Poviedky

Vianočná rýchlovka cez menzes

Presne si pamätám, že to bolo v Prvý sviatok vianočný. Vedela som, že to v tento deň bude rýchlovka. Mala som totiž tretí alebo štvrtý deň menzes. Bolesti dávno odzneli, už som len mierne krvácala. Bolo pokojné, pohodové dopoludnie, ešte sme si s vtedajším priateľom vychutnávali eufóriu zo včera navzájom odovzdaných darčekov a motajúc sa po byte, pomaličky sme sa chystali na výlet k jeho rodičov mimo Bratislavy.

Môj partner bol ku mne počas celého Štedrého večera (ako napokon aj inokedy) veľmi zlatý. Dostala som od neho pár pekných vecí a v tej príjemnej, veselej nálade a atmosfére mi napadlo, že je, chudáčik môj malý nadržaný, už štyri alebo päť dní bez sexu. A mne už od počiatku môjho sexuálneho života ani najmenej nevadilo myslieť na fakt, že chlap ten sex, resp. ukojenie jednoducho nevyhnutne potrebuje. A že rozumná, predvídavá žena sa má postarať o jeho zabezpečenie v dostatočnej frekvencii podľa sily jeho libida. Ak aj len vo forme

niečoho okrajového a relatívne laxného ako je rýchlovka.

Počkala som si na vhodný moment a ten nastal, keď si v kuchyni naberal vodu na pitie. V momente, keď odkladal pohár, nabehla som k nemu a čupnúc si pred ním na zem, stiahla som mu tepláky. Oprel sa zadkom o linku a usmial sa: “Fíha!

Bude vianočný sex? Či iba nejaká rýchlovka…?”

“Sex veru nie, ale nevidím dôvod, prečo by si si ty nemohol prísť na svoje… Takže bude vianočná rýchlovka plus vianočný výstrek, okej?” zasmiala som sa pre zmenu ja. Hneď vzápätí som už mala jeho vtedy ešte mäkký penis v ústach. Rýchlo mi v nich stvrdol. Pustila som sa do takého nenáhlivého, pohodového fajčenia.

On si medzitým vyzliekol tričko a úplne sa zbavil nohavíc. Pohodlne sa oprel a vychutnávajúc si, ako pri ňom kľačím na dlážke, pozeral sa zhora na mňa. Sem-tam sa nám stretli pohľady, keď som kontrolovala, či a ako sa mu páči, čo robím. Hrala som sa s ním pusou aj rukou, neignorujúc ani guľky – a jemu sa to páčilo.

Po pár minútach ma zdvihol zo zeme a bozkávajúc ma, povedal mi, že aj on sa chce hrať so mnou. Nečakajúc na odpoveď, už mi aj sťahoval tepláky spolu s nohavičkami.

“Povedala som ti, že sex ešte byť nemôže,“

snažila som sa zastaviť ho.

“Veď v poriadku, sex to byť nemusí. Máš predsa tampón a ráno si bola v sprche. Nevidím problém, nechaj ma,” oponoval mi. Vyzliekol ma od pása dolu a oprel o linku pre zmenu on mňa.

“Vyskoč hore, sadni si na pult,” požiadal ma a podvihol ma za boky. Ocitla som sa holým zadkom na linke. Nastavil ma tak, aby som sa rukami oprela za chrbtom a zdvihol mi nohy do vzduchu. Držiac mi stehná odspodu, roztiahol mi ich od seba a vošiel mi hlavou do lona. Šnúrka, čo zo mňa trčala (veľmi výnimočne, tampóny používam extrémne zriedkavo), mu zjavne neprekážala. Povedala som si, že ak to nerieši on, tak ja som tá posledná, ktorá by mala. Nechala som ho robiť, čo uznal za vhodné.

Začal ma lízať presne tak, ako vedel, že to mám rada. Venoval sa jazykom

klitorisu, pošvovému vchodu, cucal mi pysky ohanbia.

Občas zľahka zablúdil na anus. Striedal rýchlosť, intenzitu, tlak, zapojil sanie…

Cítila som podľa pohybov jeho tela, že pri tom masturbuje. Mala som namále, no predsa len mi nešlo urobiť sa. Rozhodla som sa zaujať o niečo pohodlnejšiu polohu. Odpratala som pár vecí ako krabičku s müsli a misu s ovocím, a ľahla som si, posunúc sa ďalej na pult. Tým pádom sa vytvoril priestor, kam som si mohla vyložiť chodidlá. Môj priateľ sa postavil a hlavou sa sklonil ku mne. Aj on získal takto trocha lepšiu pozíciu a uvoľnili sa mu ruky.

Pokračoval v lízaní, no zacítila som v rozkroku aj prst

Veľmi, naozaj veľmi jemne a opatrne mi ním zatlačil na vchod do vagíny. Predstava toho, že čoskoro musí ucítiť tampón, mi máličko vadila. Lenže bleskovo ju vytlačil pocit obrovskej rozkoše, keď jeho prst dosiahol zázračný bod G v pošve a v kombinácii s výrazným saním klitorisu, ktorý v tej chvíli nasadil, vystrelil moju nadržanosť do výšin.

V tú chvíľu mi bol celý tampón ukradnutý

Obrovsky som pocítila túžbu po vyvrcholení a nevadilo by mi snáď, ani keby ma bol pretiahol. Aj ak by to mala byť len totálna rýchlovka. Tampón-netampón.

Intenzívne ma dráždil a môj orgazmus bol iba otázkou času, a to napokon až prekvapivo krátkeho. Nádherne, naozaj nádherne som sa odbavila. Prestal sa so mnou hrať jazykom a opatrne zo mňa vyťahujúc prst, sklonil sa mi pre zmenu k tvári. Vyvrcholenie som nechala odznievať za pekného bozkávania sa. Hladil mi holé stehná, šepkajúc mi, že to bolo super a že mi toto bude pokojne robiť počas každého menzesu aj viackrát denne. Znovu som sa musela smiať.

“A ten výstrek, čo som ti sľúbila…?” spýtala som sa

“No veď čo si ho mám poriešiť sám?!” odpovedal mi drzo vyzývavým tónom. Už som sa medzičasom stihla spamätať z vlastného odbavenia sa, takže som zliezla z linky, natiahla som si gatky, aby som nebola úplne nahá a šnúrka od tampónu nevisela zo mňa len tak do vzduchu. Dokončila som, čo som pôvodne začala. S tou zmenou, že teraz si on sadol na okraj kuchynského pultu a nechal ma fajčiť ho, zatiaľ čo mu nohy viseli z linky do vzduchu a ja som stála sklonená k jeho rozkroku…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *