Prispievatelia

Potvora prostata – alebo ako zastúpiť kamaráta

Potvora prostata… V podstate je to naše tretie vajce. Umožňuje nám pohodový sex. No je to mrcha, vystrája všelijaké kúsky. Vymýšľa si, otravuje, je náladová. Mužom po 45-ke treba s ňou chodiť na kontroly. Aby bola v poriadku. Niekedy však pokoja nedá, spôsobuje ranné erekcie, musíme častejšie chodiť močiť. Prostata je preto rodu ženského, lebo je naozaj potvora. Čo mi onehdá spravila…

Kamarát nás pozval na večierok

“No aby ste si nemysleli, že len zadara sa budete u nás opíjať. Ráno bude detoxikácia v podobe prípravy dreva na zimu.”

Dostavili sme sa v plnej zbroji, okrem alkoholu aj zubné kefky, spacáky a montérky. Vodičské preukazy sú dnes drahé a tak sa vrátila éra pyžamových večierkov.

Zábava ako má byť, jedivo, pitivo, hudba. Po nejakých poldecákoch sa v očiach domácej objavili ohníky – čo ohníky, priam vatry. Začala do domáceho vyrývať, že je treba spať. Bolo jasné, že “treba”. No poznáte tú našu mužskú ješitnosť. A just nie, ešte pár poldeci. Čo mi bude nejaká prikazovať, že kedy “treba”.

A z ohníkov v očiach domácej bol oheň na streche

Našťastie som ako najstarší člen alkoholického zboru zakročil: “S opitou hlavou nik nejde ráno k cirkulárke.”

Ostatní sa pridali a velebili povinnosti manželské, kým domáci nepochopil, že treba povinnosti aj vykonať. Dal si povedať a bol odvedený na lôžko. Ostatní sa ešte chvíľu pokúšali zabávať, ale napokon sa ansámbl rozišiel. Ráno dačo porobiť a v pokoji sa rozísť.

Nadránom ma tá moja

potvora prostata prekvapila mohutnou erekciou.

Lebo nebola to erekcia sexuálna, ale močiaca. Okrem toho sa prihlásil smäd a opilecký vlčí ranný hlad. Je to jasné, zaútočím na chladničku. Smäd bol tak silný, že som najprv vtrhol do kuchyne a začal sa hrabať v chladničke: pivko, kúsok klobásky, zabudnutá rybka…

V tej chvíli som si uvedomil, že v miestnosti nie som sám. Kľačal som pri chladničke, keď sa objavil tieň. Nado mnou sa týčila domáca. Pomaly som vstával ako školáčik pristihnutý v susedovom jahodovisku. Ja v jednej ruke pivo, v druhej klobáska a

v boxerkách stojaci vták. Pohľad excelentný

Ona v ruke bavoráčik, krátka košieľka.

“Toho môjho ste mi opili a v polovici odpadol spať,” káravo špitla.

“Aaa eee,” čosi som mekotal. V tej chvíli sa jej zrak upriamil na môj úd. V očiach sa jej zablysli tieže ohníky ako pred pár hodinami. Chytila ma za úd, ktorému sa okamžite zmenil spôsob erekcie. Silno ho stisla a šepla:

“Napravíš, čo si pokazil.”

Pomaly položila svoj pohár na linku. Neustále ma držala za vtáka. Stiahla boxerky. Pritlačila sa ku mne a pomaly ním krúžila okolo svojej brány. Ja som ako vzdávajúci sa vojak držal ruky hore a v nich klobásku a pivo. Oprela sa o linku, jednu nohu zdvihla,

polosediac-polostojac ma do seba vťahovala.

Až keď sa ma zmocnila, mrkla, že môžem položiť veci z rúk na linku. Položil som plechovku aj klobásku, objal ju a mocnejšie vkĺzol hlbšie. Naozaj bola rozrobená na polovicu. Pred chvíľou tu už niekto bol. Bolo tu pekne vlhko a ľahko sa šmýkalo. Začala jazda na kuchynskej linke. No beda, zvyšky riadov, čo sa nezmestili do umývačky, divoko cinkali.

“Ticho ešte niekto opríde…”

Tu si domáca sadla na stoličku, prinútila ma kľaknúť na kolená. Opätovne sme sa spojili. V pološere kuchyne vrčala umývačka riadu a my sme sa v jej rytme milovali. Klepot stoličky sa zakrýval tichým hrkotaním umývačky.

Rytmus zásunu sme zladili s rytmom umývačky

Milovanie s vtákom, ktorý sa pôvodne postavil na iný účel, má svoje prednosti i nevýhody. Trvá pomerne dlho, kým sa akási klapka vnútri otočí a umožní semenu vybehnúť. O to silnejší je výbuch, čím viac bola klapka uzavretá.

Toto milovanie nebolo zo vzájomnej potreby. Bol to tichý súboj. Akési dobrovoľné znásilnenie. Chuť i odpor súčasne. K súboju som bol vyzvaný dámou. Súboj má svoje pravidlá. Odmietnutie by znamenalo prehru. Každý z bojujúcich sa snaží dosiahnuť svoj orgazmus bez ohľadu na druhého.

Je jasné, že som bol v nevýhode. Stal som sa akýmsi sluhom. Tu však potvora prostata pomohla. Domácej sa moja práca páčila, lebo prepínací ventil v mojom vtákovi nie a nie sa otvoriť. Domáca sa ohla ako luk a zaťala mi nechty do ramien. Ešte pripitou hlavou som sa očami opýtal, či môžem.

“Musíš, neboj sa.”

Výron ako gejzír na Islande som dlho nemal

Súboj sa skončil remízou – orgazmus bol súbežný. To sú pravidlá súboja v sexe. Držať tempo s partnerom a orgazmovať spolu s ním. Inak vám hrozí výsmech z neschopnosti, morálna prehra. Ostali sme tíško chvíľu spojení, potom zo mňa domáca skĺzla.

“Ostaň tu chvíľu, aby si vyšiel až po mne.”

Uf, konečne som si dopil pivko, uhryzol z klobásky. Vkĺzol na toaletu a druhýkrát si mohol uľaviť. Tíško som cupkal popri dverách do spálne domácich.

Počul som zvuky ďalšieho milovania

Všetko bolo ako má byť. To pivko som si naozaj zaslúžil.

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Alias zahŕňajúci viacerých anonymných prispievateľov. Pod týmto nickom sa na Radodajka.sk objavia diela autorov, ktorí prispeli iba jednorazovo alebo píšu extrémne sporadicky. A ktorí nemajú záujem zverejniť ani len najmene o vlastnej identite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *