Prispievatelia

Každý zvláda stres po svojom

Keď už máte určitý vek, očakáva sa od vás že budete mať stabilnú prácu, človeka, ktorý vás miluje a rodinu, ku ktorej sa budete vracať každý večer. No mne sa v tom veku všetko začalo rozpadať ako domček z karát.

Synovi sme pravidelne vysvetľovali, že sa s ockom máme stále radi aj napriek tomu, že každý z nás bude bývať inde. Pamätám si, že ako malá som túžila po rodine, kde bude všetko úžasné, takže som chápala obavy môjho syna.

Po ďalšom presviedčacom uspávaní som si sadla do kresla pred kozub a rozmýšľala nad tým, ako sa moja osobnosť za tie roky menila. Cítila som sa odrazu stará, aj keď môj vek ešte tak vysoký nie je. No začať po tak dlhej dobe od nuly…

Po nehode žiadna práca, žiadny príjem, no čakalo ma sťahovanie a kopa neistôt. Z čoho budem platiť účty, z čoho budem žiť. Niekde v mojej hĺbke sa ozvalo moje “ja” radodajky a začalo spriadať plány, ktoré mu boli typické. Pád týždňov v posilke, nech zhodíš nabrané tuky za posledné mesiace, začneš sa obliekať viac žensky a nejaký ten makeup…

Bolo už dosť neskoro, myšlienky som potlačila, dala som si sprchu a šla spať. Na druhý deň som sa zobudila prvá a vychutnávala si ticho v dome, kým sa zobudia zvyšní obyvatelia. Vrátila som sa k večerným myšlienkam, mátali ma v jednom kuse, burcovali vo mne neskutočnú nervozitu.

“Tak a dosť” – vyliezla som z plechu a potichu sa presunula do obývačky. Chvíľu som len tak bezducho sedela a hľadala na tmavý displej telefónu. Hmmm, možno malý rýchly prstoklad by mohol pomôcť, aby deň začal lepšie. Našla som svoje obľúbené porno, stíšila zvuky na telefóne a po piatich minútach som dosahovala orgazmus so silno striekajúcim chlapíkom z videa. Milujem, keď chlap strieka ako hasič – najlepšie na moje kozy, aby som to mohla vidieť v priamom prenose.

Nedeľný deň sa teda začal fajn a celý sa tiahol v kľudnom a slnečnom opojení. Bolo to snáď najkrajšie babie leto, aké si pamätám. Podvečer prišla nečakaná správa od človeka, ktorý môj sexuálny život sprevádzal dlhých sedem rokov. No posledný ôsmy sme spolu moc nekomunikovali. A ak áno, skončilo to hádkou a mojom narastajúcou agresivitou voči nemu.

Samozrejme, ani dnes to nebolo inak. Vždy trpel moje výkyvy nálad a obraňoval to tým, že mu na mne záleží. No keď videl, že mi niet rady ani pomoci, odmlčal sa a čakal, kým sa neozvem prvá. V dnešný deň to ale tak nebolo. Nechal ma vybúriť sa na ňom. Kričala som mu snáď aj to, čo sa nestalo a poposielala ho tak hlboko… Po hádke sa viac neozval. Dosiahla som svoje. Konečne bude kľud.

Samozrejme, ako typická žena: no viem ja vlastne, čo chcem? Pri zaspávaní sa znovu ozval môj vnútorný hlas a sladko mi priadol na city.

“Bolo by vhodné sa ospravedlniť, tentokrát si to nehorázne prehnala. A okrem iného, veď sedačka s ním je ako dostať sa do neba.” Pomrvila som sa pod paplónom, aby som si našla miesto. Pri spomienke na každú jednu šukačku som cítila, ako mi moja samotná kunda naznačuje, že ho potrebujem.

Túto som zacivela do tmy a nahmatala telefón. “Prepáč, dnes som to prehnala, ale ja… Som na tom teraz fakt zle. Bude lepšie, keď sa zas ozvem, až sa celá situácia stabilizuje.”

Čakala som asi dvadsať minút, či vôbec príde nejaká odpoveď, no ostalo ticho. Ale chápala som to. Ani ja by som už po takom výstupe neodpísala sama sebe.

Ako každý pracovný týždeň ráno ma zobudil o šiestej budík a ako každé ráno, keď sa preberiem, skontrolovala som, či naaahodou niekto niečo nechcel. Bola tam správa, stiahla som lištu, aby som videla od koho. “Adam”. Takže predsa nejaká odpoveď.

“Nevyznám sa v tebe, ale ok. Rešpektujem tvoje prianie.”

Medový hlas mi zas zapriadol, že sa mám najprv zobudiť a až tak vylúdiť odpoveď. Pretože bude určite rozumnejšie ako len chladné ok.

Kým som zariadila seba, syna a prešla všetkými rannými rituálmi, uvedomila som si v aute, keď ranný stres pominul, že by som šukala. Nechala by som sa modrať ako tá najposlušnejšia kurva v okolí, poriadne tvrdo, aj keď som to ešte nemohla.

Vyložil som syna v škole, nastúpila do auta a odpísala Adamovi: “Okamžite ma príď šukať!”

Niekoľko minút sa nič nedialo. Je po nočnej a ktovie či, nespí. Zatiaľ telefón: “Kde?” “Máš gumy?” “Nie. Zožeň cestou.” “Ok. Kam mám ísť?” “Na naše staré miesto.”

V dobe, keď sme boli ako králiky, šukali sme v aute pod diaľničný mostom. Neskutočne ma to vzrušovalo, pretože tam ráno väčšinou chlapi chodili venčiť psov. A neraz sa nám stalo, že vyvenčili aj seba, keď videli, ako tvrdo ma naberá odzadu opretú o kapotu auta a ja som slastne vzdychla, alebo skôr jačala na kilometre a užívala si to.

Odstavila som auto a čakala, kedy dorazí. Dnes tu nebolo ani nohy.

Keď prišiel, otvorila som mu dvere na mojom aute a on sa usadil do stredu sedačiek. Ohla som sa pred neho zadkom a ukázala mu, aby ma lízal. Začal análom, prišiel na kundu a ja som len z hlboka dýchala. Užívala som si to. Medzitým som si vypýtala kondómy, otvorila ich a jeden mu podala. Už som tak neskutočne tiekla.

Otočila som sa k nemu, dala mu bozk a strčila si jeho neskutočne tvrdého vtáka do kundy. Chytila som sa opierky, aby sa mi lepšie držalo a začala som jazdiť. Tak tvrdo som dorážala, že som ho cítila až niekde v maternici.

Nahla som sa k jeho uchu a opýtala sa, kto je jeho kurva. “Ty!” “A ako to má tvoja kurva rada?”

Moje vlasy si ovinul do dlane naklonil mi hlavu. “Poriadne tvrdo!”

To bolo posledné, čo som potrebovala počuť, aby sa naplno prebudila nadržaná štetka vo mne.

Na chvíľu som sa zastavila a prirazila som si ho tak, až som mala pocit, že už mám v sebe aj jeho vajcia. Chytila som ho pod krk, oblízla od pleca až po ušný lalôčik a povedala, že dnes bude držať on. Pod krk som ho držala celý čas, kým som vládala udržať to zbesilé tempo.

“Zlato, ak sa neotočíš chrbtom ku mne, budem striekať.”

Pustila som sa zadnej opierky a chytila sa predných, aby ma videl v plnej kráse a ďalej som ho šukala tvrdo. Prešlo pár minút, cítila som, ako nás oboch nadvihol, prehol sa a ja som ľutoval len to, že to teplé semeno ostalo v kondóme a nie je na mojich prsiach.

Objal ma a chvíľu bozkával na krk. Potom ma posadil na stredovú opierku, nohy som roztiahla najviac doširoka, ako sa mi dalo a začal ma prstovať. Telo mi zaplavilo teplo a nastávajúci orgazmus. Naslinila som si prsty a masírovala klitoris. Čvachtavý zvuk nasvedčoval, že to bude silné a že sedačky skončia mokré.

Všetka moja šťava prskala vôkol a veľká časť skončila na Adamovom hrudníku a bruchu. Bol to šialený orgazmus. Rozdýchavala som ho rozvalená na stredovej opierke s blaženým úsmevom na tvári. Adam mi prechádzal dlaňou po prsiach a bruchu.

“Vedel som, že keď si vystresovaná, tak potrebuješ sex. No toto… Neviem, kde sa v tebe berie tak dominantná suka.”

Pozbierala som veci po aute, obliekla sa a chladným pohľadom som ho poslala preč.

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Hovorím si "Wolfwo" a čo je za touto prezývkou skryté, to si (rada) nechám pre seba. Na jednej strane som Zuzanou z môjho prvého príbehu - dosť sa v nej vidím, pretože aj keď som milujúcou mamou, manželstvo sa mi rozpadá. Totiž, hneď ako začnem postrádať pocit fyzickej lásky, ťahá ma to hľadať inde. No srdce stále zostáva doma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *