Prispievatelia

Príbeh s prekvapením

Táto zvláštna spomienka je hlboko zakorenená v mojej pamäti, nakoľko to bol pre mňa silný sexuálny zážitok.

Na dnes som nemala zaobjednaných moc klientov, tak som si naplánovala nočnú návštevu do jedného vychyteného baru v Bratislave.
Dala som si rýchlu sprchu, nahodila sa do sexy krátkych šiat, ktoré boli tak mini, že pri naklonení mi v nich bolo vidieť na môj luxusný zadok. Rozhodla som sa, že pôjdem naostro a nedám si ani podprdu. Iba by som sa v nej zbytočne upotila. A ešte na záver nafúkala na seba svoj obľúbený parfém a vybrala sa von.

Vonku bolo super, pofukoval slabý vánok, ktorý mi zavial aj pod šaty až na pičku, beťár jeden. Na miesto som dorazila neskoro večer, ale bar už bol plný. Vyhliadla som si jedno miesto pri bare a sadla si na barovú stoličku. Objednala som si drink a porozhliadala sa dokola. Blízko mňa sa tiež pri bare bavili dve lezbičky a poviem vám, boli to obe šupy.
Nemohla som spustiť z nich oči a to si rýchlo všimli aj ony. Jedna bola bruneta a druhá blondýna. Mali na sebe tiež krátke šaty a postavičky ako lusk. Krásne veľké kozy, obe vyšportované nohy, dlhé vlasy. Bruneta mala výraznejšie črty, bola aj dominantejšia – taká alfa žena.

Usmievali sa na mňa a onedlho mi barman posunul drink, ktoré mi tie ženy objednali. Zodvihla som sa, prišla k nim a poďakovala za pitie. Tak sme sa zoznámili – bruneta bola Dana a blondýna Eva. Bavili sme sa a popíjali najskôr pri bare a neskôr sme sa presunuli na pohodlnejšie miesto do boxov. V dobrej nálade som im prezradila, čím sa živím.

Ženské boli už poriadne rozkokošené, cmúľali sa, hladkali a už aj ja som bola z nich nadržaná a pička mi už pekne vlhla. Na Dane mi však niečo nehralo, mala v sebe niečo drsné, surové a tajomné. To ma však veľmi vzrušovalo. Po toľkej pijatike ma už tlačilo a hovorím im, že idem na vécko. Dana sa vybrala tiež so mnou, no na moje prekvapenie zašla nie do ženského, ale mužského hajzla. No týmto ma dostala. Čo tam tá suka môže robiť, chodí mužom fajčiť alebo čo?

Počkala som ju pred hajzlom a odišli sme naspäť. Onedlho Eva navrhla, či by sme sa nepresunuli ku nej na byt a tam môžeme pokračovať v zábave. Bez okolkov som súhlasila a vybrali sme sa tam. Mala parádne luxusný a veľký byt. Posadili ma na pohovku, naliali mi a obe sa išli vedľa prezliecť.

No a potom prišlo to obrovské prekvapenie, a to doslova. Nemala som si predtým odpiť, lebo z toho pohľadu som nemohla hltať a vyprskla pred seba vypité. Eva sa postavila predo mňa a mala na sebe mohutný strap-on, pripínací penis. A Dana úplne holá s vlastným kokotom a ešte väčším ako ten umelý. No tak preto chodila do pánskych hajzlov. Bola to krásna, sexy transka.

Prešla pri mne s hompáľajúcim sa vtákom, otvorila skriňu a vytiahla z nej parádny obojok. “No tak, moja, a na túto noc tak ľahko nezabudneš, pretože nám budeš robiť fenku. Vyzleč sa donaha a nasadím ti tento obojok. Budeš pretiahnutá ‘ženami’ tak, ako ti to žiaden chlap ešte nespravil.”

Bola som z toho bohovsky vzrušená a ticho som poslúchla. “A teraz na kolená,” pripojila sa Eva. Bola som na kolenách a dala sa na štyri ako poslušná fenka. Dana s Evou stáli nado mnou s ich penismi, ktoré som začala honiť. Potom som si zobrala do úst ten ozajstný Danin a začala ho fajčiť. Ten jej vták bol ozajstný obor, veľký, ale aj poriadne hrubý, ledva sa mi do úst zmestil. Eva sa pritom dostala za môj chrbát a začala mi prstovať kundu. Napľula mi na ňu a strčila tam svojho umeláka.

Šukala ma ním divoko a rýchlym tempom. Onedlho sa vystriedali a Dana ma trtkala odzadu, ale vybrala si druhú dieru. Zobrala si lubrikant a navlhčila ním môj anál. Vložila mi svoj kokot do zadku až som zhíkla – nepamätám si, že by bol jazdil takýto obor v mojom zadku. Po tomto opäť zmenili pozície a Dana sa dostala za Evin chrbát, šukala ju do kundy a Eva mňa do zadku umelákom. Bola to brutálna jazda, až som sa celá chvela. Na záver sme sa presunuli na veľkú posteľ, na ktorú si ľahla najskôr Dana a to na chrbát. Nabodla som sa pičkou na ňu a jazdila na vtákovi, pričom Eva ma šukala do zadku pripinákom. Bolo to extrémne DP.

Už som cítila svoje vyvrcholenie a aj Danine v sebe. Pritom si strhla Eva zo sebe pripináka, postavila sa nado mňa a svoj orgazmus som dosiahla pri lízaní jej pičky. Dana mi zas nastriekala mohutnú dávku semena do kundy, až z nej vytekalo.

Celú ma striaslo a vyvrcholila som, až som kričala od vzrušenia.

Som autor, ktorý je úplný začiatočník v písaní poviedok. Napriek tomu dúfam, že sa budú páčiť a každá nová bude lepšia. Môj vzťah k erotike, sexu pramení už od skorej mladosti. Medzi mnou a postavami v príbehoch nie sú žiadne súvislosti. Meno Corwin som si vybral z mojej obľúbenej série fantasy kníh Kroniky Amberu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *