Poviedky

Príbeh iba pre naozaj veľmi silné žalúdky

Týmto príbehom budem šokovať tak ¾ mojich čitateľov. Veľkú väčšinu žien a až na pár výnimiek úplne všetkých chlapov. Toľko aspoň môj odhad a predpoklad. Napriek tomu, že zrejme jemne pokazím prekvapenie, uvediem už na tomto mieste, že v ňom pôjde o pitie semena. Nerada by som vedome donútila reálne háklivého čitateľa zvracať. 🙂

Škoda, že niektorého z chlapov, ktorý dočíta do konca, nemôžem pozorovať pri čítaní. Verím, že by som sa pobavila. Ale už k téme.

S istým mojim bývalým priateľom sme sa, ani netuším ako, dopracovali k poznaniu, že máme veľmi podobnú

erotickú fantáziu. Uznávam, že výrazne perverznú

a pre majoritnú časť čitateliek a najmä čitateľov zrejme vyslovene nechutnú. Z našej debaty vyplynul plán a ten sme pri najbližšej vhodnej príležitosti realizovali. No a vyviedli sme teda nasledovné.

Na záver jedného nášho “štandardného” milovania sa môj vtedajší frajer

vystriekal do skleneného pohára na whisky,

ktorý sme si na ten účel prichystali. Zámerne sme jeho ejakulát takto odložili v deň, kedy ho mal v sebe troška väčšiu zásobu, lebo sme nejaké dva dni neboli spolu. Uskladnili sme ho pre istotu do chladničky. Na ďalší deň sme sa na seba – s vidinou realizácie nášho plánu (ktorým bolo práve to zmienené pitie semena) a teda sexuálne naladení už od rána – vrhli hneď dopoludnia.

Užívali sme si dobrý sex a keď sme obaja boli už poriadne rozbehnutí, sadla som si na neho rozkročmo tak, že som nad ním čupela, aby som mala neobmedzené možnosti pohybu. Dráždila som ho všetkými spôsobmi, ktoré som na neho poznala.

Škrabkala som mu guľky, prstovala som si anál

tak, aby to cítil, škrabala som ho na hrudi, bozkávala som ho vášnivo.

Bol nadržaný ako taký malý psík, keď som sa zrazu chytila “wiskáč” s jeho semenom a vyliala som si ho do úst. Okrem toho, že bol studený, som s jeho ejakulátom v ústach nemala zvlášť veľký problém. (A pitie semena môjho partnera samo o sebe mi nevadilo nikdy.) Naklonila som sa nad neho a on, vediac, na čom sme sa dohodli a čo chcel vyskúšať, naširoko roztvoril pusu. Pomaly, po trochách

som mu do úst začala púšťať jeho vlastné semeno,

zohriate v tých mojich a zriedené mojimi slinami. Prišlo mi to úžasne perverzné a zvrhlé, na chvíľu som dostala pocit takej zvláštnej, uspokojivej nadvlády nad silným chlapom. Takmer akoby som penetrovala ja jeho, nie on mňa.

Bolo to viac ako len zaujímavé,

lebo takým pitie semena naozaj môže byť.

A to zjavne aj pre neho. Svoj ejakulát si v ústach vyslovene vychutnával a nahlas slastne mrnčal. Zrazu ma nadvihol a vyšiel zo mňa, aby svojho vtáka mohol vziať pevne do vlastnej ruky. Kázal mi pokračovať a ja som teda púšťala zvyšok jeho včerajšieho výstreku do jeho pusy…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

6 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *