ponuka

Radodajkina nosená bielizeň na predaj

Dlho som z diskrétnych dôvodov zvažovala tento krok. Napokon som sa rozhodla isté riziko podstúpiť. Preto prinášam možnosť získať niečo ďalšie, o čo moji (zrejme len) mužskí čitatelia môžu mať záujem. A to je nosená dámska bielizeň. Moja, Radodajkina. 🙂 Exkluzívne len a len na tomto mieste, cez moju stránku.

Nasleduje teda zoznam, v ktorom je moja

vlastná staršia nosená dámska bielizeň

na predaj. Odfotená priamo na mojom tele, samozrejme. Na každom jednom zábere vidíš skutočne priamo mňa, skutočnú Radodajku. Práve preto neukazujem viac, než je nevyhnutne potrebné. Moje fotky pikantnejšieho (a to výrazne) charakteru budeš môcť získať na tomto mieste (link pribudne vo chvíli, keď sa táto moja zatiaľ pripravovaná ponuka stane aktuálnou).

Okrem vecí, ktoré pracovne

nazývam nosená dámska bielizeň,

môžeš získať aj nejaké erotické pomôcky z môjho portfólia. Všetky detaily si prečítaš v tomto texte, ktorý sa ti otvorí v novom okne prehliadača. Pri každej jednej položke zo

zoznamu s názvom “nosená dámska bielizeň”

nájdeš všetko potrebné info: názov toho-ktorého kúska aj jeho cenu. Stav predmetných nohavičiek vidíš na fotografii. Fakt, že som ich skutočne nosila, garantujem mojím slovom ja sama a svojím chlapským slovom sa pripája aj editor tejto stránky, Andy Morávek (viac o ňom na danom linku v ďalšom okne). Ako najpresvedčivejší doklad toho, že som ja,

Radodajka mala tento kúsok naozaj oblečený,

však slúži samotná fotografia. Tá je nespochybniteľná, telo na nej (identické na všetkých záberoch), patrí skutočne mne.

Podmienky kúpy nosenej dámskej bielizne

od Radodajky je pri všetkých kúskoch identický. Mailová objednávka na adresu editora: ja@AndyMoravek.sk. V tej treba uviesť číslo nosených nohavičiek, o ktoré máš záujem. Dohodnúť sa dá buď osobné vyzdvihnutie u editora v bratislavskom Ružinove, v okolí Nepela arény.

Druhou možnosťou je zaslanie poštou, pričom poštovné je už v cene. V oboch týchto prípadoch vyžadujem vopred platbu prevodom na účet, ktorého iban dostaneš mailom. Na dobierku moju nosenú dámsku bielizeň neposielam.

Treťou možnosťou je

odovzdanie priamo mnou, Radodajkou.

Táto možnosť prichádza do úvahy spravidla jedine cez víkend alebo v pondelok. Avšak nie každý týždeň. Kedy najbližšie je to možné, to ti môj editor dá vedieť mailom. Príplatok za odovzdanie “z ruky do ruky” od Radodajky je € 10. Nasleduje samotný aktuálny zoznam jednotlivých kúskov na predaj.

Nosená dámska bielizeň číslo 1: nosené nohavičky

s leopardím vzorom. Kedysi moje veľmi obľúbené, už mi ale nevyhovuje materiál. A mám ich dlho, chce to zmenu. Cena: € 30.


Nosené dámske prádlo číslo 2: priesvitné nohavičky

čipkové čierne. Nádherne sexy hlavne tým, že spod nich presvitá pička. Vidno to krásne na fotografiách. Rovnako ako to, ako sa pri nosení nádherne zarezávajú. Cena: € 30.


Použitá dámska bielizeň číslo 3: použité gatky

bavlnené ružové. V tomto type gatiek sa látka v rozkroku pri nosení zvlášť pekne nalepí na šušku. Pekne absorbujú vôňu ženy. Značka v tomto prípade rolu nehrá, i keď svojho času som za ne dala dosť peňazí. Cena: € 20.


Nosená ženská bielizeň číslo 4: tanga nohavičky

svetlé s čipkovým vzorom vpredu. Tak trocha som prestala obľubovať tanga nohavičky. Tých pár zostávajúcich kúskov sa kvôli mojim fanúšikom dokážem vzdať. Cena: € 30.


PREDANÉ – Použité nohavičky číslo 5: brazilky čipkové

 

 

biele, luxusné. Toto je aktuálne môj obľúbený typ nohavičiek na každodenné nosenie. Tento kúsok predávam len z pasie. Nie sú ani obnosené, ani im nič nechýba a ani sa ich nevzdávam rada. Ale nech urobia radosť fanúšikovi. Cena €: 40.


Použitá dámska bielizeň číslo 6: nosené tanga

gatky “nazberkané” s mašličkou vzadu. Darček od kamarátky, prinesené z ďalekej východnej krajiny. Majú svoj vek, postupom času stratili na atraktivite pre mňa. Nosené však boli svojho času veľmi, veľmi často. Cena: € 30.


Nosené dámske dessous číslo 7: brazilky luxusné

v čierno zlatom prevedení. Veľmi príjemné na nosenie a preto vynosené až-až. Pre tento prípad to chybou nie je, samozrejme. V reálnom živote však doslúžili, pomaličky vyliezajú tenučké gumičky na dôkaz únavy materiálu. (Žena vie, o čom píšem.) Najvyšší čas rozlúčiť sa. Cena: € 30.


Nosená dámska bielizeň číslo 8: bavlnené gatky

použité, špinavé. Rovnako ako vyššie opísané nosené dámske nohavičky číslo 3, aj tieto sa pri nosení nádherne “pricucnú” na mušličku. Na poslednom zábere s týmto kúskom vidno mokrú škvrnu, spôsobenú tým, že som sa vôbec neutrela po cikaní. 😉 Cena: € 20.


Použité ženské nohavičky číslo 9: priesvitné tanga

čierne čipkové. Krásne presvitajúce moju na pásik vyholenú pičku pod nimi. Cena: € 30.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *