Prispievatelia

Ideálny milenec, časť X.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

Igor v laboratóriu sa nahne na stoličke dopredu a pozerá na jeden z monitorov

Presne toto chcel. Magnusova tvár ponorená do seba. Telo trápené na hranici bolesti a rozkoše.
Do svojej pivnice nechal namontovať hromadu kamier, ktoré teraz na monitory pred ním prenášajú detaily diania. Krásny pohľad na jeho vyvrátené oči a trasúce sa nohy. Iná kamera zaberá detail Evinej ruky na Magnusových semenníkoch. Doslova ho drží za gule.
“Evičko, kočičko moja pomstychtivá šukavá, mohla si sa kuknút do skrine za sebú. Nemosela si sa trápit ze zeleninú.” Igor si spokojne mädlí ruky. “Pekne ti to ide, celý zelovoc mu tam napcháš. Nešanuj ho, Evičko. Šak on něco vydrží. Já o tom vím svoje,” povzbudzuje svoju bohyňu pomsty potichu. Magnusovo kňučanie sa mení na krik. Tvár má celú červenú a želá si, aby sa mu toto len snívalo. Smola, realita je krutá a boľavá. Testovať šírku análu a pružnosť svalov bez lubrikantu a rovno šalátovou uhorkou… to je výzva aj pre odhodlaného človeka. Nieto ešte pre nedobrovoľného účastníka týchto hier.

Eva tlačí pomaly a odhodlane uhorku dnu. Pomalým stálym tlakom sa prebojovala cez zvierač a pokračuje dnu milimeter po milimetri. Pamätá si, že ani Magnus sa vtedy, keď ju rozťahoval, neponáhľal. Jeho stoporený penis v jej rukách momentálne pripomína uhorku v jeho zadku. Veľkosťou aj tvrdosťou.

5 centimetrov

je úspešne dnu. Magnusov krik troška stíchne.
Eva chvíľu počká a ide hlbšie.
7 centimetrov.
“Pozri, ako ľahko mizne dnu,” užasnutým hlasom šepká Eva Josému. Doslova ju pohlcuje pohľad na uhorku miznúcu v Magnusovom zadku.
8 centimetrov.
9 centimetrov.
“To snáď nie je pravda,” Eve sa údivom zväčšujú oči. José je pohľadom na Evu mierne znepokojený. Nechcela sa snáď pomstiť? Momentálne jej však myšienky na pomstu vytlačil z hlavy obraz pred očami.
10 centimetrov.
Eva radšej začne cúvať. Veď má dosť času zasunúť ho tam znova a nájsť Magnusove hranice. Jeho zrýchlené dýchanie sa zatiaľ zmenilo na dlhé sústredené nádychy a výdychy. Eva pomaly ťahá uhorku von. Ešte stále to ide stuha. Pomaly ju vyberá celú von.
“Nasliň,” prikazuje Magusovi. Ten neváha ani chvíľku a pľuje na ňu toľko slín, koľko len vládze.
“Ďakujem.”
Eva zmrzne. Asi zle počula.
“Prosím?”
“Ďakujem,” zašepká znova Magnus.
“Prečo?” pýta sa nechápavo Eva. Nijako jej jeho slová nesedia do celej situácie. Ktorý chudák nabodávaný na kôl bude ďakovať svojmu mučiteľovi?
“Za to, že si taká opatrná,” odpovedá Magnus.
Namiesto odpovede Eva znova zabodne uhorku do Magnusovho análu. Teraz ale trocha razantnejšie. Zaskučí, ale už to zďaleka nie je krik mučeného. Eva je oveľa rýchlejšie na hranici desiatich centimetrov a pokračuje ďalej. Rozťahuje Magnusov anál na doraz. Zmizla v ňom dobrá polovica uhorky. Poriadnych 19 centimetrov.
Eva sa prekvapene pozerá na Josého.
“Pozri, koľko sa toho doňho vmestilo,” popritom pomaly otáča uhorkou na jednu aj druhú stranu.
“Pozri, ako si to užíva,” ukazuje José na Magnusov slintajúci penis. Každú chvíľu sa na jeho špičke objaví kvapka, sformuje sa, lenivo steká po žaludi a pomaly padá na zem.
Eva ho ani poriadne nevníma. Chcela sa na ňom vyzúriť, vyšukať ho tak, aby si týždeň nesadol. Namiesto toho pociťuje v rozkroku vlhkosť a sťahy vlastnej vagíny. Prítomnosť Josého ju vyrušuje.

Oči má prilepené k svalnatému zadku s vnárajúcou a vynárajúcou sa (zelenou) hračkou. Evina ruka stále drží kvapkajúci obrí penis.
“José?”
“Sí?”
“Vyzleč sa.”
“Čože?” Josému skoro zabehne od prekvapenia, “mám sa vyzliecť?”
“Áno.”
“Prečo?”
“Chcem, aby si ma ošukal. Tu a teraz.”
“Ale… Evička, veď vieš, že sme pred chvíľou a ja ešte nie som pripravený znova…” kokce zaskočený José.
“On môže,” varovne hovorí Eva.
“Hádam by si nechcela, aby ťa… on… znova…” habká José.
“Buď to budeš ty, alebo on. Vyber si,” postaví ho pred prekvapivú voľbu Eva.
José chvíľku váha a potom si rozopína opasok na nohaviciach. Jeho penis visí pozdĺž nohy. Takýmto mäkkýšom Evu o ničom nepresvedčí. Snaží sa rukou postaviť vtáka do pozoru čo najskôr. Kmitá zbesilo hore a dole.
Eva má pred sebou jeden mužský zadok, jeden mužský predok, v ruke tuhé kladivo. Dokonalý obraz a ešte dokonalejší pocit.
Lenže zatiaľ čo Magnusov vták je stoporený na maximum, ten Josého nie a nie sa postaviť.
Eva ešte chvíľu trpezlivo šuká Magnusov zadok, chvíľami mu dá hračku nasliniť, len aby ju znova vrátila na pôvodné miesto.

Magnus začína neskryto vzdychať. Jeho stony sa stupňnujú, až skončia v jednom hlasitom dlhom výkriku.
Nohami mu prechádza triaška jeho prvého análneho orgazmu.

“Čo je? Čo sa stalo?”

pýta sa José.
“On sa nám tu urobil,” konšternovane zíza Eva na Magnusovo telo, ešte stále sa chvejúce doznievajúcim orgazmom.
“Veď nestriekal.”
“Zlatíčko, urobiť sa môžeš aj inak, ako len s výstrekom. Vieš?” konštatuje Eva. “Ako sa má tvoj penis, José? Dáš mi ho už konečne dnu?”
“Ako to chceš?” pýta sa José.
“Zozadu,” odpovedá Eva.
José vyhrnie Eve sukňu, pohladí jej stehno a vydýchne prekvapením.
“Si krásne vlhká, milujem, keď ti tvoja šťava steká po stehnách,” zašepká jej do ucha a hneď na to do nej zasunie svojho konečne tvrdého vtáka čo najhlbšie. Evu príjemne strasie pri prvom príraze. Len škoda, že ho José nemá aspoň spolovice taký veľký ako Magnus.
“Áno,” zašepká Eva a predkloní sa dopredu. Vytŕča svoj zadok, aby čo najviac uľahčila Josému cestu dnu.

“Pusti ma a vyplním ťa poriadne,” snaží sa Magnus vykrútiť z pozície väzňa.
“Zabudni!” odvrkne José ostro popri dorážaní.
Eva však mlčí.
“Taký ako som ja, už nikto iný na svete nie je,” vycíti Magnus Evino zaváhanie a kuje železo za horúca. “Urobím ti to tak, ako si len želáš. Dlhšie, lepšie, kvalitnejšie. Presne toľko, koľko vydržíš.”
“Nepočúvaj ho, veď ťa takmer roztrhal,” pripomína Eve José.
“Šukaj ma!” nakazuje Eva Josému, “poriadne!”
“Nemá na teba! Je to trpaslík, pusti ma a vyplním ťa tak, že na tenkú ceruzku tohto chudáka si do smrti nespomenieš,” nedá sa Magnus.
José sa snaží ohúriť Evu rýchlymi prírazmi. Ale Magnusove podrývačské reči, Evina tichá odovzdanosť a vlastné pochybnosti o svojej mužnosti ho príliš rušia. Penis mu ochabuje a čochvíľa z Evy vykĺzne aj sám.
“Prepáč, zlatíčko,” šepká zahanbený José Eve do ucha, “zajtra to zvládnem určite.”
“To nič, to nič”, automaticky odpovedá Eva, ale v hlave jej bežia iné slová a túžby. Čosi ako: Keď ma nevieš pojebať, vypadni a nechaj ma s týmto zmrdom samú! Namiesto toho sa ozve:
“José?”
“Áno miláčik?”
“Donesieš mi sem, prosím ťa, niečo na pitie? Chcelo by to nejaký long drink alebo čosi chladené z kuchyne.”
“Jasné, Evita.”
José pohladí Evu po zadku, spúšťa jej sukňu, dáva jej pusu zozadu na krk. Odstupuje od nej, aby si zdvihol nohavice a zapol rázporok. O chvíľu sa za ním zabuchnú dvere.

“Viem, prečo si ho poslala preč,” hovorí Magnus, len čo sa dvere zatvoria.
“Prečo?” pýta sa Eva.
“Aby si si mohla poriadne užiť. Alicia bude niekoľko dní mimo, môžeš sa beztrestne pohrať s jej hračkou. José to myslí dobre a určite ťa miluje. Ale, milá moja, ten ťa neošuká k tvojej spokojnosti. Raz si skúsila majstra, nemôžeš byť spokojná, kým si to nezopakuješ. Potom si bež za svojim záhradníčkom, sploď s ním 3 deti a keď im budeš v zime štrikovať po večeroch v kresle šály, budeš spomínať na čas strávený so mnou,” José si odkašle. “Tentoraz si to dáme aj s lubrikantom. Povedal by som, že Igor ich má v tamtej skrini odložených niekoľko.”
Eva mlčí.
“Najviac sa mi páčilo, ako si sa pomaly, pomaličky rozťahovala, keď som ťa nafukoval,” pokračuje Magnus.
“Bola si poriadne vlhká. A ten tvoj squirt na chodbe medzi dverami… hmmm… ten bol dokonalý. Ešte teraz cítim, ako si mi vytiekla na nohy. To by hociktorá žena nedokázala.”
Na Magnusových rukách povolia putá. Hneď nato aj na nohách. Nahý Magnus sa pomaly postaví a otáča sa. Mädlí si zápästia v miestach, kde bol pripútaný. Čo tam po čerstvo ošukanom anále. Pred ním stojí krásne nadržaná a voňavá žena.

“Bože, voniaš prekrásne,” vzdychne Magnus.

Chvíľu pozerajú jeden druhému do očí. Eva bojuje, nechce uhnúť pohľadom ako prvá. Nechce nijako naznačiť Magnusovi, že svojimi slovami a argumentmi trafil klinec po hlavičke. Až na počet detí. Chce štyri. A štrikovať sa naučí tiež.

Magnus schytí Evu do rúk a jedným ťahom ju vysadí na stôl. Vyhrnie jej sukňu, kľakne si pre ňu a zhlboka sa nadýchne.
“Krásne tečieš.” Eva rozťahuje doširoka nohy.

“Dvere!” zašepká Eva potichu.

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00. Jedenásta časť príbehu teda bude dňa 20. júna 2021 od 10:00 k dispozícii tu.

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.