Prispievatelia

Ideálny milenec, časť XI.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

Šťuk!

Magnus otočí kľúčom vo dverách. Hotovo. Sú zamknutí zvnútra a nikto ich nebude rušiť. Má bohovsky veľa času hrajkať sa so šťavnatou pičkou a krásne elastickým zadočkom.
Od dverí si to nenasmeruje rovno k Eve, ale k obrovskej starej vyrezávanej skrini. Na jej dverách je okrem zložitého zdobenia vo forme prepletajúcich sa hroznových listov vyrytý do dreva rok 1526. To bude určite napodobenina. Čo by tu robila skriňa zo 16. storočia? Opatrne otvára obe krídla skrine naraz. No prosím, ani vrznutie. Je to jasné. Vydarená napodobenina.
Na policiach sú vzorne naskladané hračky a pomôcky od výmyslu sveta. Okrem muzeálnych drevených kusov sa tam nachádzajú aj ultramoderné (a nechutne drahé) svietiace a vibrujúce hračičky.
Magnus hvízdne. Igor sa nezdá. Slušná zbierka hračiek. Odhadom tak… pár desiatok… nie… možno 100 kusov?
Ale keďže Magnus sám osebe je slušne nadupaná hračka, siahne len po lubrikante a dvere skrine zase zatvára. Možno požiada o exkurziu Igora. Potreboval by vysvetliť funkcionalitu niekoľkých ešte stále zabalených hračiek v strednej poličke.
S lubrikantom v ruke prichádza k Eve sediacej na stole. Sleduje Magnusa celý čas pohľadom, v ktorom je jasne čitateľná tichá vyhrážka:
Odflákni to a zle skončíš!
Magnus si kľakne medzi Evine nohy a zhlboka sa nadýchne.

Tá vôňa!

Odkladá zatiaľ tubu vedľa Evinej nohy. Ešte ju nebude potrebovať.
Ktovie prečo, Alicia mu vlastne nevonia nijako.
Alebo v porovnaní s Evinou vôňou samice v ruji je to nič.
Alebo je to vlastnosť upírok. Po prvých 200 rokoch už nevoňajú nijako a ich prirodzená vôňa sa vytráca spolu s tieňom.

V laboratóriu

si Igor prehráva strápenú Magnusovu tvár. Úplne zabudne sledovať aktuálne dianie vo svojej pivnici, kam si nechal presťahovať pár kusov nábytku zo svojho prvého laboratória – vlastne dielne z hradu zo 16. storočia. Predstavuje si, aké funkcie by mohol implantovať do ďalšej sexmašiny. Taký vibračný anál… hmmm… Sem-tam by potom zariadil Alicii nejakú drobnú nehodu a kým by sa dávala dokopy v tuneli, požičal by si živú hračku do pivnice.
Alebo… alebo by si nejakú vyrobil pre seba. Však Alicia by nemusela nič vedieť. To by si ju potom nadupal aj inými vychytávkami. Urobil by si ženskú variantu sexmašiny.
Mala by IQ do 80, aby veľmi nemudrovala.
Vibrovala by vo všetkých otvoroch na sto rôznych spôsobov.
V anále, kunde aj pusinke by mala minikamerky, ktoré by mu ukazovali, ako vniká dnu. Jeho mierne podpriemerný vták by na tých videách vyzeral ako černošská kláda.
Mala by uzučkú pičku a vrieskala by ako zmyslov zbavená pri každom jednom príraze. Však preto má tú svoju pivnicu odhlučnenú.
Mala by dlhokánsky vibrujúci jazyk a mega veľké kozy.
Bohovsky by masírovala jeho telo aj jeho ego.
Nikdy by nepribrala, aj keby zjedla slona. Nikdy by neotehotnela.
Vydržala by s ním piť do rána a ovládala by všetky sprosté vtipy, ktoré kedy kto vymyslel.
Namiesto pozdravu by mu vždy otrčila niektorý otvor.
Nikdy, naozaj nikdy by neodmietla fajčiť!
No, má to vymyslené, už len to narafičiť tak, aby to Alicia buď nevedela alebo potichu tolerovala.

Igor sa zamyslene zodvihne zo stoličky, vyberie sa ku chladničke. Otvorí dvere, dýchne naňho chlad, vezme do rúk fľašu a berie si ju k stolu. Naleje si do pohára, tak akurát. Zodvihne pohár k perám a napije sa.
Hodí očkom na monitor, kde sa zobrazuje aktuálne dianie v pivnici.
Prekvapením vychrstne obsah na stôl. Pohár mu vypadne z rúk, cestou na zem drgne do fľaše, zhodí ju, obsah sa vyleje na klávesnicu, ovládače a tlstý návod na použitie tunela.
Igor sa kašľajúc a prskajúc snaží zachrániť, čo sa dá. Narýchlo vylieva slivovicu z klávesnice na zem a vyťahuje ovládače zo siete. Lakťom zhadzuje návod zo stola. S hlasným žuchnutím sa otvorený rozplesne na zemi.

“Kurva!”

Igor sa po rýchlej akcii hodí do kresla a lapá po dychu. Mozog nestíha vyhodnocovať vnemy.
Chce sumarizovať škody na technike, ale zároveň pátra po príčine diania na obrazovke.
“Kde je, sakra, moja pomsta? Kde je José? Prečo nešuká on Magnusa?”

Eva má hlavu v záklone, pridŕža si Magnusovu hlavu v lone a nehlučne otvára a zatvára ústa. Viac nevidno.
Je desať hodín večer.
Igor si ešte raz zopakuje cestu k chladničke. Vracia sa s novou fľašou v ruke. Bude musieť doplniť zásoby. Hodí sa do kresla. Tentoraz si naliaty pohár aj vychutná.
Scéna na monitore sa nijako nemení, len Eve sa rozlieva na krku a tvári červeň. Jej chutné stehná sa chvejú.
Magnus evidentne necháva pracovať vibrácie na jazyku. Trvá to dlho. Veľmi dlho. Eva sa určite nenudí.

Igor sa trocha nudiť začína.
“Decká, to nič inší nevíte?” šomre si popod nos. “To mu mám namontuvať kamerku aj do jazyka, aby sem sa nenudil?”
Po dvadsiatich minútach sa začne špárať v nose. Dopíja tretí pohár. Nemusí byť žiadny šachový majster na to, aby mu došlo, prečo v pivnici nie je José a prečo Magnus spracováva Evu namiesto toho, aby to bolo naopak. Pekná pomsta. To mu veľmi nevyšlo. Keby ich aspoň napadlo zmeniť polohu. Alebo keby otvorili jeho skriňu a použili niektorú z jeho najnovších vychytávok, čo ešte len čakajú na otestovanie.

Je tesne pred jedenástou. Magnus hladí Evu po nohách, hlavu stále drží v jej lone. Eva sa chveje, potichu stoná, občas vrčí. Doráža panvou v ústrety Magnusovej tvári. Má v sebe jeho jazyk a používa ho ako vibrátor. Má výdrž, len čo je pravda.
Zrazu Eva zo seba vyrazí hlasný výkrik a prehne ju dozadu. Magnus ju zachytí. Eva sa chveje a vzlyká.
“Áno, áno…!”
Magnus sa spokojne usmieva, celú tvár má zamazanú od jej voňavých štiav.
Postaví sa, objíme chvejúce sa telo a vychutnáva si jej doznievajúci orgazmus.
Ešte stále má zatvorené oči a vydýchava sa.
Magnus ešte chvíľu počká, kým Eva aspoň trocha príde k sebe. Potom do nej bez opýtania vrazí tvrdý penis.
Eva od prekvapenia otvorí oči a jej ústa vzdychnú:
“Ánooo!”

Igor smutne pozerá na pohár… aj on by sa z nej chcel napiť. Po hodine makačky musela jej kunda striekať a nie len tiecť. Najklasickejšia klasika. Lízačka s vibráciami. Nuda pre diváka, výhra pre zúčastnenú a lízanú.

“Zmrd jeden škaradý, však počkaj, ja ti to ešte osladím,” potichu mumle vyhrážky popod nos.
Zodvihne zo zeme návod, pozerá, ako z neho kvapká.
Hodí ho na stôl otvorený tak, ako dopadol na zem. Do očí mu udrie nadpis na vrchu strany:

“Nastavenie rýchlosti procesov bunkovej obnovy”

Igor v sekunde zabúda na dianie na obrazovke a napriek mierne sa pohupujúcim písmenkám sa so záujmom do kapitoly začíta.

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00. Dvanásta časť príbehu (finálna?) bude v zatiaľ nešpecifikovanom termíne od 10:00 k dispozícii tu

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.