poviedky

Príbeh iba pre naozaj silné žalúdky

výsledky hlasovania z Medzinárodného dňa detí 🙂

Síce tento raz s tesným výsledkom, no predsa len zvíťazila vo vašom hlasovaní táto poviedka. Druhá v tesnom závese s pracovným označením “Dva rýchle vianočné orgazmy cez menzes” bude zverejnená 11. júna 2018.


Týmto príbehom budem šokovať tak ¾ mojich čitateľov. Veľkú väčšinu žien a až na pár výnimiek úplne všetkých chlapov. Toľko aspoň môj odhad a predpoklad. Škoda, že niektorého z chlapov, ktorý dočíta do konca, nemôžem pozorovať pri čítaní. Verím, že by som sa pobavila.

S istým mojim bývalým priateľom sme sa, ani netuším ako, dopracovali k poznaniu, že máme veľmi podobnú

erotickú fantáziu. Uznávam, že výrazne perverznú

a pre majoritnú časť čitateliek a najmä čitateľov zrejme vyslovene nechutnú. Z našej debaty vyplynul plán a ten sme pri najbližšej vhodnej príležitosti realizovali. No a vyviedli sme teda nasledovné.

Na záver jedného nášho “štandardného” milovania sa môj vtedajší frajer

vystriekal do skleneného pohára na whisky,

ktorý sme si na ten účel prichystali. Zámerne sme jeho ejakulát takto odložili v deň, kedy ho mal v sebe troška väčšiu zásobu, lebo sme nejaké dva dni neboli spolu. Uskladnili sme ho pre istotu do chladničky. Na ďalší deň sme sa na seba – s vidinou realizácie nášho plánu a teda sexuálne naladení už od rána – vrhli hneď dopoludnia.

Užívali sme si dobrý sex a keď sme obaja boli už poriadne rozbehnutí, sadla som si na neho rozkročmo tak, že som nad ním čupela, aby som mala neobmedzené možnosti pohybu. Dráždila som ho všetkými spôsobmi, ktoré som na neho poznala.

Škrabkala som mu guľky, prstovala som si anál

tak, aby to cítil, škrabala som ho na hrudi, bozkávala som ho vášnivo.

Bol nadržaný ako taký malý psík, keď som sa zrazu chytila “wiskáč” s jeho semenom a vyliala som si ho do úst. Okrem toho, že bol studený, som s jeho ejakulátom v ústach nemala zvlášť veľký problém. Naklonila som sa nad neho a on, vediac, na čom sme sa dohodli a čo chcel vyskúšať, naširoko roztvoril pusu. Pomaly, po trochách

som mu do úst začala púšťať jeho vlastné semeno,

zohriate v tých mojich a zriedené mojimi slinami. Prišlo mi to úžasne perverzné a zvrhlé, na chvíľu som dostala pocit takej zvláštnej, uspokojivej nadvlády nad silným chlapom. Takmer akoby som penetrovala ja jeho, nie on mňa.

Bolo to viac ako len zaujímavé a to zjavne aj pre neho. Svoj ejakulát si v ústach vyslovene vychutnával a nahlas slastne mrnčal. Zrazu ma nadvihol a vyšiel zo mňa, aby svojho vtáka mohol vziať pevne do vlastnej ruky. Kázal mi pokračovať a ja som teda púšťala zvyšok jeho včerajšieho výstreku do jeho pusy. Odbavil sa pri tom a vlastný podbrušok si zalial dávkou tentoraz čerstvého a teplého semena.

S nikým iným som pitie semena ani nič podobné

už nikdy nerealizovala. Čo ma dosť mrzí, lebo by som rada.

Tagged , , ,

About Radodajka

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky, bývalá aktérka porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Bývalá profesionálna prostitútka a tiež bývalá milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a tiež autorka poviedok, reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich jej divoký sexuálny život.
View all posts by Radodajka →

6 thoughts on “Príbeh iba pre naozaj silné žalúdky

    1. Nuž, bodaj by to viacerí chlapi videli tak ako ty, Janko. Pretože ja som za mojej “kariéry” kurvy narazila asi na troch, ktorí reagovali ináč než hnusom. A ak išlo o súkromného partnera, tak aj hrozbou ukončenia nášho mileneckého vzťahu. 😀

  1. Niekoľko krát som zažil semenovu pusu. Nepripadá mi to ako niečo extra. Intimnejsie mi pripadá mať sex keď má žena menzes. Hrať sa s jej krvou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *