Prispievatelia

Internet

Raz som sa rozhodol vyskúšať nejaký ten sex na inzerát. Priznám sa, som dosť hanblivý a sebavedomie vždy len v spálni, aj to žiadne výkony. Teda ak to porovnávam s videami na nete. Obavy z toho, ako zapôsobím, čo ak sa jej nebudem pozdávať. Čo ak sa mi nepostaví? Čo ak ona bude iná než na fotke. No skrátka strach a hrôza. Navyše som bez partnerky už dosť dlho. Teda ak nerátam ručné práce na vécku. A tu ako pre mňa: “Mladá slobodná mamička hľadá príjemného muža, ktorý by nám finančne pomohol. Budem sa za odmenu revanšovať.”

Napísal som. Čakám odpoveď, ale príde až na druhý deň. Začala komunikácia. Pýtam sa, zisťujem… “Vieš, ja nie som žiadna kurva, muž ma podviedol, keď som bola tehotná a po pôrode nás opustil. Výživné nedostávam, lebo sa nepriznal k dieťaťu. Neviem ani prečo som tento inzerát dala. Bojím sa. Píšu mi samí úchyláci a posielajú fotky penisov… Ja fakt nechcem robiť privát. Nie som taká a už som ho aj odstránila. Nedokážem s niekým spať za peniaze. Potrebujem pár eur na nájomné. Inak si privyrábam domácimi prácami – upratujem, ale to je málo. Prepáč.”

Kto by tomu neuveril ? Keď to zhrniem, tak baba mala chlapa, opustil ju a hľadá si známosť. Keďže má dieťa, je to pre ňu ťažké. Nikdy takéto nerobila, takže vlastne slušné dievča. Stará sa o dieťa, ako vie a zo zúfalstva dala inzerát a ľutuje to. Navyše sa ani s nikým nestretla. Ja ako jediný mám šancu. Neviem síce aká je, ako vyzerá, poslala mi síce fotku, kde je holá, ale…

Tak som sa odhodlal a pozval som ju na rande. Teda navrhol som, že by sme sa mohli stretnúť v parku a pokecať. Možno jej pomôžem. Trvala síce na pôžičke, ktorú mi určite vráti, ale… V deň nášho rande (ak to môžem nazvať) mi prišla správa, že dieťa je s kamoškou a ona má veľa práce. Ak vraj chcem, môžem prísť k nej. Využil som situáciu a hodil som trosku vône pod pazuchy, gél na vlasy, kúpil ružu a ide sa. Potešila sa ružičke. Býva v malom jednoizbovom bytíku. Všade porozhadzované veci, spodné prádlo na vešiaku. Sadli sme si a začali sa baviť. Sadla si vedľa mňa a po chvíli som mal pocit, akoby nemala žiadnu podprsenku. Bradavky sa pretláčali cez nie veľmi obtiahnuté tričko. Vzrušilo ma to a ona si to všimla. Usmiala sa a pohladkala ma v rozkroku. Nebolo mi viac treba. Môj penis vyskočil v stotine sekundy a bol pripravený. Až som sa zahanbil. Zobrala ma za ruku a vošli sme do malej spálne. Pomaly ma vyzliekla a stále sa usmievala. Keď ma vyzliekla úplne, vstala a podala mi osušku, aby som sa šiel opláchnuť. Odišiel som do sprchy a celý unesený, že som zbalil takú mladú a krásnu babu. Predsa len sa na mňa usmialo šťastie. Prišla za mnou v priesvitnej košieľke a spolu bozkávajúc jej šiju sme odišli do postele. Niečo tak krásne som nikdy nezažil. Nielenže som sa krásne spravil, ale podľa toho ako kričala, musela zažiť nádherný orgazmus.

Potom sme len tak ležali a rozprávali sa. Lapal som po dychu, ale bol som šťastný. Po sprche ma už čakala v kuchynke medzi neuprataným prádlom a kopcom šálok. Bavili sme sa, až prišla reč na jej situáciu. Vnútil som jej bezúročnú pôžičku podľa mojich možností a spokojný, že som nemusel platiť za sex, som sa rozlúčil. Veď si zavoláme. Volal som, ešte z auta. Avšak nie dobré správy. Mrzí ju to, ale kamoška jej vrátila dieťa s teplotami a aby som sa nehneval, musí končiť. Písal som sms, ale odpoveď bola jednoduchá. Plače.

Po pár dňoch som sa ohlásil opäť – keď sa nehlási, aspoň sa spýtam, ako sa jej darí. Telefón nedostupný. Pár dní to bolo takto. Dovolal som sa. “Prepáč, vypli mi telefón, nemala som uhradenú faktúru. Už je to v poriadku, len majiteľ bytu pýta opäť peniaze a ja ich nemám. Neviem, čo mám robiť.”

Mrzelo ma to a preto som sa ponúkol, že prídem. Súhlasila, dohodli sme si čas a keď som prišiel, mala smutné oči vraj asi skončí na ulici. Navrhol som jej, že by mohla bývať u mňa. Mne jej dieťa nevadí. Pousmiala sa, ale odmietla. Vraj nechce byť niekomu na príťaž. Navyše keď sa vôbec nepoznáme. Pri prvej príležitosti som sa na ňu vrhol a začal ju bozkávať. Trošku sa bránila, ale nakoniec sme šli do sprchy. Tentokrát spolu. Chcel som to mať rýchlo za sebou, lenže… Zobrala mi ho do rúk a začala dráždiť. Akoby vedela, ako na mňa. Bolo to úžasné a keď ho zobrala do úst pod tečúcou sprchou, bol som ako v siedmom nebi. Úžasná milenka je to! Zastavila vodu a šepla mi do ucha: “Teraz ti ukážem niečo a ty si to užívaj. Ľahni si…” Ani som nestihol niečo povedať a už na mňa spustila svoju dávku moču. Normálne ma o…la. Kým som si uvedomil, že niečo také som mnohokrát videl na nete a pár ráz túžil zažiť to, tak dnes ma to prekvapilo a vôbec som si to neužil. Zaľúbení robia bláznivé veci, pomyslel som si a pochválil som ju. Priznal som sa, že to je po prvý raz v živote. Usmiala sa a povedala, že ani ona to nikdy nerobila a bála sa, či sa nenaštvem, ale tak ju vzrušujem, že sa neudržala.

Potom sme šli spolu do spálne. Byt bol na prvom poschodí a keď sa človek pozrel z bytu oproti, tak videl, čo sa v izbe deje. Predstavil som si to, ako nás pozoruje niekto. Ako mi závidia tú nádheru. Ona sa oprela lakťami do okna a nechala ma zasunúť do nej odzadu. Keď som prirážal, jej prsia sa hojdali v rytme. Ku koncu sa prilepila na okno a krik bolo počuť široko ďaleko. Ak nás niekto počul, videl viac, než by som býval chcel.

Uvoľnený a vyprázdnený som odkväcol rovno do postele. Keď naberiem silu, dáme si to ešte raz. Avšak zazvonil telefón a prišla za mnou, že volá kamoška, aby si prišla pre dieťa. Už sa zobudil. Medzi dvermi sa spýtala, či jej nepožičiam ešte pár eur. Samozrejme, opäť som vytiahol bankovku a vtisol jej bozk na líce. Teda chcel som na ústa, ale otočila sa. Zrejme nečakala bozk.

Doma som si otvoril počítač a šiel som vymazať uložené kontakty na jednorázový sex. Medzi nimi mi niečo nesedelo. Ale čo ?

Všetky som si opäť prečítal.

Nič zvláštne. Jedna ponúka sex, iná spoločnosť, ďalšia len orál, iná aj análik… Jedno ma však nakoniec zaujalo a to bola fotka. Našiel som pár inzerátov, kde boli podobné fotky. Všade boli fotky bez tváre.

“Ahoj, hľadám seriózneho a solventného milenca na pravidelný sex v … (mesto)”. Kočka mala na pravom zápästí tetovanie. Motýľ.

“Ahoj, som skúsená mladá babenka, ktorá ti splní všetky želania. Orál aj bez. Po dohode aj piss či anál.” Opäť motýľ, síce bolo to rozmazané, ale obrys napovedal podobné tetovanie.

“Mladá skúsená kočka ti ponúka privát aj eskort v … (mesto). Som náruživá. Po dohode slabé SM.” Opäť pár fotiek s kočkou, avšak tu je vidno podobný obraz na stene ako pri inzerátoch predtým.

Telefónne čísla sú iné. Ale ten motýľ! Žeby rovnaké štúdio? Alebo trend?

Presne také sa mi zdalo, že som videl na mojej mladej mamičke. Dokonca aj ten obraz sa mi javí. Zobral som telefón a:

“Ahoj.”

“Ahoj, ponúkaš služby?” pýtam sa. Kočka vysypala ponuku s cenami. Ak mám záujem, tak je voľná.

“Máš aj kamošku alebo si sama?” “Ak máš chuť, tak môžeme byť aj dve.” “Okej, daj adresu.”

Zamrazilo ma. Zufalý chlap naletí prvej kurve. Takže žiadna pôžička. Sadol som do auta a vybral som sa na adresu. Neviem, kto z nás bol viac prekvapený, keď otvorila kamoška v spodnom prádle. Vošiel som dovnútra a moja kočka sedí s roztiahnutými nohami na sedačke a slastne si poťahuje z cigarety.

Vyvalila oči. “Čo tu robíš?”

“Vravela si, že mám prísť, že tu máš aj kamošku.”

Odrazu ju nespoznávam. Arogantná štetka. “Dobre, tak sa choď osprchovať.”

Vtedy mi doplo, že nikde som nevidel žiadne detské veci, dokonca ani postieľku. Obraz sa začínal vyjasňovať. Žiadna skúsenosť, len lov naivných chlapov. Ktorí hľadajú poctivé pobavenie a nechcú skúsenú prostitútku. Kamarátka si odpila z pohára a chytila ma za gule.

“Takže ty sem chodíš pravidelne?” Rozopla mi nohavice a vybrala môj mäkký penis.

“Tak s týmto chceš obe dve? Alebo Pre zmenu budeš mať chuť len na mňa?”

Chcel som odísť. Ale kočka padla na kolená a začala mi ho fajčiť tak dobre, že som cítil, ako sa mi krv z hlavy presúva nižšie. Nebol to normálny sex. Len obyčajná jebačka. Páčilo sa mi to a asi aj jej, pretože mi pri odchode na penis napísala svoje tel. číslo. Moja kurva mi len štekla, že týmto má dlh splatený. Ani som nemyslel v tej chvíli na peniaze.

Číslo z penisu som si prepísal do mobilu, aby som ho mohol použiť. Viem, že je kurva, viem, že za prachy dá každému, ale aspoň sa na nič nehrá. Nechodím k nej. Pár ráz som jej zavolal a užil som si to. Dnes býva u mňa a mám ju, kedy chcem. Žijeme spolu v obchodnom vzťahu. Ja chodím do práce a ona na privát. Ja platím byt a ona si svoju časť odpracuje v posteli. Hoci má u mňa pri jej sadzbách predplatené, vyhovuje nám to takto. Viem, že žijem s kurvou. Je to jej práca a keby mi niekto povedal, že to či ono, tak ma to neprekvapí. Ja viem, že zmenila svoju prácu kurvy na vyšší level. Bez gumy ani ťuk. Aj keď pri nich nikdy nevieš. Ona vie, že nehľadám známosti na chvíľu a spávam s ňou, preto nepoužívame ochranu. Sme spolu už pár rokov a funguje to. Dovolenky, kamaráti… A čo moja “mamička”? Zakopali sme vojnovú sekeru. Odkedy mala “pracovný úraz”, kedy otehotnela, tak jej občas postrážime malú a ona sa nám revanšuje. Ako? Hádajte…

Kto uhádne, dostane odmenu.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *