Prispievatelia

Neplánovaný a hlavne nevedomý trestný čin

Môj príbeh je bežný, stal sa takmer v každej druhej obci alebo meste a niekde aj opakovane. Žijeme v meste a v čase dospievania a poznania všetkého tajomného sme ako všetci hľadali hranice a lovili zážitky, o ktorých sme sa potom bavili. Poprípade očakávali uznanie, že sme “fááákt hustý”. V reále nešlo o nič nezvyčajné. Kto koho pobozkal, koľko vypil, kto už držal babu za… veď viete čo… Ako píšem: nič špeciálne. Skrátka, chlapcom sa zapaľovali lýtka a dievčatá hľadali princov.

Dlhší čas sme sa s kamarátmi hecovali, kto koho a za aký čas, a potom vyhodnocovali úspešnosť. Veľakrát sme zapíjali úspech a ešte viac prehru. Vyhliadol som si dievča, žiadna princezná, ale niečím ma upútala. Nechcel som, aby z nej vznikla stávka alebo nebodaj niekto z kamarátov sa hecol natoľko, že si ju vyberie ako obeť. Mala dlhé hnedé vlasy vždy v upravenom cope. Sedela v električke takmer vždy v poslednom rade pri okne. Možno preto, že nastupovala na prvej zastávke. Ja až na piatej a občas, keď som stihol, tak som sa prebehol na zastávku ďalej len preto, aby som čím viac času mohol sedieť s ňou. Nechodili sme do tej istej školy a preto každá minúta navyše s ňou bola pre mňa vzácna.

Jedného dňa si ma všimla. Usmiala sa na mňa a ja som úsmev opätoval. Mali sme -násť a keby sa jednalo o to “skoliť laň”, tak vyštartujem a tlačím na pílu. Vedel som, že toto nebude také ľahké. Podľa mňa vyzerala na bifľošku, slušné dievča, ktoré sa ešte nebozkávalo. Preto takéto plaché dievčatá nikto nechcel alebo boli ľahká korisť. Nechcel som riskovať ani jedno.

Po pár týždňoch sme sa dali do reči. Všimla si, že občas nastúpim na inej zastávke než bežne a dokonca cestou zo školy sa aj preveziem na konečnú, kde ona vystupuje. Hanbil som sa za odhalenie, ale neviem prečo, priznal som, že sa mi páči a neviem, ako na to. Usmiala sa, ba dokonca aj začervenala a šepla letmo “Aj ty mne”. Potom ušla nevedno kam. Kým som sa spamätal už jej nebolo.

Vedel som, kde býva, ale nešiel som za ňou. Cítil som taký zvláštny pocit. Úzkosť a radosť naraz. Vtedy som nevedel, že to je láska. Prvé zamilovanie. Začali sme spolu chodiť. Chodili sme na prechádzky, dokonca som vstával o hodinu skôr len preto, aby som sa dostal na jej nástupnú zastávku. Držali sme sa celý čas za ruky a občas sme si dali letmý bozk.

Kamaráti si všimli, že nehrám hru na dosahovanie cieľov a snažili sa ma dotlačiť k podrobnostiam vzťahu. Vyhľadávali chvíle na doberanie, ohováranie, že asi je škaredá. Ktovie, či je ešte panna… Len som sa usmial a utiekol som ako zbabelec. Nechcel som sa s nimi o tom baviť.

Začali sme spolu spávať. Milovali sme sa raz u nás keď nikoho nebolo doma, inokedy v parku na lavičke alebo na miestach bežným ľuďom nedostupných. Malá nádherné malé prsia. Videl som ich zopár, malé aj veľké, ba dokonca aj obrovské – ale tieto, tieto boli najkrajšie na svete. Mala ploché bruško, teda dnes by som ju nazval typ “rebriňák”, ale vtedy to bola nádherné dievča a nemalo páru vo svete.

Raz sme skončili skôr v škole. Teda odpadlo nám vyučovanie a ona odišla akože k lekárovi. Mali sme na seba nehorázne veľa času. Šli sme k nim domov. Rodičia chodili z práce najskôr po tretej poobede. Nám viac nebolo treba. Nakúpil som prezervatívy, víno, nejaké čipsy a šli sme na krásny romantický deň. Zavreli sme sa u nej v izbe a… až sme skončili obaja nahí v posteli.

Bozkával som jej krásne telo. Ona si užívala moju pozornosť a hrala sa s mojou erekciou. Zo začiatku to bývalo ťažké, lebo čo dotyk to ejakuácia. Neskôr som si zvykol a dokázal udržať vzrušenie až do času styku. Keď som sa pomaly prepracovaj k jej hladučko oholenej pipke, zacítil som tú nádhernú vôňu, počuli sme, ako sa otvorili vchodové dvere a niekto vošiel.

“Naši,” zhíkla. Zostali sme ako zamrznutí. Ona zvierala môj úd a ja som mal v ústach jej klitoris. Čo ďalej? Trvalo to zhruba minútu, kým sme si uvedomili, čo sa deje. Rýchlo sme sa obliekli a chceli sme vypadnúť. Prekvapenie však bolo, že vtom ako sme si brali topánky do rúk, že sa obujeme až na chodbe, z kúpeľne vyšiel polonahý (v uteráku) cudzí muž. Ja som stihol skryť sa za pootvorené dvere, ale oni dvaja sa stretli očami tvárou v tvár. Nato som ju potiahol za ruku, nechápajúc ešte, čo sa deje.

A vtedy mi to došlo. V uteráku stál môj vlastný otec. Utiekol som ako malé dieťa pred trestom. Večer som sedel v izbe a odmietal som akékoľvek konfrontácie s rodičmi. Môj otec spával s mamou mojej frajerky. Nevedno ako dlho, ale bolo to strašné.

Na druhý deň ráno sa otec ponúkol, že ma zoberie do školy. Moje odmietanie doplnil príkaz a nebolo cesty. V aute sa rozhovoril. Samozrejme, o mne, nie o sebe. Pýtal sa, ako dlho spolu chodíme a či spolu aj spíme a také veci otca a syna. Nechápal som vtedy, načo mu to je, keď zatiaľ čo my sme mladí a máme právo sa stretávať a randiť, on je ženatý s mojou mamou a nemá právo ju podvádzať. Tvrdo som otočil debatu.

“A ty ako dlho podvádzaš mamu? Nie je ti hanba? Hanbím sa za teba, že si môj otec!” spustil som na neho spŕšku otázok a výčitiek odrazu. Zastali sme pred školou: “Od dnes máš zákaz sa s ňou stretávať! Rozumieš?” vravel mi, keď zastavil. “To by si mal zakázať sebe,” a zabuchol som dvere.

Poobede sme sa ako vždy stretli na zastávke a vysvetlil som jej, čo sa stalo, že ten chlap nebol až tak cudzí, že to je môj otec. Neverila mi, rozplakala sa a ušla. Pár dní sme sa nestretli. Volal som jej, ale nedvíhala telefón. Keď som dostal nápad navštíviť ju v škole. Zistil som od spolužiakov, že pár dní nebola v škole, vybral som sa k nej domov.

Sedela neďaleko na lavičke a fajčila. Zostal som prekvapený a prisadol som si k nej. Chcel som ju pobozkať, ale odtiahla sa a vlepila mi zaucho. Nechápal som vtedy, čo sa deje, ale netlačil som na ňu. Rozplakala sa a privinul som ju k sebe. Po chvíli sme sa vybrali k nej domov. Keď sme otvorili dvere, počuli sme zo spálne vzdychy. Otvorili sme dvere a rázne obaja vošli dnu.

Jej mamu som videl prvý raz v živote a verte mi, to zoznámenie bolo strašné. Jej mama bola v polohe dogy a môj otec ju sexoval odzadu. Jej veľké prsia sa hojdali, ako otec prirážal. Mala privreté oči a vzdychala. Otec zrazu prestal ako zamrznutý. Keď zistila, že prestal a otvorila oči, sadla si a rukami zakryla prsia. Typická žena – zabudla, že tým ako si sadla, mi ukázala jej polozarastenú vagínu, z ktorej kvapkala šťava ako z pomaranča. Otec sa zakryl uterákom, ale bolo vidno jeho erekciu.

Zatvorili sme dvere a sadli si v obývačke. Keď sa dali dokopy, prišli za nami a vtedy sme sa dozvedeli o našom “INCESTE”. Otec bol nielen mojím otcom, ale aj otcom mojej frajerky.

Jediné čo si z toho pamätám dodnes, je jej nádherne voňavá pička s priezračnou šťavičkou, ktorú som miloval. Žiadna iná žena po nej už mi tak nevoňala. A jej krásne prsia. Áno, boli aj iné, ale prvá láska je tá prvá. Neskôr sa to prevalilo. Keby môj otec nepodvádzal manželku s mojou mamou, nikdy by k incestu nedošlo.

Som úplne obyčajný muž z mäsa a kostí, akých behá po svete množstvo. Avšak možno v nejakých detailoch sa líšim. Pochádzam z malej dedinky. Som veľmi neskúsený čo sa týka sexu. Teda aspoň pri tom čo všetko viem nájsť na webe. Masturbácia mi je vlastná od 11 možno 12 rokov. Áno, nebola to ešte puberta. Prišlo to samo a vcelku ma to dokázalo nejako uvoľniť. Nikdy som nechápal prečo alebo ako sa to všetko deje - a zrazu vták v ruke a šlo to. Prvá baba - to už nebola taká výhra. Zopár malých vzplanutí a rýchlych zhasnutí, takmer až do 18-tich rokov. Prvý sex a prvé dotyky naozajstného ženského lona (nerátam časopisy a filmy) som zažil až po 18-tom roku života. To, že sa na prvý zážitok nezabúda, je pravda. Ona bola skúsená a ja neskúsený. Prvý a posledný raz. Po vyše roku sa mi natrafila žena, ktorá mi dala oveľa viac. Vyzerala skvele, milovala ma a sex sme mali pravidelne (aspoň raz za hodinu). Našiel som ju vo veľkomeste na párty. (Veľkomesto pre chlapca z dediny je aj Snina alebo Gbely). Skvele nám to klapalo, až kým sme sa nepresťahovali do hlavného mesta, kde začala opäť robiť v nočnom klube. Až potom som zistil, že je prostitútka. Tam sa vo mne zlomili ideály. Ďalšie sexuálne skúsenosti sa nabaľovali pomaly a opatrne. Keďže som vždy bol srdciar, tak som si vyberal partnerky, ktoré vyzerali reprezentatívne. Postupom času som sa prepracoval k niečomu lepšiemu ako dookola meniť len 3-4 polohy. Dnes som vo veku Radodajky a trúfnem si povedať, že som čo sa sexuálneho života týka "panic". Všetko, čo som zažil, vyskúšal je nič voči tomu, čo ešte chcem vyskúšať. Život však nie vždy dá všetko, čo čakáme. Buď si to zoberieme sami, aj za cenu, že niečo stratíme, alebo... Nebudem nariekať, som chlap a aj napriek drsným chúťkam, horúcim snom som vždy len nežný romantik. Píšem drobné poviedky a príbehy pre ľudí, priateľov a známych. Veľakrát je to len sen, ktorý skončí niekde na toalete. Avšak kto z nás nesníva?