Prispievatelia

Ideálny milenec, časť III.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

Rok 2035

Veľkorysá vila na ostrove azúrového mora.
Dej sa odohráva v modernom laboratóriu v západnom krídle budovy.

Je 22:00 miestneho času

“Pani moja, myslíte, že mu to bude funguvat?”
“Mala by, Igorko, malo. A keď nebude, skúsime to na ďalšom.”
“A nebude mu odpadávať ten… ehm… onéé… penis, keď… no šak víte pani moja… keeď…” neisto zaodŕha Igor.
“Keď budeme v najlepšom? No to snáď nie. To už radšej aby mu odpadla ruka. Poriadne ho zaštopkaj, Igorko. Daj si záležať na pekných plastických stehoch. Pozri aký je to skvostne veľký kúsok.”
“Hádam kusisko, pani moja.”
“Presne moja veľkosť, Igorko. Krásnych 22,5 centimetra pre moju spokojnosť. I-GOR-KO!”
“Áno pani moja?”
“Kde mám uzlík nad penisom?”
“Pani moja, dau sem ho fčil dozadu.“
“Igorko, ty beťár jeden. Mám tam dosť veľký kus? Mám sa za čo chytiť pri prirážaní?”
“Pani moja, šak ked vám to nebude to… oné… vyhovuvat, prešijem to a dám ten uzel dopredku.”
“Dobre Igorko. Vidím, že dbáš o blaho svojej panej.”

Upírska krásavica prechádza netrpezlivo po vyleštenej dlážke sterilného laboratória sem a tam. Čierny polopriehľadný čipkový top obopínajúci prsia číslo štyri, zelené lesklé legíny zvýrazňujúce guľatý zadoček a vysoké kožené čižmy. Klop, klop, klop… vysoké podpätky vyklopkávajú ostré staccato.
“Už to máš hotové?”
“Pani moja, to sa nedá tak rýchlo. Hen si sadnite do kresla a neklopkajte mi tu za ušama.”
“No dobre, dobre…“ Alicia si s povzdychom sadá na dizajnové kreslo strohých línií od talianskeho návrhára. Párkrát zaklope na červeno nalakovanými nechtami o operadlo, potom vytiahne laptop. Otvorí si zložku s názvom Sexmachine No. XX a potichu si pre seba hovorí:

“Telo:
Aleksei Oleinik – UFC fighter – vymakané telo. Len to chcelo iný mozog a penis. Chudáci športovci veľké vtáky nemávajú. Keby to tak ich fanúšičky vedeli, razom sa im scvrkne ženský fanklub presne na dva kusy: matku a manželku. Však to nič, nahradili sme. Aj nos sme mu vylepšili. Už ho nemá na dvakrát zlomený, ale pekne rovný. Troška to prehnal s tetovaniami, ale to si pri všetkých jeho technologických vylepšeniach ani nestihnem všimnúť.

Jazyk:
Nick Stoeberl – úctyhodný jazýčisko s dĺžkou 10,1 cm. S motorčekom, vibráciami a generátorom pulzov to bude dokonalá sexuálna hračička.

Mozog:
Magnus Carlsenn – celkom fešný šachista, aj tvárička by ušla. Ale z teba mi, chlapče môj, postačí mozog. Radšej šachista ako nejaký náboženský alebo politický fanatik. Také pokusy nikdy nedopadli dobre. Presviedčať talibanca na orálny sex žene je premárnený čas.

Penis:
Jonah Falcon – dĺžka len o tretinu menej od veľrybieho vtáka. To bude masaker. Apropo, veľrybí falus… hm… no nič, to si dáme do poznámok. Sexmachine No. XXI môže mať aj veľrybí alebo konský. Prečo nie? S tými technológiami, ktoré uvádzame s Igym do praxe, by ma ošukal aj lúčny koník. To bude fajka až do žalúdka. Žiadne kreslené hentai, ale realitka.”

Alicia zaklapne laptop a vzhliadne smerom ku stolu, na ktorom leží jej výtvor. Ešte stále na ňom jej pomocník pracuje. Doťahuje posledné plastické stehy. Ešte bude treba z ciev vypustiť servisnú tekutinu a napumpovať do žíl novú krv. Potom treba telo na hodinu zatvoriť do soláriu podobného zariadenia, ktoré prežehlí kožu, zjednotí farbu, zacelí kožné spoje a dodá elasticitu. Ďalší prístroj sa postará o nakopnutie činnosti srdca a oživenie modelu. Ach, kde sú tie roky s oživovaním pomocou elektriny, získavanej z blesku. Ak bola búrka prisilná, objekt skončil ako… ako grilovaný párok. Technologický pokrok má po všetkých stránkach niečo do seba. Rozhodne.

“Igorko, kontrola!”

“Pripravený, pani moja.”
“Spojenie bluetooth v mozgu na prenos, ovládanie sexuálnych pudov a jednotlivých funkcionalít máme?”
“Otestuvané.”
“Motorček v jazyku?”
“Ide.”
“Vibrácie jazyka?”
“Jak oči.”
“Nanogenerátor pulzov v jazyku?”
“Áno.”
“Servomotorček obsluhujúci svalové zdvíhače penisu?”
“Máme.”
“Pumpička v penise na zväčšenie objemu?”
“Skontroluvaná, ale…”
“Aké ale?”
“Fakt to tam chcete mat? Može to byt nebezpečné.”
“Aaaale Igorko, nerob si starosti. Pulzné a vibračné zariadenie v penise?”
“Pulzné a vibračné zarádení v cajku.”
“Zabudla som na niečo?”
“Ne. Ano!”
“Na čo som zabudla, Igorko?”
“Vibračné a pulzné zarádení som dau aj do prstov na jeho pravačke.”
“Nová vychytávka, Igorko! Aké pekné od teba. Zato sa môžeš pozerať na prvý sex cez zrkadlové okno. Alebo spoza palmy. Alebo dronom. Však ty už si to vymyslíš. Šup, šup, poďme ho oživiť.”
“Rozkaz! A… ďakujem, pani moja.”

23:30 miestneho času

“Hotovo. Možte si ho oskúšat.”
“Igorko, najviac sa teším na tie pulzy a vibrácie.”
“Já též,” zahundre si Igy nečujne sám pre seba.

Alicia sa približuje k stolu. Magnus zaklipká očami a otvorí ich.
“Ahoj Magnus, chceš sa niečoho napiť?”
“Alicia…,” zašepká neveriacky Sexmachine No. XX/Magnus.
“Áno, to som znova ja,” upírka necháva Magnusov mozog, aby prečítal realitu a aby sa s ňou vysporiadal. Je šachový veľmajster, ide mu to rýchlo.
“Takže to, o čom sme sa bavili po majstrovstvách sveta v bare, to je pravda. Nebola to len fabulácia,” uisťuje sa Magnus.
“Pozri sa na svoj penis,” odpovedá Alicia.
“Och!”
“To nebola zrovna reakcia hodná tvojej inteligencie,” doberá si ho Alicia. “Budeme konverzovať tu, alebo sa presunieme na terasu? Vonku je príjemná teplá noc. Na terase mám veľké pohodlné lehátko, bazén a bar. A vieš čo? Musím ťa oboznámiť so všetkými tvojimi technologickými vymoženosťami. V histórii mojich pokusov si najdokonalejší a doteraz najviac nadupaný funkciami, aké má snáď polovica hračiek v sexshope. Ty, môj milý, ty ich spájaš v sebe všetky. Teda, takmer všetky.” Alicia sa otočí k zrkadlu, za ktorým stojí Igor.
“Igy, daj mi do poznámok pre Sexmachine No. XXI: double.”
“Čože?” nechápe Magnus.
“To nič, to nič. To bolo pre servisného technika.”
“Servisného technika?” Magnus je mimo.
“To nič, zvykneš si. Nech sa páči,” podáva Magnusovi príjemne mäkký župan. Daj si ho na seba a nasleduj ma.”

Alicia vychádza von z laboratória, nasledovaná Magnusom, ktorý sa bosými nohami zabára do bieleho piesku. Kráčajúc za nízkou ženou obdivuje obliny jej guľatého zadku a alabastrovú pokožku. Nestihne sa pozastaviť nad faktom, že Aliciine vražedne vysoké a tenké podpätky sa do piesku vôbec nezabárajú.
Po krátkej prechádzke tropickou nocou sa pred Magnusom otvára pohľad na veľkorysý bazén, obklopený palmami. Alicia mieri k lehátku, pri ktorom stojí čašník s podnosom. Alicia berie do rúk dva orosené poháre, v ktorých plávajú kocky ľadu a jeden z nich podáva svojmu novému milencovi.
“Na zdravie!”
“Na nový život,” odpovedá Magnus. Pozerá sa pri tom Alicii do krásnych zelených očí a pomaly si s ňou štrngne.

Odpije si

“Máme pred sebou nádherný čas, plný objavov,” vraví Alicia. “Máš na výber. Chceš si najskôr prečítať manuál? Chceš, aby som ťa s tvojimi možnosťami oboznámila sama? Chceš jednotlivé funkcie po vysvetlení priebežne testovať? Alebo si chceš vybrať sám, čo a ako budeme testovať? Ešte je tu jedna možnosť. Prepnem ťa do módu, kedy ťa ovládam ja svojimi myšlienkami a podriadiš sa mojej vôli. Bol by si ako živá bábka ovládaná mojim mozgom.” Magnus si znova odpije. Dáva si na čas. Premýšľa, kombinuje možnosti.
“Poďme na to postupne. Jedna funkcia – jedna akcia.”
“Súhlasím. Čím chceš začať?”
“Vlastne neviem. Alicia, kde všade mám poskrývané vylepšenia a technológie? A ako ich mám presne ovládať?”
“Je toho dosť. Magnus, vieš čo? Čo keby sme sa zahrali?” napadne Alicii.
“Ako?”
“Ty skúsiš objavovať a ovládať technológie, ktoré sme do teba vložili. A ja ťa za každý dobrý pokus odmením.”
Magnus sa pousmeje.
“Dobre. Hrám. Už len preto, že som zvedavý, ako vyzerá upírkina odmena.”
“Určite bude príjemná.”
“Hm, hm, hmmm. Kde tak asi začať?” zamyslí sa nahlas Magnus, “asi pri penise. Tam toho budem mať asi najviac schovaného. Keď sme sa vtedy po turnaji videli v bare, rozprávali sme sa o nanomotorčekoch, vibráciách, ovládaní pomocou mozgu alebo žmurknutím. Vtedy to bolo ešte vo vývoji, ako si mi povedala. No, skúsim. Možno si vymyslela sofistikovanejší spôsob spúšťania technológií. Nikde na tele si necítim žiadne gombíky, takže buď to budeš spúšťať sama, alebo to budem nejako robiť sám.”

“Myslí ti to dobre,” pochváli ho Alicia.

“Poď, najskôr bozk na zoznámenie,” Magnus nečaká. Voľnou rukou pritiahne sexi upírku prudko k sebe. Zaváha len na stotinu sekundy. S novým telom zápasníka to totiž ide príliš ľahko. Skloní sa k Aliciiným karmínovým perám. Prisaje sa na ne tvrdo a bez citu. Vidno, že to nečakala. Zvyšok drinku jej z pohára vyšplechne na zem. Magnusove ústa bozkávajú plné pery. Špičkou jazyka obkresľuje ich kontúry. Cíti, ako ich pootvorila a pomaličky vpúšťa jeho jazyk do svojich úst. Pôvodne chcel nasať spodnú peru medzi svoje, ale jeho jazyk akoby si žil vlastným životom. Po jemnom boji s jej jazykom sa vyberá na prieskum jej úst. Pochopil.

“Jazyk,”

zašepká, keď sa na chvíľu odtrhne od jej úst. Súhlasne sa naňho usmeje a kývne hlavou. Berie jej pohár z ruky a spolu so svojim ho položí na zem. Nečaká a znova sa prisaje na jej ústa, tentokrát už mierne pootvorené. Vkĺzne jazykom dnu a bez problémov dočiahne až na mandle. Kým ich pošteklí jazykom, pre istotu jej dlaň ruky položí na zátylok. Aby sa nemykla, ak by ju naplo. Pridrží si ju a vrazí jej jazyk nečakane a prudko na mandle. Jej reakcia je okamžitá a búrlivá. Začne sa metať a brániť, lenže zápasnícke svaly jej nedovolia uhnúť ani o milimeter. Kochá sa v jej bezmocnosti a dusí ju jazykom, koľko len vydrží. Keď sa pohľad jej očí zmení na prosebný, vyťahuje ho a nechá ju nadýchnuť sa.
Žmurkne na ňu raz a usmeje sa.
“Koľko?”
“101 milimetrov,” odpovedala.

Žmurkne dvakrát a jazyk sa automaticky rozvibruje. Jeho prekvapenie nad úspešným objavom trvá len zlomok sekundy. Priloží jemne vibrujúcu špičku jazyka na Aliciine pery a ona zdúpnie pri objavení doposiaľ nepoznaného pocitu. To je čo povedať na bytosť, užívajúcu si rozkoše sveta už nejaké to storočie. Neočakávanou slasťou sa jej podlomia kolená a on ju zodvihne ľahko ako pierko bez toho, aby odlepil jazyk od jej sladkých pier. Položí ju chrbtom na luxusnú drevenú outdoorovú posteľ s dreveným rámom, s baldachýnom z priesvitnej bledej látky po stranách. Jemné vibrácie na perách vyvolávajú v Aliciinom lone vlhko. Bola by sa rovno pustila do skúmania ďalších technických vymožeností svojho nového milenca. Alebo do skúmania vibrácií jazyka na svojom lone. Lenže Magnus sa nechystá nijako zásadnejšie pokročiť ďalej a začať skúmať iné schopnosti svojho vylepšeného tela.
Chytí si ju jednou rukou pod krkom a pomaly a opatrne naň zatlačí. Pozerá sa jej pritom do očí. Uprela svoj pohľad do jeho očí, pootvorí ústa v širokom úsmeve, prikývne.

“Dobre si to pamätá,” pomyslí si Alicia. Z rozhovoru v bare si Magnus evidentne zapamätal viac, ako predpokladala. To je dobre. Nebude mu musieť prácne vysvetľovať, ako ovládať funkcie svojho tela a nebude mu musieť opakovať, čo má rada. Zatlačí ešte viac a uberie jej kyslík. Alicii vychádzajú von rezáky. Magnus sa nadšene zasmeje.
“Tak je to predsa len pravda. Upírka.” Alicia čaká uvoľnenie zovretia a zasunutie zubov späť. Magnusov stisk ale nepoľavuje. Namiesto toho jej druhou rukou rýchlo a bez varovania strhne nohavice. Nijako ich nešetrí, viackrát sa nebudú dať obliecť. Látka povoľuje a odhaľuje poriadne šťavnaté upírkino lono. Svoj navretý penis prikladá k jeho vstupu a tak, ako ju drží napoly pridusenú v rukách, do nej bez varovania vnikne. Lenže nie až na doraz. Len pár centimetrov, najviac tak päť. Aliciu zaplaví príjemná vlna pôžitku. Oči jej zapadnú, vidno len bielka. Telo sa jej roztrasie. Magnus chvíľu počká, necháva si ju nastoknutú na penise. Potom pomaly povolí stisk ruky a vychádza z nej. Alicia sa zhlboka nadýchne, chce niečo povedať, ale nestihla to. Nový stisk, tentokrát oboch rúk a nové plytké vniknutie hrubého žilnatého vtáka. Znova ju roztrasie. Magnus bez pohnutia čaká a vychutnáva si sťahy vagíny, ktorými ho Alicia žmýka.

“Tras sa, len sa tras,” beží mu hlavou, “uvidíme, kto bude čia hračka.” Ešte niekoľkokrát zopakuje rovnaké poradie. Sleduje Aliciinu dokonalú tvár a keď začne červenieť, dorazí do nej až na dno. Alicia to nevydrží a ostrieka mu vtáka v mokrom vrchole. Magnus povolí stisk, ale ostáva v nej zasunutý. Počká pár minút, kým orgazmický kŕč jej tela odoznie.

Alicia predpokladá, že si teraz dajú pauzu, napije sa, chytí druhý dych a porozprávajú sa. Magnus sa z nej ale vôbec nechystá vyjsť. Skôr naopak. Usmeje sa na ňu a dvakrát žmurkne. Penis vo vnútri Alicie sa pomaly rozvibruje.

“Magnus,” vydýchne neveriacky, “neblázni!”
Magnus priviera oči a vibrácie sa zrýchľujú. Aliciina reakcia je okamžitá. Vagína, ešte stále citlivá po predchádzajúcom orgazme, odpovedá sťahmi. Upírka sa snaží vyvliecť z vibrujúceho kola, ale Magnusove silné ruky ju držia za boky a nedovolia jej uhnúť.
“Magnus, prosím!” kričí Alicia.
“Nepočujem.”
“Prosííím!!!!!”
“Čo si prosíš? Pridám?”
“Nie!” zvreskne Alicia.
“Zle som počul, hovoríš áno?”
“Doprdele, Magnus, prestaň!”
“Dáma nám stráca úroveň vyjadrovania. To sa patrí?” Magnus priviera oči a intenzita vibrácií vyletí na maximum.
Alicii sa zatmie pred očami. Mozog jej prestáva fungovať. Celé telo sa sústredí na cunami príjemných pocitov hraničiacich s bolesťou, vychádzajúcich z jej stredu. Telom lomcujú silné nekontrolované zášklby svalov. Pripomínajú epileptický záchvat.

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00.

Štvrtú časť príbehu nájdeš tu.

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.