Ponuka

Radodajkina nosená bielizeň na predaj

Dlho som z diskrétnych dôvodov zvažovala tento krok. Napokon som sa rozhodla isté riziko potenciálnej indiskrétnosti podstúpiť. Preto prinášam možnosť získať niečo ďalšie, o čo moji (zrejme len) mužskí čitatelia môžu mať záujem. A to je nosená dámska bielizeň. Moja, Radodajkina. 🙂

Nasleduje teda zoznam, v ktorom je moja

vlastná staršia nosená dámska bielizeň

na predaj. Odfotená priamo na mojom tele, samozrejme. Na každom jednom zábere vidíš skutočne priamo mňa, skutočnú Radodajku. Práve preto neukazujem viac, než je nevyhnutne potrebné. Získať je však možné aj moje fotky pikantnejšieho (a to výrazne) charakteru.

Okrem mojej nosenej bielizne však môžeš získať aj nejaké mnou použité erotické pomôcky z môjho portfólia.

Pri každej jednej položke zo

zoznamu s názvom “nosená dámska bielizeň”

nájdeš všetko potrebné info: názov toho-ktorého kúska aj jeho cenu. Stav predmetných nohavičiek vidíš na fotografii. Fakt, že som ich skutočne nosila, garantujem mojím slovom ja sama a svojím chlapským slovom sa pripája aj editor tejto stránky, Andy Morávek.

Ako najpresvedčivejší doklad toho, že som ja,

Radodajka mala tento kúsok naozaj oblečený,

však slúži samotná fotografia. Tá je nespochybniteľná, telo na nej (identické na všetkých záberoch, ako vidíš), patrí skutočne mne. Píšem nielen o tých zopár záberoch nosenej, použitej bielizne, ktoré sú aktuálne k dispozícii na predaj. Ale aj o nosených nohavičkách, ktoré sú už predané. Nájdeš ich v galérii v dolnej časti textu.

Prvou možnosťou kúpy je zaslanie poštou

Stačí napísať môjmu editorovi na ja@AndyMoravek.sk alebo priamo mne cez správu – v prípade, že si sa sem preklikol z môjho profilu na amatéroch. Stačí uviesť číslo nosených nohavičiek, o ktoré máš záujem.

V takomto prípade vyžadujem vopred platbu na účet, ktorého iban dostaneš mailom. Poštovné (doporučené) je vtedy € 2. Jedny nosené nohavičky tým pádom vyjdú na € 17 celkovo. Na dobierku moju nosenú dámsku bielizeň v žiadnom prípade neposielam!

Osobný odber nosenej dámskej bielizne

od Radodajky je možný jedine v Košiciach a má dva “stupne”. Prvým stupňom je jednoduchá “rýchlovka” z ruky do ruky v centre mesta, v okolí Radnice Starého Mesta. V dohodnutom čase a na dohodnutom mieste sa stretneme, ty mi podáš peniažky, ja tebe moje nosené nohavičky zabalené vo vrecúšku. Hotovo. 🙂 Cena je v takomto prípade € xx komplet.

Druhou možnosťou čiže druhým, výrazne rozšíreným a podstatne zaujímavejším “stupňom” osobného odberu je

vyzlečenie nohavičiek priamo pred tebou,

pred tvojím zrakom. Stretneme sa pred vchodom bytového domu v centre mesta (okolie Radnice – presnú adresu dostaneš pred stretnutím).

Nastúpime spolu do výťahu. Počas jazdy na najvyššie ôsme poschodie mi podáš peniažky. Ja sa ti otočím chrbtom, vystrčím na teba moju pevnú oblú prdelku a ty si gatky zo mňa stiahneš sám. Samozrejme, popri tom si zľahka ohmatáš môj zadoček. Nohavičky dostaneš doslova ešte teplé od môjho tela, voňavé od mojej pičky…!

A budeš mať dokonalý dôkaz, že nejde o žiadny podvod – že máš nosené nohavičky od skutočnej mladej (veľmi atraktívnej) ženy. 🙂 Plus úžasný zážitok, samozrejme. Ktorý je v prípade tvojho záujmu ešte eventuálne možný aj trošku rozšíriť. Stačí napísať mi, čo by si rád a ja sa vyjadrím, či je to možné a za koľko.

Základná cena takejto

malej živej show, súkromného striptízu s dotýkaním

priamo pred tvojím zrakom je € 50. Čas si dohodneme kompromisne tak, ako nám to všetkým trom bude vyhovovať (keďže môj editor bude prítomný ako môj “dozor”, ale nebude absolútne žiadnym spôsobom zasahovať do akcie!). Cez pracovný deň je to spravidla možné len vo večerných hodinách, cez víkend viac-menej kedykoľvek. Presnú adresu dostaneš krátko pred samotným stretnutím. Ide však o širšie okolie Radnice.

Vyššie opísaná ponuka osobného odovzdanie momentálne, v období karantény pre korona vírus NIE JE AKTUÁLNA. Časom sa však obnoví, samozrejme.

Plus mám ďalších zopár vyradených nohavičiek. Nechce sa mi však zverejňovať tu úplne všetky, keď navyše stále pomaly pribúdajú, prirodzene. Rada ti ďalšie kúsky (ďalšia nosená dámska bielizeň) pošlem mailom. Prípadne nakukni na môj profil na amatéroch, možno mi medzičasom konečne schválili album s mojou obnosenou bielizňou.

Aktuálna ponuka použitých nohavičiek, ktoré sú v tejto chvíli okamžite k dispozícii – popis nasleduje pod galériou:

Použitá dámska bielizeň číslo 6: nosené tanga

bodkované a “nazberkané” s mašličkou vzadu. Darček od kamarátky, prinesené z ďalekej východnej krajiny. Majú svoj vek, postupom času stratili na atraktivite pre mňa. Nosené však boli svojho času veľmi, veľmi často. Foto nižšie. Cena: € 15.


Použitá dámska bielizeň číslo 10: nosené tanga

Béžová, takmer telová farba. Vpredu jemná čipka, vzadu hladučké. Veľmi jemné a príjemné na dotyk. Patrili k mojim najobľúbenejším, už sú však “vynosené”. Foto nižšie. Cena: € 15.

Fotografiami nižšie opísaných už predaných kúskov sa môžeš pokochať úplne na konci článku.

PREDANÉ – Nosená dámska bielizeň číslo 1: nosené nohavičky

s leopardím vzorom. Kedysi moje veľmi obľúbené, už mi ale nevyhovuje materiál. A mám ich dlho, chce to zmenu. Cena: € 15.


PREDANÉ – Nosené dámske prádlo číslo 2: priesvitné nohavičky

čipkové čierne. Nádherne sexy hlavne tým, že spod nich presvitá pička. Vidno to krásne na fotografiách. Rovnako ako to, ako sa pri nosení nádherne zarezávajú. Cena: € 15.


PREDANÉ – Použitá dámska bielizeň číslo 3: použité gatky

bavlnené ružové. V tomto type gatiek sa látka v rozkroku pri nosení zvlášť pekne nalepí na šušku. Pekne absorbujú vôňu ženy. Značka v tomto prípade rolu nehrá, i keď svojho času som za ne dala dosť peňazí. Cena: € 15.


PREDANÉ – Nosená ženská bielizeň číslo 4: tanga nohavičky

svetlé s čipkovým vzorom vpredu. Tak trocha som prestala obľubovať tanga nohavičky. Tých pár zostávajúcich kúskov sa kvôli mojim fanúšikom dokážem vzdať. Cena: € 30.


PREDANÉ – Použité nohavičky číslo 5: brazilky čipkové

biele, luxusné. Toto je aktuálne môj obľúbený typ nohavičiek na každodenné nosenie. Tento kúsok predávam len z pasie. Nie sú ani obnosené, ani im nič nechýba a ani sa ich nevzdávam rada. Ale nech urobia radosť fanúšikovi. Cena €: 40.


PREDANÉ – Nosené dámske dessous číslo 7: brazilky luxusné

v čierno zlatom prevedení. Veľmi príjemné na nosenie a preto vynosené až-až. Pre tento prípad to chybou nie je, samozrejme. V reálnom živote však doslúžili, pomaličky vyliezajú tenučké gumičky na dôkaz únavy materiálu. (Žena vie, o čom píšem.) Najvyšší čas rozlúčiť sa. Cena: € 15.


PREDANÉ – Nosená dámska bielizeň číslo 8: bavlnené gatky

použité, špinavé. Rovnako ako vyššie opísané nosené dámske nohavičky číslo 3, aj tieto sa pri nosení nádherne “pricucnú” na mušličku. Na poslednom zábere s týmto kúskom vidno mokrú škvrnu, spôsobenú tým, že som sa vôbec neutrela po cikaní. 😉 Cena: € 15.


PREDANÉ – Použité ženské nohavičky číslo 9: priesvitné tanga

čierne čipkové. Krásne presvitajúce moju na pásik vyholenú pičku pod nimi. Cena: € 15.

Som bývalou profesionálnou modelkou aktov a ostrej erotiky, bývalou aktérkou profesionálnych porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalou profesionálnou prostitútkou a tiež milenkou nespočetného množstva chlapov. Dnes už je zo mňa "iba" autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a aktérka domáceho, amatérskeho porna. Najmä však, prirodzene, autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich môj divoký sexuálny život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *