Prispievatelia

Ideálny milenec, časť VII.

Mierne hororová story o morbídne kreatívnej upírke menom Alicia. Rovnako by sa však mohla volať aj Lucka, Lenka, Majka, či Anička, pretože ktorá zo žien aspoň raz nezatúžila po ideálnom milencovi? Jediná prekážka v kreativite širších más tkvie v tom, že väčšina právnych predpisov minulých aj súčasných štátnych zriadení nedovoľuje voľne pohadzovať mŕtvoly mužov s chýbajúcimi časťami tela. A toľko betónových základov, kam by sa dali schovať, nemáme.

Prvú časť poviedky nájdeš tu.

“Zlízať, či rozotrieť?”

mrmle si popod nos Magnus pri pohľade na pramienok semena, vytekajúceho z dvojnásobne ejakulátom vyplneného zadku Evy Maríe.

“Opováž sa!” ozve sa Eva slabým hlasom.
“Ale, ale! A prečo?”
“Je to poriadne nechutné. Idem do sprchy.”
Eva sa radšej bez meškania vyšmykne Magnusovi z rúk a zamieri do sprchy. Magnus za ňou zavolá:
“Haló! To je moja sprcha!”
“No a čo!” dvere na kúpeľni sa zabuchnú.
“Aj ja sa potrebujem osprchovať!” volá Magnus na zatvorené dvere.
“Opováž mi sem teraz vliezť!” Evin hlas už nadobudol pevnosť a rozhodnosť.
“Za tých pár luxusných orgazmov by si mohla byť na mňa milšia!”
“Jasné. A mohla by som ti umyť chrbát!”
“Dobrý nápad!”
Evina odpoveď zanikne v sprche.
“Ty si ešte tu?” pozerá sa Magnus napoly nahnevane a napoly pobavene na záhradníka, “hádam nečakáš aj ty na moju sprchu?!”

Chlap pochopí, pozbiera si svoje veci a zavrie za sebou dvere. Zvonka. Na chodbe sa oblečie. Vezme do rúk vázu s kvetmi. Vzápätí sa s ňou potkne, ale na poslednú chvíľu pád vybalansuje.
“Kurva,” zanadáva. Ešte nikdy sa mu nestalo, aby držal babenku s najsexi zadkom na ostrove niekomu pri jebačke. Dobrý biznis. Kiež by sa to opakovalo častejšie. Asi objedná dodávku čerstvých kvetov na ostrov každý druhý deň. Raz do týždňa je málo. Treba zvýšiť frekvenciu a tým pádom aj šancu na náhodné stretnutie na chodbe. Keď už nie trojka, tak aspoň dvojka by nebola od veci. S Evou Maríou, samozrejme.

Magnus sa zatiaľ natiahne na svoju veľkú posteľ. Zloží si ruky pod hlavou a premýšľa.
Čo sa to vlastne udialo, keď bol vo vnútri Evy Maríe? Je si absolútne istý, že on nafukovanie ani pulzy nespustil. Možno sa spustili samé. Možno existuje nejaký stupeň vzrušenia, kedy sa tieto funkcie aktivujú samé. Ale ak je to tak, tak potom si Aliciu pridusí zakaždým, keď bude vzrušený a bude ho fajčiť. Jemu by to až tak nevadilo, veď náhradníčku má kvalitnú. Ale Alicia to nemusí brať dobre. Predstava, že si má každých pár dní poležať v labáku vo futuristickom stroji sa jej asi páčiť nebude. To by ho asi naozaj prerobila a odstavila mu túto funkciu z repertoáru. Bola by to škoda, lebo anál tým roztiahol dobre. Eva María sa teda dosť navrieskala, keď jej ho nafukoval. Asi bola fakt análna panna. Bola. Definitívne nie je.

Zvuk sprchy stíchne

Otvoria sa dvere, cez izbu precupká mokrá Eva María, zabalená v osuške a zastane pri Magnusových nohách. Voda jej z vlasov kvapká na zem.
“Budeš tu ležať celý deň, alebo budeš potrebovať moje služby?” spýta sa sarkasticky.
“Budem tu ležať celý deň a celý deň budem potrebovať tvoje služby,” rovnakým tónom jej odpovedá Magnus. Eva pregúli očami a spýta sa znova miernejším tónom.
“Chceš skúsiť potápanie, šnorchlovanie, vodný skúter, surf, výlet loďou, golf?” vymenúva Eva ponuku.
“Kto vedie kurz šnorchlovania?”
“Ja.”
“Kto robí kurz potápania?”
“Ja.”
“Kto pôjde so mnou po prvýkrát na vodnom skútri?”
“Ja.”
“Kto robí kurz surfovania?”
“Javier.”
“Kto pôjde so mnou na výlet loďou?”
“Ja.”
“Kto ma naučí triafať do loptičky?”
“Ja.”
“Tak okrem surfovania beriem všetko.”
“V akom poradí?”
“Tak, ako si to navrhla. Šnorchel ako prvý.”
“O pol hodinu ťa čakám pred hlavnými dverami.”
“O hodinu. A pošli mi sem raňajky.”
“Dohodnuté.”

Eva María sa ani neobzrie po zvyškoch svojho oblečenia, ležiaceho kde-tu na dlážke a na posteli. Otočí sa na päte a zabalená len do osušky a bosá sa chystá opustiť Magnusovu izbu.
“Moment!” ozve sa Magnus.
“Zabudla som urobiť pukerlík na rozlúčku pánovi?” otočí sa Eva späť.
“Kde ťa nájdem, keď… keď ťa budem potrebovať?” pýta sa Magnus.
Eva na moment zaváha. Pozrie mu do očí a rozhoduje sa. Rozhodne sa rýchlo. Žeby to bolo tými kvalitnými orgazmami?
“Zelený pavilón, prvé dvere vpravo,” povie.
“Zelený pavilón, prvé dvere vpravo,” zopakuje Magnus a ďalej sa o Evu nestará. Zodvihne sa z postele a namieri si to do sprchy.
“Za tých pár luxusných orgazmov budem na teba milá,” hovorí Magnusovmu chrbtu Eva María.
“Naozaj? A ako?” prehodí Magnus ponad plece.
“Vezmem ti na kurz potápania možno aj plnú kyslíkovú bombu,” povie Eva, bez otáľania sa otočí na päte a schválne prehnane buchne dverami.

Ja ti dám, zmrd jeden umelý. Ty si na mne budeš skúšať svoje funkcie bez opýtania a ja ti mám byť poslušnou a submisívnou hračičkou. Tak to určite! Kámo, prvé dvere vpravo v zelenom pavilóne nie sú moja izba ani náhodou, myslí si Eva, zatiaľ čo mieri ku svojmu žltému pavilónu.
Zelený pavilón je vyhradený mužskému technickému personálu prevažne čiernej pleti – ostrahe, údržbárom a upratovačom.

Po sprche, skvelých raňajkách a dostatočnej pauze na trávenie sa obaja stretávajú pred budovou, v ktorej býva Magnus. Zisťuje, že je to vlastne väčšia samostatná vilka, utopená medzi palmami. Eva ho vyzdvihne a na malom elektroautíčku odvezie do športového pavilónu na opačnej strane ostrova. Čas strávený v spoločnosti Evy ubieha veľmi, veľmi rýchlo.

V laboratóriu

“Igor!” zvnútra veľkého medicínskeho prístroja sa tlmene ozve ženský hlas.
Človek, ktorému je určený, podriemkava za ovládacím pultom na pohodlnom otáčavom kresle, spustenom do polohy ležmo. Vedľa jeho nôh, vyložených na pulte sa povaľuje fľaša. Prázdna.
“IGOR!!” hlas znie nástojčivejšie.
Igymu pristane na nose mucha a zatancuje si na ňom krátke minútové tango. Ani to s ním nehne.
“I-GOR-KO!!!” hlas už nemôže znieť nástojčivejšie a hlasnejšie.
Igor sa na stoličke prevalí na bok, mysliac si, že leží v posteli. Stolička nápor nevydrží a pomocník sa zrúbe ako dlhý, tak široký na zem.
“Do riti, Igor, zase si chlastal!!!”
Igor je v zlomku sekundy triezvy a čulý.
Hodí šípku na zelené tačidlo na ovládacom pulte. Zvnútra prístroja sa automaticky začne vysúvať stôl s Aliciou. Tvár jej horí rozčúlením, nadychuje sa, aby spustila lavínu výčitiek a vyhrážok. Igor nečaká a šikovne jej skočí do reči.
“Pani moja, no šak nemohol som vás vybrať skórej, ešte končil cyklus tej onej, no… bunkovej… obnovy. Šak by ste mi vyšli z tej trúby škaradá jak noc nad Bagdadem a to nesceme. No né?” V rýchlosti a najmä nenápadne hodí do seba žuvačku a nehlučne strčí prázdnu fľašu pod pult. Úslužne priskočí k stolu a podáva Alicii ruku na pomoc. Alicia ju zámerne prehliadne a nahnevane zlieza zo stola.
“Kde je Magnus?”
“Naposledy sem ho videl ze slúžku, robila mu pedikúru,” vymýšľa napochytro Igor. Nemá ani potuchy, kde je MAgnus a čo práve robí.
“No len aby!” ešte stále nahnevane hovorí Alicia. Prichádza k veľkému zrkadlu na stene a kriticky si prezerá vrásky okolo očí. Jeden, dva, tri… dobre. Nie je ich viac. Ešte skontroluje čas a dátum na digitálnych hodinách.
“Bola som tam celý deň?” pýta sa pre istotu.
“Nooo… myslel sem, že budete aspoň dva dni. Ale táto nová mašinka to zvláda šikovnejší, jak tá stará.”
“Dobrá investícia,” zašomre si Alicia popod nos.

“Tak, Igorko, čo tu zatiaľ vyvádzal Magnus?” padne obávaná otázka.
“Aaaale niiiic,” zatĺka Igor.
“Zhabem ti drony.”
“Neee, fakt nic nebylo.”
“Zhabem ti skryté kamery.”
“Ne, ne, neeee… byl jak ovečka. Lúštil krížovečky.”
“Stopnem ti dodávky slivovice.”
“Dva rázy pretáhol Evu Maríu aj se zahradníkem. Ale on byl v tom nevinne. Teda zahradník. A Magnus též. Eva mu vrcela zadkem pod nosem. To nemohol zvládnut s tak vysoko nastaveným libidem, jak ste mu ho kázali naštelovat.”
“Vidíš, Igorko, vždy sa dohodneme. Musí to byť až na tretí pokus?”
“Ale pani moja, šak sa nemožem odkopat na prvý pokus.”
“Daj mi výcuc z celej akcie.”
Igor očervenie.
“Ale…”
“Nehovor mi, že si si nespravil výcuc najkrajších scén. Sem s nimi.”
“Ale…”
“Slivovica!” výhražne sa pozrie na nešťastníka Alicia.

Igor si len odovzdane vzdychne, sadne za stôl a ťukne do klávesnice. Nechtiac pritom zavadí o fľašu pod stolom. Skôr, ako sa stihne rozkotúľať a cinknúť o nohu stola, zachytí ju topánkou. Na monitore sa objaví scéna Magnusa, stojaceho na chodbe, kochajúceho sa Eviným zadkom.
“Ďalej!” zavelí Alicia.
Igor posunie dej o kúsok vpred. Magnus preťahuje zozadu Evu medzi dverami.
“Ďalej. Zrýchli to.”
Dvere na chodbe sa svižne otvárajú, záhradník v sekunde odkladá vázu na zem, len aby mohol pomáhať Magnusovi. Vzápätí má Eva jeho penis v ústach.
“Stop!”
Igor zastavuje scénu a spýtavo sa pozerá na Aliciu.
“Ktorý záhradník to je? Aha! José, José… zapamätám si ho. Bude čakať odmenu na konci mesiaca. Ďalej.”
Igor zrýchlene púšťa dej. Trojica sa po zmietavom Evinom orgazme presúva na posteľ. Objaví sa Magnusov obrí penis pred vstupom do análu.
“Stop!”
Alicia neveriacky civí na monitor.
“On si trúfol ísť do análu? Bez lubrikantu? Nenatrhol ju?”
“Ne.”
“Je dobrá,” uznanlivo prikývne Alicia. “Pusti mi to pomaly celé. Igorko, myslel si si, že neviem, kam dávaš tú novú mikrokamerku?”
“Neee, teda áno, teda neee…” zamotá sa Igor.
“Nevedela som, ale už viem. Dobrý nápad.”
Igorovi sa uľaví, že ho Alicia nesfúkla. Zároveň si potichu nadáva do somárov, že sa nechal tak ľahko odkopať. Musí si svoje vychytávky nechávať pre seba. Taká školácka chyba.
“Stop!”
Igor stopne obraz, na ktorom sa objaví Magnusov zmätený výraz.
“Tak toto mi vysvetli!” Aliciin prísny tón v hlase postavil Igora zase do pozoru. Chvíľu zvažuje dopad zatĺkania alebo pravdivého priznania. Zvolí si to druhé.
“Ty si ho ovládal?” neveriacky sa pýta Alicia.
“No.” Igor radšej ani nedvíha oči od klávesnice. Vidí na nej každú jednu špinku. Sekundy sa vlečú. Očakáva uragán nadávok, výčitiek a zákazov. Dovolil si bez jej vedomia riadiť Sexmachine. Takáto situácia ešte nikdy nenastala. To preto, že nikdy doteraz nemal technológiu na externé ovládanie. No nič, prinajhoršom si to odnesie jeho milovaná slivovica.
“Igor, ty prasa!” Alicia sa rozosmeje. Igor prekvapene zdvihne oči prilepené ku klávesnici. Kefovačka nebude. Slivovica bude.
“Opováž to robiť na mne, ak nebudeme vopred dohodnutí! A do krku nafukovanie zásadne nie!”
“Ale samozrejme, pani moja,” ponáhľa sa s úslužnou odpoveďou Igor.
“Sakra, poriadne ju rozťahuje. Eva má výdrž. Ja by som to nezvládla hneď takto naplno, na prvýkrát,” obdivne hodnotí Alicia Evin výkon.
“Pusti mi zvuk.”
Laborku zaplní Evin neľudský krik, zatiaľ čo jej anál nafukuje Magnusov penis.
“Ešteže sme ďaleko od ľudí,” zašomre si Alicia pre seba. Rukou zablúdi na svoj hrášok a začne sa s ním hrať. Fascinovane pozerá na strápený výraz Evy Maríe a popritom čoraz divokejšie masturbuje. Igor nevie, kam skôr pozerať. Ešte nikdy sa Alicia pri ňom takto nerobila. Asi sa to ani nepatrí, aby pri tom bol osobne. Ale ako sa vytratiť? Nijako.
Evin krik sa mení na tiché skučanie. Alicia má mokro medzi nohami.
“Pusti mi ešte raz tú pasáž.”
Výkrik bolesti sa znova rozľahne laboratóriom. Aliciina ruka divoko kmitá.
“Ešte raz!”
Tentoraz sa Evin a Aliciin výkrik zmiešajú dokopy.

Každá ďalšia časť poviedky bude publikovaná vždy v nedeľu o 10:00, ôsma časť príbehu teda bude dňa 30. mája 2021 od 10:00 k dispozícii tu.

Hej, ty! Dohodneme sa takto: ty mi zveríš svoj čas a ja pošteklím tvoju fantáziu mojimi predstavami.