Poviedky

Oľutovaná nevera v sprche vo Švajčiarsku

Nevera nie je práve niečo, na čom som hrdá napriek tomu, že som kurva. V časoch môjho kvázi vzťahu so Stanom, za ktorým som jazdievala do Švajčiarska, kde pracoval, som zažila jedno zo zopár mojich sexuálnych dobrodružstiev, ktoré som trocha ľutovala. Ani nie tak preto, že by som mala výčitky, čo som vyviedla.

Žijem podľa zásady, že

človek má ľutovať keď tak to, čo v živote neurobil či nevyskúšal.

A nie naopak. Skôr kvôli následkom (vzťahovým, zdravotným a ďalším), ktoré som si naozaj mohla odpustiť. Ale stalo sa a ide sa ďalej.

Jedného večera sa konala “chľastacia” párty v byte môjho priateľa. Tieto akcie netrvali nikdy do nejakých zvlášť neskorých hodín, keďže účastníkmi boli kolegovia (zamestnanci veľkého podniku pri diaľnici, všetko cudzinci) a mnohí z nich vstávali do práce skoro ráno. Pilo sa a nie málo. Z “dovolenky” doma v Čechách sa vrátil Stanov kolega kuchár a

priniesol viacero fliaš nejakého domáceho ekrazitu.

Partia sa okolo 23.00 začala rozpadávať a o polnoci už sme zostali len vo štvorici. Stano, ten druhý kuchár – hostiteľ večera, ďalej český čašník David, ktorý sa chystal oženiť so Švajčiarkou, a ja.

Keď Stano od únavy a od účinkov alkoholu zaspal, zdekoval sa aj druhý kuchár. Začala som sa chystať do sprchy, čím som Davidovi dala najavo, že párty je definitívne mŕtva. Začal sa teda pomaličky, naozaj veľmi pomaly zberať. Očividne sa mu domov vôbec nechcelo, ale nemal veľmi na výber. Lenže trvalo mu to a videla som, že s ním musím prestať nielen piť a sedieť za stolom, ale aj komunikovať. Mala som už pekne nakúpené a on na to, že sa chystal ísť domov autom, bol na tom rádovo ešte podstatne horšie.

Odišla som do kúta izby ku skrini a drzo som sa začala vyzliekať

Byt bol jednoizbový, samostatná bola len kúpeľňa s WC, takže ak by David býval chcel zachovať diskrétnosť, musel by sa v ten moment zdvihnúť a rýchlo za sebou zatvoriť vchodové dvere. Ale on sa ďalej vykecával pri stole. Už som bola v spodnej bielizni, keď ešte stále mlel a pokojne sa na mňa pritom pozeral tváriac sa, že je to normálne a že predsa úplne v pohode diskutujeme.

Zaváhala som na chvíľu, no nevidela som inú možnosť ako ho vyštvať.

Otočila som sa mu teda chrbtom a rozopla som si podprsenku

Zavinula som sa nad prsiami do veľkej kúpacej osušky a stiahla som si spod nej aj nohavičky. Prechádzajúc okolo Davida, sediaceho pri stole spýtala som sa ho, či za sebou zabuchne vchodové dvere, až dopije. Sľúbil mi to a ja som bez pozdravu, pridŕžajúc sa steny, lebo sa mi mierne točila hlava, prešla do kúpeľne. Nezatvorila som sa v nej, chcela som počuť buchnúť za Davidom dvere, keď vypadne. Umyla som si zuby, vchodové

dvere sa zatiaľ neozvali. Vliezla som do sprchy

Práve som sa mydlila a snažila som sa prúdom vody, namiereným zhora na hlavu trocha si ju prečistiť, keď som začula niečo ako cvaknutie dverí. Predpokladala som, že sme s mojím spiacim priateľom zostali konečne sami. Aké však bolo moje prekvapenie, keď sa vzápätí nato začali odsúvať dvierka do sprchového boxu a v nich sa objavil úplne nahý David.

“Si normálny?! Stano spí vedľa! O čo ti ide?!” ostro som na neho šepkala. Sama som však bola zarazená z toho, že mi vadilo práve toto – totiž, čo by si Stano o tom býval pomyslel, ak by nás takto pristihol. A nie samotná predstava faktu, že som sa ocitla

opitá a holá v sprche s opitým a holým cudzím chlapom.

Niekde vzadu v hlave som dávno tušila, že Davida raz dám dolu, ak sa s ním tu vo Švajčiarsku budem vídať. Že nevera s ním je pri mojej povahe takmer nevyhnutnou. A on pretiahol bez zaváhania všetko, čo

malo pičku medzi nohami a nevyliezlo pred ním na strom,

takže z jeho strany bola situácia úplne jasná. Dobre poznal náš vzťah so Stanom, napokon sám mu raz za zváštnych okolností tu vo Švajčiarsku zaplatil kurvu a to dokonca za mojej asistencie.

(Poznámka editora: ten príbeh opisuje Radodajka v poviedke, ktorú nájdeš pod tagom “Stano”. V tejto chvíli však nedokážem napísať, kedy presne bude publikovaná.)

Bola tu jediná vec, čo ma trápila, no vedela som, že ju, žiaľ, zrejme pre tento raz odignorujem: ochrana. David bol behraničný kurevník a ja som so Stanom spala bez ochrany – bolo teda málo pravdepodobné, že by sa pri súloži, ku ktorej sa schyľovalo, použil kondóm. Nebolo by totiž kde ho vziať.

Navyše sex s gumou som si v sprche vedela predstaviť ťažko

I keď netvrdím, že je nemožný, prirodzene.

Bola som opitá a teda hodila som to všetko za hlavu: nevera alebo nie, chcela som šukať. David bol v tej chvíli viac ako iba akceptovateľný partner. Sama pred sebou som sa v duchu ospravedlnila tým, že nakoľko stále tvrdím, že ani v podnapitom stave by som nikdy neurobila nič, čo by som nechcela či nebola ochotná urobiť aj za triezva, tak som Davida zjavne chcela. Možno som si náš (hm, prvý…?) sex predstavovala ináč, no v tomto byte a v tejto situácii to jednoducho inde než v sprche nebolo možné.

Vliezol do boxu, zatiahol za sebou dvierka a lačno sa mi

vrhol jednou rukou na prsník a druhou rovno do rozkroku.

Stáli sme priamo pod prúdom zhora padajúcej vody. Bozkával ma, tlačiac ma na stenu boxu. Išiel na to rýchlo a tvrdo ako typický opitý chlap. Strčil do mňa prsty a ja ani neviem, či som cítila aj niečo iné než to, že je vo mne. Bola som trocha mimo a celé som to vnímala nejako automaticky, akoby v polospánku. Uvedomila som si tri veci: že chcem, aby sme si to rozdali – po prvý raz a zároveň asi aj naposledy, že ja orgazmus celkom určite nedosiahnem a že už by som to celé snáď aj rada mala za sebou.

Pozrela som sa, v akom štádiu vzrušenia je, či už do mňa môže vniknúť. Absolútne sa nechytal, vták mu pod kvapkami vody visel úplne voľne. Jasné, veď po toľkom alkohole…

Čupla som si a vzala som ho do pusy

Voda, tečúca mi na tvár mi dosť vadila, ale nemohla som ju vypnúť – bolo by mi chladno. Navyše jej šum prekrýval zvuky, ktoré sme produkovali, čo bolo dobre kvôli vo vedľajšej izbe spiacemu Stanovi. David nejako zvlášť na moje cmúľanie nereagoval, vošla som mu preto odspodu

prstami medzi polovice zadku a stimulovala som mu anus.

“Když mi jej přelízneš, zvedne se mi určitě v mžiku,” informoval ma a dodal, že sa dôkladne umyje, samozrejme. Nerobievam túto praktiku často, ale hygiena sa v našej situácii dala naozaj poriešiť stopercentne, tak som mu z kúta boxu podala môj sprchový gél. Vydrhol sa a videla som, že jeho fantázia zrejme pracuje, lebo už pri tom mu začínal mierne tvrdnúť. I keď možno som si príliš fandila a on reagoval jednoducho na svoje vlastné dráždenie z naozaj dôkladného umývania.

Odopäl sprchovú hlavicu zo stojana nad nami, dôkladne sa opláchol a zavesil ju naspäť. Otočil sa mi chrbtom, rozkročil sa a s výzvou “Tak pojď do toho!” vyšpúlil zadok.

Roztiahla som si ho rukami a dráždila som ho jazykom

Bol čistučký, voňavý a chlpy som odjakživa považovala na chlapovi za samozrejmé. Podľa jeho pohybov som vedela, že si honí a povedala som si, že sa mu takto povenujem čo najdlhšie. Nech má čas dostať sa svojpomocne čo najďalej.

Po čase, ktorý nedokážem odhadnúť, sa otočil a kázal mi vstať a obrátiť sa. Oprela som sa rukami o stenu boxu a nechala som ho vojsť do mňa odzadu. Ani vo mne snáď poriadne nebol,

už šmátral pre zmenu on po mojom konečníku.

Vošiel mi doňho prstom – asi palcom – úplne hladúčko, až som sa divila. Prirážal a dosť hlasno to špliechalo.

“Robíme hluk, musíme sa krotiť!” bola som schopná uvedomiť si. David teda spomalil, no o to viac zintenzívnil útok na môj anál. Strčil mi do neho už dva prsty a mala som dojem, akoby do mňa zanášal lubrikačný gél. Nič také sme tam však nemali, samozrejme. Ďalej som to neriešila, keďže mi to nevadilo. Vytiahol mi vtáka z pošvy a po chvíli nejakej manipulácie za mojím chrbtom a aj vďaka jeho znesiteľnej priemernej veľkosti

mi pomerne hladko vošiel do zadku. Hýbal sa vo mne pomaly

Možno sa snažil byť citlivý a možno si iba uvedomil, že určite nechce zobudiť môjho partnera, lebo by tým naša šukačka rýchlo skončila a to by ho bývalo mrzelo. Samozrejme.

Začínali ma bolieť stehná. Chcela som, aby sa už urobil. Kĺzal sa vo mne skutočne úžasne hladko, tak som stiahla zvierač, aby som bola užšia. A odspodu som sa načiahla po jeho guľkách. Ťahala a mačkala som ich pomerne drsno a bezohľadne, čo ho zrejme práve rajcovalo ešte viac.

Vrhol sa mi oboma rukami na kozy, veľmi necitlivo

Trošku som ho slovne skrotila, ale cítila som, že to na neho pomaly ide. Asi sa naozaj poriadne predpripravil rukou, vďakabohu. Ešte párkrát

tvrdo prirazil, už nedbajúc na hluk a odbavil sa do mňa.

Plieskal mi bedrami o zadok, voda prskala a ja som sa takmer modlila, nech už skončí.

“Ty si asi nebyla, viď?” spýtal sa a ja som sa takmer rozosmiala nad tým náznakom opatrnej, ale skutočnej nádeje v tóne jeho hlasu. To mužské ego a jeho úžasné napĺňanie sa každým vybojovaným ženským orgazmom.

“To je v pohode,” ubezpečila som ho. “Opláchni sa a nechaj ma, nech sa môžem poumývať, okej?”

Vypadol pomerne rýchlo. Stála som len tak pod sprchou, kým som ho cez matné plexisklo boxu videla vyjsť z kúpeľne. Čupla som si so sprchovou hlavicou v ruke, aby som zo zadku povytláčala jeho ejakulát a vypláchla si anál. Na chvíľu, kým som pochopila súvislosti, som sa zarazila, vidiac zo seba vytekať žltkasté semeno, zmiešané s niečím neuveriteľne modrým…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *