Prispievatelia

Deň ako z rozpávky

“Dobré ránko, miláčik,” pobozkala ma letmo a vstala. “Dobré ráno,” odvrknem, otočím sa chrbtom a spím ďalej. (Aktualizované 18. marca 2020: doplnené o záver a premenované)

Zrazu sa rozletia dvere spálne a vo dverách stojí ona, BOHYŇA. Moja milovaná, len tak v spodnom prádle a úsmev na tvári. Premýšľam, čo som zabudol. Má na sebe to svoje nádherné čipkované prádlo s jemným závojovým županom, ktorý viac odkrýva než skrýva.

Pomaly sa ku mne blíži a ja stále premýšľam, na čo som zabudol. Môj neistý úsmev si musela všimnúť. Potom to bude v…

Začala ma bozkávať. Nie na ústa, ale vzala do ruky moju nohu a bozkáva mi nohy. Môj palec na nohe, potom ďalšie prsty. Je to smiešne, pretože to hrozne šteklí a ona to vie. Prečo to robí? Teraz už môj úsmev je pravý a nemusím nič hrať.

Teraz vytiahne bič a zmláti ma…

Nie! Pokračuje ďalej a je mi to príjemné, odrazu cítim dotyky jej úst po celom tele, cítim vášeň, ktorú sme necítili už hodne dlho. Chcem ju chytiť za hlavu a pritlačiť na seba, lenže to nejde. Nedokážem pohnúť rukami.

Mam ich zviazané? Nie, nemám, len ona vie, čo chcem a ako to chcem, pozná ma a predvída moju aktivitu. Spod vankúšov vyťahuje naše ružové putá. Raz som ich kúpil zo srandy, ale ani neviem, kde to bolo, nikdy sme ich nepoužili. Niežeby nechcela, ale na to nebola príležitosť. Dnes ich drží v ruke a bude chcieť, aby som ju spútal. Je božská, takto ma prekvapuje.

Drží ich v ruke a neprestáva ma bozkávať. Cítim, ako mnou preniká vzrušenie, chvejem sa po celom tele, ktoré je ťažké a nemôžem s ním pohnúť. Niežeby som nedokázal zdvihnúť ruky alebo hýbať sa, ale pocit vzrušenia z toho čo cítim je tak uvoľňujúci, že akýkoľvek pohyb by mohol narušiť tú chvíľku rozkoše a vzrušenia. Nechcem to kaziť. Cítim to erotično okolo a viem, že to bude niečo neskutočne krásne. Nechcem ten sen pretrhnúť.

Zrazu mi berie obe ruky a pripútava ich okolo postele. Tie putá sú pre ňu, nie pre mňa, ale nebránim sa. Páči sa mi to a chcem to prežiť celé. Nikdy som niečo také nezažil a teraz… Nie, nepokazím jej to.

Vstáva víťazne nado mnou. Vidím jej krásne dlhé nohy a chcem sa ich dotknúť, pohladiť jej ich, putá ma ale držia a akýkoľvek pohyb ma bolí. Pripútala ma silno, takže som bez možnosti pohybu a čakám.

Vstáva a odchádza… Kam ide? Čo bude so mnou? Zbláznila sa?

Po chvíľke sa vracia späť a v ruke má olej. Rozotiera mi ho po tele a ja sa nechávam hladkať. Je to veľmi príjemný pocit. Cítim, ako mi masíruje moje telo, robí to tak, aby nevynechala ani kúsok môjho tela. Ja sa oddávam slasti a snažím sa nehýbať rukami. Po chvíľke masáž prerušila a dáva si dole podprsenku, ma nádherné prsia, ktoré aj dnes sú veľké a pevné. Pre mňa sú presne také ako pred rokmi, keď som sa ich prvý raz dotýkal.

Visia! No a čo? Neustále sú nádherné.

Poliala sa olejom a svojimi prsiami mi ho rozotiera po tele. Každý pohyb ma vzrušuje. Mám pocit, že cítim každú krvinku v mojich žilách. Počujem tep môjho srdca a do rytmu sa pridáva jej dych. Je pravidelný a veľmi dráždivý, chcem vziať jej bradavku a pohrať sa s ňu, lenže nemôžem, vzrušenie je tak veľké, že to asi nevydržím. Zvíjam sa sa v kŕči rozkoše.

Chcem to! Chcem sa dotýkať jej pŕs, hladkať ich a bozkávať. Chcel by som sať jej bradavky. Svojím rozkrokom sa dotkla môjho… Nie, nie je potrebné mu dávať znamenie, je pripravený striekať už teraz. Masáž je tak vzrušujúca, že stačí dotyk a spravím sa. Ona to ale vie a robí všetko, len aby som trpel.

Prečo? Prečo chce, aby som trpel? Také napätie predsa nemôžem vydržať. Vzrušuje ma a ona to vie. Dokonca si sadá bližšie k mojej tvári. Jej čipkované prádlo neskrýva celú štrbinku, ale ani ju neodhaľuje. Je vidieť dosť na to, aby som sa na ňu prisal a lízal šťavu, ktorá preteká čipkou. Áno, chcem to, chcem ju lízať a vysať. Chcem dráždiť jej klitoris… Hladká ma po vnútornej strane stehien a ja sa zvíjam v rozkoši. Chcem si to užiť spoločne, lenže jej štrbinka je tak blízko a pritom tak ďaleko, že nedočiahnem na celú… Cítim vôňu jej šťavy, ktorú milujem a nie je mi dopriate okúsiť nektár tohto kvetu. Nemôžem sa napiť z jej rosy. Zatiaľ čo ona svojimi olejovými ňadrami masíruje moje brucho a blíži sa k mojej pýche, ktorá je pripravená na výstrel svojej dávky. Pripravený som vystriekať kamkoľvek, stačí len obyčajný dotyk. Nechá ma smädného plávať v rozkoši a zmietať sa vzrušením. Akýkoľvek pohyb je zbytočný. Akákoľvek snaha o aktivitu z mojej strany je vopred odsúdená k neúspechu. Je pani situácie a užíva si to.

Po nekonečnom maznaní, kedy sa naše telá lesknú v žiare slnka prenikajúceho cez záves, vzala do úst moju pýchu. Nie, nefajčila ma, len veľmi jemne sa ho dotýkala. Pri koreni silne zatlačila, aby moja dávka nevyšla von príliš skoro. Cítil som, ako pulzuje vzrušenie nielen vo mňa, ale taktiež v nej. Chcem prežiť tú slasť. “Chcem to, láska,” prebieha mi hlavou. Ona vie, že ja viem a preto neponáhľa. Zrazu vypúšťa zo mňa dávku erotična. Môj gejzír slasti je vonku. Aj keď sedí na mne chrbtom, vidím, ako si moju dávku rozotiera po tele. Keď odznievalo vzrušenie a moje telo sa prestalo chvieť, vstáva a odhaľuje ôsmy div sveta. V plnej kráse sa nado mnou otvára siedmy div sveta a ruža slasti. Je nádherne červená. Prekrvená a mokrá k vylízaniu. Naznačujem, aby mi dala možnosť…

NIE! Naznačila mi a dlaňou si zakryla rozkrok. Začala ma opäť bozkávať a ja sa nebránim, oddávam sa jej cieľu. Napodiv vzrušenie opäť narastá a ja stále nemôžem nič robiť. Nikdy som niečo také nezažil. Je to ako droga. Ešte nepominula prvá dávka a už telo žiada ďalšiu. Chcem to prežívať stále a dookola. Stále si so mnou robí, čo chce a ona vie presne, čo milujem a čo chcem. Stále mi to nedáva a vie, že stačí len náznak a ja po nej skočím. Teraz ale nemôžem, putá mám zarezané v zápästí, každým ďalším vzrušením sa zarezávajú hlbšie. Lenže ja to necítim. Necítim, pretože rozkoš, ktorú moje telo prežíva, nedovolí iným pocitom preniknúť. Keby ma rezali, necítil by som nič, pretože vzrušenie, ktoré cítim, je ako morfium.

Konečne! Konečne mi dala skúsiť nektáru zo svojej ružičky. Je nádherne prekrvená a svojím jazykom cítim, ako v nej pulzuje napätie. Napätie z toho erotična okolo. Z toho ako túži byť milovaná, ako chce, aby som do nej vnikol. Áno, chcem to, lenže mám doslova zviazané ruky. Prečo sa tak trápi, prečo to robí?

Dotýka sa ma veľmi jemne, skôr ma hladká len svojou energiou, je to vzrušujúce a ja nedokážem opätovať jej dotyky. Prechádza stále nižšie a pritom ma bozkáva a pozerá na mňa. Nedokážem z nej odtrhnúť oči. Tie jej modrozelené oči mi učarovali už dávno a dnes sa mi stávajú osudnými. Očarila ma natoľko, že chcem, aby prestala a súčasne si želám, aby nikdy neskončila. Berie do rúk moje semenníky, hladká ich, stíska. Stíska ich v dlaniach tak, že je to príjemné, vie presne, pokiaľ je to dobré a kedy už to začína byť nepríjemné. Pozná tú hranicu a hrá sa so mnou. Stále ma pritom sleduje a usmieva sa pri tom. Jemne ich saje ústami a masíruje dlaňami. Som z toho tak vzrušený, že mám potrebu kričať. Nie od bolesti alebo zúfalstva, ale chcem vyjadriť svoje vzrušenie, chcem dostať von to, čo cítim, ako lev keď dostane svoju levicu. Kričím z plného hrdla, lenže hlas z hrdla nevychádza. Ja omdlievam vzrušením, pretože toľko slasti je ako ópium. Ona vie, že som na pokraji zrútenia a naďalej pokračuje v dráždení, hladká môj veľký…

Nie!

Nehladká ho, sadá si na neho a ja chcem byť vo vnútri, chcem tam byť celý, chcem sa pohybovať všetkými smermi. Ona ale odďaľuje ten okamih tým, že mi nedovoľuje sa hýbať. Zvíjam sa a chcem to, lenže ona ešte nie. Nechce to unáhliť a odďaľuje tú chvíľu, ako najlepšie to vie. Vidím na jej tvári tú rozkoš a vidím, ako sa ovláda. Zrazu mi dáva dole putá a berie moje ruky. Pokladá ich na svoje prsia. Necháva ma, aby som sa s nimi hral. Teraz už vie, že to nebude také rýchle. Vie, že jej chcem to všetko vrátiť.

Neurobím to, nedám jej putá. Vytrestám ju inak. Budem ju dráždiť a nechám jej voľné ruky.

Byť ovládaný svojím telom pripútaný je jednoduchšie než byť ovládaný svojím telom a musieť v mysli ovládať svoje ruky.

Všetko som jej vrátil aj s úrokmi. Bozkával som ju, dráždil a ona sa zvíjala v kŕčoch. Niekoľkokrát dosiahla vrchol a jej šťava zaplavila posteľ. Videl som, ako trpí a nechal som ju trpieť. Vstal som a odišiel.

Odišiel som do kuchyne, uvariť kávu a pripraviť raňajky. Dvere spalne sú pootvorené, aby som videl, ako na mňa čaká. Ja robím akoby nič a užívam si toho, ako ju trestám. Nevydržala to a prišla za mnou šomrať o to, aby som ju…

Áno, presne ako som to chcel, všetko to, čo sme spolu prežili ráno, spolu dokončíme v kuchyni. Ona sa oprela o linku a vysunula na mňa zadoček.

“Zober si ma! Prosííím!”

Vidím, ako žobroní o mňa. Teraz! Teraz je tá správna chvíľa.

“Milujem ťa, miláčik!” povedali sme si takmer naraz.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *