Prispievatelia

Príbeh ako z autobusu

Už ani neviem prečo, ale jedného dňa sme sa s manželom rozhodli ísť na výlet autobusom. Je úplne jedno odkiaľ a kam, ale podstatné je to, že sme mohli ísť autom alebo vlakom, ale my sme zvolili autobus. Možno vlak šiel dlhšie a čakalo sa na spoj, alebo len skrátka nápad.

Tak sme ráno vstali, dali sme si raňajky a vyrazili sme na zastávku. Začínal sa náš celodenný výlet ďaleko od domova.

Cesta ubehla pomerne rýchlo a autobus bol poloprázdny. Asi preto, že študenti už boli v škole a robotníci v práci. Keď sme prišli na stanicu, mali sme chvíľu čas, kým prišiel diaľkový spoj. Kúpili sme si lístky a zablúdili v prázdnom autobuse niekde dozadu. “Nikdy neseďte na kolese, tam to hádže,” som vždy počúvala a teraz práve tie miesta sa nám páčili. Úplne vzadu sme sedieť nechceli. Autobus vyrazil, manžel ma bozkával a rozprávali sme sa, čo budeme v meste robiť, kam pôjdeme, kde si dáme vínko, obed…

Keď sme vyšli na diaľnicu, vraví mi: “Ukáž mi prsia.” “Čooo? Zbláznil si sa?”

“Prosím ťa, veď tu nik nie je. Všetci sedia vpredu a keď trošku sklopíme opierky, nebude nás vidno ani od šoféra.”

Chvíľu som sa zdráhala, no nakoniec som mu odhalila len jedno aj to na malú chvíľu.

Ďalej sme sa mazlili a smiali, keď manžel vstal, skontroloval sedadlá za nami a pár pred nami. Skonštatoval, že sme v zadnej časti úplne sami. A mám mu to ukázať ešte raz a poriadne.

To už manžel mal pripravený mobil a “cvak” – spravil fotku. “Zbláznil si sa?” “Áno, ale do teba a vzrušuje ma to,” usmieval sa ako pripečený pubertiak.

Priznám sa, keď mi to tak povedal, aj mne sa to páčilo a preto som si nadvihla tričko a vytiahla moje malé kozičky z podprsenky. Keď chcel spraviť ďalšiu fotku, duchaprítomne som sa otočila. Avšak v tej chvíli sme obiehali kamión a vodič, keď videl, čo nemal – ako sa mu pretŕčam – zatrúbil. Obaja sme vybuchli od smiechu. Nikdy som niečo také nespravila, ani v puberte, až dnes.

Podprsenku mi už nedovolil dať naspäť, ale začal ma bozkávať a dráždiť bradavky. Vzrušovalo ma to a chcela som mu to vrátiť. Keďže medzi sedačkami bolo málo miesta, kľakla som si na sedačku a rozopla mu nohavice. Najprv som ho dráždila rukou a neskôr som ho vzala do úst. Zavzdychal a ja som videla, že sa mu to páči. To prostredie ma vzrušovalo.Cítila som, ako rukou zachádza pod sukňu a dáva mi dole tangá. Povolila som, aby sa dostal bližšie ku mne. Dráždil ma rukou a druhou ma fotil na mobil. Bolo to nádherné, to miesto, čas…

Keď som zrazu mala pocit, že sa niečo deje. Počula som trúbenie a vodič už nešiel konštantne, ale striedavo radil a pridával, dokonca som počula, ako zanadával.

Zbystrila som pozornosť a…

Manžel mi dráždil moju pipku, ale keďže sme sedeli v autobuse, mala som ju takmer nalepenú na bočnom skle a vodiči, ktorých sme obiehali, na nás trúbili. Ak sa našiel nejaký, čo si chcel užiť alebo odfotiť môj zadok s roztiahnutými nohami a manželovou rukou, nedovolil vodičovi autobusu predbehnúť ho a zaradiť sa pred neho. Ktovie, koľko fotiek a videí tak vzniklo. Čo už? Bol to len zadok a takých je.

Zatiahla som záves, aby na nás nikto nevidel a sadla si na manžela, chcela som ho mať v sebe. Bolo mi jedno, čo povie vodič. Chcela som to, lebo ktovie, či ešte niečo také zažijem, či nájdem ešte odvahu skúsiť cestu autobusom.

Sadla som na neho a prežívala ten blažený pocit, ako do mňa vniká. Pomaly som pohybovala bokmi a zatvorila oči. Keď tu zrazu nepríjemný pocit. Vedela som, že manžel toto fotí na mobil, ale ten pocit bol zvláštny. Otvorila som oči a…

Na zadnom sedadle sedel mladík s mobilom v ruke a usmieval sa. Zasekla som sa. Čo teraz? Stud na jednej strane, ktovie, kam to video či fotky zavesí. Na druhej strane, nemá kam ujsť a keď sa mu páčim, nech si pozerá. Pridala som energiu a vzrušenie, ktoré pretekalo mojim telom, ma priviedlo k okamžitému orgazmu. Cítila som, ako sme takmer v jednej sekunde spolu dosiahli vrchol. Zahryzla som sa do pleca, aby som nevykríkla.

Keď po chvíli som si uvedomila, že mládenec nás celú dobu natáčal, rozhodla som sa požiadať ho, aby mi dobrovoľne dal mobil a vymažem mu všetko, čo nafotil alebo natočil. Ak to nepôjde, poviem manželovi, čo sa stalo a on ho určite presvedčí.

Blížili sme sa do cieľa cesty, tak som sa obliekla a dôkladne pozorovala uličku, aby mladý muž neprekĺzol. Keď sme prišli na zastávku, vyskočila som zo sedadla a vrhla sa dozadu. Nikto tam nebol. Znepokojilo ma to, tak som začala hľadať po autobuse niekoho podobného. Neúspešne.

Vystúpili sme a ja som sa prednými dverami vrátila do autobusu so zámienkou, že som si na sedadle zabudla niečo. Nebol tam.

Upokojila som sa až vo vinárni. Romantický výlet sa vydaril. Domov sme však pre istotu šli iným spojom – čo ak by tam bol ten istý vodič alebo mladík s mobilom?

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?