Ponuka

Radodajkin sexy balíček s venovaním len a len pre teba!

Skutočné nosené nohavičky, ktoré reálne zakrývali a poriadne sa obtreli o moju pičku! K nim veľmi pikantná fotografia v špičkovej kvalite a v obrovskom rozlíšení. Navyše s venovaním len a len pre teba. Znie to lákavo?!

Keďže toto je práve ten prípad, kedy je lepšie raz vidieť než desaťkrát čítať, tu je ukážka:

Takto som jedny

nosené nohavičky z mojej ponuky odfotila

pre môjho editora ako taký vzor. A tak nejako odfotím tie, ktoré si vyberieš, priamo a len pre teba. Samozrejme, na rozdiel od záberov vyššie už bez cenzúry! Venovanie si smieš napísať akékoľvek. A samotné nosené nohavičky si môžeš vybrať na dvoch miestach:

  • v tomto albume na amatéroch (linka pribudne čoskoro), ktorý pre mňa môj editor vytvoril;
  • alebo v mojej ponuke nosenej dámskej bielizne na predaj priamo na tejto mojej stránke.

Postup ako získať nosené nohavičky s mojou fotkou

je úplne jednoduchý. Do mailu na adresu ja@AndyMoravek.sk napíšeš:

  • o ktoré nosené nohavičky máš záujem;
  • opis alebo alebo ešte lepšie obrázkový vzor polohy, v ktorej sa mám pre teba odfotiť (toto je nepovinné – ak to necháš na mne, vymyslím si niečo sama);
  • text venovania, ktoré chceš mať na ceduľke;
  • adresu, na ktorú ti nosené nohavičky pošlem.

Môj editor ti obratom pošle číslo účtu, na ktorý pošleš platbu vo výške € 30. (V tejto sume je zarátané všetko: nohavičky samotné, veľmi pikantné foto s venovaním, poštovné v rámci Slovenska a aj moja e-kniha.) A potom už len čakáš. Najprv nejaký deň či dva na

mail s fotografiou a s pdf-verziou mojej eKnihy

“Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. Ktorá je skutočne takisto v cene! A ktorá sama osebe stojí na Martinuse € 5.99 alebo priamo odo mňa výhodných € 4.56.

No a potom už iba na obálku s mojimi

príjemne obnosenými, voňavými nohavičkami.

Ktoré sa – ako sám uvidíš na tvojej fotografii – veľmi pekne a dráždivo obtreli o reálnu moju = Radodajkinu pičku! 🙂 A to naposledy priamo pri fotení pre teba.

Posledná poznámka k fotografii samotnej: v najväčšou pravdepodobnosťou nedostaneš iba jeden záber. Ak sa podaria viaceré kvalitatívne na úrovni (na ktorej si kvôli tvojej spokojnosti potrpím), rada ti pošlem záberov viacero. A nepôjde o žiadne jednoduché hlúpe selfíčka – i keď v prípade tvojej žiadosti môže byť aj selfie, mám kvalitný iPhone – ale o kompozične kvalitné fotky. Fotí ma v Bratislave istý známy a v Košiciach, ak som tam práve na návšteve, môj editor.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *