Informácie

O prostitútke “Radodajke” a o jej eKnihe píše ako prvý Refresher

Známy “Hlas modernej generácie” – široký a čitateľsky veľmi atraktávny informačno-zábavný portál Refresher o Radodajke: “Slovenský sexbiznis z pohľadu ženy, ktorá si v ňom vyskúšala takmer všetko.”

V nedeľu 8-meho septembra 2019 sa v médiách poprvýkrát objavila zmienka o mne. Logicky, aj o mojej eKnihe “Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. A to hneď vo formáte rozsiahleho rozhovoru so mnou. V tom ma redaktorka vyspovedala naozaj o všeličom. Teším sa z toho, samozrejme a verím, že

záujem médií sa tým, čo a ako píše Refresher o Radodajke,

ani zďaleka nekončí.

Refresher o Radodajke: "Sexbiznis z pohľadu ženy, ktorá v ňom skúsila všetko"

Redaktorke Karin ďakujem za jej záujem aj za jej čas. Vyhradila si ho nielen na spísanie článku samotného, ale aj na online rozhovor so mnou a s mojím editorom, copywriterom Andym Morávkom, ktorý textu predchádzal a z ktorého info v ňom z 90-ich % vychádza.

Nie každý má možnosť prečítať si článok priamo na Refresheri. Preto ti ho ponúkam vo forme obrázka na stiahnutie (pravý klik a “uložiť odkaz ako”).

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *