Poviedky

Stávka o tri prsty do zadku análnej panny

Veľmi živo si spomínam na jeden v podstate jednoduchý, ale predsa len svojím spôsobom veľmi zaujímavý a intenzívny zážitok. Dôvodom živosti tej spomineky je fakt, že sa mi vtedy pri predstave, ako mi niekto strká prsty do zadku, otváral vo vrecku nožík. Tak šialene dávno to bolo. 😀

Nebola som ešte tak celkom plnoletá a stretávala som sa s istým tridsiatnikom. Raz ma zobral na večeru do takej záhradnej reštaurácie. Žiaľ, tie najlepšie stoly vonku boli obsadené nejakou veľkou skupinou, ktorá niečo oslavovala. Zamestnávali takmer celý personál a bolo cítiť, že tým ostatným pár hosťom sa dostáva o máličko menej pozornosti, než bolo obvyklé a než by bolo zdravé. Ale nebolo to nič tragické a chceli sme zostať.

Zjedli sme niečo ľahšie, celý čas sme do seba vŕtali a zapárali, robili sme si zo seba navzájom

žarty a mali sme sexuálne narážky.

Dano si bral niečo z puzdra na doklady, keď mu odtiaľ vypadla pätstokoruna (pre mladšiu generáciu: asi € 17). Zohla som sa po ňu na zem a spýtala som sa so smiechom, čo by som okrem fajky pod stolom musela urobiť, aby mi ju nechal. Tiež so smiechom mi odvetil, že by som si musela nechať strčiť tri

prsty do zadku. Análny sex som vtedy ešte nerobila,

nikto ma to nenaučil.

“Ak len prsty do zadku, tak to je v pohode, to dám!” bavila som nás oboch ďalej.

“Dobre, platí. Ale tu a teraz. Nie u mňa, to je o ničom. Ideme na toaletu a hneď to spáchame.”

Stále som sa smiala a brala som to ako vtip, no

napodiv som začínala cítiť fyzické vzrušenie.

Nemám celkom jasno v tom, čo to spôsobilo, ale vlhla som. Nechce sa mi veriť, že by to spôsobovala predstava, ako mi zasúva prsty do zadku. (Či dva, tri, štyri alebo päsť – to mi vtedy asi bolo úplne jedno. Predstava to bola hrozná rovnako za každých okolností.) Chvíľu sme sa naťahovali, pričom ja som to stále ešte nebrala vážne, ale videla som, že on áno. Začínalo mi to vŕtať v hlave.

“Necháme tu nejaké veci, aby videli, že sme neodišli. A na tie záchody vo vnútri nikto nechodí, tamtá partia má toalety tam vzadu,” ukazoval niekam do zadnej časti areálu. “Ukáž, že máš gule: zdvihni sa a poď!” provokoval ma už úplne tvrdo.

“Že gule…,” smiala som sa, “ty trubka! Ukážem ti niečo úplne iné, čo mám!”

Asi ani neveril, že ma k tomu dotlačí, ale ja som sa zrazu zdvihla a zamierila som k toaletám.

Medzičasom som už bola vyslovene nadržaná

Prešla som popri pánskej toalete, kde on zostal stáť. Otvorila som dámsku a keďže to bola miniatúrna miestnosť s jedným WC, hneď som videla, že je prázdna. Vošla som, kývnuc na Dana. Obzrel sa naposledy, či nikto neprichádza a vbehol za mnou. Miestnosť bola luxusne zariadená, napriek svojim maličkým rozmerom. Stáli sme vo vstupnej časti s umývadlom a hneď vedľa bola wc-misa. Miesta tak akurát pre nás dvoch. Ktokoľvek ďalší už by sa tu bol tlačil.

Bez toho, že by sme si povedali čo len jediné slovo, obrátil si ma chrbtom k sebe a

stiahol mi rifle spolu s nohavičkami až na členky.

To isté urobil so svojimi riflami a trenírkami. Ešte nemal stopercentnú erekciu. Siahol mi len zľahka prstami do rozkroku a okamžite ucítil, aká mokrá som. Doslova som pretekala, moja mastná vlhkosť zo mňa úplne vytekala von.

Dano si jemnými ťahmi rozotrel sliny po celom penise, čím okrem lubrikácie dosiahol, že mu zároveň finálne stvrdol. Chystal sa do mňa vojsť, ale ešte predtým ma vytočil trocha bokom od seba. Nerozumela som prečo to robí, prečo si to komplikuje. Vtom mi povedal:

“Obzri sa a pozeraj, takto pekne to len tak hocikedy neuvidíš.”

Odvrátila som tvár od vchodových dverí a videla som, že nielen nad zrkadlom, ktoré som mala na pravej strane, ale aj na vedľajšej stene za mnou je veľké zrkadlo, v ktorom som krásne videla vlastný holý zadok a Danovu erekciu, smerujúcu do môjho rozkroku. Pohľad to bol naozaj nádherný.

Dano si veľmi pevne zovrel koreň penisu, žaluď sa mu viditeľne nalial krvou a ešte viac stmavol. Pomaličky ho do mňa zasúval, dávajúc pozor na to, aby mi ničím nebránil vo výhľade. Fascinovaná som sledovala a zároveň aj vo svojom vnútri cítila, ako do mňa postupne vniká. Medzi mojimi

ružovými pyskami zmizol najprv celý žaluď

a potom aj polovica dĺžky jeho vtáka. Zastavil sa, aby mi rukou trocha roztiahol prdelku. Ešte viac sa mi odkryl výhľad na detail jeho prieniku do mňa. Vyšiel zo mňa takmer úplne von,

v pošvovom vchode zostal iba kúsok jeho žaluďa.

Zasunul ho pomaly naspäť a stále kontroloval, či sa pozerám. Nemusel. Bola som tým pohľadom fascinovaná a bola by som bývala nakúkala, aj keby mi to zakázal.

Keď ho zo mňa znovu celého vytiahol, spýtal sa:

“Vidíš, aký je od teba lesklý? Si úplne mokrá. Pekne ťa ten nápad rozrajcoval, ako sa zdá… Či to tá päťstovka?!” uťahoval si zo mňa, pričom pokojne pokračoval v pomalom zasúvaní a vyťahovaní, pridržiavajúc si penis celý čas rukou pri jeho koreni.

“Nekecaj zbytočne a zrýchli, ak chceš, aby som sa urobila!”

dostala som zo seba pomedzi vzdychy.

Nestíhala som sa diviť, kde sa vo mne vzalo toľko vzrušenia. Rozkročila som sa, nakoľko mi to nohavičky na členkoch dovolili, a vošla som si prstami do rozkroku. Oprela som sa druhou rukou o dvere tak, aby som si na ňu mohla položiť hlavu a stále pritom videla do zrkadla. Dano zrýchlil a zdôraznil prieniky, preto už som nevidela taký detail ako na začiatku.

Niečo som však stále ešte videla a keby aj nie, už mi to v tejto chvíli bolo pomerne jedno. Cítila som v sebe pohyb Danovho

stoporeného penisu a intenzívne som si trela klitoris.

Vycítil, že smerujem k vrcholu. Pevne ma chytil za boky a pomaly, ale hlboko a dôrazne do mňa prenikal. Zrejme sa snažil nerobiť hluk. Zbytočne by sme na seba upozorňovali, ak by mi býval plieskal bedrami na zadok.

Zrazu ma zdrapil za vlasy a ťahal mi hlavu k sebe. Bozkával ma vášnivo a ja som mu stonala do úst, až kým som dosiahla orgazmus. Triasli sa mi stehná z polohy, v ktorej som bola, no urobila som sa veľmi pekne.

Dano bol tiež rozbehnutý, nenechal ma dlho oddychovať a nasmeroval ma k wc-mise. Kľakla som si na ňu s kolenami pri sebe, pristúpil ku mne odzadu a nastavil si ma do optimálnej výšky. Začal prirážať, ale stále sa kvôli hluku snažil skôr dôrazne a hlboko ho do mňa zatláčať, než divoko ma nakladať. Hladil ma po zadku, po bokoch, rozťahoval si ma a zabiehal mi prstami na konečník.

“Ozaj, veď ešte tie prsty do zadku! Skúsime to?”

doberal si ma. Predstierala som šok:

“Preboha, chceš ma zabiť? Mal si si spomenúť, keď som bola v najlepšom a nie teraz! Môžeš jeden, ale citlivo.”

Naslinil si palec a vošiel mi ním do análu

Nevadilo mi to, patrilo to k tomu. Skúšal sa ním vo mne hýbať, vzrušovalo ho to. Nechala som ho, keďže som chcela, aby sa urobil.

“Pusinka, spravím sa ti do úst. Čo ty na to?” …

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

4 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *