Informácie

Komentár editora k projektu Radodajka.sk

Moje meno je Andy Sebastian Morávek a túto webstránku som ako editor a kvázi vydavateľ vytvoril pre anonymnú autorku blogových poviedok

ostro erotického až pornografického charakteru,

ktorá sama seba pracovne nazýva v súčasnosti, no a v minulosti aj v reálnom živote nazývala “Radodajkou“. Táto slečna mňa osobne ako človeka, kedysi titulovaného a na internete vyhľadateľného ako “Andy Sebastian Morávek – slovenský guru erotického priemyslu” oslovila s ponukou spolupráce. A bola to ponuka, na ktorú sa neodpovedá “nie”.

Vďaka tomu som pre teba ako návštevníčku či návštevníka týchto stránok získal absolútne exkluzívny obsah.

Jedinečný nielen v oblasti erotického priemyslu,

ale celkovo na slovenskom internete.

A zatiaľ čo ja sa na tomto mieste predstavujem mojím plným menom Andy Sebastian Morávek, Radodajka má predbežne v úmysle zostať anonymnou. Pýtať sa ma na jej skutočnú identitu je preto absolútne zbytočné.

Ako editor zverejňujem jej texty asi na 97% tak, ako mi ich dodáva. Zvyšné tri percentá zahŕňajú gramatické úpravy, opravy a moje úplne minimálne edičné zásahy. Každopádne, radodajka ako prvá číta každý jej text pred mojím zverejnením a odobruje ho. Tieto

príbehy, poradňa a všetko ostatné sú teda 100%-ne jej dielom.

Ešte niečo málo o mne pre toho, koho zaujíma toto nepodstatné info. Ako som už zmienil, v období rokov 2002 až 2017 som bol výrazne činným v erotickom priemysle a síce vo všetkých jeho oblastiach. Behom času sa moje pôsobenie rôzne menilo a vyvíjalo, isté činnosti pribúdali, iné som zasa ukončil. Na prelome rokov 2016 a 2017 som mal isté šťastie. Žena, na ktorej mi začalo záležať, mi prehovorila do duše a dôrazne mi vysvetlila, že

práca v sex biznise nie je zlučiteľná s vážnym vzťahom.

Preto som ju ukončil úplne a definitívne. Moja činnosť v tomto smere sa obmedzila len na funkciu typu “editor” pre zopár webstránok, podobných ako je práve Radodajka.sk. Pri práci s nimi nemusím prichádzať a ani neprichádzam do priameho styku so ženami, činnými v tomto odbore. Ani s ich fotkami a pod. (Práve preto tento web postráda ilustračné obrázky.) Presne tak si to totiž želám.

Meno Andy Sebastian Morávek vygoogliš

už v tom pracovnom zmysle jedine v súvislosti s mojou prácou copywritera. V tej sa – pri všetkej skromnosti a vo všetkej pokore – dosť rýchlo výrazne presadzujem. Ide to v mojom prípade jednoducjo a viac-menej tak nejako samo od seba. Pretože ma to baví a copywriting ako práca bola dlhoročne mojím hobby.

Na projekte Radodajka.sk mienim byť aktívnym už len v tom zmysle, že okrem jeho administrácie a práce na jeho tlačovej publikácii sa možno sem-tam

podelím o moje skúsenosti v niektorej z rubrík “poradne”.

Medzičasom sa mojimi postrehmi zo sveta okolo mňa môžeš pokochať v mojich blogoch zo života na súkromnom webe mňa a mojej budúcej manželky Dominiky.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *