Prispievatelia

Kika (diel prvý)

Tesne pred maturitou som sa odsťahovala od môjho otca na východ k bratovi. S otcom som nevychádzala dobre, nakoľko ma viac ako škola zaujímali chlapci a muži. Plus-mínus od sedemnástich rokov som rad-radom striedala milencov a skúšala aj sex za peniaze. Prosto som od neho ušla a maturitu sa rozhodla urobiť si niekedy externe. Vtedy, keď sa mi bude chcieť.

Brat mal byt po mame a boli to “nebe a dudy” na rozdiel od toho pekla, čo som mala s fotrom. Hneď som začala loviť sídliskových šrácov a brat nemal nič extra proti tomu. On sám si riešil svoje babenky. Boli sme na tom rovnako – do týždňa sme mali aj on aj ja tak 3 – 4 sexuálnych partnerov.

Obliekala som sa trendovo, chodila zvodne, vrtiac mojim malým pevným zadočkom. Mal hruškovitý tvar, skrátka dávala som každému chlapovi v okolí vedieť, že som vilná a plodná. Priam stvorená na materstvo a veci s tým súvisiace. Popravde skôr na tie veci s tým súvisiace. Výrazný mejkap a vôňa, ktorú som nosila, to ešte podčiarkovali. Každý, kto ma stretol, bol zo mňa nie namäkko, ale skôr natvrdo.

Môj brat Paľo si vodil domov okrem báb aj partie kamarátov, čo chodili spolu do posilky a na diskotéky a tak som mala sexuálne objekty rovno pod nosom – ako na striebornej tácke. Stále som si s nimi zafajčila trávučo chlapci konzumovali vo veľkom a dačo sme aj popili, samozrejme. Málokedy decentne. Častokrát mali dosť skôr ako ja. Sedávala som im pri tom na klín a robila lapdance do rytmu hudobnej kulisy, čo si pri žúrkach nahlas púšťali. Tomu, čo sa mi momentálne páčil, som dala “za pusinku” alebo rukou vyskúšala, či je ešte vôbec schopný akcie.

Ale ak sa mi niekto NAOZAJ zapáčil, zvádzala som ho mimo partie. Väčšinou to skončilo tak, že sme sa v noci zašili v jeho aute dakde pri rieke alebo v lesíku a rozdávali si to až do rána. Raz za peniaze, inokedy za trávu alebo aj dačo silnejšie. Ale nikoho som neriešila viac ako raz… Prosto som sa nechcela viazať a zaviazať si chlapa na krk. Nebola som latentná lesbička či feministka, to nie… Mužov som milovala, ale iba ako sexhračky.

Až som stretla jeho.

Nevyzeral síce tak dobre, ako ostatní Paľovi kamoši, pretože s bratom začal cvičiť len nedávno. Ale šla z neho taká vnútorná príťažlivosť a mužnosť, že hneď ako som ho prvýkrát stretla, sama sa mi otvárala šuška a ronila miazgu. Robila som všetko možné, aby prekonal hanblivosť a netúžil po mne len platonicky. Neviem ako on, ale ja som na neho myslela neustále, či som si to robila sama prštekmi, či vibrátorom, ale aj pri sexe s inými. Raz sa mi dokonca stalo, že som jednoho pichača v tom najlepšom titulovala jeho menom.

Maťo, ach môj Maťo… Neviem, či to bolo jeho nedostupnosťou, možno preto, že ma hneď nechcel pojebať a pozeral sa na mňa tak krásne ako nik. Alebo to bolo len čisto mojou ješitnosťou. V každom prípade som sa do neho zaláskovala. Viac ako platonicky.

Vymyslela som plán, ako sa mu dostať doslova na telo. Zviesť ho a vymrdať mu mozog z hlavy.

Dohodla som sa s Paľom, aby jeden večer zavolal len jeho. Bráško dokonca urobil výnimku a súhlasil s tým, že Maťa môžem poriešiť priamo na byte a že mi na to dá dostatok priestoru a času. Navarila som mu, upratala náš brloh, načančala som sa a čakala, kým konečne príde objekt mojej túžby.

Asi tušil, čo sa má stať a tak doniesol lahodné víno. Boli sme štyria, lebo brat si doniesol jednu zo svojich mačičiek a tak sa vínko vypilo rýchlo. Otvorili sme ďalšie. Potom som nenápadne žmurkla na Paľa, aby sa odobral so svojou do izby. Zostali sme s Maťom sami…

Dopíjali sme ešte vínko, ale už som viac nechcela čakať a tak som mu doslova vytrhla pohár z ruky, položila ho ledabolo na stolík, chytila Maťka dlaňou za líce a vlepila mu jedného “francúzáka”. Na moje prekvapenie nezaspätkoval a opätoval mi horúce bozky a jazyk pchal až do krku. Mal ho tak šikovný, že som sa nevedela dočkať, kedy ho použije na moju bránu rozkoše.

Objímali sme sa a hladkali, ale keď mi začal hladkať šušurku cez legíny, stopla som ho: “Počkaj mojko, oblečiem si dačo pohodlnejšie” a poškrabkala ho nechtami za jeho tvrdolína. Ešte som mu dala jednu pusinku a vytratila sa prezliecť. Na túto príležitosť som si kúpila sexi negližé, ale nechcela som na Maťa hneď takto zaútočiť. Preto tá “pauzička”. Aby hneď nezistil, že som riadne “kurvište”…

Prišla som naspäť k Maťovi do obývačky v obyčajnom župane. Akože nič. Ale postavila som sa provokatívne pred neho a rozhalila. Mala som na sebe čiernu košieľku s čipkovaným výstrihom skoro až po pupok. Vstavané kostice zvýrazňovali môj dekolt. Košieľka bola krátka a prechádzala do taktiež čipkovaných, temer priesvitných g-strigov. Mala som síce ešte tínedžerskú veľkosť pŕs, ale jedno mi Maťo hneď vybral a sal ho ako citrónik.

Vybral mi aj druhé prso. Stále som pred ním stála mierne naklonená a on mi cmúľal malé bradavky a krútivo olizoval dvorce kozičiek. Od jeho hladných úst a jazyka mi maliny riadne stvrdli a postavili sa. Jeho ruku som naviedla tam dole.

Hladkal mi najprv do hladka vyholený venušin pahorok. Najprv cez tenučkú čipku nohavičiek a potom aj popod. Druhou rukou som mu nahonila vtáčika. Keď mu už v gatiach hniezdil orol kráľovský, požiadala som ho, nech si vyzlečie nohavice (na moje prekvapenie bol naostro, beťár jeden!) a chytila jeho obnažený úd končekmi prstov. Postupne som ho celý jemne oblapila a stiahla niekoľkokrát predkožku. Bol tvrdý ako skala, na ktorej tie orly hniezdia…

Prevalili sme sa na úzky gauč. Maťo z hladkania venušinho pahorku prešiel na moje dievčenské pyšteky ohanbia. Jemne ich rozťahoval a nezabudol pri tom ani na klitoris. Na to akú som mala malú, bol kliťák až neprimerane veľký. Taká som bola vzrušená, keď mi ho hladkal, stláčal a jemnučko honkal. Tiekla som ako Mississippi. Maťo mi akože hanblivo zablúdil – ale veľmi jemne, skúmavo – prstami do vagíny. Otočila som sa z boku na chrbát, obopla ho stehnami a pritiahlo som ho vyššie ako hladná modlivka. Povedala som mu, nech si ho sám chytí, pomáhajúc mu pri tom aj mojou rukou, a hladká ma pre zmenu vtákom.

Trel si svoju napučnenú jahodu o moju jamku… Už som bola ako Niagarské vodopády. Ešte chvíľu a boli by to Yellowstonské gejzíry… Vystriekla by som… Keby mi ho už len dal dnu. Chcela som, aby sme eruptovali spoločne.

V tej chvíli sa však rozleteli dvere obývačky a vošiel… môj brat Paľo s nohavicami na pol žrde a slížikom v trencloch.

“Nevieš, kde je viagra?!”
Škaredo som sa neho zagánila: “NIE!”
“No… nevadí a Maťo…,” všimol si ho až teraz, “… ty si ešte tu? Koľko je vlastne hodín?”
“Fúha,” pomyslela som si, “to som sa ani nemusela sťahovať od fotra k tebe, ty jeden… kazišuk… myslíš len na seba!”

Jebačka bola samozrejme ta-tam a oboch nás prešla chuť. Maťo sa rýchlo obliekol, dal mi ešte jeden nežný bozk a povedal, že zavolá. No nebolo to také jednoduché.

Ale to je už iný príbeh.

(Pokračovanie bude nasledovať.)

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Autor už od mladých liet potajme "čítal" tatkove erotické časopisy ako SexTabu, Leo a podobne. S rozšírením technológie VHS do našich končín začal sledovať aj filmy pre dospelých a tak navždy ostal sexmaniakom. V reálnom živote je ale ašpirujúcim spisovateľom krátkych prozaických textov a skriptov s magickým realizmom. Okrem toho rád lelkuje pri dobrej komiksovej knihe či videohre a normálne pri tom žije a trtká. NOT :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *