Tak do nohavičiek alebo donaha?!

Igor, ktorého už som v niektorých príbehoch zmienila, bol taký zlatý chalan, s ktorým som istý čas chodila. Na rozdiel od mnohých, ktorí to síce tvrdili, no kecali tak ako väčšina chlapov, mal skutočne chuť a náladu, vyzliecť ma donaha (nie doslovne – jednoducho mať so mnou sex) hocikedy a hocikde.

Jedného odpoludnia som sa s niečím babrala na laptope. Vonku bolo príjemne a ja som dostala chuť na nanuk – na môj obľúbený ružový Magnum s príchuťou sektu. Igorovi sa nechcelo odlepiť od telky, prešla som sa teda na neďalekú čerpaciu stanicu sama. Po návrate som si znovu otvorila počítač a až po chvíli som zaregistrovala na dolnej lište otvorený wordový dokument. Nijako som si však nemohla spomenúť, že by som bývala niečo písala alebo čítala, tak som si ho zvedavo zväčšila.

“Cica, mám na teba šialenú chuť! Ak máš aspoň trocha náladu na sex so mnou, nič nehovor, len

sa vyzleč donaha a ľahni si so stehnami od seba

na posteľ. Ja si iba v trenírkach ľahnem na teba. Budem ťa dlho bozkávať a ohmatávať ti zadok tak, ako to máš rada… Potom sa aj sám vyzlečiem donaha a vniknem do teba… Ak však nemáš náladu, nič sa nedeje – je to naozaj len taký nápad na príjemné zabitie času. Nemusíš celý podvečer stráviť za počítačom. :-)”

Zahryzla som si do pery, aby som sa nerozosmiala. Ale nie v zlom, samozrejme. Igor ma už trocha poznal a dobre vedel jednak to, že

sa vždy dám nahovoriť na sex – lebo ho mám prosto rada,

ako aj to, že skutočne považujem milovanie za jedno z najkrajších a najužitočnejších strávení či využití voľného času. Ale vymyslela som to trošku ináč.

“Chrústik, však potrebuješ ísť na vécko?” skôr som nariadila, než opýtala sa, zatvárajúc laptop.

Zo zmäteného výrazu jeho tváre mi bolo jasné, že nepochopil, či som jeho správu čítala alebo nie. Neodporoval však, zdvihol sa a odišiel do kúpeľne.

Bleskovo som sa teda vyzliekla úplne donaha

Na gauči som rozprestrela deku, ktorú sme používali hlavne na sex (nikto predsa netúži po fľakoch od slín, ženských štiav a semena na sedačke) a sadla som si do takého polo-ľahu so stehnami naširoko. Do mušličky som si zaniesla lubrikačný gél a potrela som sa ním aj zvonku. Menšie množstvo som si nechala na prstoch.

Priateľ po chvíli vyšiel z toalety a od prekvapenia zmrzol v strede obývačky.

“Donaha, ale bleskovo!” striktne som zavelila

Nekonečných asi päť sekúnd išla táto informácia od jeho uší k rukám, ale potom už bol vyzlečený donaha naozaj lusknutím prsta. Kým pomaly pristúpil ku gauču, začínal mu už pomaly tvrdnúť. Jemne som mu penis potrela lubrikantom a pod mojimi dotykmi stvrdol naplno.

“Poď do mňa, okamžite!” vyhŕkla som na neho ďalší pokyn a on do mňa hladko vkĺzol. Párkrát zasunul a potom sa zastavil v hornej polohe, opierajúc sa nado mnou vystretými rukami o operadlo gauča. Nahlas sa rozosmial.

“Myslím, že som ešte nikdy nezažil, aby snáď ani pol minúty neuplynulo od momentu, kedy som bol ešte oblečený, cez moment, že idem donaha až

do momentu, že už mám vtáka už hlboko v pičke!”

Tiež som sa rozosmiala: “No vidíš, ideálne trvanie predohry podľa mužských predstáv, no nie?!”

Zdrapila som ho oboma rukami za zadok a pritlačila som si ho na seba: “Ale teraz už nekecaj a bozkávaj ma.”

Prichytiac si ma popod zohnuté kolená, zvalil sa na mňa celou váhou, aby do mňa prenikol čo najhlbšie. Cítila som ho v tejto polohe skutočne nádherne hlboko bez toho, že by to bolo nepríjemné. Pomaly do mňa prenikal a pery mi drtil svojimi. Nešetrili sme slinami. Bozkávali sme sa a jemne sme sa zvíjali, zatiaľ čo sa vo mne hýbal takmer bez pohnutia zadkom – len jemne, ale dôrazne vlnil panvou.

Jeho podbrušok tlačil na moju lonovú kosť a na klitoris,

moje vzrušenie krásne a plynulo stúpalo.

V istej polohe mi tlačil na tie správne body zvonku aj zvnútra, tak som mu to dôraznými vzdychmi dala jasne najavo. Pochopil, že by som mohla dosiahnuť vrchol, tak pokračoval napriek zjavnej fyzickej náročnosti tej polohy pre neho. S blížiacim sa orgazmom sa môj dych zrýchľoval a prsty jednej mojej ruky sa aj s nechtami zabárali hlbšie a hlbšie do Igorovho pevného mladého zadku. Prsty druhej si našli cestu do rozkroku, aby mi pomohli

zabezpečiť dostatočnú rozkoš. Keď som dosiahla vyvrcholenie

a kŕčovito som ho zovrela, tlačiac ho celou silou k sebe, ešte párkrát sa vo mne pohýbal a znehybnel.

Bol spotený a zjavne vyčerpaný, ale usmieval sa na mňa. A ja naňho. Bola som spokojná. Bol to od neho fajn nápad a ja som si povedala, že si zaslúži niečo extra aj on odo mňa. Bol odo mňa poriadne nalubrikovaný a ja som mala nádobku s gélom poruke. Ani si poriadne nevšimol, kedy som si primeranú dávku prstami vtlačila do análu. Striasla som ho zo seba a posadila som ho na moje miesto. Sadla som si na neho – najprv “normálne”, klasicky, aby som sa uistila, že má stopercentnú erekciu. Potom som si

nad ním čupla a natlačila som si jeho tvrdý penis na okraj anusu.

Vyvalil oči, zavzdychal: “Zlato…!” a zadrapil sa prstami oboch rúk do deky, na ktorej ležal.

Pomaly som dosadla až úplne na neho. Korigovala som si presný smer prieniku, Igor sa podo mnou ani nepohol. Vychutnávala som si pocit zaplnenia, ktorý bol úplne iný než pri klasike. V tejto polohe sa neobjavila ani stopa nejakej bolesti. Chvíľu trvalo, kým som sama seba presvedčila, že nepotrebujem ísť na toaletu, pretože presne ten pocit sa na začiatku zvykne dostaviť. Lubrikant sa dôkladne rozotrel všade, kam priateľov

penis v mojom vnútri dosiahol a ja som sa úplne uvoľnila.

Aby som si hneď nepresilila stehná, usadila som sa pohodlnejšie: namiesto čupnutia som si na neho viac-menej ľahla a opatrne, aby zo mňa nevykĺzol, som sa posúvala dopredu a dozadu. Priateľ sa spamätal z toho príjemného šoku, že

som mu takto nečakane a iniciatívne poskytla análny sex

a chopil sa iniciatívy. Hladil a mačkal mi zadok, prsia, plecia, vnáral mi prsty do vlasov. Slastne privieral oči a hlasno hmkal. Nádherne si to vychutnával a ja som sa tešila z jeho rozkoše. Napriek nedávno odoznetému vlastnému orgazmu ma príjemne vzrušoval ako pohľad na neho, tak jeho pohyb v tesnom susedstve mojej vagíny a aj trenie môjho podbruška o jeho.

Znova som si čupla a pomaly sa nabodávajúc na jeho vtáka, zľahka som si hladila dráždec. Dostala som chuť opakovane sa urobiť – ale až po ňom, samozrejme.

“Chceš to odzadu?” spýtala som sa ho.

“Do prdelky?”

“Vieš, že inde už ťa teraz nepustím. A pokojne sa mi do nej aj urob,” vyzvala som ho.

Čítala som mu v očiach, že ma v tej chvíli totálne žerie. Zliezla som z neho. Rýchlo som nenápadne skontrolovala, či nie je odo mňa špinavý – predsa len, tentoraz som sa spoľahla iba na môj pocit, že som prázdna, vyčistiť sa nebolo kedy. Ak vo mne aj boli nejaké minimálne nečistoty, absorboval ich lubrikant.

“No poď a poriadne ma rozšukaj – už som pekne uvoľnená,”

zahrala som sa na pornostar.

Kľakla som si tam, kde Igor pred chvíľou podo mnou ležal. Natiahla som sa mierne diagonálne, aby som mala priestor položiť si na sedačku aj prsia a hlavu. Stehná som nechala pri sebe,

zadok som vystrčila dovysoka a obomi rukami som si ho roztiahla.

Bolo mi jasné, že po tej prvej polohe mám anus už pekne roztvorený a presne to som môjmu drahému chcela ukázať.

“Wow! Tak toto je neodolateľná pozvánka! Ty moja malá análna kurvička! Čo keby si sa so sebou chvíľu hrala a ja sa budem pozerať?” požiadal ma, lebo vedel, že mu úplne samozrejme ako vždy bez problému a bez váhania vyhoviem.

Zadrapila som sa prstami hlboko do svojich polovičiek a ťahala som do strán. Cítila som nielen to, ako sa mi napína jemná pokožka medzi nimi, ale aj ako mi vzduch vniká do vnútra konečníka, keď sa vchod do neho pekne roztváral. Nahmatala som ho prstami. Bol príjemne citlivý na dotyk. Vkĺzla som do vytvorenej dierky jedným, dvomi a napokon tromi prstami – iba na okraj. Videla som, ako

tuho zviera Igor svoj napätý kokot, ako sa mu naviera žaluď.

“Poď už do mňa, lebo sa urobíš skôr, než mi ho tam stihneš zasunúť,” usmiala som sa na neho…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Komentáre

Jan píše:

Nadherny pribeh…chcel by som vidiet tu dierku

Radodajka píše:

Verím, že viacerí by radi. 🙂 Zatiaľ musia stačiť príbehy. 🙂

Pridaj komentár