Prispievatelia

Ideálny milenec, časť IX.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

Buch!

Na stôl v laboratóriu dopadla hnusne tlstá biela kniha. Vlastne návod na použitie.
“Do prdele! Hrubší a dlhší už to fakt neišlo napísat?” ozve sa zúfalé zastonanie Igora pri pohľade na obsah natesnaný drobulinkým písmom na štyroch stranách. Prstom prechádza pomaly zhora dole po názvoch jednotlivých kapitol a šomre si pri tom popod nos.
“Tak pome na to. Co to tu máme:
Úvod, obsah baleňá, zapojení do siete… néé… dálej…
Alicko moja, co si si to zas vymyslela? Nač si sa preboha išla stískať s hladnú anakondú? Včul aby som ťa dával zase dokopy. Ešteže máme túto šikovnú mašinku.
Kde to máme, kde to máme… kurňa, to je dlhý seznam.
Oči… néé… Obnova zubnej skloviny… néé… dálej… Aaaa, tuto to bude. Obnova mäkkých tkanív vnútorných orgánov, strana 2102!” víťazoslávne zaťuká Igor na správny riadok obsahu.
“Potrebovali by sme vedeť, milá moja, kedy sa nám vyhajáš do krásy. Kedy sa ty tvoje polámané rebrá a prepichnuté plúcka dajú dokopy. Víš, Alicko, nebude tu Igorko zas vyčkávať v labáku, dokedy sa zňútra ozve tvoj lúbezný hlásek. Neriskujeme další prúser s Magnusem a hlavne ne s mojú lásku,” Igor nevdojak zablúdi zrakom na chladničku s nafľaškovaným tekutým obsahom retiazkujúceho charakteru.
“Uhm, uhm, pome to porátat,” potiahne si bližšie laptop a ťuká doň pár (desiatok) čísel. Výsledok mu poskladá vrásky na tvári do spokojného úsmevu.
“No prosím! Tri dni. Co už, Alicko moja krásna, hadem pridávená, budeme si muset bez teba nejako poradit. Šak my to dáme, neboj, moja.”
Igor si spokojne pomädlí ruky a zodvihne telefón.
“Evičko, to si ty? Čekám ťa v labáku za púl hodiny.”
Potom vytočí ešte zo dve čísla, chvíľu vždy hovorí do telefónu a zavesí.
Spokojne si založí ruky za hlavu, zvalí sa na operadlo kresla a zasníva sa.

Po piatich minútach sa scéna v laboratóriu na pohľad nijako nezmenila, len pred Igorom pribudol na stole pohár s čírou tekutinou s retiazkou po obvode. Igorova spokojnosť sa uhniezdila tesne pod bodom označujúcim maximálnu spokojnosť.

Magnus

sa spokojne natiahne na posteľ v bielom bavlnenom tričku a boxerkách. Je príjemne unavený po poobedí strávenom vo vode. Oči sa mu zatvárajú samé. Ozve sa tiché zaťukanie na dvere. Vytrhne ho z polospánku.
“Hm?” nadvihne hlavu a pozrie smerom ku dverám.
“Váš večerný koktail, pane,” do dverí vstupuje šťúpla Japonka v kvetovaných mini šatičkách. V ruke drží podnos s pohárom a slamkou. Kráča rovno k posteli.
“Milý zvyk,” pomyslí si Magnus a nadvihne sa na lakti.
Li Chen si sadá vedľa Magnusa na posteľ, dotýka sa jeho tela svojim, prikladá mu slamku k ústam. Starostlivo mu podkladá pod hlavu vankúš. Magnus netuší, čo pije. Je zaujatý príjemným zjavom vedľa seba, kochá sa dievčenskými krivkami Li. V nose ho pošteklí jej svieža vôňa. Vníma dotyk príjemne mäkkého stehna.
Dvíha ruku a prechádza ňou po zamatovej pokožke nohy. Chcel by sa tomu krehkému stvoreniu venovať poriadne, ale ruka mu oťažieva a nevládze ňou pohnúť. Ešte pár sekúnd vzdoruje obrovskej únave a zaspáva.
Li Chen čaká potichu niekoľko minút a keď je Magnus dokonale tuhý, otočí sa smerom k obrazu na stene a do objektívu skrytej kamery vraví:
“Vypil všetko. Je pripravený.”

Na dvere laboratória niekto opatrne zaklope

“Dálej!” žoviálnym tónom pozýva Igor dnu návštevníčku.
Dvere otvára Eva María a opatrne nakúka dnu. Oči jej blúdia po futuristickom zariadení laboratória. Okrem stola, stoličky, pohára pred Igorom a Igora samotného jej nič z technického zariadenia nie je známe.

“Aha, Evičko, tuto si ku mne hačaj, volaco ti povím,” priťahuje Igor k sebe kreslo, na ktorom obvykle sedáva Alicia pri tvorbe novej sexmašinky.
Eva María si váhavo sadá na okraj, nesvoja v neznámom prostredí. Netuší, či čakať dobré alebo zlé.
“Milá moja,” začína Igor, “pani Alicia bude presne 3 dni v tomto tuneli, co vidíš pred nama. Si chytré a inteligentné děfčátko a už si pochopila, že si mala skončit jak žrádlo pro Michelle za to, že sa s tebú Magnus pohrál. Víš, pani fakt nemá rada, ked sa volagdo hrá s jej hračkama.”
Tvár Evy Maríe očervenie rozčúlením a už-už otvára ústa.
“Ne, nic mi nehovor. Já vím, jak to bylo,” nenechá ju prehovoriť Igor.
“Včil ti ponúkam cosi, co ti život nikedy neponúkne. Dokedy sa pani Alicia prebudí, budeš z ostrova dávno preč. A kludne si vezni ze sebú aj Josého. Má ťa rád a ja vám nejaký ten diamant na cestu společným životem prihodím do kufra. ALE kým sa začnete venovat svojej láv story, možeš si vyskúšat…” dramaticky sa odmlčí a pozerá sa Eve rovno do očí.
“Možeš si vyskúšat cicuš moja krásna prdelatá – pomstu!” víťazoslávnym tónom dokončuje Igor.
Eva María chvíľu hľadí Igorovi do očí. Červená farba z tváre jej mizne. Vystrieda ju záujem.
Nadvihnuté obočie a hlava nahnutá nabok sa Igora pýta bez slov: Ako?
“Nemáš žádné hranice,” odpovedá Igor s diabolským úsmevom na otázku položenú bez slov.

Magnusovi sa sníva sen

Štipľavý sen.
Beží džungľou, telo mu bičujú tenké halúzky. Každý nový švih zaštípe.
Pomaly otvára oči. NEJDE to.
Zisťuje, že ich má previazané kusom látky.
Snaží sa rukou pošúchať rany. NEJDE to.
Zisťuje, že má priviazané ruky.
Zisťuje, že je znehybnený v dosť nepohodlnej polohe. Leží bruchom na stole, ruky priviazané po bokoch. Rozkročené nohy stoja na zemi, priviazané o nohy stola.
Zisťuje, že je nahý.
Na chrbát a zadok mu dopadajú reálne štipľavé rany tenkým koženým korbáčom.
“Hej!” snaží sa zakričať. Ani TO kurva NEJDE!!!
Výkrik sa zmení na huhlanie vďaka šatke, ktorou má previazané ústa.
“Konečne sa prebudil,” hovorí potichu neznámy mužský hlas.
“Pridám,” zašepká povedomý ženský hlas.
“Si slabá, daj to sem,” opäť mužský hlas.

Rany zosilneli. Štipľavé sa menia na boľavé. Dopadajú po celom tele. Chrbát, zadok, stehná, lýtka.
Magnus začne do šatky na ústach kričať. Svaly a šľachy na krku napína na maximum. Kurva, to čo za sadistické chúťky má Alicia? Snáď mu toto nechce robiť bežne?
Koža po švihoch červenie. Po nekonečne dlhých dvadsiatich minútach nemá Magnus na chrbte, zadku a nohách miesto, ktoré by nebolo červené. Na čele sa mu perlia kvapky potu. To jej vytmaví. Takto sa s ním hrať nebude. Nie je žiadny posratý subdominant, aby ho takto nechávala mlátiť nejakým… nejakým… chlapom!
Konečne sa to skončilo. Magnus si vydýchne a uvoľní sa.
Počuje za sebou šepot a chichot. Pri uchu sa mu nečakane ozve ženský šepot. Magnusom od prekvapenia trhne.
“Ty zmrd jeden umelý! Teraz ti vrátim to, čo si spravil mne. A tiež nepoužijem lubrikant.”
To nie je Alicia, ale Eva María!? Čo do p…? Magnus sa snaží vykrútiť z pút. Držia silno. Nedarí sa mu. V hlave kričí o pomoc. Alicia, kde si? Toto nemôžeš nechať len tak!
“Pozri, aký je chlpatý. Nemôžeš ho ošukať do takého škaredého zarasteného zadku,” hovorí mužský hlas.
“Hm, máš pravdu, dajme mu ho najskôr do poriadku.”
Ozve sa zvuk holiaceho strojčeka. Magnus sa pri jeho dotyku na citlivom zbičovanom tele mykne.
“Nemykaj sa, aby som z teba ÚPLNOU NÁHODOU neurobila eunucha,” sarkasticky hovorí Eva.
Magnus znehybnie. Čiesi ruky mu od seba oddeľujú polky a strojček obchádza anál.
Chlpy padajú na zem.
“Čo s týmto neporiadkom?”
“Tu je voda a odtok. Igor myslel pri zariaďovaní tejto pivnice na všetko.”
Magnusov zadok schladí príjemne vlažná voda.
Eva María v rukaviciach splachuje všetky chlpy do odtoku vedľa stola.
“Ty vážne nechceš použiť lubrikant?” pýta sa Evy José.
“Áno. Hádam mám?
“Ja len, že ty si mala aspoň svoj vlastný.”
“To je pravda, José. Nemôžem mu roztrhať anál, niečím ho musím zvlhčiť,” špekuluje Eva.
“Sliny?” navrhuje José.
“Čie, jeho? Dáme mu dole šatku a začne kričať. Kto ho bude počúvať.”
“Máš pravdu, Evička, srdiečko. Ale veď na niektoré kusy lubrikant netreba, nie? Tie hrubšie ti možno opľuje aj sám. Hlavne, keď nebude chcieť, aby som ho nimi pretiahol namiesto tvojich jemných rúčok ja. Čo myslíš?”
“Dobrý nápad, José. Magnus určite súhlasí, že?” obracia sa Eva s otázkou rovno na Magnusa. Ten kýve na súhlas hlavou, koľko mu to len putá dovolia.
“Dobre ma počúvaj, ty nadržané prasa,” hovorí Eva Magnusovi. “Dám ti dole šatku z úst, aby si mohol nasliniť všetko, čo ti strčím do zadku. Nebudeš kričať. Keď sa Alicia po troch dňoch prebudí, my dvaja s Josém budeme dávno preč. Iba na tebe záleží, v akom stave budeš mať v tom čase riť. Rozumieš?”
Magnus horlivo prikyvuje hlavou na súhlas. Tak preto mu Alicia neprichádza na pomoc! Zmocňuje sa ho zúfalstvo. Bude musieť Evinu pomstu odtrpieť až do konca.
“Fajn. Dávam ti dole šatku z úst.”
Magnus sa bez šatky na ústach zhlboka nadýchne. Vzápätí cíti na perách čosi šteklivé a (našťastie) tenké. Bez zaváhania otvorí ústa a snaží sa čo najviac nasliniť predmet.
Eva ho naslinený vyberá a prikladá k análu. Magnus zastoná od bolesti.
“Máš byť ticho!” zasyčí naňho Eva. Magnus zatína zuby.
Mrkva sa pomaly, ťažko, ale rovnomerným tlakom prediera do análu Sexmachine.
Konečne je dnu a vonku ostane trčať len vňať.
Eva ho začína pomaly šukať. Schválne zobrala z kuchyne niekoľko druhov zeleniny a ovocia, je zvedavá, čo všetko zožerie Magnusov zadok. Čoby zvedavá! Pomstychtivá!
Magnus potíšku stoná. Jeho citlivý anál je vyplnený po prvýkrát. Je to preňho nový pocit. Nie zrovna najpríjemnejší.
Našťastie je Eva celkom empatická a neponáhľa sa. Magnus si v duchu vydýchne, že nezačala rovno šalátovou uhorkou alebo baklažánom (tým hrubším koncom, of course).
Vzápätí sa mu o pery oprie nový kus zeleniny. Magnus je zmätený. Veď jednou vecou ho predsa ešte šuká a jej druhú ruku cíti na vajciach. Pevne mu ich zoviera v ruke. To mu práve José strčil pod nos uhorku. Smola. Už je to tu. Mrkva sa ešte ako tak dala. Uhorka bude sakra boľavý problém pre začiatočnícky anál. Magnus ju celú čo najdokonalejšie olíže, dokonca na ňu párkrát napľuje. Pri tejto vlastnej iniciatíve ho José pochvalne potľapká po líci. Pri predstave, že ju bude mať v sebe, Magnusa mrazí. Zároveň ho ale to táto Evina pomsta vzrušuje. Samozrejme, že nechtiac. Nikdy by nepriznal, že mať pretiahnutý anál je jeho sen. Ani vo sne.

Posledné ťahy dnu a von mrkvou. Magnus sa sústreďuje na uvoľnenie svalov. Mrkvu totiž naozaj strieda uhorka.
Cíti veľký tlak na konečník.
“Prosím, nie. Roztrháš ma,” odváži sa zaprosíkať.
“Tak ťa v tom laboratóriu, kde ťa poskladali, zase zošijú. A nerob sa, že ťa to nevzrušuje. Tvoj vták je tvrdý ako kameň,” odsekne Eva.
Naozaj. Magnusov obrovský penis trčí do priestoru pod stolom.
Eva mu pravou rukou pohoní penis a v momente, keď sa Magnus začína cítiť aspoň trošku blažene, mu zatlačí uhorku dnu. Magnus sa neovládne a zvreskne od bolesti. Eva sa nakloní k jeho uchu a šepká mu doň:
“Dýchaj, pomaly. Nebude ťa to bolieť. To si mi vravel. Spomínaš si?”
Magnus kňučí ako šteňa a zrýchlene, plytko dýcha.

Igor sa v laboratóriu nahne na stoličke dopredu.

Presne toto chcel. Magnusova tvár ponorená do seba. Zrýchlený dych a napnuté svaly. Telo trápené na hranici bolesti a rozkoše. Takto to žiadny herec nikdy nezahrá. Do svojej pivnice nechal namontovať hromadu kamier, ktoré teraz na monitory pred ním prenášajú detaily diania. Kochá sa pohľadom na Magnusove vyvrátené oči, trasúce sa nohy a zaťaté päste. Iná kamera zaberá detail Evinej ruky na Magnusových semenníkoch. Doslova ho drží za gule. Žaluď na stoporenom penise svieti na červeno ako maják.
“Evičko, ty potvoro, pekne ti to ide,” mädlí si ruky Igor. “Ty by si byla domina jak vyšitá. Co byla. Ty už si domina jak vyšitá. Ani latexový korzet nepotrebuješ. Urobil sem z teba hotovú bohyňu pomsty. Stačilo ti dat dobrý dúvod, uspatého chlapa na stúl v mojej pivnici a volnú ruku.”

Igor sa zapovedá, že TIETO zábery Alicia NIKDY neuvidí.

Konečne sa na ostrove deje niečo poriadne vzrušujúce. Niečo, čo si narežíroval sám.

“Však dočkaj, Magnuštek mój, až sa odvážia otevrít tú starú oprýskanú skriňu za tebú. To budeš teprv piščat,” zaškerí sa Igy. Vzápätí sa otočí na potichu bzučiaci prístroj s Aliciou vo vnútri.
“Alicko, krásko moja, paninka najsladší a najlepší, spinkaj. Všecko je v nejlepším porádku. Nic sa nedeje. Vúbec nic.”

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00. Desiata časť príbehu teda bude dňa 13. júna 2021 od 10:00 k dispozícii tu.

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.