Prispievatelia

Jedna veľká šťastná rodina

Som vydatá už vyše roka a bývame u svokrovcov. Nič by na tom nebolo, pretože majú poschodový dom, prenechali nám horné poschodie, vraj sme mladí a po schodoch vybehneme ľahšie. Svokrovci sú v pohode, žiadne väčšie konflikty sme nemali. Svokor taký udržiavaný šesťdesiatnik a svokra o dva roky mladšia, ale podľa mňa stále k svetu. Hoci pracujú obaja manuálne, nie sú zrobení ako ich rovesníci. Manžel je odo mňa starší o desať rokov, ale klape nám to. Ja som s ním začala chodiť ešte počas školy a po štátniciach sme sa zobrali.

Občas trávim dosť času sama doma. Všetci odchádzajú z domu pred siedmou a ja mám možnosť pracovať aj z domu. Jedno ráno všetci odišli a ja som upratala kuchyňu po raňajkách. Potom som si napustila vaňu, pustila som si hudbu a ľahla som si do vane relaxovať. Odrazu som mala blbý pocit. Otvorila som oči a všimla som si, ako sa pomaly zatvárajú dvere na kúpeľni. Zdesene som vyskočila z vane a obliekla som si župan. V dome bolo ticho a prechádzal mi mráz po chrbte, keď som začala myslieť na to najhoršie.

Vtom som počula zo spálne šum. Otvorila som dvere a prudko som vletela dnu. Obrovský šok. Na posteli sedel svokor a normálne si ho honil. Keď ma zbadal, chcel sa postaviť a vysvetliť mi niečo, čo nebolo treba vysvetľovať, ale nohavice na kolenách ho zastavili a takmer spadol. Odišla som k sebe a premýšľala som, čo mám robiť. Mal ho veľký a vyzeral dosť pevný. Ale je to svokor.

Po chvíli prišiel za mnou do spálne. Kľakol si predo mnou na kolená a prosil ma o odpustenie, vraj si nemohol pomôcť. Nečakal, že budem doma. Vraj sa v práci niečo pokazilo a poslali ich domov. Nevedel, že som doma. No a keď ma zbadal vo vani ležať, veľmi ho to vzrušilo, ale keďže je chlap a nechcel ma znepokojiť… Prerušila som ho.

“Myslím, že sme si jeden-jedna. Ani ja som netušila, že si doma. Dokonca ani že máš tak krásny a veľký kokot.”

Znelo to odvážne, ale vypadlo to zo mňa. Penis by asi slabo vystihol jeho pýchu. Začervenal sa a odišiel. Uvedomila som si, čo som asi spôsobila tou vetou, ale nechala som to tak. Potom som zašla za ním s tým, že svokra a ani môj manžel nemusia o tomto trapase vedieť. Súhlasil a tým to haslo.

Po nejakom čase sa situácia zmenila. Odišla som ráno na nákupy, práce nebolo veľa a chcela som niečo uvariť. Zvyknem to tak spraviť, ak zostanem doma a nemám veľa práce. Keď som sa vrátila z obchodu, šla som si umyť ruky v dolnej kúpeľni. Otvorila som dvere a v tej chvíli svokor v celej kráse holý vychádzal z vane. Zostala som stáť ako prikovaná. Oči mi padli na jeho dvíhajúci sa penis. Stará škola, zarastený s viac šedivými chlpmi, ale silný nadpriemer – dobrých dvadsať centimetrov.

Nič si z toho nerobil, vyšiel z vane, obalil sa uterákom a vyšiel okolo mňa von, akoby som tam nestála. Vybehla som hore do spálne a premýšľala nad vecami, ktoré sú zakázané. V hriešnych myšlienkach som si zašla rukou do nohavičiek a predstavovala si, ako do mňa vniká. Blížil sa tak intenzívny orgazmus, že som zabudla, že je niekto doma. Vzdychala som dosť hlasno. Keď orgazmus prešiel a ja som otvorila oči, nado mnou stál svokor a honil si. Vyskočila som, ale už som to nezvládla. Vzala som ho do úst a vyfajčila som ho.

Bolo to zvláštne. Nikdy som nemala v ústach tak veľký penis a cítila som potrebu, aby ma pretiahol. Obavy z toho, že mi ju natrhne, však moju túžbu zamietli. Večer sme sa tvárili, akoby sme sa nevideli. Bolo tam také malé napätie. Hanbila som sa, ale bola som rada, že to je preč.

V jeden deň mi svokor po raňajkách šepol “Dnes mám voľno” a odišiel do práce. Nechápala som ho. No keď všetci odišli a on sa po polhodine vrátil, pochopila som. Chcel mi opätovať moju fajku. Nič nepovedal, len ma zobral za ruku a vtiahol do našej spálne. Áno, hore, asi aby sme počuli a mali čas, keď niekto príde. Doslova ma hodil na posteľ a strhol zo mňa šaty. Nebránila som sa. Pomáhala som mu, lebo som ho chcela mať v sebe. Krásne ma vylízal a potom pretiahol. Stihla som sa spraviť skôr než on. Bola som veľmi nadržaná. Nechápala som, čo sa so mnou deje. Od prvého razu som akoby stratila chuť na sex s manželom. Myšlienkami som bola o spálňu nižšie. Možno to bolo tým, že večer som sa nemohla naplno uvoľniť, aby nás nebolo počuť.

Čo bolo alebo je ďalej? 🙂

Občas sme si so svokrom spravili krásne ráno. Občas sme vybehli mimo domov a spravili sme si krásny deň. Je skvelý muž a džentlmen. Cítila som sa ako v rozprávke a dokonca mám pocit, že aj on opäť zakvitol. Chodili sme do vzdialených miest, vodili sme sa za ruky a robili sme to nielen v hoteloch, ale aj v prírode. Nie, nebolo to denne, ale sporadicky za týždeň, možno štrnásť dní.

V utorok všetci odišli a ja som vedela, že o chvíľu sa vráti za mnou, tak som si obliekla sexi podväzky, sukničku kratšiu ako krátku a upratovala som. Prišiel. Práve som vyberala prádlo z práčky. Bola som zohnutá a vošiel rovno do mňa. Bolo to úžasné. V tom najlepšom sa však otvorili dvere… svokra. Keď zbadala, čo sa deje, začala mi nadávať do kuriev, bila ma a aj svokor schytal. Potom sa zamkla do izby a plakala. Chcela som jej to vysvetliť, ale nevpustila ma dnu. Svokor šiel niekam von. Vedel, že sa to nedá vysvetliť.

Po obede, keď sa mal vrátiť manžel, vyšla z izby. Rázne nám obom zakázala čokoľvek mu hovoriť, aby sme mu neublížili. Stačí, keď je ublížené jej. Svokra vysťahovala do hosťovskej izby a prisahala, že ak sa ma ešte raz dotkne…

Boli sme už opatrnejší a dali sme si pauzu. Občas manžel chodil na služobku a vracal sa na druhý deň alebo neskoro v noci. Počula som šum z dolnej izby, tak som sa prikradla a počúvala som. Svokor vysvetľoval, že ja za to nemôžem, on bol ten, čo ma zviedol. Ona zase, že čo si jej syn zobral za kurvu, keď chrápe s takým starým chrenom. Vraj by sa nečudovala, keby to robím s celou ulicou. Zastával si ma. Dlho sa rozprávali, až stíchli a bolo počuť pravidelné zvuky. Viem, čo sú to za zvuky. Žiarlila som, ale čo narobím?

Na druhý deň prišla svokra za mnou a zobrala ma k nim do izby.

“Počuj! Viem, že starý ti pokoja nedá. Ale varujem ťa ! Ak zistím, že…”
“Neboj sa, mamička! Nedotknem sa ho už,” skočila som jej do reči.

“Preboha, čo na tebe ten starý vidí? Kozy žiadne, riť malá…”
“Možno sa nasýtil tvojich ovisnutých ceckov. A vieš čo? Má lepší kokot ako tvoj syn. Aj jebať vie lepšie.”

Hodila som jej naspäť. Nato vošiel dnu svokor s tým, že manžel odišiel do práce.

“Čo má ona a ja nie?!” skočila po ňom svokra. “Nič, drahá, len som bol zvábený hriechom, vieš, že okrem teba som nikdy s nikým nespal.”

To už svokra sypela. Začala ma fackovať. Svokor ju chytil a povalil na posteľ. Scéna ako z filmu.

“Tak poď, poď sem, ty kurva! Ukáž mi, čím si ho zviedla!” kričala po mne. Odišla som s plačom. Ešte na schodoch som počula svokru kričať, ale nie slová, skôr vzdychy. Evidentne ju svokrov penis preladil na inú vlnu. Keď skončili, obaja odišli do kúpeľne. Potom sa dlho rozprávali.

Po pár dňoch sme si to opäť rozdali so svokrom. Dávame si pozor, aby na to moja sokyňa neprišla. Prišla. “Viem, že stále chrápeš s mojim starým, ale nezabudni, s kým si vydatá a kde je tvoje miesto.”
“Čo robím, je moja vec. Ak sa chceš pridať, povedz, môžeš sa pozerať a možno sa niečo naučíš.”

Všetci traja vieme, ako to je. Je mi ľúto, že môj manžel nosí parohy, ale možno aj on má milenku. Jeho služobky sú častejšie. Ja už si dávam pozor. Som v treťom mesiaci. Nemusím vysvetľovať, koho spermie oplodnili moje vajíčko. Som šťastná, mám veľkú rodinu a silnú podporu svokrovcov.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?