Prispievatelia

Malý príbeh zo života ženy

Bývame v malej zašitej obci neďaleko od neveľkého okresného mestečka. Máme poschodový dom, kde bývame so svokrovcami.

Nebolo mi dopriate mať prsia. Ani ako bohyne, ale ani malé. Ešte nedávno som mala pocit, že musím našetriť aspoň toľko, aby moje bradavky vyzerali ako prsia. Ale zase má to výhody. Muži namiesto výstrihu pozerajú mi priamo do očí. Manžel sa nesťažuje a… nepotrebujem väčšie, zvykla som si.

Občas, tak ako to býva, príde manžel, prehne ma a ja mu podržím ako správna manželka. Keď som sama doma, chodím do záhradky len tak v nohavičkách. Veď načo mi nosiť podprsenku, keď v nej nič niet a navyše, aspoň sa pekne opálim. Viem, že všetci naokolo sú v práci a tretí sused je starší dedko a na diaľku nevie, či som v záhrade ja alebo manžel, tak čo. Aspoň nemám biele pásiky po tele.

Raz, keď som bola v sprche v istote, že všetci sú preč, prišiel manžel nečakane za mnou a ja ako vždy vyšpúlila som zadok on sa pekne spravil. Keď som však vyšla zo sprchy celkom nahá, vošla som do spálne, sedel na posteli. Mala som chuť si užiť niečo aj ja. Začala som ho zvádzať, hrať sa a ním, až povolil. Bol síce na odchode, ale doprial mi rozkoš a po chvíli sa zapojil.

Vtom som si uvedomila, že máme otvorené okno a keď som pozrela von oproti, na balkóne stál sused a fajčil. Cítila som, že nás vidí, ale verila som, že dofajčí a odíde. Ja sa nebudem rozrušovať zatváraním okna, keď som nadržaná a navyše bolo by po všetkom. Keď som si aj po chvíli všimla, že tam stojí, dráždilo ma to do takej vášne, že som neodolala. Špúlila som mu zadok do okna, keď som fajčila manželovi, popri tom som jedným okom kontrolovala, čo robí sused oproti. Verím, že bol vzrušený a nebyť cez ulicu, určite by si pri tom honil.

Potom som nechala manžela, aby sa postaral trochu aj o mňa a ja som sa s ním hrala tak, aby sused videl všetko, čo robíme. Natáčala som sa tak, aby to mal pekne ako v kine. Pridala som aj nezvyčajné, hlasité vzdychanie. Manžel si to užíval a aj ja som zo seba dostávala maximum. Tak ma vzrušovalo ten pohlaď.

Keď sme skončili, manžel šiel do sprchy ja som si sadla na posteľ. Chvíľku som sa hladkala po bradavkách a potom som poslala letmý bozk susedovi. Tak ako malé deti posielajú ručičkou a zatiahla som záves. Škárou v závese som videla, ako zrazu strácal koncentráciu, zneistel a zmizol v dome. Možno si myslel, že to poviem jeho manželke. Nakoľko je ženatý a má peknú manželku, s ktorou sme kamarátky, dlho sa mi vyhýba. Už nechodí ani za manželom.

Myslí si, že som kurva?

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *