Prispievatelia

Ryšavá romanca – časť piata

Bolo to božské. Jej obrovské pery bozkávali ako nikto. Nikdy som necítil niečo také. Už chápem, prečo sú černosi tak žiadaní u našich bielych dievčat. Keď vstala, tak nebola tak vysoká, skôr nižšia. A tučná? Vôbec, mala nádherne plná tvary. Veľké prsia, hebké, mäkké, nie tvrdé, ale mäkučké ako vankúšiky. Bruško napnuté, ale nevyčnievalo ako pivné brucho, a riťka tak akurát. No a pipina? To nebola len pipina, to boli kúpele, tá snáď tiekla ako prameň stále. Toľko šťavy som nedokázal vysať do sucha, neustále pribúdala, až som mal pocit, že popri tom močí…

Pretiahol som ju. Tvrdo som ju pretiahol. Hovorím si, že keď, tak poriadne, jej prsia som stláčal všetkou silou. Čakal som jej odpor, ale ona čím viac som stláčal, tým viac kričala a prirážala. Keď som jej cucal bradavky, tak mi tlačila hlavu medzi prsia tak silno, že som sa až dusil. Musel som ju uhryznúť a ona? Vzdychla a šepla “ešte”. Hrýzol som ju, trtkal ako pes suku, ubližoval som jej, spôsoboval bolesť a ona? Revala ako na lesy. Keď už som bol v najlepšom, prišla moja ryšavka a natlačila do nej ešte svojho róbertka. Pekne vibroval a mna to vzrušovalo. Nemohol som sa urobiť. Bol som vzrušený, ale nešlo to. Čo to robí tá malá šľapka? Zatiaľ čo sme sexovali, jej začala rozťahovať anál. Mala v ňom celú ruku. Černoška kričala, ja som trtkal ako vo vytržení. Zrazu to prišlo, striekal som. Urobil som sa nádherne. Odkvicol sem ako špalok. Ryšavka z nej lízala moje vytekajúce spermie a nechala sa dráždiť od černošky. Bol to nádherný pohľad. Spokojná?

Ráno som sa zobudil v posteli s babami. Kočky ešte spali a ja som sa rozhliadal po “brlohu”. Cítil som vôňu sperma a vagín. Neviem, či príjemnú vôňu, ale napadlo mi, že musíme vyvetrať.

Zašiel som do kúpeľne a… vidím, že kvapká voda zo sprchy. Pustím vodu a tečie. Sakra, ona tečie? Prečo netiekla v noci? Nemusel som byt uslintaný a ulepený snáď aj pod nechtami.

Skočil som do sprchy. Užívam si prúd vody. Odrazu sa otvorili dvere a vošli dievčatá. Pohľad na ich telá bol nádherný, nakoniec – dva extrémy. Ryšavka – čiernovláska. Štíhla – plná. Vysoká – nízka. Malé kozy – veľké prsia. Biele telo – černoška. Niečo, čo nezažije na Slovensku snáď viac než 5 mužov za život. A ja som bol jedným z nich.

Vošli ku mne a začali ma umývať. Nechal som ich, nech sa robí čokoľvek. Ich ruky ma hladkali po celom tele. Svojimi vlasy mi umývali chrbát. Tak takto vyzerá raj na zemi.

Neviem, koľko vody pretieklo, ale boli sme tam dlho. Dievčatá sa začali maznať v sprche, tak som ich chvíľu pozoroval a potom som šiel do izby. Vzrušilo ma to, ale čo sa stalo potom, ma vystrašilo na smrť. Mal som erekciu, lenže nie takú ako večer. Môj penis bol síce veľký, ale mäkký. Navyše hýril dúhovými farbami. Nechápal som. Čo sa pokazilo, prečo je taký farebný? To už prišli dievčatá a videli, ako si obzerám svoj… “Hmm, skvelé,” povedali takmer jednohlasne. “Čo je skvelé?” skríkol som nechápavo.

“Ty si nikdy nesúložil s viac babami naraz, že? Miláčik,” pobozkala ma ryšavka, “po takom výkone, aký si podal v noci, buď rád, že sa ti vôbec postavil. Na bolesť alebo kvalitu erekcie na pár dní zabudni. V najlepšom prípade večer budeš môcť mi byť neverný s tvojou čupkou doma.” Nikdy tak sprosto nehovorila o mojej žene. Nechápal som. “Čupka?” pýtam sa. “A čo si ty?” pomyslel som na dnešnú noc.

Na to som ale už nechcel reagovať, lebo mi ho černoška začala fajčiť. Vraj aby mi nebolo ľúto, že nemôže. A za to, že som jej to tak pekne urobil.

“Kde sú chlapci?” pýtal som sa. “Miláčik, daj sa dokopy a potom pri raňajkách ti všetko vysvetlím. Zaiste sa ti uľaví keď budeš vedieť pravdu.”

Otvorila balkónové okno a vpustila dovnútra slnečné lúče a čerstvý vzduch. Stála za záclonou a predvádzala sa mi. Videl som siluetu jej tela tak, ako ju museli vidieť všetci, kto sa dívali do nášho okna. Užívala si to. Černoška sa postavila, pobozkala ma a odišla.

Pred obedom sme sa dali dokopy a šli do reštaurácie na neskoré raňajky. Nadýchol som sa a… “Chceš vedieť, kde sú chlapci a kto sú? Tak počúvaj. Keď sme sa bavili spolu o tých skúsenostiach a chúťkach, napadla mi myšlienka. Splniť náš spoločný sen. Áno, sníval si o tom a nehovor, že nie. Ak by som to urobila, tak mi to budeš vyčítať a myslieť si, že som bohvie aká kurva, čo dá každému. Alebo keby ty! Potom ťa do smrti nechcem vidieť.”

Pozerám ako blázon. Nechápem, čo to blábolí? Chce svoju úchylku hodiť na mňa, že mi snáď splnila želanie? Ona potrebuje snáď terapiu, ja ju milujem a ona mi urobí toto a ešte povie, že mi chcela splniť sen? Vstávam a odchádzam.

“Stoj!” zvreskla černoška. Kde v riti sa tu zjavila? “Si normálny? Ona ti robí dobre, plní tvoju zbabelú túžbu a ty si ju ani nevypočuješ? Prečo? Odpíšeš ju ako nejakú platenú kurvu? Ak teraz odídeš, vystavím ti taký účet, že si budeš musieť vziať úver v banke. V posteli si macher a pozrieť sa pravde do očí si zbabelec?“

Zostal som stáť sa a počúval som černošku. Keď skončila, otočil som sa k odchodu a potom prišla bolesť. Chytila ​​ma za gule a stisla tak silno, že mi vyhŕkli slzy od bolesti. “Ak si nesadneš, rozmačknem ti ho, odtrhnem a napchám do riti, ty hajzel.”

Bolesť ma presvedčila, sadol som si späť a rozkázal hľadiacemu čašníkovi, aby mi priniesol dvojitú whisky bez ľadu.

Kopol som to do seba. Zhodnotil situáciu v reštaurácii. Snáď sa nikto nepozeral, nebolo plno, ale bolo tam dosť ľudí. Nikto známy, našťastie.

“Tak počúvaj, chcel som sa pridať, ale to sú chlapské reči. Keby si sa spýtala, tak nikdy s týmto nesúhlasím.”
“A preto som sa nepýtala, pretože nemáš gule to urobiť a budeš o tom snívať. A možno by si to urobil za niekoľko rokov a mňa tým ranil.” Čo to blábolí tá kurva? Aké ranilo? Aké urobil?

“Tak ma počúvaj a potom si trebárs choď domov za svojou…” nedopovedala. “Chcela som to vyskúšať pred tým, než si nájdem chlapa. Aby to bolo za mnou. Chcela som mať ten pocit byť šľapkou, lenže si sa mi priplietol do cesty a ja som ťa začala milovať. Imponovala mi tvoja predstava, že by si do toho šiel. Áno, možno ma fakt miluješ ako hovoríš, ale chcem, aby všetko bolo za nami a nie pred nami. Tak som skúsila nájsť na nete nejakých chlapcov, čo sa živia ako gigolovia, nepoznám ich a ani oni mňa. Videli sme sa prvý raz a pre nich to bol iba kšeft. Chceli toľké prachy za celú noc, aké som nemala, preto som ich zjednala len do polnoci. Milujem ťa a preto som to urobila. Dala som do toho všetko. Prachy, seba, teba a hrala som vabank. Dohodli sme sa, že to musia byť orgie a nesmú nás – počuješ? “NÁS” – šetriť. Chcela som, aby si cítil rozkoš, bolesť i poníženie. Chcela som, aby si zažil všetko, čo by ťa v budúcnosti mohlo lákať. Taktiež som to chcela. Myslíš, že som dnes niečoho schopná? Piča ma bolí a páli, riť mám natrhnutú od tej fľaše a kozy mám samá modrina.”

Aká fľaša? Aké modriny?! “Tú fľašu mi tam napchali rozbehnutí chlapci, aby som vraj cítila poriadny kolík, pretože som povedala, že také špáradlá v riti sú na nič. Kozy si mi rozmačkal do bolesti, keď si bol tak rozpálený ako žehlička. No a piča? Skús v sebe krútiť tri hodiny päť vtákov, ktorým je jedno, či som suchá alebo mokrá! Áno, mohla som to zastaviť, ale chcela som to zažiť. Po prvý raz a naposledy, povedala som si, že keď už, tak pôjdem až za hranice. A je mi jedno, čo si ľudia pomyslia, chcela som byť za kurvu a robila som to aj trebárs proti svojej vôli a ver mi, že nie všetko mi bolo po chuti. Takže súď ma! Povedz mi, že som kurva, čo dá každému. Áno, raz som to urobila na tej dovolenke s tým černochom, bez citu, len aby som zistila, aké to je. Ty si nikdy neurobil niečo len tak, len aby si zistil, aj keď vieš, že sa to nedá vrátiť? Videla som tvoju tvár, keď som sa priznala, a to nikto okrem teba nevie, len ty, pretože nemám chuť a nechcem ti niečo tajiť. Tak som si povedala, že by si tiež chcel tmavú babu. Sára je dievča, čo študuje v Prahe a ten chlapec, čo som ho pretiahla, je jej kamarát, a ona vedela že chce skúsiť bielu babu, ale bál sa, že mu to neodpustí. Keď sme sa spoznali na dovolenke, popili sme a prišlo k tomu. Teraz som mala možnosť dať jej skúsiť to isté. Nevedela som, či do toho pôjde, ale skúsila som a šla. Vadí ti to?”
“Čo ak áno? Alebo čo keď ti poviem, že som sa zamiloval do nej a chcem byt so Sárou?”

Záverečnú šiestu časť nájdeš 13. januára 2019 na tomto mieste.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *