Prispievatelia

Keď sa podelíš, sú spokojní všetci

“Miláčik čo budeme dnes robiť?” “Máš nejaký nápad, keď sa pýtaš?” “No, myslela som, že dnes keďže je krásne a slnečno, by sme si mohli užiť niekde v prírode. Vieš, ako sme sa bavili o tom, že raz, niekde vonku, niekde kde je rušno a predsa nikto nechodí…”

“No jasne, a ty myslíš, že dnes je ten správny deň?” pobozkal som ju.

Má takmer 20, ale je nádherne zvrhlá. Zvrhlá je slabé slovo. Je úplne iná než všetci a všetky ženy, ktoré som poznal. Vždy som si myslel, že sex v trojke môže byť len sen. Alebo že ho robia len úchyláci, feťáci alebo páry, ktoré hľadajú nejakú zmenu a rozvod si nepripúšťajú. Swingers je len vo filmoch. No mýlil som sa. Možno raz vám o tom poviem viac. Keď sme sa zoznámili pred vyše dvomi rokmi, ešte chodila do školy. No ihneď mi dala najavo, že nuda v jej živote nie je to, čo by hľadala. Omladol som pri nej a cítil som, že sex môže byť často aj viac, ako len súlož v posteli. Experimentovanie bolo a je na dennom poriadku. Ona je krásna, štíhla bývalá blond. Bývalá preto, že vlasy si farbí na čierno a vyzerá oveľa viac sexi. Má bielu pokožku, teda skôr snehobielu ako Snehulienka. Týždeň na slnku z jej pokožky spraví len bielu, nikdy sa neopáli. Jej prsia ak teda fajnšmekri a milovníci bujného poprsia mi dovolia, sú tak malinké a krásne, že sa ich neviem nabažiť. Ma nádherne štíhle nôžky a… v pupčeku malinký pírsing.

Sadli sme do auta a vyrazili. Vôbec ma neprekvapila, keď som sa na ňu pozrel. Výrazne namaľované oči a obočie, šaty ktoré kúpite v každom sexshope a remienkové sandále na opätku. Cez tenkú látku sa tlačili jej bradavky a šaty, ktoré boli krátke, jej pri sedení odhaľovali rozkrok. Nečudoval som sa. Robila to často a neraz takto šla do mesta. Vzrušovalo ma, keď som videl pohľady tých mužov, čo si všimli, že nič neskrýva a oni sa pred svojimi manželkami tvárili, že si jej vôbec nevšimli.

Prišli sme na cestu druhej triedy. Žiadna lesná cestička, ale obyčajná okreska vedúca lesom. Žiadna prepchatá cesta, ale zase nie celkom bez áut. Dokonca kúsok ďalej je menšia cigánska osada a mladé cigánky si občas privyrábajú pri ceste. Keďže naokolo je les, tak množstvo lesných cestičiek dáva šancu sa nádejnému klientovi ukryť. Zašli sme do jednej. Kus ďalej sme odparkovali auto a… vrhla sa na mňa. Keď sme si to krásne užili, obliekla sa a sadol som do auta.

“Kam ideme?” pýtala sa ma.

“No neviem, máš nejaký plán?”

“A čo tak pár fotiek?”

“Ach áno, skoro som zabudol” – vždy si fotíme nejaké nové miesta. Len tak pre radosť a inšpiráciu.

Vybral som foťák a ona mi zapózovala pri aute, v tráve, medzi stromami a na cestičke. Zrazu som dostal nápad.

“Čo tak zapózovať ako šľapka pri ceste? Ja pôjdem napred a keď nič nepôjde, spravíme pár fotiek.”

Usmiala sa a rozbehla sa smerom k ceste. Než som pribehol, už mávala na prechádzajúci kamión. Ten nadšene pozdravil trúbením. Neviem prečo, ale vzrušilo ma to, tak ako každá hlúposť, ktorú vyvedie, a že ich robí dosť. Preto som ju hecoval a fotil.

Usmievala sa, natáčala, špúlila zadoček až…

Zastavil pri nej taký starší voz a ona celkom v pohode pristúpila k autu. Videl som, ako krúti bokmi. Páčilo sa mi to a fotil som ostošesť. Vodič si ma evidentne na druhej strane nevšimol. Zrazu nastúpila do auta a auto odišlo. Zostal som tam stáť so stoporeným penisom a fotoaparátom v ruke. Po asi štvrťhodinke sa auto vrátilo naspäť a moja láska vystúpila.

Nečakal som to a chcel som kričať na ňu, lenže ona mi s úsmevom na tvári skočila okolo krku a vraví:

“To bol ale kretén. Chcel vyfajčiť za dvacku a nemal drobné, tak som mu povedala, že ma môže pri tom držať za kozy a ukážem mu moju pipku ako bonus. Dal mi celú stovku, že keď už, tak si aspoň omočí. Pri naťahovaní gumy sa stihol spraviť a viac sa mu nepostavil. Najlepšie zarobené prachy.”

Nestihol som ani reagovať a už bežala oproti ďalšiemu autu. Nezastavilo.

Ešte chvíľu tam stála a keď prešlo niekoľko áut vrátane kamiónov, usúdila, že náhody sa neopakujú, vytiahla si šaty tak, aby bolo vidno jej rozkrok a hladkala si prsia pri každom aute. Nezmohol som sa na viac len fotiť. Autá spomaľovali, trúbili, dokonca niektorí si ju aj fotili. Po asi polhodine takýchto pokusov zastaviť auto to vzdala. Prišla ku mne a s jej neodolateľným úsmevom sa na mňa vrhla. Nakoniec sme si to rozdali opakovane vedľa cesty.

Keď už sme sa rozhodli ísť domov vyčerpaní fotením a sexom, zastavil pri nás opäť nejaký vodič.

“Hej, mladý, koľko za ňu chceš?”

Pozrel som na neho nechápavo a už som mu chcel povedať niečo zlé, lenže moja mladá nymfomanka hneď reagovala.

“Za kilo ťa vyfajčím, za dve sa ma môžeš aj dotýkať.”

Chlap prikývol a než som sa opäť spamätal, ona nasadla. Než som sa stihol nadýchnuť, tak sa otvorili dvere a “Miláčik, naskoč rýchlo aj ty, budeš nás fotiť.”

Nasadol som do auta a zašli sme na lesnú cestičku. To čo potom sa dialo, som navždy zvečnil našou zrkadlovkou. Užili sme si to všetci len s tým rozdielom, že my sme nakoniec dostali 300 eur a vizitku, ak by sme to chceli zopakovať.

V ten deň sme už nezažili nič krajšie. Len sme si povedali, že občas je fajn mať doma malú kurvičku.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?