Prispievatelia

Ryšavá romanca – diel štvrtý

Urobil som sa? Ani neviem, semeno po mne tečie, či je moje či niekoho iného. Som na dne. Je mi zo mňa špatne. Keď sme skončili a vystriekali sme sa všetci všade, zašli sme na pohárik. Chlapci si ma doberali, či som ešte panic. Vraj aké to bolo prvýkrát do zadku a prvé fajčenie. Hanbil som sa, ale priznal som, že sa mi to páči. Ale čo vy? Ako to viete?

Vraj nie sú na chlapcov, ale keď je taká akcia, tak poznajú amatéra. A vraj som nesklamal. Ešte sme sa bavili chvíľu o mne a o penisoch. Ale potom mi napadlo, že kde sú dievčatá? Sú vedľa a nechcú, aby sme ich rušili. “Ako nechcú?” Vraj je to ich chvíľka, kedy sa oddávajú sebe, ale ak chcem, môžeme sa oddávať vzájomne s chalanmi. Tak to som odmietol. Niežeby to bolo zlé, ale dievčatá sú dievčatá. Mal som niekoľko otázok, či sa poznajú, odkiaľ sú, čo robia a tak, lenže vždy sa zvrhla debata na mňa. Akoby sa dohodli.

Kto je to dievča, čo prišlo neskôr? Idem sa pozrieť…

Nastalo ticho! Opäť to zahovorili, akoby mi to nechceli prezradiť. Sakra, som tu za vola alebo čo? Koho tu trtkáme, baby alebo mňa? Vôbec sa mi to nepáči. Zrazu sa otvorili dvere a vošli dievčatá. Ryšavka si mi sadla na vtáka a pýta sa ma, či mám nejaké reklamácie alebo pripomienky. Nechápal som, čo odo mňa chce… Veď ja len plním jej sen. Obzeral som sa za tým druhým dievčaťom, ale akoby sa vyparilo, nebolo ho.

“Miláčik, je to len sex. Nič to neznamená, ale ak máš nejakú túžbu skúsiť čokoľvek, a naozaj čokoľvek, môžeš mi to povedať. Ak to pôjde, tak každé tvoje želanie je vopred splnené.”

Splnené? Sakra, veď som snáď skúsil všetko. Neviem, či chcem ešte niečo skúsiť, ale ak vieš o niečom, nechám to na tebe, láska. Moje “láska” bolo cítiť iróniou.

“Ako chceš, ja som ti dala na výber.” Zrazu som dostal putá na ruky a ťahala ma na chodbu. “Čo blbneš?” vravím jej. Len šepla, aby som čušal. Pripútala ma k radiátoru na konci chodby. Vytriezvel som v sekunde. Žobronil som, zlostil sa, ale nedbala na mňa, akoby ma nepočula. Odišla. Prišiel jeden z chlapcov a vraví: “Vraj ma chceš vyfajčiť.”

“Nekrič, ty vole!” šepkám na neho. Ale on kričal ako na lesy. Vraj keď ho vyfajčím, možno nájde kľúč k putám. Nezostávalo mi nič, len začať fajčiť a veriť, že kľúč naozaj má. Urobil sa pomerne rýchlo. Lenže odišiel. Vrátila sa moje ryšavá kurvička – áno, kurvička, už nie je moja ryšulka, je to kurva, pretože to, čo mi urobila, jej neodpustím. Čo keby niekto vyšiel z izby alebo čo keby ma niekto spoznal? Zničilo by ma to.

Vzala ma dnu a hovorí: “Už vieš, čo by si chcel ešte skúsiť?” Nereagoval som. Veď je to jedno, aj tak si spraví po svojom, len aby ma ponížila.

Zrazu som mal pocit, že je v izbe nejako ticho. Pauza alebo opäť všetci súložia s neznámou dievkou. Nuž čo? Tiež som šľapka, nielenže som si to rozdal z každým v izbe, ale taktiež na balkóne, na chodbe a tiež ma pretiahol každý.

Ľahol som si na pohovku a snažil sa nabrať silu, v guliach mi stále hučalo ako v úle. Sadla si na neho a jazdila na mne, bolo mi to jedno a ona to vedela. Šepla mi, či si myslím, že by mohla pre mňa niečo urobiť. Neviem, ale mám pocit, že niečo chce urobiť a čaká, aby som to bol ja, kto s tým príde. Aby to bol môj nápad a nie jej. Sakra, je mi jedno, čo sa bude diať.

Zostal som ležať a pozeral na ňu, bola tak krásne ulepená, a potom mi to došlo: chcem byť ponížený, ponížený tým, že to z nej zlížem. Vstal som a lízal celé jej telo. Keď videla, že chcem pokračovať, vyliala na seba pohár alkoholu a vraví, aby som to vypil. Páčila sa mi tá hra. Potom si ľahla na zem, zdvihla nohy a zasunula si temer prázdnu fľašu do svojej pičky, bolo tam pár kvapiek alkoholu, potom sa postavila a dala mi ho vypiť. Niečo tak dobré som nikdy neskúsil. “Nechaj mi trochu v ústach,” požiadala ma. Dal som jej napiť jej šťavy z mojich úst. Bolo to ako orgazmus, len nie v rozkroku, ale v ústach. Páčili sa mi tá hra.

Keď sme sa pohrali, tak ma vzala za ruku a hovorí, že ju chce mať v sebe. Nie prsty, ale celú ruku, vraj ju chce mať roztiahnutú.

Skúšal som to, pokiaľ sa to nepodarilo. Páčilo sa mi to. Lenže nič som necítil, zato Ryšavka sa pekne vlnila, bol to boží pohľad na jej kŕče, v ktorých sa vlnilo jej pekné telo.

Prečo je taká krásna a taká šľapka? Radšej som to nikdy nemal zažiť, neustále to vidím, ako súloží s inými, stále cítim to poníženie, keď vidím, ako fajčí vtáky. Sakra, veď ja tiež. Tiež som fajčil a páčilo sa mi to. Hm, páčilo? Alebo som proste chcel, aby sa mi to páčilo? Môj krik sa rozliehal po miestnosti, po ulici… nie, to nemôže byt pravda, ja som dnes urobil niečo zlé! Som skazený! Ja som fajčil vtáka! Sexoval som s kurvami! A nechal sa pretiahnuť od niekoľkých mužov!

Môj krik bol tak silný že snáď bol počuť aj na druhom konci mesta. “Nenávidím sa! Nenávidím tú kurvu! Nenávidím sex! Už nikdy nechcem nikoho vidieť.”

Je mi blbo. Budem zvracať… Najradšej by som sa prefackal. Nie, nebudem sa ľutovať. Všetci museli vedieť, čo sa tu deje, tie orgie museli počuť. Určite ma tu niekto pozná. Najmenej jeden človek ma spoznal a bude na mňa ukazovať prstom. Nikdy už nevyjdem z tejto izby.

“Vyjdem, vyjdem von a pošlem výpoveď do práce. Manželke sa ospravedlním a zbalím sa. Odcestujem ďaleko odtiaľto. Ďaleko, kde sa nebudem musieť hanbiť za seba. ÁNO! Tak to urobím a idem do toho hneď.

Neustále kričím z plného hrdla. Hlava ide na plný výkon, myšlienky, deti, žena, dievky, dnešný večer, ten film je veľký chaos a ja uprostred.

“Preboha! Zastavte to, lebo sa zbláznim! Kurva! Seriem na všetko, skočím z okna. S tým nemôžem žiť. Ako sa pozriem do očí mojim deťom, manželke? Nie! Nedokážem to. Som úbohé prasa! Je mi na zvracanie zo seba. Áno, iste, poďte všetci, poďte sa pozrieť, som sráč. Podviedol som manželku deti, rodinu, milenku!”

Kričím a idem k oknu, nech to všetci počujú. Je noc? No a čo?! Seriem na nich! Seriem na noc, seriem na život! Nech všetci vidia, aký som sráč a ako skočím. Aspoň jedinú vec dotiahnem dokonca. Skočím a ukončíme ten chaos v hlave.

“Kurva!”

Niekto ma bozkáva na plecia, myšlienky náhle ustupujú. Cítim dotyky hebkých rúk. “Spíš?” Počujem šepot. Obzriem sa a vidím moju ryšavku, ako sa usmieva.

“Ja som zaspal?”
“Áno, chvíľu som ťa pozorovala a potom som odišla do postieľky.”
“Ako dlho som tu spal? Hodinu? Kričal som?”
“Nie,” smeje sa. “Sotva pár minút, a prečo by si mal kričať?” Nechápavo na mňa pozrela a vidím, že je zmätená.

“Neviem,” klamem, ale vidí to a nejde mi to. “Miláčik, bol si moc ticho, tak sme ťa nechali vydýchnuť. Aby si nabral silu.” To už ale cítim ruky na mojom… Pozerám dole a stále mi stojí ako sviečka. Lenže tie ruky… Sú iné, než poznám, na zemi pri nohách sedí mladá kyprá černoška. Tak to je to prekvapko noci!

Neviem, čo mám robiť, nepáči sa mi. Kyprá? Snáď tlstá ako prasa, alebo nie? Prsia má snáď až po zem, nevidím ani brucho. Ale fajčí. Fajčí ma a to tak božsky… Zatváram oči a nechám sa maznať tlstou černoškou.

Zrazu mi napadlo, že ta pička, čo som lízal a trtkal v noci, bola jej. Bŕŕŕŕŕ. Alebo mňam? Veď mi chutila. Sakra, veď som pretiahol nejakú cicku a teraz, keď ju vidím… Ktovie, či sa to bude niekedy opakovať? Chytil som ju za hlavu a chcel ju pobozkať. Očami som zazrel sedieť ryšavku neďaleko na pohovke, ako si to robí robertkom a pritom má jednu ruku v ústach. Cítim jej vzrušenie a počujem temný hlas. “Urob to! Pretiahni ju, miláčik! Chcem vás vidieť, ako to robíte!”

Nepremýšľal som nad tým, chcel som to.

Piaty diel nájdeš 6. januára 2019 na tomto mieste.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *