Prispievatelia

Ryšavá romanca – tretia časť

“A čo keby sme boli na vás dve?” spýtala sa. “Brali by ste?” Zbystril som pozornosť. Žeby prišla kamoška a ja by som mal moju Ryšavku len pre seba? “Áno, áno…!” súhlasil som. Skvelý nápad. A možno ju pretiahnem tiež, aby videla, aký to je pocit, keď niekoho miluješ a on súloží s inou.

Kde ju ale vzala? Nehovorila, že má takú kamošku, alebo som to prepočul? Alebo prekvapenie? Možno už nevládze a nechce si to priznať, alebo ma prekvapiť? Sakra! Zase tie otázky, pochybnosti. Čo ak je tlstá a šeredná? Čo keď bude chcieť moje pero a ja ju nie? To je jedno, už som dnes videl a skúsil všetko. Pretiahnem trebárs aj toho chalana.

Odišla telefonovať na balkón. Potom mi zaplo. Ona išla na balkón telefonovať len tak, nahá. Je noc, ale predsa, čo keď ju niekto uvidí. Je to už jedno. Nebudem nič robiť, len nech skončí toto peklo. Šiel som za ňou, ibaže to nebol len môj nápad. Jeden z chlapcov tam bol skôr a už ju obrábal odzadu. Ona pritom niečo mumlala do telefónu a hlasno vzdychala. Jej prsia sa hojdali v tmavej noci nad ulicou. Páčilo sa mi to. Je to kurva, ale moja kurvička, a chcem ju pretiahnuť, nech to všetci vidia. Neviem prečo, ale teraz mi to nielenže nevadilo, ale dokonca sa mi páčilo, že sa striedame s tým chalanom. Jej vzrušenie sa stupňovalo a ja som bol ako vo vytržení, mačkal som jej kozičky a ona iba vzdychala a vzdychala… Naraz vykríkla a zvalila sa na studenú zem. Pustil som do nej dávku teplého sperma. Páčilo sa mi to.

Potom sme šli spolu dovnútra a ona všetkým oznámila, že za chvíľu príde ešte jedna kočka. Nikto nič nehovoril, ale videl som ich slastné úsmevy. “Kde si tak rýchlo našla babu? Alebo si volala eskort servis? Alebo niekde čakala nejaká kamoška, čo ju zavoláme, bolo to naplánované?” No tešil som sa na to. Nespoznávam sám seba. Pred hodinou alebo dvomi by som vraždil už za tú fajku a teraz sa teším, ako budeme spolu obrábať dve baby a budeme sa striedať a striedať…

“Chlapi, nemáte navyše jednu pilulku?” Pozreli sa na mňa, uškrnuli sa a podali mi ju. Zapil som ju pohárikom nejakého alkoholu a čakal, až príde účinok. Zatiaľ som chcel ísť do kúpeľne. V sprche bola odstavená voda, tak ma to vydesilo, že netečie voda, že som takmer omdlel. Ako pôjdem domov? Čo poviem žene? A čo ona? Veď má semeno všade…

Vrátil som sa v rozčarovaní, ale nedal sem to na sebe poznať. Chlapci už opäť v akcii. Premýšľal som opäť nad sebou, čo robím, kde som, s kým… Moja žena je niekde na káve s kamarátkou, deti pozerajú telku s dedkom, kamaráti na futbal… a ja? Ja robím niečo strašné a ešte k tomu tu nie som sám. Som hajzel, toto urobiť manželke a deťom. Ako sa môžem pozrieť do zrkadla? Opäť tie myšlienky. Potom som cítil, ako mi tvrdne penis. Bol tvrdý ako oceľová tyč a stále do neho prúdila krv. Sakra, veď mi praskne. Ten pocit bol úžasný a taktiež desivý naraz. Vošiel som do postele a vidím, ako tam leží, vzdychá a užíva si jeden orgazmus za druhým. Vzal som do ruky niečí penis a dal si ho do úst. Keď už som prasa, tak so všetkým… Vyfajčil som ho. Ani neviem ako, ale cítil som, ako môj penis vchádza do úzkeho priestoru. Bol tak tesný. Bolo to nádherné, striekal som takmer okamžite. Áno, bol to zadok a bolo to skvelé. Chcel som ďalší a ďalší a pretiahnuť všetky rite, ale než som ho vytiahol, už mi ho fajčila moja ryšavka. Neviem ako dlho, ale naraz zvoní mobil. Hmm?

“Áno,” povedala do telefónu.

Išla otvoriť a my sme poslušne čakali s vtákmi v rukách. Potom vošla akoby nič a vraví: “Pokračujeme, kto mi ošuká piču?” Malé sklamanie sa zmenilo na hlasné “AAACH!” ako zavzdychala. Chalanisko jej ho tam vrazil a začal ju obrábať. Všetci sme sa pozerali, ako si to užíva. Potom ho vytiahol a ona sa rýchlo otočila a vysala z neho všetko sperma, čo sa práve chystal vystriekať na telo. Nielen vysala, ale ešte sa s ním chvíľu hrala, ibaže to už som ja nečakal a zasunul som do nej, nemala ani šancu sa uhnúť. Potom sa ale stalo niečo, čo nikto nečakal. Do miestnosti vošla žena, ibaže skôr než vošla, zhasla svetlo, takže ju nikto nevidel a netušil, kto je, čo je a ako vyzerá. Skrátka tajomná žena. Kto to je? preletelo mi hlavou. Snáď… ale nebudem paranoidný. Prišla k nám a rukami pochytala naše vtáky. Vravím si, či nie je škaredá, je čas ju pretiahnuť, pokiaľ som ju nevidel. Keby som povedal, že mala vlhkú šušku, tak klamem. Z nej tiekla šťava prúdom. Musel som ho vytiahnuť a ochutnať tú šťavu. Chyba! Ostatní ako zistili, že je prázdna, tak ho tam narvali a ja som lízal jej pičku a pritom fajčil cudzie vtáky. Vzdychala potichu, akoby nechcela, aby sme poznali, že ju to vzrušuje. Moja ryšavka ma v tej chvíli nezaujímala. Prebral som sa, až keď mi niekto stisol guľky tak silne, že to zabolelo. Potom som počul iba “ty kurevník”. Zahanbil som sa a nechal sa fajčiť mojou ryšavou kráskou.

Keď ma vyfajčila a môj vták bol stále v plnej sile, zacítil som potrebu skúsiť opäť našu návštevu. Teda prsia mala obrovitánske. Snáď štvorky, ale keďže viseli, mohlo sa to len javiť – no, skrátka, viseli a hojdali sa vo víre vášne. Začal som ich pomaly stískať a hrať sa s nimi. Niečo bolo na nej, len som na to nevedel prísť, čo mi na nej nevonia. Prečo nemôžem rozsvietiť?

Zrazu sa postavila a sadla si mi na ústa tak, že som mal problém sa nadýchnuť. Otvoril som ústa a dostal dávku. Dávka jej šťavy zmiešanej so spermiami chlapov mi stekala do úst. Prehĺtal som, aby som sa neudusil, ani neviem, či to bolo chutné alebo nie. Keď som prehltol všetko, začal som ju dráždiť jazykom a cítil, ako mi jazdí po tvári. Zjavne sa jej to páčilo. Vzala mi ruky a položila si ich na prsia. Začal som jej ich masírovať, položila svoje dlane na moje, aby som pritlačil. Zjavne sa jej páčilo aj toto. Netrvalo to dlho a potom si sadla na môj kolík a začala na ňom jazdiť, cítil som, že má veľkú dieru, ale než som si to uvedomil, tak už tam smeroval ďalší do tej diery.

Súložili sme ju dvaja naraz, začala revať ako o život. Zavrel som oči a počúval tú symfóniu vzdychov a slasti. Pička jej mľaskala v rytme. Všetko sa zomklo v jednom bode, okolo nás stáli chlapci a rukami som sa snažil nahmatať, kde je moja ryšavka. Jediné, čo som našiel bolo to, že si snažili honiť si perá vzájomne nad nami. Cítil som sa ako štetka. Trtkal som s babou, čo som nikdy nevidel, ležala na mne a na nej ďalší chlap, s ktorým sme ju spoločne obrábali, okolo nás ďalší sebaukájači, ktorí občas vystrekli spermie ani neviem odkiaľ a kam, len som počul, ako si vydýchli a niečo po mne tieklo. Zažíval som niečo, čo by ma ani vo sne nenapadlo.

A ryšavka – kde je tá kurvička? Pretiahne ma, vyfajčí a odíde? To jej nedarujem. Ak toto niekedy skončí, tak ju už nechcem vidieť. Je to nádherný večer, ale nie s babou, ktorú milujem a tobôž nie, keď viem, že to bola jej akcia. Čo bude nabudúce? Vyfajčí celý hotel? Nechá sa vytrtkať na recepcii každým, kto prejde okolo? Predstava, že to je baba, s ktorou mám, žiť je neprípustná. Možno ešte zájdeme na pohárik, ale nič viac.

A táto kurva, čo má piču ako vráta, to snáď ani neni žena, to musí byť vagína od hlavy po päty. Preťahujem ju, ale tak nič moc. Je to zážitok po prvý raz a naposledy.

Štvrté pokračovanie nájdeš 30. decembra 2019 na tomto mieste.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *