Prispievatelia

Pri jazere

Je horúce letné popoludnie. Petruška sa rozhodne, že sa pôjde opaľovať pri miestne jazero. A jej snúbenec Tomáš neskôr príde za ňou, pretože má ešte doma robotu. Treba vedieť, že Petra a Tomáš žijú v kandaulickom vzťahu. Žijú tak už skoro rok a obom to vyhovuje.

Petra si teda všetko nachystá do tašky: opaľovací krém, mp3 prehrávač, okuliare, uterák. Vyrazí si na bicykli len tak v bielych sexi bikinách. Perfektne idú k jej opálenému telu. Bikiny tanga spodky má pekne zarezané v ritke. Onedlho tam dorazí, uloží sa a rozprestrie veľký uterák na zem. Je blízko pri vode za kríkmi. Poobzerá sa naokolo, je tam sama, nikoho nikde. To horúco v nej vyvoláva eroticku náladu. Pomyslí si – aj tak sem nikto nedôjde a aj Tom len neskôr, tak si zo seba zhodí bikiny. Veď sa aspoň opáli aj na skrytých miestach.

Už je úplne nahá tak, ako ju pánbožko stvoril. Začne sa natierať krémom všade po tele dôkladne, nevynechá si ani krásne okrúhle prsia, zadoček ako naň dosiahne. Zastaví sa pri bradavkách a jemne krúži prstami po nich. Už jej tvrdnú, je dosť vzrušená. Potom si prejde po stehnách, medzi ne a narazí na krásnu vyholenú, hladkú pičku. Ponatiera sa aj tam, jej vzrušenie sa ďalej stupňuje. Z tašky si vyberie prehrávač, slúchadlá si nasadí na uši a tak si ľahne.

Popritom, znenazdajky pripláva z jazera blízko pri ňu jeden muž. Vynorí sa opatrne z vody a začne ju pozorovať. Pozerá na jej sexi krivky a pri kríku si začne honiť svojho veľkého vtáka.

Zhodí zo seba nenápadne plavky a priblíži sa k nej. Petra nič netuší, iba relaxuje a počúva hudbu. Tomáš sa medzitým pohol z domu tiež na bicykli a onedlho dorazí k jazeru. Neznámy je už nad ňou a pomaly si ľahne k jej nohám zozadu. Chytí ju za členky a začne ich hladkať. Petruška, trošku prekvapená, si to nechá a kľudne leží. On ide vyššie smerom k jej stehnám a intenzívne ju masíruje. Petra začína byť čím ďalej tým viac vzrušená.
Už je pri jej zadku a vnútri stehien ju dráždi. Masíruje jej božský zadok a chrbát. Potom sklzne k vagíne, nasliní si prst a vopchá ho dnu. Petra hlasno vzdychne a čaká, čo sa bude diať. Už je vlhká a veľmi nadržaná.

Vie, že to nie je Tom, podľa pohybov a dotykov. Neznámy ju začne divoko prstovať, najskôr s jedným, potom s dvoma prstami. Roztiahne jej nohy a začne jej lízať lastúrku. Ako líže a prstuje s jedným prstom, druhým dráždi klitoris. Petra už ledva čaká, kedy do nej vnikne.

Medzitým dorazil Tom k jazeru a už je blízko nich. Začuje Petrine typické vzdychy, stenania. Ale predsa len iné, ako jej to robí on. Dá dolu bicykel a pomaly príde pri krík, pozoruje ich. Je z toho vzrušený, čo s tou jeho snúbenicou robí neznámy muž. Vytiahne si vtáka z gatí a začne onanovať.

Muž prestáva s lízaním, prstovaním a pomaly zasunie svoj veľký penis do Petrinej pičky. Tá od vzrušenia skríkne a poddá sa. Neznámy sa prvýkrát ozve: “Tak drž, čubka. Budeš pretiahnutá ako ešte nikdy.” A ona na to: “Áno, pane – chcem, aby ste ma pretiahli, túžim po tom.”

Začína ju šukať pomalými pohybmi. Petra je teraz na štyroch ako fenka. Muž zrýchľuje a tvrdo priráža. Tomáš sa nestačí spoza kríku diviť, čo robia. Veľmi ho to vzrušuje a cíti sa zahanbený, že dostáva parohy.

Náhle chlap zmení pozíciu. Otočí si Petru k sebe a nohy jej dá na svoje plecia. Teraz do nej môže hlbšie vnikať. A poriadne ju prcá, priráža do nej tvrdo, až jej kunda mľaská. Následne sa muž dá na chrbát a hovorí jej: “Tak a teraz, defko, naskoč na môj tvrdý ocas a zajazdi si.”

Petruška poslúchne a napichne sa na mokrý pyj. Mizne v nej postupne celý a ona jazdí ako na dostihoch. On jej omakáva prsia a hrá sa s nimi. Už je blízko orgazmu, vytiahne z nej penis a rýchlo si ju zhodí zo seba a hodí ju na brucho. Tľapne jej po zadku, pritom sa Petra zatrasie a vykríkne od divokého orgazmu. On sa jej vystrieka na chrbát s obrovskou dávkou semena. Tomáš je už medzitým pri nich a videl to celkom zblízka. Oni si ho ani nevšimli vo veľkej šukačke.

Muž si zoberie plavky a odíde bez slova. Tom sa vystriekol, asi keď oni mali orgazmus. Postaví sa pred Petru, ona sa šibalsky usmeje a vie, že sú obaja spokojní. A ešte povie: “Prosím ťa, miláčik, zlížeš mi chrbátik, ako to máš rád?” On prikývne a olíže všetku mrdku do sucha z jej krásneho chrbta.

Som autor, ktorý je úplný začiatočník v písaní poviedok. Napriek tomu dúfam, že sa budú páčiť a každá nová bude lepšia. Môj vzťah k erotike, sexu pramení už od skorej mladosti. Medzi mnou a postavami v príbehoch nie sú žiadne súvislosti. Meno Corwin som si vybral z mojej obľúbenej série fantasy kníh Kroniky Amberu.

3 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *