a ja stále nič.” “Nuž, a čo ti bráni? Choď do kúpeľne a sprav si to ako vždy.” Čoooooo? Pozerám na ňu vydesene.

“Ty myslíš, že o tom neviem? Videla som ťa toľkokrát, že už to ani neriešim. Navyše ak si honíš doma, aspoň viem, že nechodíš inam.”

Takže moja manželka vie, že si to robím doma a ani to s ňou nepohne. To ja keby ju vidím, tak…

“A? A ty? Ty si to nerobíš ?” trošku kokcem.

“Robím, ale inak ako ty. Potrebujem kľud a uvoľniť sa.” “No jasne! A čo to bolo minule v obchode?” nalieham vyčítavo.

“Čo máš na mysli? Akože v tej kabínke?”

“Áno, presne tam. To si mala kľud?”

“Nie, ale…”

“Čo ale?” skočil som jej do reči.

“Vo vedľajšej kabínke bol mladý sympatický mladík, ja som bola trošku nadržaná. Videla som ho v slipoch a teda bol vybavený.”

“Aha! A prečo potom so mnou a neskočila si po ňom?” trošku irónie vkladám do rozhovoru. Nie preto, že sme si to užili, ale že som si namýšľal, ako po mne túži. Bol som ako alfa samec v kabínke a pritom ma použila ako náplasť na kurie oko.

“Pretože, tam bol s frajerkou, ty Kolombo.”

“A keby nie?” dorážam.

“Tak by som ho zviedla. Alebo máš pocit, že už na to nemám?”

“Neviem, ale isto by sa našiel niekto, kto by o teba stál.” Usmievam sa, lebo viem, že by ich bolo viac než dosť. Vyzerá stále dobre.

“Áno? Stav sa, ty macher. Ak sa mi to podarí skôr ako tebe, tak… Tak si to budeš pol roka robiť sám!”

“A keď vyhrám?”

“Tak ty si veríš, alebo túžiš vyhrať?”

“Chcem ťa vidieť, ako to robíš s niekým.”

“Tak ale teraz si ma nasral. Chceš si niečo dokázať ? Chceš sa o mňa deliť, lebo na mňa nemáš? Honka v kúpeľni ti stačí, že? Pár ťahov, výstrek, uterák a za pár sekúnd po všetkom.” Je dosť nasrdená.

Ešte dlho sme sa doťahovali kým sme išli spať. Avšak na sex už nebola atmosféra.

Ráno ako každé iné. Nebavili sme sa o včerajšku. Plánujem jej to vrátiť s úrokom.

Keď odišla do práce, sadám k počítaču a hľadám zoznamku. Narazil som na nejakú stránku. Kuknem tam a už mi stojí jak elektrický stĺp zo slipov. To je skvelé. Malé, veľké, tlsté, vychrtliny, mladé staré. Uff, chlpaté, vyholené. Neviem, na ktorú skôr pozerať. Nikdy by som nepovedal, ako dobre vyzerajú slaninové kočky alebo vyschlé tresky.

Bože. Grupáky. To sú baby. Páči sa mi, ak to baba robí s viacerými. To musí byť pecka, takto si ju podávať. Už privieram oči, aby bola predstava jasnejšia a už to vo mne pulzuje. Nádherný výstrek, až na monitor. Ale tam je toho fúra, pozerám ďalšie a ďalšie.

Predstavujem si moju manželku s dvoma… Nie ! Tu by jej to svedčalo päť na jednu. Tie kozy sú skoro ako jej a postriekané… Už opäť pulzujem.

“Miláčik a čo tá trojka?” vystrelím hneď, ako otvorila dvere.

“Aká trojka? Ja si zbalím svojho a ty si nájdi sám. Nebudem ti hľadať babu.”

“Takže ty mi chceš byť neverná?”

“A ty chceš, aby som to robila pred tebou? Okej. A chceš to, aj keď nebudeš potom môj jediný?”

Trošku váham. ?A išla by si do toho?”

“Jasné,” odišla so smiechom.

Na zoznamke som sa zoznámil s jedným okolo tridsiatky. Mal pár fotiek s inými pármi. Napísal som mu a dohodli sme sa, že ak bude manželka súhlasiť, tak by šiel do toho. Mám mu dať vedieť.

Nadhodil som tému, že predsa by som chcel vidieť, ako by si to užívala ona. A nie že ja či to dám, ale skôr ona aby necúvla. Nebránila sa, len sa pousmiala. Večer sme si sadli k telke a otvorili sme si víno.

“Mám na teba chuť.”

Usmiala sa a pomaly mi rukou nahmatala medzi nohami.

Vidím, že je za. “A čo tá trojka?”

“Blázonko, kde máš tretieho ? Alebo už čaká za dvermi?”

“Čo ak hej?”

“Tak sem s ním!” dáva mi dole tričko a začína ma bozkávať.

Postavil som sa a ona sčervenala. Prekvapene s triaškou v hlase sa pýta, čo sa deje. Zobral som telefón a po chvíľke som len povedal jedinú vetu: “Okej, príď!” Videl som, ako zbledla a celá sa roztriasla.

“To myslíš vážne? To si myslíš, že dám nejakému chlapovi hneď, ako sa zjaví vo dverách?” zvyšuje hlas a ani sa jej nečudujem. Toto nečakala. “Za čo ma máš? Ak si to takto chcel, mal si mi dať možnosť výberu a nie aby som tu čakala ako zúfalá kurva na klienta. Ani neviem, čo je zač.”

Pomaly sme dopíjali fľašku a ona bola čím ďalej nervóznejšia. Ponúkol som jej tvrdší alkohol. Asi po treťom sa ukľudnila. Ale len kým nezazvonil zvonček pri dverách.

Chalan vyzeral dobre, pretože si hneď prisadla k nemu a začala ho spovedať. Popritom si už ďalšie poldecáky nalievala sama. Keď už som videl, že je uvoľnená a viac pripitá, začal som ju bozkávať. Ten pocit ako sa na nás niekto pozerá, ma vzrušoval. Páčilo sa jej to, pretože sa nebránila, keď som jej dával dole prádlo. Bola nahá a asi aj vzrušená.

“Šibe ti ?” vyletela odrazu. “Tvoj kokot poznám, chcem jeho, ty sa len pozeraj!” nespoznávam ju.

Keď som sa pozrel na neho, už ho mydlil v ruke.

Bol som tak vzrušený, že som nevydržal a schmatol som ju, aby som ju pretiahol. Cítil som jeho pohľad a prítomnosť. Čím ďalej, tým viac ma to vzrušovalo. Prečo sme toto neskúsili skôr? Keď som sa spravil, naliali sme si poháriky a ona si prisadla k chlapíkovi. Prevzala jeho pýchu do svojich rúk a začala ho popritom spovedať. Bola nádherne rozpálená a roztomilo pripitá. “Odkiaľ si?”, “Ako sa voláš?”, “Páčim sa ti…”

Odrazu ho vzala do úst. Žiarlil som!

Chcel som si to spraviť sám, popri pohľade na nich, ale natoľko ma to vzrušovalo, že som chcel, aby vzala do úst aj môj penis. Prisadol som si a ona sa presunula ku mne. Lenže…

Chlapík sa nenechal odstrčiť, vstal a prudko jej ho zasunul odzadu. Ticho vzdychla. Páčilo sa jej to. Páčilo sa jej, že má jeden v pičke a druhý v ústach. Neviem, kto vyhral z nás dvoch, ale takmer spoločne sme ju zaplnili.

Ešte chvíľu sme sa hrali a skúšali všeličo, kým sme šli spať.

Ráno sme boli v posli len my dvaja.

Zostal som ležať, lebo som netušil, čo sa bude diať. Predsa to bolo dosť pod pás. S istotou neutajím predprípravu. Čakal som čokoľvek.

“Krásne ráno, miláčik. Ďakujem za nádherný večer. Verím, že si to dokonalo pripravil a nezavolal len tak hocikoho náhodného.”

Neviem, čo mám povedať, tak sa len prihlúplo usmievam. “Chceš repete?”

“A ty?”

Takmer naraz sme súhlasne prikývli. Odišla spraviť raňajky. Celý deň bol taký iný. Ako keby sme sa vrátili do puberty. Bez záväzkov, bez zábran. Dlho sme sa bavili bez slov. Len pohľady a úsmevy vraveli za nás. Bolo to vo vzduchu. Páčilo sa nám to, rajcovalo nás to, ale báli sme sa čokoľvek povedať, aby sme nepokazili krásnu atmosféru a pocit večera.

Prišiel večer. “Dnes by sme to mohli zopakovať. Avšak bez alkoholu. Chcem to prežiť naplno.”

Zobral som mobil a… obsadené. Sms: “Prepáč, som na grupáku.”

Večer pokračoval, akoby nám zomrel niekto z rodiny. Ticho bolo strašné.

Priniesol som počítač a zapol moju stránku. Prihlásili sme sa do chatu. Pozerali sme na páry, čo to robili pred kamerou. Najprv nemala chuť, ale neskôr sa pridala a začala chatovať. Keď začali chodiť správy, aby sme niečo ukázali aj my, tak zhodila zábrany a…

Opäť som cítil pocit, že nás niekto sleduje a myslím, že rovnako to cítila aj ona. To čo sa odohralo potom, som nikdy predtým nezažil.

Ešte pár správ, akcií… a prišla ponuka na silvestrovskú chatu. Nikdy sme neboli nikde na silvestra, ale tí čo nás pozývali vyzerali slušne. Nemali sme ani my a ani oni žiadne fotografie, len sme si dopriali malé divadielko navzájom. Sledovali sme sa navzájom.

Prišli sme na miesto činu. V reštaurácii sme si sadli k spoločnému stolu. Bol fajn večer, dobrá zábava. Večera, alkohol, nealko podľa chuti. Našli sa páry, ktoré sa nevedeli správať a pod vplyvom alkoholu alebo drog (vtedy sme si mysleli) robili si hanbu pred ostatnými. Sápali sa po sebe, vyzliekali sa… Niektorí sa na nich bavili a povzbudzovali ich. Iní sa nevzrušovali a užívali si večer v kruhu pri stole. Bolo to zvláštne, zameniť silvestrovskú párty za striptíz… Keď už sme si mysleli, pár čo sedel s nami pri stole…

Normálne ho začala fajčiť pred nami pri stole. To už bolo veľa na nás a chceli sme odísť na izbu. Lenže prišla ďalšia facka.

Pod stolom mi niekto rozopína nohavice. Pozerám ako blázon, lebo manželka si nalieva kolu. Pozriem pod stôl a zdrevenel som. Keď som sa obzrel, pozerala pod stôl aj ona a vliezla pod stôl. Chvíľu sa asi bili, ale keď videla, že to nemá cenu, vyskočila a odišla. Ja som zostal sedieť s vytiahnutým penisom. Chlap z páru vyskočil za ňou a chytil ju za ruku. Ťahal ju k baru, kde jej niečo šepkal. Vyzeralo to, že schytá za ucho, ale vrátili sa. Sadla si na mňa a začala ma bozkávať. Zodvihla šaty a napichla sa mi na polotvrdý penis. Tak sa nastavila, nech to vidia všetci okolo. Pozerám sa na ňu, či jej preplo…

“Trtkaj! Vytrtkaj ma, ty somár!”

Nechápem, čo to do nej vošlo. “Čo sa deje? Si sfetovaná?”

“Vieš, čo je toto za akciu? Swingers! Ty vole, silvestrovská swingers!”

“No a?” nechápem.

“Ty vole, do hodiny tu bude jedna veľká jebačka. Do hodiny uvidíš viac nahých žien, než si vieš predstaviť. Tu sa bude súložiť ako na pretekoch. Každý s každým, žiadne sympatie, len zvierací sex. Nielen o mňa budú usilovať, ale ženy ti ho odtrhnú, ak nebude v dierke. Toto si máš dať,” vložila mi niečo do úst a podala vodu na zapitie.

Neviem ani koľko žien si sadlo na môj penis do rána, ona snáď pretiahla aj psa na chodbe. A ak nie sex, tak minimálne vyfajčila.

Ráno, keď som sa zobudil, tak som necítil svoje telo. Penis hýril farbami, chlpy zalepené – len verím, že nie od lepidla. Manželkine prsia vyzerali ako na halloween party. Vyťahané, farebné a pička bola opuchnutá a krvavočervená. Ešte niekoľko dní ju bolel aj dotyk nohavičiek. Doma chodila bez nich a mazala všetkým možným.

Čo bolo ďalej ? Nuž, skúsili sme, neboli sme pripravení a ani sme nepoznali pravidlá. Takže sme doplatili na to a odvtedy žiadne párty. Ak príde chuť, tak zavoláme mladíka od susedov a sme spokojní všetci.

Nie je to fajn, ale od Vianoc sa náš život posunul na vyšší level. Sme mladí, ale náš vzťah je oveľa mladší. Vrátili sme sa do puberty.

Alebo nie?

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *