Prispievatelia

“Sexprince of Slovakia”

Ako každá žena v jej veku, mladá, atraktívna – rada provokovala a pokúšala mužov. Hocikde: v mhd, na ulici, v práci. Najradšej mala prechádzky v štekliach alebo kozačkách a v mini po ulici starého mesta, ktorá bola rozpálená nielen v lete, ale i v zime, keď tam lovila pohľady (a telefónne čísla) mužov.

Robotu síce mala, ale zistila, že financovanie jej drahých zvodných šiat, topánok a rôznych doplnkov veru nie je žiadny “lacný špás”.

A tak v dobe internetovej, ako každá žena v jej veku, mladá, atraktívna – rada provokovala a pokúšala mužov cez internetové čety a zoznamky. Spojila príjemné – svoju pasiu robenia selfíčok, respektíve nahotiniek – s užitočným. Najviac sa jej osvedčil najstarší zoznamovací portál “Klábos”. Ani sa nenazdala a začali k nej do malého bytu na sídlisku Mláka chodiť klienti.

Raz, keď už zase bola “nasucho”, v poslednej chvíli – neskoro večer – natrafila na dvojicu postarších pánov na trojku. Prišli presne v dohodnutom čase a zazvonili jej na domový zvonček. Pustila ich do prenajatého jednoizbového bytu, zariadeného ako síce skromnejší, ale predsa len “arabský hárem” s veľkým epedom pod baldachýnovými závesmi a množstvom nadýchaných vankúšov a vankúšikov v tisíc a jednom odtieni ružovej.

Jeden z dvojice mužov bol chudý, až kostnatý s dlhou sivou kozou briadkou, smiešnou pokrývkou hlavy, pripomínajúcou turban, ale so šiltom a špicatými pantoflami. Kabát mal zavesený na pleciach ako nejaký plášť. S jeho ostrým, uhrančivým pohľadom vyzeral sťa nejaký čarodejník alebo zlý vezír. Druhý zas plešatý (všimla si to, keď si sňal rovnakú čapicu, aby si otrel spotenú hlavu), s obrovským brušiskom v modrej, 5XL teplákovej súprave. Mal v ruke igelitku z predajne 1. Night, v ktorej cinkalo sklo, pretože mu prišlo džentlmenské doniesť aj niečo na guráž.

Posadili sa za stôl v polo-kuchyni/polo-obývačke a dali si z lacného vína v modrej fľaši, čo doniesol tučniak. Čarodejník v pláštenke plastovú zátku vytiahol temer magickým trikom. Jano Stehlík z Antitalentu by ho isto bol poslal do druhého kola.

Zo slušnosti vypila celý pohár trpkého akciového vína. Oni sa “pri-gurážovať” nemuseli, lebo na nich vytasila “atómové pumovnice” zo svojho výstrihu ako B29-ka hneď vo dverách. Pri stole sa ešte viac “mancovala” a dráždila tých dvoch starých úchylákov.

Že im stoja kokoty, to si všimla hneď, keď otvorila dvere – zrejme sa predtým posilnili modrou tabletkou, možno červenou. Černokňažník s kozou briadkou ho mal obrovského ako magická palička Henryho Potiera (odhadom asi tak 25 cm) a modrý Hardy zas v plnej erekcii okolo 3,5 cm. Odhadla to nielen skúseným pohľadom, ale aj odmerala pusou, keď im na striedačku kolenačky fajčila ešte pri stole. Chceli, aby si ich dala do pusy aj oboch naraz. Mocnejší jej pri tom tak nešikovne vyzliekal sexy tričko, že ho roztrhol a ručiskou veľkou ako medvedia tlapa jej hnietil obidve plné trojky uväznené v “bardotke” menšej najmenej o číslo.

Toľká sila medveďa v ruji ju rajcovala a troška jej začala tiecť džokonda. Aj im ronili ich píšťalky slzy – kvapky túžby, keď do nich tak pekne fúkala.

Z dohodnutej hodinky už medzitým prešlo skoro 20 minút a tak sa odobrali do druhej izby – do spálne s baldachýnom, osvetlenej náladovými lampami. Amanti chceli od nej trojku. Najradšej by bola preferovala lejzy verziu – mať jedného v dierke a druhého v puse, ale za sľúbený mastný príplatok súhlasila aj so sendvičom. Dokonca “bez gumičky”.

Bola síce análna panna a ritku si pestovala dennodenne crossfitom (hlavne drepmi), ale vyhliadla si na e-shope nové parádne lodičky, čo by jej aj Dorotka Galeová závidela, keby ju nezobralo tornádo. (Takže sa na análik pripravila zodpovedne dopredu. Kým prišli na pichačku, pchala si tam prštekmi gélik a skúšala aj kolík. Samozrejme, urobila si riadny klystír čajíkom.)

Zazdalo sa jej, že kozobradec čosi šepol a podprsenka sa jej rozopla sama, vypustiac pri tom statné koziská z ohrádky. Ostal stáť čumiac, ako sa jej kozy pasú a trasú vo voľnom výbehu.

Maco Oliver sa zatiaľ rozvalil na celé anatomické epedo, ktoré sa hneď pod jeho váhou pretransformovalo do podoby otočeného iglu. Ona ešte pred tým, ako si na neho sadla, sa mu snažila nahoniť kolibríka. No viac ako 3,5 z toho už nevytrieskala. Efekt bol skôr opačný: keďže to robila dosť vehementne až premotivovane, ochabol mu na veľkosť červíka. Nepomohli ani ďalšie černokňažníkove zaklínadlá popod koziu briadku, pri ktorých sa mu pretáčali očné buľvy až na beľmá, keď si nezrozumiteľne húdol svoju mantru, masturbujúc na zaneprázdnenej dvojici pokúšajúcej sa o súlož medveďa s líškou. Keď mu stará nedala ako obvykle, zvykol si to potajme robiť na prírodopisných filmoch, čo dávala stanica Animal Planet…

Po ďalšej chvíľke, keď sa prehonenému macíkovi prestrašený pipíček skryl až do podbruška, to otrávene vzdal. Ale slušne poďakoval a šiel fajčiť na malý balkón cez kuchyňu, zanechajúc černokňažníka s princeznou Láskykvet osamote. Hneď ako zabuchol dvere tak silno, že vydali zvuk ako hradná padacia mreža, Džafar, mädliac si ruky, napľul si do dlaní. Následne pomädlil aj svoju čarodejnú palicu zakončenú diamantom v tvare jahody.

Mal žaluď taký veľký ako hlavička kobry. Riadne si to všetko chcel navlhčiť pred vstupom do “Jaskynky Zázrakov”. Nastavil si ju zozadu ako nadržaný starý tiger mladú gazelu a chytil ju prudko za dlhé čierne keratínové vlasy. Strčil do nej svojho slizkého pytóna kráľovského celého naraz, až kdesi do maternice. Až chcela zjojknúť, no radšej zaborila celú hlavu do ružového vankúšika v tvare srdca. Ťažko, no temer nehlučne do neho ručala, keď ju trtkal “bez lásky za predĺžené vlásky”.

Celý namazaný od pičnej šťavičky vyskúšal aj kakáč. Striedal dierky, až kým Láskykvet nezačala prdieť: “Kakinka..!”

Troška hnedého mu nevadila a pokračoval v tom zvyšku “pre(d)platenej hodinky nehy”.

Keď potom po “piatich minútach” navyše chcel už konečne striekať, pretočil si ju a osemenil jej tvár s rozmazaným mejkapom. Celá zničená mu ani nevládala povedať, že to prešvihol a tak len ukázala na veľké presýpacie hodiny na nočnom stolíku pod oknom. On iba zaklonil hlavu do stropu a diabolsky sa zasmial. Podišiel k presýpačkám a pretočil ich. Nasucho prehltla slinu tušiac, čo bude ďalej: “Teraz ti budem celú ďalšiu hodinu mrdať pusinku, princeska!”, naplnili sa jej najhoršie obavy.

Nemala pri sebe ani mobil, ani slzák a volať o pomoc jej prišlo márne. Voľky-nevoľky mu musela hodinu hlboko fajčiť, ešte že ho občas vytiahol a šuštil ju medzi prsia… Ale nič necítila, žiadnu bolesť, lebo v myšlienkach uletela ku svojmu milému. Chlapcovi z crossfitu, čo sa jej už dlho páčil a vedela si s ním predstaviť spoločnú budúcnosť, keď raz prestane s privátmi. Boli dohodnutí na dnes, no ešte sa neozval. Dúfala, že ju jej Princ príde zo železných rúk hadieho vezíra zachrániť… Netušiac, že aj on sám v tej chvíli bol väzňom.

Je Princ, šracko z neďalekej obce Čuňa, čo mal rád parkour a pekné kurvičky, čo chodili cvičiť crossfit do posilňovne Gupka. Miloval japonskú kultúru, filmy Akiru Kurosawy, mangu, anime aj cosplay. Alitu – Bojového anjela čítal a videl asi tak stokrát. Preto si zamiloval aj roleplay. Vzrušovali ho ešte gejše a romány francúzskeho roztopášnika markíza de Sade.

Do SM-temnice sa však neodvážil vkročiť, kým sa v Bazmeg City neobjavila nová domina Alfonza s fantáziou, individuálnym prístupom a širokou paletou praktík.

Po “vstupnom” pohovore a dohodnutí lekcie sa ani nevediac ako, ocitol zavesený v bielom karatistickom kimone na strappade. “Prikovaný” k dlážke mučiarne španielskou čižmou. Domina oblečená ako gejša ho “femdominizovala” v predklone veľkým čiernym strap-on umelákom do riti. Keď ho spustila nižšie a prinútila ho fajčiť, spomenul si na nejednu scénu z Tarantinových filmov.

Markíza de Sade bola spokojná až vtedy, keď mal úplne rozmrdané ústa aj zadok. Napokon mu schúlenému v polohe plodu na studenej dlážke svojej kobky stúpala po vajciach a pila pri tom japonský čaj. Bol močopudný, tak sa “karate-kid-princovi” na dôvažok vyšťala do železnej masky s trychtýrom namiesto úst.

Ledva, bolestivo krivkajúc, vystúpil po schodoch temnice, ľahší o pár stoviek a zbavený sebavedomia, do jednej z pochmúrnych bočných ulíc Bazmeg City, zaliatej bledým mesačným svetlom. Úplne sa zabudol prezliecť (a zaprisahal sa, že sa sem už nikdy nevráti – ale bude musieť.?!) a tak kráčajúc k hradbám, pod ktorými bolo parkovisko, zakrýval si dieru na zadku.

Všimla si ho len jedna pouličná prostitútka, čo na rohu fajčila cigaretu. Uškrnula sa na neho svojim štrbavým úsmevom. On sa ňu len škaredo pozrel a zrýchlene dokríval ku svojmu bielemu koňovi. Teda bielemu Ford Mustang. Až v aute, púšťajúc si pred jazdou Queen (I Want To Break Free), si uvedomil, že sa mal ozvať princeznej: “Ach, Láskykvet, prečo si mi aspoň nenapísala ako vždy, keď sa ti zabudnem ozvať?!”

Naštartoval biele mustangy pod kapotou a vydal sa smerom na sídlisko Mláka, presláveným najväčším umelým jazerom v meste, čo by Artuš za Ginevrou. Pevne dúfal, že v jej svetlici vo veži-vežiaku už nebude žiadny Lancelot či niekto iný z rytierskej družiny. A že bude môcť do jej pošvy zasunúť svoj meč. Keď nie, asi ho (aj seba) hodí do jazera.

Zaparkoval pred vežiakom a nemysliac na bolesť ritnej diery, bežal ostošesť k bráne. Zvonil hodnú chvíľu, no nedozvonil sa. Mobil mu nedvíhala, na esemesky neodpovedala a tak sa v nedoznetej adrenalínovej extáze z jrpg rozhodol, že vylezie po balkónoch do jej bytu. Na dvanáste.

Posilnil sa ešte pred tým energeťákom “RedMul”, čo mu dala rádová sestra Sára, keď mu v spovednici bola dala. Predsa len bol parkourista lomeno cvičenec a vidina princezniných vášnivých bozkov, objatí, horúceho tela a vlhkých otvorčekov mu dodala zrýchlenie času, za ktorý vyliezol na dvanásty balkón do jej predkomnaty.

No preliezajúc cez zábradlie skoro spadol do hlbokej temnoty nočnej ulice, keď na balkóne zbačil akéhosi modrého tučniaka fajčiaceho tri cigarety naraz a popíjajúceho z rovnako modrej fľašky. Jednou rukou si hladil to, čo pripomínalo skôr slimáčika stiahnutého v ulite než pipíša.

Rovnako sa ale samo-šokoval aj princeznin žalárnik. Princ to využil a zo zábradlia ho švihom rovno preskočil, použijúc pri tom strážcove plecia a aj hlavu – a saltom vhupol cez zatvorené sklenené dvere do kuchyňo-obývačky. Na jeho počudovanie sa sklo nerozbilo a prehupol ním čoby Alenka na druhú stranu pokriveného zrkadla.

Vytušil, počujúc pazvuky zo spálne, že čosi je zle a schytil zakrivený, sťahovací mäsiarsky nôž z linky. Keď sa na neho modrá sviňucha tuponoso rozbehla, len sa uškrnul a položil nôž naspäť. Totižto tlsťoch si nevytiahol nohavice a zamotal si do nich ťarbavé nohy. Bacol dole a buchol si hlavu do ťažkého jedálenského stola.

“Dobrý večer. Na dobrú noc… macko piško spieva vám…”, zanôtil si sarkasticko-nostalgicky princák. No sranda ho prešla, keď znova začul drásavú kakofóniu z vedľajšej izby.

Nôž si dal za pás kimona, pobehol ku dverám a rozkopol ich: “Kiai!”

Keď uvidel, ako starý kozomág jebe veľhadom princezninu pusu, stvrdol mu v nohaviciach ako drúk. Ona ho uvidela a od samej radosti sa odhodlala zahodiť submisivitu. Hryzla przniteľa do pucky a on od bolesti odskočil, syčiac ako had, na stranu. Rýchlo sa ale pozbieral a diabolsky zasmial.
Odriekol znova nejakú mantru, pretočili sa mu oči a zrazu sa karate-kid-princovi rozviazal pás na kimone. Spadli mu gate. Nožík sa zabodol do podlahy tesne veľa jeho chodidla. Ako zhypnotizovaný pristúpil k Istarovi stojacemu chrbtom neďaleko od okna. Ich penisy sa streli v šermiarskom súboji.

Princeznú Láskykvet to tak vzrušilo, že si napriek tomu, že mala pišulu rozdrbanú na kašu, strčila do nej prštek a potom druhý a tretí, a robila sa pri tom. Duelanti už mali kokohúty priam jarabé od toľkého mlátenia. Jeden z ich to už musel ukončiť…

Gajdalf sivobradý pokynul rukou a nožík letel milému princovi rovno do chrbta. Ale princezná ho voľnou rukou bystro zachytila, vyskočila ani srnka a ušmykla zloduchovi hadiu hlavu. On sa od bolesti prevalil cez zatvorené okno a rozplacol sa o 12 poschodí nižšie na ulici ako loli paradička.

A rozprávky bol (šťastný?) koniec.

Nie tak celkom. Princ s princeznou sa objali, on jej pofúkal jej ružovú, napuchnutú myšku, zafajčili si hašiš z vodnej fajky a jebali do rána bieleho, ak nejebú ešte dodnes. Ale to je už iný príbeh…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Autor už od mladých liet potajme "čítal" tatkove erotické časopisy ako SexTabu, Leo a podobne. S rozšírením technológie VHS do našich končín začal sledovať aj filmy pre dospelých a tak navždy ostal sexmaniakom. V reálnom živote je ale ašpirujúcim spisovateľom krátkych prozaických textov a skriptov s magickým realizmom. Okrem toho rád lelkuje pri dobrej komiksovej knihe či videohre a normálne pri tom žije a trtká. NOT :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *