Prispievatelia

Ideálny milenec, časť II.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

Eugenius otvára dvere spálne

a dlhými krokmi prejde k veľkej posteli s nebesami. Jemne na ňu Aliciu položí a ľahne si k nej zboku. Nenáhlivo prechádza dlaňou pravej ruky od členku, ešte stále uväznenému v čižme, cez stehno, bedro a bok až k veľkému, pevnému prsníku. Pokochá sa pohľadom naň a vzápätí sa naň prisaje. Alicia zastoná. Zájde prstami oboch rúk do Eugeniových vlasov. Milenec sa nevie nabažiť bozkávania príjemne zamatovej pokožky. Pevne stisne prsník v dlani, zároveň sa zubami zahryzne surovo do bradavky. Alicia vykríkne od bolesti a v momente jej vyskočia očné rezáky v sebaobrannom reflexe.

“Neboj sa, miláčik, nič sa nedeje, iba sa s tebou hrám,” zasmeje sa Eugenius a jemne fúkne na pohryzenú bradavku. Alicia sa začervená a schová zuby späť. Ešte jej uštedrí nežný bozk na pohryzené miesto a začne sa hrať perami s druhou bradavkou. Šibalsky sa pozrie do tváre svojej milenky, žmurkne na ňu a skusmo začne pomaly stískať v zuboch druhú bradavku. Alicia mu hľadí do očí, ústa pootvorené, upírske zuby zatiaľ schované. Stisk silnie a silnie… nakoniec to nevydrží, vyrazí zvierací výkrik a… Zuby sú zase vonku.
“Si neskutočná. Moja upírska beštia,” skomentuje Eugenius spokojne živočíšne reakcie svojej milenky. “A teraz roztiahni nohy a ucítiš, akú beštiu si stvorila!”
Alicia pozerá vyzývavo do Eugeniovej tváre, zodvihne jedno obočie, nesúhlasne zavrtí hlavou a nesúhlasne zacmuká. Nohy v čižmách ostávajú spojené.
“Tak ty takto!” jediným myknutím svalnatých rúk roztvorí Eugenius štíhle nohy. V momente sa mu otvorí božský, či skôr diabolský pohľad na mokrú mušľu. Zhlboka sa nadýchne jej vône. Bez otáľania priloží svoj veľký, ako kameň tvrdý penis na jej jaskyňu.
“Pomaly!” vyrazí zo seba Alicia. Vzápätí zvreskne bolesťou a rozkošou zároveň, keď do nej Eugenius vrazí bez čakania penis až na dno.
“Zakrič si poriadne,” povzbudzuje svoju milenku Eugenius a dorazí do nej znova. Jeho uši zaplní nebeská hudba Aliciinho kriku.
“Toto chcem počúvať donekonečna.” Nový príraz, nový výkrik. A znova dookola.
“Ešte chceš?”
“Nie, už dosť!”
Nová séria tvrdých prírazov a hlasných výkrikov.
“Neverím ti ani trocha. Ak by si nechcela cítiť v sebe tento nástroj, načo by si mi ho dávala?”
“Pomalšie, ublížiš mi!” prosí Alicia.
Eugenius sa nad ňou zmiluje, zmení polohu a prisaje sa jej na vytrápené lono ústami.
Alicia zalapá po dychu. Aký šikovný jazyk. Pritom ho ani špeciálne nevyberala. Neskôr si spraví poznámku do notesa – nájsť šikovný, dlhý a krásne svalnatý jazyk. Čo najväčší, najdlhší.

Na veži odbíja jedna hodina

Alicia sa prehýba do luku v ďalšom orgazme, spôsobenom Eugeniovým jazykom.
Po dlhej chvíli, keď príde konečne k sebe, otvorí oči a povie:
“A teraz ja tebe.”
“Nie!” vypáli milenec rozhodne.
Aliciu zaskočila jeho okamžitá odpoveď.
“Eugenius, vysvetli mi, prečo? Veď ktorý chlap dobrovoľne odmietne orálne uspokojenie?”
“Čo tvoje zuby? Konečne mám čím, nechcem oň prísť. Ktovie, kedy ťa omrzím a ako si ma poskladala, tak ma rozložíš. Dovtedy si chcem užiť.”
“Ach taaaak!” zasmeje sa Alicia s pochopením. “Nemusíš sa báť. Zuby schovám a nevytiahnem.”
“Ani keď ti poriadne narazím hlavu na môj nástroj a pridusím ťa ním?
“No…” drobné zaváhanie v Aliciinom hlase sa Eugeniovi ani zamak nepozdáva.
Vzápätí sa ozve zvonivý smiech.
“Dostala som ťa! Uveril si, že sa neviem ovládať!” otvorene sa zabáva na jeho rozpakoch.
“Aj tak ti môj nástroj do úst nedám,” hrá sa na urazeného Eugenius.
“Môj milý, skúsiš to buď dobrovoľne, alebo ťa znehybním,” povie napoly vážne Alicia.
“Ach nie, toto mi nerob. Vlastne rob, miláčik. Ale naozaj ma budeš musieť najskôr znehybniť. Dobrovoľne nebudem strkať svoj nový, veľký a nádherný nástroj do levej tlamy. Čo keď sa náhodou myknem? Mám po penise. Potom ti budem na…”

Alicia sa na Eugenia chlácholivo usmeje a jemne pohne prstami pravej ruky. Eugenius ležiaci na posteli znehybnie pred koncom vety. Jediné, čím môže hýbať, sú očné viečka a penis. Ten je zatiaľ v polotuhom stave, ale len čo sa ho dotkne ostrá špička upírieho jazyka, gravitácia prestane fungovať a vták vystrelí hore. Alicia obkrúži veľký žaluď jazykom dookola a pomaličky ho obopne svojimi krvavo červenými perami. Pozrie sa ešte raz do Eugeniových očí. Zatvoril ich, prežíva zmes strachu a rozkoše. Alicia si nasúka do úst penis. Zastaví sa približne na polovici. Tvrdý nástroj sa jej opiera o mandle. Čo teraz? Von? V žiadnom prípade. Je čas troška poštekliť mandle, potrénovať ovládanie dáviaceho reflexu a vyskúšať niečo nové.

Alicia privrie oči a začne si vtláčať penis hlbšie do krku

Pomaly sa vnára hlbšie a hlbšie, až sa jej pery dotknú Eugeniových veľkých gúľ. Chvíľočku počká a potom začína odťahovať hlavu. Dlhá hadica jej pomaly vychádza z krku a z úst.
Vyberie ho úplne a zhlboka sa nadýchne. Nebolo to až také zlé. Výcvik s haďou ženou vtedy v Indii sa oplatil. Pozrie sa na Eugeniovu tvár a spýta sa:
“Chceš uvoľniť, aby si sa mohol lepšie pozerať? Žmurkni, ak áno.”
Ani nestihla dopovedať a milenec žmurká viečkami ako o závod. Alicia sa spokojne usmeje, nebadane pohne prstami na ruke a Eugenius vyrazí v tom momente vzrušujúci vzdych. Oprie sa o lakte.
“Ach, to bolo úžasné, Alicia. Ešte, prosím! Chcem vidieť, ako ti môj veľhad napĺňa krk, ako ti ho vidím vnikať dnu až po koniec. Chcem vidieť, ako tvoje krvavé pery obopínajú môj penis a ako mi nimi bozkávaš gule.”
“Pozeraj sa.”

Alicia znova svojimi perami obopne veľký žaluď a začne súkať Eugeniov nástroj dnu. Tentokrát sa pri dotyku mandlí nezastavuje, ale pokračuje plynulo ďalej. Eugeniovi idú vypadnúť oči. Nevie, či skôr obdivovať miznúci nástroj v jej ústach, alebo Aliciine vydúvajúce sa hrdlo, keď sa jej hrubý vták kĺže dolu krkom. Zmôže sa len na dlhý a hlasný ston.
Napichnutá Alicia vezme jednu ruku Eugeniovu ruku a položí si ju na zátylok. Pochopí, pridrží jej hlavu a začne pomaly a plynule šukať Aliciino hrdlo. Užíva si neskutočne úzke a teplé vnútro svojej milenky. Toto by zvládla hádam iba fakírka alebo jogínka. Alebo upírka.
“Som prvý smrteľník v histórii ľudstva, ktorého dokonale fajčí upírka,” preletí mu hlavou.
Vzápätí mu mozog zaplaví vlna rozkoše. Nasadne na ňu a nechá sa ňou unášať poriadne ďaleko. Pridá na tempe a neovládne sa. Natlačí Aliciinu hlavu surovo na kôl, vyrazí zvierací výkrik a pumpuje jej dávku svojho semena hlboko do krku.

Alicia sa zmieta, chce sa uvoľniť, ale jeho silné ruky ju nepustia, kým neskončí.

Konečne povolil zovretie rúk a ona vykĺzla von. Lapajúc po dychu sa hodila vedľa neho na posteľ.
Eugenius sa k nej otočí, bozkáva jej zátylok a jemne ju hladí po stehnách. Jeho ruka zablúdila do jej lona. Prsty zašli dnu. Oči sa mu rozšírili prekvapením nad mierou jej vlhkosti.
“Eugenius?”
“Hm?”
“Ty nie si obyčajný smrteľník.”

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00.

Tretiu časť príbehu nájdeš tu.

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.